زندگی بدون مهندسین!

arayeh

عضو جدید
کاربر ممتاز

aaj6551

عضو جدید
بله خانم مهندس
ما این همه مهندس داریم تو کشورمون اما هنوز جهان سومیم
خانم مهندس

arayeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله خانم مهندس
ما این همه مهندس داریم تو کشورمون اما هنوز جهان سومیم
خانم مهندس

خب مهندسایی که یکیش من باشم و دور از جونت یکیشم شما و اون یکیم بقیه، با اون درسایی که ما تو دانشگاهامون خوندیم، خب معلومه چی میشه دیگه. تازه همین ما هم اگر امنیت شغلی و خاطر آسوده از آیندمون داشته باشیم ببین چیکارا که نمیکنیم، ما همه خیلیم با قابلیتیم، استفاده درست از نیرومون نمیشه! مگه نه؟

aaj6551

عضو جدید
بله فرمایش شما متین
اما سواد الان من خیلی بیشتر از این کاریه که دارم االان میکنم
شما درس میخونی
یا فارغ شدی
یا سره کاری؟
از کارت راضی هستی
تو ازمایشگاه کار میکنی
یا جاهای صنعتی

arayeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله فرمایش شما متین
اما سواد الان من خیلی بیشتر از این کاریه که دارم االان میکنم
شما درس میخونی
یا فارغ شدی
یا سره کاری؟
از کارت راضی هستی
تو ازمایشگاه کار میکنی
یا جاهای صنعتی

من درسم تموم شده و دنبال کارم، اما کارآموزیم تو آزمایشگاه بودم که احساس پوچی بهم دست داده بود، قبول دارم که به خاطر عدم استعداد یابی درست بیشتر جوونا استعدادشون داره هرز میره و آقازاده ها پستای درست و حسابی رو با وجود عدم لیاقت قبضه کردن.

aaj6551

عضو جدید
من درسم تموم شده و دنبال کارم، اما کارآموزیم تو آزمایشگاه بودم که احساس پوچی بهم دست داده بود، قبول دارم که به خاطر عدم استعداد یابی درست بیشتر جوونا استعدادشون داره هرز میره و آقازاده ها پستای درست و حسابی رو با وجود عدم لیاقت قبضه کردن.

من همیشه عاشق شیمی بودم
شما میتونی بری تدرسی خصوصی شیمی
خیلی عالیه
میتونی بری تدریس خصوصی

Hossein -2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
طبق آماریکه سازمان نظام مهندسی اعلام کرده سختترین و کارآمدترین رشته مهندسی ، مهندسی برقه .
بعدشم تو کشور ما نمیدونم چرا به همه رشته ها میگن مهندسی. توی کشورای صنعتی فقط به فارغ التحصیلان برق وزیرشاخه. مکانیک وزیرشاخه میگن رشته مهندسی . نه سایر رشته ها . اینم بخاطر اینه که ما جهان سومی هستیمو هنوز فرق رشته های مهندسیو با سایر رشته ها نمیدونیم. معماری و کامپیوترو IT و .. اینا که جزء رشته های مهندسی نیستن . فقط تو کشورای جهان سوم هستن. مهندسی طبق استاندارد مهندسین آلمان یعنی داشتن تخصص در کارهای صنعتی. داشتن فن . یعنی خدای موتورهای صنعتی. حالا چه از نوع دیزلش یا چه ازنوعه الکتروموتورش.
اینو من نمیگم = اینو انجمن مهندسین اروپا میگه . اگه شک داری خودت برو مقالشو بخون:warn:

آخرین ویرایش:

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
زندگی با مهندسین چی از اب در میاد! که حالا بخواد بدون مهندسی باشه!!!