زندگی بدون عشق مثه چی میمونه؟

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
اما خودمونیما، زندگی بدون عشق پوچه ، پوچ، بدنیا میای، مثه یه تیکه گوشت یه مقدار زنده میمونی یه چیز میخوری ، دفع میکنی و میخوابی بد هم میمیری.

saharnaz73

عضو جدید
کاربر ممتاز
اما خودمونیما، زندگی بدون عشق پوچه ، پوچ، بدنیا میای، مثه یه تیکه گوشت یه مقدار زنده میمونی یه چیز میخوری ، دفع میکنی و میخوابی بد هم میمیری.
همه یه جورایی عاشقن
یکی عاشق مادرشه...یکی عاشق بچه اش...یکی عاشق کارش و......

@Helen

عضو جدید
کاربر ممتاز
چیز خاصی نمیخواد بگی................دیرو زود داره ولی سوختو سوز نداره
خخخخخ نسوزوننمون حالا.اگه میسوزونن بگید من برم تندی عاشخ شم.خدایا توووووووووووووووووبه:Dاون تسبیح من کووووووووووووووووووو:Dشوخو میکنم.میفهمم چی میگید فقط تجربه نکردم:redface:

سانازیا

عضو جدید
من هنوزم نظرم لیوان خالی از اب برای عشق .
حواسمون باشه لبریز نشه . :smile:
من خودم از عاشق شدن میترسم :redface:

e.a.h7

اخراجی موقت
پيام سيستم مديريت سايت IP Address شما را مسدود كرده است . در حال حاضر مجاز به استفاده از اين تالار نيستيد . براي اطلاعات بيشتر اين

پيام سيستم مديريت سايت IP Address شما را مسدود كرده است . در حال حاضر مجاز به استفاده از اين تالار نيستيد . براي اطلاعات بيشتر اين

پيام سيستممديريت سايت IP Address شما را مسدود كرده است . در حال حاضر مجاز .به استفاده از اين تالار نيستيد . براي اطلاعات بيشتر اينجا را كليك كنيد.

mavadd

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
خخخخخ نسوزوننمون حالا.اگه میسوزونن بگید من برم تندی عاشخ شم.خدایا توووووووووووووووووبه:Dاون تسبیح من کووووووووووووووووووو:Dشوخو میکنم.میفهمم چی میگید فقط تجربه نکردم:redface:

چیز خاصی نی...خخخخ

من الان چن ماه بعد طلوع افتاب میخوابم.......:biggrin: زیادم سخت نیس....درست میشه :))