زنان هنگام تنها قرار گرفتن در بين مردان مضطرب مي شوند

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[h=1][/h]

تحقيقات نشان مي دهد حضور يك زن تنها، در مكاني كه همگي اعضا آن مرد هستند باعث بروز استرس زياد در زن مي شود.

به نقل از خبرگزاري آلمان، نتيجه يك تحقيق صورت گرفته بر روي زنان حاكي از آن است كه زنان تنهايي كه در محيط پر از مرد قرار مي گيرند ضربان قلبشان بشدت افزايش مي يابد، عرق مي كنند و در كل احساس تهديد شدن به آنها دست مي دهد.
بنابراين گزارش، زنان در صورت قرار گرفتن در چنين شرايطي حوصله و صبرشان كم مي شود و فشار عصبي به آنها وارد مي شود.
اين گزارش مي افزايد، زنان هنگام قرار گرفتن در اين موقعيت غير عادي دچار عدم تمرکز و حواس پرتي مي شوند و بيش از پيش به محيط اطرافشان توجه مي كنند و اين امر مي تواند تاثير منفي بر توانايي زنان، مثل هنگام تحصيل در رشته هاي تحصيلي مردانه اي مانند علوم رياضي و مهندسي شود.
براساس اين گزارش، محققان در اين تحقيق رفتارگروهي از دانشجويان سطوح بالاي تحصيلي را مورد بررسي قرار دادند كه براي مثال در كلاس هاي داراي سه تا چهار مرد و يك زن شركت داشتند.
اين تحقيق نشان داد، مردان به عكس هنگام قرار گرفتن در جمع چند زن دچار اين حالات و استرس نمي شوند

kadoo

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
آره دقیقا همینطوره.اما دیگه کم کم یاد میگیری که کنترلش کنی و عادی رفتار کنی!

• Like
واکنش ها: floe

ارامش ابدی

عضو جدید
اره منم وقتی وارد یک مغازه میشم که چندتا مرد توشه اصلا نمیتونم خرید کنم سریع فرار میکنم

• Like

*tasnim*

کاربر فعال تالار پزشکی ,
کاربر ممتاز
اونقدرم ترس ندارن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(ولی خوب در هر شرایط باید از مردا ترسید)

yekta69

عضو جدید
پس اگه اینطوری باشه من یا بقیه خانمهایی که تو محیط مردانه کار میکنیم چه جوری کار میکنیم ... وااااااااا:surprised:

• Like