زمان بندی کوتاه مدت اسکیس 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

معمارباشی

عضو جدید
اقا ابراهیم منم می خواهم اعتراض کنم ولی به چی؟؟؟ اونا که هنوز خودشون خبری رو اعلام نکردن که !!

فرستاده شده از GT-I8190ِ من با Tapatalk

معمارباشی

عضو جدید
برا همین پرسیدم کسی غیر از من امتحان نداره ؟؟؟ بچه های نظام مهندسی و ... بچه های ترم آخر لیسانس. ...

ebram2014

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقا ابراهیم منم می خواهم اعتراض کنم ولی به چی؟؟؟ اونا که هنوز خودشون خبری رو اعلام نکردن که !!

بریم از همین الان اعتراض کنیم تا کار خرابی نکردن چون بعد از اعلام روز موعود دیگه کار حضرت فیل هستش اینارو راضی کنه بندازن عقب همین الان بریم ثبت نام کنیم سایت سنجش و چه میدونم دخترا اه وناله کنن ما پسرا هم یه خاکی به سرکنیم ببینم چی میشه عجب مصیبتی شده این کنکور مردم همه رفتن سر کار زن گرفتن !!!بچه دارن ما هنوز درگیر کنکوریم ای خاک بر سر این دو..

ranaamiri

عضو جدید
کاربر ممتاز
بریم از همین الان اعتراض کنیم تا کار خرابی نکردن چون بعد از اعلام روز موعود دیگه کار حضرت فیل هستش اینارو راضی کنه بندازن عقب همین الان بریم ثبت نام کنیم سایت سنجش و چه میدونم دخترا اه وناله کنن ما پسرا هم یه خاکی به سرکنیم ببینم چی میشه عجب مصیبتی شده این کنکور مردم همه رفتن سر کار زن گرفتن !!!بچه دارن ما هنوز درگیر کنکوریم ای خاک بر سر این دو..

حق با داش ابرامه...

beni belazi

کاربر بیش فعال
به نظر من به جای دعا کردن بیاین از شنبه زنگ بزنیم سازمان سنجش اگه کسی تهران بره اونجا.... ۳ هفته هم ۳ هفتست... میتونه نتیجه رو واسه یه عده عوض کنه. شاید یکی که ایده های خوبی داره تو اون ۳ هفته ارائشو قوی تر کنه. حداقلش اینه که از استرسمون کم میشه.. مطمئنم از اول هفته ای که میدونم امتحان همون دچار استرس میشیم... اصلا 7 تیر باشه مگه میخوان چیکار کنن...

ranaamiri

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من به جای دعا کردن بیاین از شنبه زنگ بزنیم سازمان سنجش اگه کسی تهران بره اونجا.... ۳ هفته هم ۳ هفتست... میتونه نتیجه رو واسه یه عده عوض کنه. شاید یکی که ایده های خوبی داره تو اون ۳ هفته ارائشو قوی تر کنه. حداقلش اینه که از استرسمون کم میشه.. مطمئنم از اول هفته ای که میدونم امتحان همون دچار استرس میشیم... اصلا 7 تیر باشه مگه میخوان چیکار کنن...

آخه اینا جوابه تلفن نمیدن که...

aytakin69

عضو جدید
من با این کارای مزخرفم با اون رتبه ی مزخرف ترم هیج حا قبول نمیشم اگه خرداد باشه امتحان...کارمم افتضاح شد خیلی حتی حوصله کامل کردنشم ندارم

معمارباشی

عضو جدید
بچه ها این خبر خیلی بد بود خودم هم می دونم ولی وظیفه خودم می دونستم بهتون اطلاع بدم ولی اگه یه ذره باعث شده باشم کسی بی انگیزه بشه یا دلسرد ... هیچ وقت نمی تونم خودمو ببخشم .. شرمنده بخدا ... نمی خواستم اینجوری بشه

beni belazi

کاربر بیش فعال
بچه ها اینا همیشه امتحانا رو پنج شنبه و جمعه برگزار میکنن... 21 چهار شنبه است، چهارشنبه هم روز خود دانشگاهاست... 23 هم که جمعست نیمه شعبان پس احتمالا اگه خرداد باشه 30 ام.

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
بچه ها این خبر خیلی بد بود خودم هم می دونم ولی وظیفه خودم می دونستم بهتون اطلاع بدم ولی اگه یه ذره باعث شده باشم کسی بی انگیزه بشه یا دلسرد ... هیچ وقت نمی تونم خودمو ببخشم .. شرمنده بخدا ... نمی خواستم اینجوری بشه

خیلی خوب کردی.. فک کن این خبر 12م بهشون میرسید!!!الان باز تایم بیشتری دارن ک خودشونو جمع و جور کنن و تلاششونو بیشتر کنن
بچه ها اینا همیشه امتحانا رو پنج شنبه و جمعه برگزار میکنن... 21 چهار شنبه است، چهارشنبه هم روز خود دانشگاهاست... 23 هم که جمعست نیمه شعبان پس احتمالا اگه خرداد باشه 30 ام.
بنظر من درکنار اعتراضتون فک کنید آزمون 21مه و خودتونو واسه اون روز آماده کنید

معمارباشی

عضو جدید
خدا خیرت بده
خدا کنه همین باشه ..
من که 20 ام امتحان دارم ... اگه 21 ام کنکور بزارن احتمالا مجبور بشم بی خیال اسکیس شم

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شانس مارو ببین تورو خدا............بدترین کنکور عمرم.......اون از لو رفتن سوالا.این از ماه رمضون و جام جهانی هزار کوفت دیگه یه عده جوون رو سر کار گزاشتن به خدا............آقا اعتراض کنیم قبل از اینکه اعلام کنن اعتراض کنیم................چه جوری تماس گرفته بودن برای امتحان تئوری که یه هفته افتاد عقب.ما هم اونکارو کنیم

s.sahba

عضو جدید
لابد بخاطر جام جهانی افتاده 21ام دیگه!!!!!!!! خداییش دلم میخواد این سرمو محکم بکوبم به دیوار نه بخاطر اینکه این امتحان کوفتی افتاده جلو بلکه بخاطر اینکه تو کشوری زندگی می کنم که بخاطر جام جهانی و ماه رمضون یه عده آدمو میکنن عروسکه خیمه شب بازی!!! به جان خودم اگه هیچ جای دنیا این کارو بکنن!! همه دنیا احمقن فقط ما میفهمیم دیگه همیشه همینجوریه!!!!!!!!!!!!

jon_sina

عضو جدید
اول از همه خسته نباشی مهندس ایمدوارم از نظراتم ناراحت ، راستش خیلی زحمت می کشی و تلاش می کنی که یان خیلی خوبه ولی راستش این که پرسپکتیو هات معمولا خط کشی هستش و خالی خوب نیست فک می کنم چون جذابیت نداره ،راستش من یکبار از مهندس هادیان پرسیدم که چرا یان قدر تیو کارت خط میزاری ایشون گفت اسکیس یعنی باید قابل ادیت باشه کار نهایی که نیست ،اگه دقت کرده باشی تیو کار استاد اسکیس معمولا کار شلوغ میکنن و کلی خط می کشن یک جورهایی کار جذاب می کنن ولی خدایش خودت نگاه کن ایا کارت جذابیت داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ببیند اگه ما همه اصول هم رعایت کنیم ولی باید علاوه بر فنی بودن توی کارمون یک سری کار هم انجام بدیم برا جذاب شدن چون کار ما مقایسه میشه مطمینا خیلی ها هم هستن که استاد نقاشی و اسکیس و ................ ببیند من اسم کسی را نمیارم ولی خب این کار شما جفت کار من گذاشته میشه حالا اگه من مثلا 5سال خط کشیده باشم حرفه ای باشه و از لحاظ پلان و نما و مقطع دوتا کار توی یک مایه باشن ولی خودت بگو کدوم کار نمره بیشتر میگیره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام خانم ozra69 خسته نباشین
متشکر از نظراتتون استفاده کردم ناراحت نمیشم نظر بدین
وقت کم آوردم نتونستم آخر کار درست و حسابی پرسپکتیو کار کنم
دوباره کار کردم ببینید نظرتون چیه

Photo0167.jpg
photo0169.jpg

jon_sina

عضو جدید

سلام خانم مهندس خسته نباشین
جدول قبولی ها و درصد اسکیسشون کجا هست؟

ترنج

عضو جدید

سینا جان خسته نباشی.کار کردنتو و روحیتو خیلی دوست دارم!برعکس خیلیامون که تو هر مقطع نگران ی چیز میشیم یکی مث من افسرده نتایجو یکی نگران تاریخ اسکیس و ورکشاپو و خیلی چیزای دیگه و درست تمرین نمی کنیم تو خیلی منظم و بدون حاشیه تمریناتو ادامه میدی.حتی اون موقع که تاپیک سوت و کور بود;)موفق باشی.امیدوارم مزد زحمتاتو بگیری!

چه اصراری داری که همه حجمتو راندو کنی؟که البته فک کنم از راندو هم گذشته و بیشتر داری همشو رنگ می کنی!
سعی کن قسمتی رو راندو کنی که واست اهمیت بیشتری داره و دوست داری داور توجهش به اون قسمت جلب شه نه همه کارو!همین جوری به تمرینات ادامه بدی مطمئن باش دانشگا تهران تو مشتته;)

aytakin69

عضو جدید
من تازه فهمیدم تو خیلی از این کلاسا موضوع عای اسکیس لو میره و میگن به دانشجوها مثل شقاقی...مرکز معماری ...مثلا موضوع پارسالو کار کرده بودن دوستام....دیگه حالم از سیستم آموزشیمون بهم میخوره :(

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خانم ozra69 خسته نباشین
متشکر از نظراتتون استفاده کردم ناراحت نمیشم نظر بدین
وقت کم آوردم نتونستم آخر کار درست و حسابی پرسپکتیو کار کنم
دوباره کار کردم ببینید نظرتون چیه

مشاهده پیوست 208658
مشاهده پیوست 208659

ببین کارهات جزئیات نداره
مثلا فکر کن لبه بالکنت سنگه و شروع کن به خطوط عمودی با فاصله هم اونجا کشیدن
دومیت هنوز یه خورده بهتر
ببین نمیگن نقطه گریز خطوط را کاملا رعایت کن ولی سعی کن ضایع هم نباشه مقل خط سنگ لب حوضت که دو تا خط کنار هم خیلی ضایع به هم نزدیک شده یا خط حوض و باغچه که خیلی ضایع از هم دور شده
ادم تو کارت خیلی استفاده کن
تو هم مثل من چزئیات بلد نیستی از ادم کمک بگیر

ترنج

عضو جدید
من تازه فهمیدم تو خیلی از این کلاسا موضوع عای اسکیس لو میره و میگن به دانشجوها مثل شقاقی...مرکز معماری ...مثلا موضوع پارسالو کار کرده بودن دوستام....دیگه حالم از سیستم آموزشیمون بهم میخوره :(

آیتکین جان دیر فهمیدی!نه تنها کار کردن که پارسال روز قبل کنکور شقاقی تو ورکشاپش پرده از خوابش!! برمی داره و میگه خواب دیده موضوع گنبدنماس!!!!:D
حالا فک کن کسایی که ی روز وقت داشتن به موضوع فک کنن و ایده جمع کنن....بعله همچین جامعه زیبایی داریم ما!!!ارزش جام جهانیم از سرنوشت جووناش بیشتره!!به اسم ماه رمضونم ی ماه کل کشورو تعطیل می کنن و همچنان معتقدن خدمت به خلق بهترین عبادت است!!!! و ثواب ی ساعت تفکر بیشتر از هفتاد سال عبادت!!!!!!این جا ایران است!:D

Sety

عضو جدید
آیتکین جان دیر فهمیدی!نه تنها کار کردن که پارسال روز قبل کنکور شقاقی تو ورکشاپش پرده از خوابش!! برمی داره و میگه خواب دیده موضوع گنبدنماس!!!!:D
حالا فک کن کسایی که ی روز وقت داشتن به موضوع فک کنن و ایده جمع کنن....بعله همچین جامعه زیبایی داریم ما!!!ارزش جام جهانیم از سرنوشت جووناش بیشتره!!به اسم ماه رمضونم ی ماه کل کشورو تعطیل می کنن و همچنان معتقدن خدمت به خلق بهترین عبادت است!!!! و ثواب ی ساعت تفکر بیشتر از هفتاد سال عبادت!!!!!!این جا ایران است!:D

من دوستم پارسال تو ورکشاپش شرکت کرده بود.این شایعه ها الکی شروع شده.اصلا موضوع رو نگفته بود شقاقی فقط گفته بود روی بلندی و تپه هست همین.

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز

یادمه قدیما اسکیس 24 تیر بود امسالم اگه میزاشتن بعد ماه رمضون یه 10 12 روزی دیرتر از اون سال میشد
مصححام که قربونشون برم که کارراو دقیق نگا نمیکنن فرتی نمره میدن پس چ دردشه این توکلی مرض گرفته :))

راستی میگم خوبه نگفته خاب دیدم هفتا گنبد لاغر هفتا گنبد چاقو میخورن:D

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا