زمان بندی کوتاه مدت اسکیس 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بعد از یه سال دوباره باید شروع کنیم...بچه ها مبتدی شد خیلی:(
راندوم یکم مشکل داره....
به عنوان یه پرس نظر بدید...البته بگم عکس بود جلوم گذاشتم کشیدم...یه چند روز این جوری پیش برم تا فکرم از این هنگی در بیاد:cry:
آفرین
بابا مبتدییییییییییی
کارت خوبه فقط با دست آزاد کشیدی ؟؟؟؟؟
کاغذتو به میز چرا چسبوندی ؟؟؟
واسه این تمرین کافیه چون معلومه بلدی پرس بزنی .... برو رو پلان

معمارباشی

عضو جدید
پاسخ : زمان بندی کوتاه مدت اسکیس 93(روحیه دهی گروهی)

پاسخ : زمان بندی کوتاه مدت اسکیس 93(روحیه دهی گروهی)

سلام.
زنگ زدم برنداشتن. فردا چه ساعتی و کجاست؟

ساعت دو بعد از ظهر .... جاش رو دقیق نمیدونم ... فکر کنم طرف های حقانی باشه

فرستاده شده از GT-I8190ِ من با Tapatalk

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
آفرین
بابا مبتدییییییییییی
کارت خوبه فقط با دست آزاد کشیدی ؟؟؟؟؟
کاغذتو به میز چرا چسبوندی ؟؟؟
واسه این تمرین کافیه چون معلومه بلدی پرس بزنی .... برو رو پلان

:D:D:D:D:D:D:D:D
نووووچ با خط کشه....خخخخخخخخخخ
چسبوندم حرکت نکنه.....:biggrin::biggrin::biggrin:
خوب مشکله من همون کانسپته دیگه....:confused:الان اول گفتم حجم ببینم حجم بزنم بعد خودم ترکیب حجم کنم....
پلانهام بزنم به تخته بد نییی...میتونم از پسش بر بیام:redface:
مرسی از امیدواریت;)

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب مشکله من همون کانسپته دیگه....:confused:الان اول گفتم حجم ببینم حجم بزنم بعد خودم ترکیب حجم کنم....
مرسی از امیدواریت;)

خخخخخخخخخخ عارفه کارت که خوبه جون خودت 4تا از این کانسپت ها ی اماده جور کن با هم سر جلسه بزنیم شاید من هم علی اباد در اومدم با این تفاوت که من پرس و پلان هم بلد نیستم

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پس جمع کن بخاب تا روز اسکیس
مگه میشه کاغذو تکون ندی پرس بکشی ....به حق چیزای ندیده و نشنیده
مرسی از امیدواریت;)

آخرین ویرایش:

arefeh

کاربر ممتاز
خخخخخخخخخخ عارفه کارت که خوبه جون خودت 4تا از این کانسپت ها ی اماده جور کن با هم سر جلسه بزنیم شاید من هم علی اباد در اومدم با این تفاوت که من پرس و پلان هم بلد نیستم

عزیزم علی آباد ک نداره...اما بیاد همین گرگان پیشه من بخون....خخخخخ...
پس جمع کن بخاب تا روز اسکیس
مگه میشه کاغذو تکون ندی پرس بکشی ....به حق چیزای ندیده و نشنیده

پویان کاغذ تکون نمیخوره...من همش روش غررررررررررررر میدم...:biggrin:

arefeh

کاربر ممتاز
آقا نخندیناااا...مثلا خواستم از عارف کار کپی کنم....توروقران ببین چ گندی زدم....هاهاهاها...ولی خیلی باحال بود...خوشمان آمد:D
عارف بیا کارتو ببین نقد کن....همین یه ه فاصله بینه من و تو چ کرد کار تورو...خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
اثری از عارفه به نقل از عارف

ranaamiri

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من دارم تمرینات پرسپکتیو آکادمی رو انجام میدم...
درسته که الان وقته این چیزانیست و باید اسکیس بزنیم ولی اوناییکه مثه من تازه فهمیدن تو کشیدنه پرسپکتیو از زوایا ی مختلف ایراد دارن این تمرینو انجام بدن... ضرر نمیکنن...
مشاهده پیوست tamirinat eskis.pdf

arefeh

کاربر ممتاز
:cry::wallbash::crying2:

یعنی من برم بمیرررمممم...چقدر گند میشه کارهاااام:(
فکر کنم بیشترین ایرادم برای این روانویسه باشه آخه همش پخش میشه.....

ranaamiri

عضو جدید
کاربر ممتاز
:cry::wallbash::crying2:

یعنی من برم بمیرررمممم...چقدر گند میشه کارهاااام:(
فکر کنم بیشترین ایرادم برای این روانویسه باشه آخه همش پخش میشه.....
عارفه جون کارت که خوبه به قوله اون دوستمون تو اصلا یه لطفی کن کار نزار تجزیه شدیم از حسودی...:biggrin:

arefeh

کاربر ممتاز
عارفه جون کارت که خوبه به قوله اون دوستمون تو اصلا یه لطفی کن کار نزار تجزیه شدیم از حسودی...:biggrin:

خدایی اصلا خوب نیست...
...باید کارم در حدی باشه ک اسکیس رتبمو بکشه پایین...حداقل 60 رو باید بزنم....من رتبمو خوب نشده خوووو...
مثل شماها زیر 1000 ک نیستم یکم تهه ته دلم قرص باشه....غرص -قرث؟:eek::surprised:
بیا یه قرص رو نمیتونم درست بنویسم...بعد اسکیس لولوخور خوره رو میخوام از پسش بربیام:biggrin:

ranaamiri

عضو جدید
کاربر ممتاز
عارفه خدایی خیلی شیرینی...
من با کلی سلام و احوال پرسی واحترام مثه این عاجزا نوشتم ما حاضریم در ماه مبارک رمضان هم اسکیس برگزار شود...:biggrin:لطفا باتوجه به دیر اعلام کردن نتایج و بتعویق افتادن کنکور مرحله 1 و باتوجه به زمان برگزاری آزمون اسکیس در سالهای پیش ...
اسکیس را عقب بندازید!:biggrin:
واسه جوابم مینویسن در خواست شما در حال بررسی است...:biggrin:

arefeh

کاربر ممتاز
عارفه خدایی خیلی شیرینی...
من با کلی سلام و احوال پرسی واحترام مثه این عاجزا نوشتم ما حاضریم در ماه مبارک رمضان هم اسکیس برگزار شود...:biggrin:لطفا باتوجه به دیر اعلام کردن نتایج و بتعویق افتادن کنکور مرحله 1 و باتوجه به زمان برگزاری آزمون اسکیس در سالهای پیش ...
اسکیس را عقب بندازید!:biggrin:
واسه جوابم مینویسن در خواست شما در حال بررسی است...:biggrin:

عزییییییییییزم....اتفاقا اون یکی که هنوز در حال بررسی هستن از الفاظ نامناسب استفاده کردن...الان تووو کفه این موضوع هستن ک چجوری بررسی کنن ک عمه مکرمشونو این دفعه جلو چششون نیارن...
کلا بسیار آدمه بی اعصابیم...مخصوصا وقتی یکی بهم زور بگه دوست دارم لهش کنم....این سنجشم حیف ک مجازیه وگرنه میدونستم چکارش کنم....
غلط کردن بخوان بندازن ماه مبارک رمضون...همه جوونیمونو زندگیمونو ازمون گرفتن ...میخوان دین و ایمونمونم بگیرند؟؟؟!!!!:razz:
والااااا پارسال من 5روز نتونستم روزه بگیرم به خاطر این آزمون مسخره چون تهران بودم تا آزمونو دادم و گفتم یه هوایی عوض کنم ......:redface:دیگه به گردنه خودشون....:biggrin:
بی گردن بشن...ایشاللله....
چ حالی میده سنجش بیاد اینهارو بخونه...بنده خدا کلا آزمونه اسکیس رو حذف میکنه:w15:

shima 70

عضو جدید
آقا نخندیناااا...مثلا خواستم از عارف کار کپی کنم....توروقران ببین چ گندی زدم....هاهاهاها...ولی خیلی باحال بود...خوشمان آمد:D
عارف بیا کارتو ببین نقد کن....همین یه ه فاصله بینه من و تو چ کرد کار تورو...خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
اثری از عارفه به نقل از عارف
عاااااااارفه این بد کارته میشه خوبشو بگی!!!!!!!!؟؟؟من یکی برم بمیررررم که اینقد به کارام امیدوااااارم:wallbash:

shima 70

عضو جدید
بچه ها کسی ورکشاپه مرکز معماری رو ثبت نام کرده!!؟
من ثبت نام کردم!!!(که هنوزم نمیدونم تصیم درستی بود یا نه!!!)
دوستان این خط کشه بود که میشد باهاش شبکه شطرنجی کشید...چه جوری باید درستش کنم؟؟با کشیدن شبکه به شدت مشکل دارم...

ranaamiri

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزییییییییییزم....اتفاقا اون یکی که هنوز در حال بررسی هستن از الفاظ نامناسب استفاده کردن...الان تووو کفه این موضوع هستن ک چجوری بررسی کنن ک عمه مکرمشونو این دفعه جلو چششون نیارن...
کلا بسیار آدمه بی اعصابیم...مخصوصا وقتی یکی بهم زور بگه دوست دارم لهش کنم....این سنجشم حیف ک مجازیه وگرنه میدونستم چکارش کنم....
غلط کردن بخوان بندازن ماه مبارک رمضون...همه جوونیمونو زندگیمونو ازمون گرفتن ...میخوان دین و ایمونمونم بگیرند؟؟؟!!!!:razz:
والااااا پارسال من 5روز نتونستم روزه بگیرم به خاطر این آزمون مسخره چون تهران بودم تا آزمونو دادم و گفتم یه هوایی عوض کنم ......:redface:دیگه به گردنه خودشون....:biggrin:
چ حالی میده سنجش بیاد اینهارو بخونه...بنده خدا کلا آزمونه اسکیس رو حذف میکنه:w15:

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ:w15:

arefeh

کاربر ممتاز
عاااااااارفه این بد کارته میشه خوبشو بگی!!!!!!!!؟؟؟من یکی برم بمیررررم که اینقد به کارام امیدوااااارم:wallbash:
:cry:....نه والا باید تمرین کرد...البته بعد از ی ساله....نمیخوام توجیح کنم ولی خوب دسته دیگه وقتی یه سال ازش کار نکشی خنگ میشه....احمق میشه....

بچه ها کسی ورکشاپه مرکز معماری رو ثبت نام کرده!!؟
من ثبت نام کردم!!!(که هنوزم نمیدونم تصیم درستی بود یا نه!!!)
دوستان این خط کشه بود که میشد باهاش شبکه شطرنجی کشید...چه جوری باید درستش کنم؟؟با کشیدن شبکه به شدت مشکل دارم...

اتفاقا کار خیلی خوبی کردی...سرعتتو به شدت میبره بالا...من امسال دیگه قسمت نشد بیام وگرنه خیلی دوست داشتم...تجربه خیلی باحالیه....مخصوصا بچه های اینجا یه سریشونو اونجا دیدم...
کی شروع میشه؟؟چند جلسه هست؟؟پارسال 20 روز بود فکر میکنم...40 تا اسکیس اگه اشتباه نکنم...کلا میدونم 1 ماه فیکس رفتم پانسیون...
روزهای اول خیلی بد بود:( دو -3 روز اول وقت کم میوردم بعد کارها رو همشو کورکسیون نمیکنند مثلا بهترین هاشو یا اونهایی ک کامل موارد خواسته شده رو انجام داده بودن رو فقط نقد میکردن...اون 2-3 روز اول کار من نمیرسید به نقد کلا میخواستم قید همه چیو بزنم برگردم شهرمون....ولی خوب دوستم و خواهرم خیلی حمایتم کردن...
خداروشکر از روز 3 به بعد کارام میرفت تووو اون کارهایی ک باید نقد میشد...نه به عنوان خوب ها...اصلا فقط به عنوانه اینکه کار تموم میکردم...و پلانهام خوب میشد....
بزرگترین ضعفم اینه ک پلان و مقطع با هم همخونی داشتن...اما پرس رو که نیگاه میکردی حس اون موضوع رو بهت نمیداد...:cry:
همه اینهارو شیما بهت گفتم ک اول راه رفتی و سختی کشیدی پشیمون نشی...تا آخرش بروووو....;)

ترنج

عضو جدید

عارفه جون چ انتظاری داریااااا!اینا هنوزم که هنوزه لینک انتخاب رشته رو برنداشتن!چراغ خاموش تمدیدش کردن!!!!
اونم واسه اینکه میدونن سر همین نتیجه مسخرش کلی آدم تو دردسر افتادن و هنوزم که هنوزه بعضیاشون دنبال پیگیری کارشونن!!! و این که فعلا جرات نمیکنن پاسخنامه و کلیدارو بزارن رو سایت میگن حالا با همین انتخاب رشته سرگرم باشن!!!!بعله اینجوریااااس!!!اون وقت انتظار داری به همین سرعت تاریخ اسکیسو مشخص کنن؟!!!!البته اونم از حالا تعیین شدستا!ولی از ترسشون گذاشتن دقیقه 90!!!که جای اعتراضی نباشه و تو آمپاس بمونیم!!!!

shima 70

عضو جدید
:cry:....نه والا باید تمرین کرد...البته بعد از ی ساله....نمیخوام توجیح کنم ولی خوب دسته دیگه وقتی یه سال ازش کار نکشی خنگ میشه....احمق میشه....

اتفاقا کار خیلی خوبی کردی...سرعتتو به شدت میبره بالا...من امسال دیگه قسمت نشد بیام وگرنه خیلی دوست داشتم...تجربه خیلی باحالیه....مخصوصا بچه های اینجا یه سریشونو اونجا دیدم...
کی شروع میشه؟؟چند جلسه هست؟؟پارسال 20 روز بود فکر میکنم...40 تا اسکیس اگه اشتباه نکنم...کلا میدونم 1 ماه فیکس رفتم پانسیون...
روزهای اول خیلی بد بود:( دو -3 روز اول وقت کم میوردم بعد کارها رو همشو کورکسیون نمیکنند مثلا بهترین هاشو یا اونهایی ک کامل موارد خواسته شده رو انجام داده بودن رو فقط نقد میکردن...اون 2-3 روز اول کار من نمیرسید به نقد کلا میخواستم قید همه چیو بزنم برگردم شهرمون....ولی خوب دوستم و خواهرم خیلی حمایتم کردن...
خداروشکر از روز 3 به بعد کارام میرفت تووو اون کارهایی ک باید نقد میشد...نه به عنوان خوب ها...اصلا فقط به عنوانه اینکه کار تموم میکردم...و پلانهام خوب میشد....
بزرگترین ضعفم اینه ک پلان و مقطع با هم همخونی داشتن...اما پرس رو که نیگاه میکردی حس اون موضوع رو بهت نمیداد...:cry:
همه اینهارو شیما بهت گفتم ک اول راه رفتی و سختی کشیدی پشیمون نشی...تا آخرش بروووو....;)
ایشالله که راه بیوفتی هر چه زودتر البت به نظرم همینم میشه...
از 10 شرو میشه تا قبل ازمون...منم همش نگران اینم که اینجور حسارو داشته باشم اخه اونجوری بدون انگیزه میشم نمیتونم کار کنم!!!!!خدا کنه منم بتونم این روند تورو داشته باشم...ولی بعیده من ایده پردازیم بد نیست ولی پلان در اوردنم خوب نیست!!!!!نیدوووووونم
کاش بچه هایی که اینجان بگن که هستن یا نه شاید منم بتونم ببینمشون و تایم خوبی بشه برام...مرررررررررررسی عاااارفه :w40:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا