زمان بندی کوتاه مدت اسکیس 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
شیما کارت خوبه.به حرف عارفم گوش بده خیل رنگ میکنی.سقفو رنگ نکن اگه کردی یه جاهاییش که سایه میفته....درختهای ورودیت کوچیکه اگه درخت باشه البته ولی هر روز بهتر از دیروز

عاقا کارت خوبه و اگه هم نظر دادیم سری قبل خودمونو در حد نطر دهنده نمیدیم...ارائت که خوبه برای پلان و اینا باید اهل فن نطر بدن به سوالی که خودم داشتم اینه که پلانو راندو کنیم بهتره عایا ؟؟؟؟اگه آره به چه صورت

سجاد نیازی نی پلان رو رنگ کنی به جای رنگ میتونی با کف سازی و ....کار رو برجسته کنی....البته بهترین رنگی که میتونی پلانتو بکنی ورودی و راهروها...وقتی این کار کنی مسیر حرکت رو در یه نیگاه به مصحح نشون دادی و اون راحتتر میتونه کارتو بخونه....

shima 70

عضو جدید
بچه ها کسی به کیمیا دسترسی نداااره!!!!؟؟؟؟بهش بگین بیاااد اینجا بدون اون هیییچ معنا و مفهومی ندارد!!!

arefeh

کاربر ممتاز
بچه ها کسی به کیمیا دسترسی نداااره!!!!؟؟؟؟بهش بگین بیاااد اینجا بدون اون هیییچ معنا و مفهومی ندارد!!!

کیمیا جون ناراحت شده آره؟؟؟:(شانسه ماست ها....راستش من اگه کار نمیزارم واسه اینه که هنوز شروع نکردم دارم بخش مطالعات فیزیکی و ...رو انجام میدم...به خدا منم شروع میکنم زودی...
کیمیا جوووون بیاد دیگه...قول میدیم بچه های خوب و حرف گوش کنی باشیم....:redface:

bahare7

عضو جدید
بچه ها هیچ دقت کردین سنجش حال نداره لینک انتخاب رشته رو برداره!!!!هم چنان میشه ویرایش کرد!!!!!
این جوری که داره پیش می ره فکرم نکنم حوصلش بگیره 21ام اسکیسو برگزار کنه!!!!!:D

سنجش به اعتراض من اینجوری جواب داد:
با سلام اقدامی در این خصوص میسر نمی باشد. با تشکر

ترنج

عضو جدید
سنجش به اعتراض من اینجوری جواب داد:
با سلام اقدامی در این خصوص میسر نمی باشد. با تشکر

تو چی نوشته بودی؟

سلام دوستان
با عرض پوزش این چند روز حالم خوب نیود و نتونستم بیام
سعی میکنم امروز تا یکی دو ساعت دیگه دو تا موضوع بزارم برای امروز و فردا که ان شا الله کار کنید

مررررسی کیمیا جونم.ی وقت از دست ما ناراحت نشیااااااا!!!
ایشالا که حالتم خوب شده باشه.بازم ممنون.ممنون که واسه بچه های باشگاه وقت می ذاری!;)

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
چون تا یکشنبه نمیرسم بیام
سه تا موضوع میزارم برای امروز و فردا و شنبه

لصفا هر موضوع را قبل از این که شروع به اسکیس زدن کنید بخونید

حتی تیتر موضوع را نگاه نکنید بعدش فردا برید اسکیس بزنید
چون ضمیر نا خود اگاه شما وقتی تیتر تو ذهنش باشه دنبال جواب میگرده و وقتی اسکیس میزنید واقعی نیست

1.jpg2.jpg

shima 70

عضو جدید
بچه ها چند تا سوای که واقعا منو گیج کردن:
1-برا نشون دادن روند طراحی و اینکه از کجا به کجا رسیدیم حتما باید با حجم نشون بدیم یا مقلا تو نما یا تو پلان هم میتونینم؟
2-اینا که میگن پلان 1.150 یا مقیاسایی مثل اینو چه طوری باید بکشیم!!!؟؟اصلا نمیتونم با مقیاس مخصوصا این مقیاسا پلان بکشیم....اگه همش 1.100 یا 1.50 بکشیم چی میشه؟
3-میتونیم اشل با خودمون بببریم؟دفتر یاداشت میشه برد؟هر ابزاری برا راندو که انتحاب کنیم میشه ببریم؟
ممنونم
دوستان کسی جواب اینا رو نمیدونست!!؟

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان کسی جواب اینا رو نمیدونست!!؟

1- با دیاگرام
دیاگرام شامل مقطع حجم پلان و ..... میشه

2- اگه نتونستی طبق اون بکشی با مقیاسی که دلت می خواد بکش

3- دختر یاد داشت نه ولی اشل و هر نوع خط کش و وسایل راندو میشه

shima 70

عضو جدید
دوستانی که کلاسای مرکز معماری با عسگری و ..رو رفتین یه سوال...اگه بری و نخوای که با خط کش کار کنی امکانش هست!!؟؟

الهه معماري

عضو جدید
دوستان لطفا یکی ب من بگه غیرانتفاعی هم محرومیت برا سال بعدداره یا نه؟
حالا ک هنو لینکش فعاله وسوسه شدم برم انتخاب کنم

moeinz

کاربر بیش فعال
دوستانی که کلاسای مرکز معماری با عسگری و ..رو رفتین یه سوال...اگه بری و نخوای که با خط کش کار کنی امکانش هست!!؟؟
نچ نمیشه
البته شاید بتونی کارتو ببری نقدش کنه....اگرم کلاسش بشینی میتونی از حرفاش استفاده کنی ولی شاید سردر گم بشی...چون هر منبعیک معرفی میکنه و هر تکنیکی ک میگه بیشتر وابسته ب خط کشه....
دوستان لطفا یکی ب من بگه غیرانتفاعی هم محرومیت برا سال بعدداره یا نه؟
حالا ک هنو لینکش فعاله وسوسه شدم برم انتخاب کنم
ن نداره
فقط و فقط روزانه محرومیت داره

moeinz

کاربر بیش فعال
دوستان تو ورکشاپ مرکز معماری کسی اینجا ثبت نام کرده اونجا با هم باشیم؟یا ن؟

bahare7

عضو جدید
دوستان لطفا یکی ب من بگه غیرانتفاعی هم محرومیت برا سال بعدداره یا نه؟ حالا ک هنو لینکش فعاله وسوسه شدم برم انتخاب کنم
نه غیرانتفاعی محرومیت نداره فقط روزانه محرومیت داره میتونی باخیال راحت انتخاب کنی

shima 70

عضو جدید
دوستان تو ورکشاپ مرکز معماری کسی اینجا ثبت نام کرده اونجا با هم باشیم؟یا ن؟
من احتمال 90 % این کارگاه سراسریشو هستم با دو تا دیگه از دوستام!ببین یه سوال دیگه ... این کارگاه اخری که دیگه کار موضوعیه کار کردن دیگه ازاده نیست!؟؟یعنی میشه بدون خط کش کار کرد یا نه!!؟؟؟چه جوریاست اصلا...

arefeh

کاربر ممتاز

عزیزم به دردت نمیخوره...اون فقط هندسه یاد میده...پس کلاست به چ دردی میخواد بخوره؟؟؟
من احتمال 90 % این کارگاه سراسریشو هستم با دو تا دیگه از دوستام!ببین یه سوال دیگه ... این کارگاه اخری که دیگه کار موضوعیه کار کردن دیگه ازاده نیست!؟؟یعنی میشه بدون خط کش کار کرد یا نه!!؟؟؟چه جوریاست اصلا...
کارگاه پارسال آراد بود...چون بعضیها کلاس رفته بودن بعضیا نه....اون دسته خودته ک بخوای استفاده کنی یا نه....

moeinz

کاربر بیش فعال

این کارگاه آخری کلیه..... مختص استاد عسگری پور نیست...همه استادای مرکز معماری اونجا کرکسیون میکنن...حتی خودش گفته اگه رفتین و استادای دیگه ی نظرهایی دادن ک با گفته های من جور نباشه بیاین ب خودم بگین یا تایید میکنم یا اصلاح...پس اینو میتونی بیای....در کل ب ما ی سالنی میدن با میز و... ی باز از صبح تا ظهر ی موضوع کار میکنیم بعدش استادا کرکسیون میکنن ...بعد ناهار ی موضوع دیگه کار میکنیمو دوباره کرکسیون ک میشه عصرو مرخصی.....

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این سنجش که من میشناسم رو حرفه خودش پایبنده ...
واسه کمترین زمان خودتو آماده کن که اگه عوض شد هم بهتر میشه ....
فکرشو میکنی مسخرستا....امتحان ب این مهمی داریم ولی نمیدونیم چقد براش فرصت داریم...21 ام هس؟؟آخر خرداده؟؟؟تیره؟؟؟:que:

moeinz

کاربر بیش فعال
اینم یه دونه پرسپکتیو دیگه با رعایت نکات گفته شده...چطوره؟

خوبه ...فقط کمی با ارتفاع سقفا هم بیشتر بازی میکردی بهتر و پخته ترم میشد
کمی هم بافت بدی ب دیواراتو دوروبرشو پر کنی بهترتر میشه
ولی خوبه...

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینم یه نما...نقد کنین ممنون میشم...
نمایی که کشیدی خیلی خوب شده ...فقط یه نکته ای تاشب پرسپکتیو همین نمارو هم بزن ...
یه نکته ی آموزشی هم بگم
اگر تعداد لول های نما 4 باشه کمه
5 باشه خوبه
6 باشه اغتشاش ...
کمتر از 4 باشه یکنواختیه

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینم یه دونه پرسپکتیو دیگه با رعایت نکات گفته شده...چطوره؟

بارکلا خانم مهندس دیگه داری استاد میشی فقط کف سازیهم می زدی یا یکم گل و بلبل و درخت میزاشتی کار خالی نزار مهندس ولی در کل خوبه مهندس

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا