زمان بندی کوتاه مدت اسکیس 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مهندس!!! آقا شما واس مدریت زمان سر کنکور واس هر مدرک چه زمانی رو پیشنهاد میدین؟؟؟
سلام مازیار جان ببین بستگی به نوع موضوع داره کاملا. مثلا پلانی که جزییات کمی داره 20 دقیقه شاید بیشتر نباید تایم بزاری ویک طرح رو میبینی 1 ساعت تایم میزاری ولی در کل ایده بیشتر از یک ربع نشه. پلان خیلی بشه یک ساعت. البته خیلی از این چیزا بستگی به دستتون داره من خودم پرسپکتیو دست ضعیفی داشتم ولی مقاطع و پلانم قوی بود واسه همین شیت ایده و مقازع و پلان رو فکر کنم به 2ساعت نکشید بقیه اش رو گذاشتم واسه 3 تا پرسپکتیوم

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
مارال بندازمت بیرون ...سو استفاده میکنی از تایپک ماااااااااا.....برو تو تاپیک خودت ببینم ...

:razz: دووووووووووس دارمممممممممممممممممممممم
شما ترم بالاییا ک اونجا نمیاین ک:cry:
ما مجبوریم از درو پنجره سرک بکشیم:|

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با عرض معذرت از دوستان دانشگاه بودم 2 روز رو نرسیدم سوالات در داخل تایپیک رو بخونم خیلی زیاد بود صفحات ببخشید:smile:
کوروش جان اگه تونستی یه عکسی از یکی از کارهات بزاری که در حد اون چیزی که کنکور کشیدی باشه ممنون میشم

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مهندس
واسه زبان ی توضیحاتی بدید اگه میشه
اینکه چنددرصد زدید؟ همون4000تا لغتی ک گفتیدو فقط بلد بودید؟
چنددرصد لعات تخصصی بود؟
گرامر تا چه حدی باید بدونم؟
ی تشکر ویژه هم واسهتاپیکی ک تو امضاتون لینکشو گذاشتید دارم
سلام دوست عزیز والا این تایپیک جاش نیست برای جواب دادن ولی چشم. من زبانم یادم نیست الان ولی به دلیل جابه جا واردن کردن داخل پاسخ نامه چیزی که انتظارداشتم 60 بشه نشد همیشه هم افسوسش رو میخورم سر این بی دقتیم. لغات تخصصی خیلی خیلی کم شده اکثرا لغات عمومی شده.گرامر 5 تا وساله که اگر کلماتتون و تسلطت قوی باشه از اون 5 تا 2 تاش رو راحت جواب میدین ولی باز جزوه های گرامر خیلی خوبی داخل همون تایپیکی که گفتین هست

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
کوروش جان اگه تونستی یه عکسی از یکی از کارهات بزاری که در حد اون چیزی که کنکور کشیدی باشه ممنون میشم
چشم حتما میزارم دوست عزیز باید بگردم کارام رو البته من نمونه کار از خودم زیاد گذاشتم تو سایت ولی بازم چشم در اسرع وقت

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز والا این تایپیک جاش نیست برای جواب دادن ولی چشم. من زبانم یادم نیست الان ولی به دلیل جابه جا واردن کردن داخل پاسخ نامه چیزی که انتظارداشتم 60 بشه نشد همیشه هم افسوسش رو میخورم سر این بی دقتیم. لغات تخصصی خیلی خیلی کم شده اکثرا لغات عمومی شده.گرامر 5 تا وساله که اگر کلماتتون و تسلطت قوی باشه از اون 5 تا 2 تاش رو راحت جواب میدین ولی باز جزوه های گرامر خیلی خوبی داخل همون تایپیکی که گفتین هست
ممنونم
پس تایممو رو کتابا و متنای تخصصی زبان نذارم؟ب جاش ریدینگای عمومی بخونم؟؟؟

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام مازیار جان ببین بستگی به نوع موضوع داره کاملا. مثلا پلانی که جزییات کمی داره 20 دقیقه شاید بیشتر نباید تایم بزاری ویک طرح رو میبینی 1 ساعت تایم میزاری ولی در کل ایده بیشتر از یک ربع نشه. پلان خیلی بشه یک ساعت. البته خیلی از این چیزا بستگی به دستتون داره من خودم پرسپکتیو دست ضعیفی داشتم ولی مقاطع و پلانم قوی بود واسه همین شیت ایده و مقازع و پلان رو فکر کنم به 2ساعت نکشید بقیه اش رو گذاشتم واسه 3 تا پرسپکتیوم
بعد یه سوال مهم دیگه!!! ما فرصت نمی کنیم بیشتر از یه پلان بزنیم، کدوم فضا ها رو توش بیاریم!!!؟؟؟ ارتباطشو با پلانایی که کار نکردیم چطو نشون بدیم؟؟؟ (راستی مصرف فرهادم زیاد شده!!!)

architect1987

عضو جدید
سلام
من امیدوارم
بهشتی قبول میشم
قبولم نشم خودکشی میکنم
:)
دیگه انتخاب با خداست!
از من گفتن بوداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
بچه ها شاهد باشید اگه بهشتی قبول نشم خونم پای خداس

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعد یه سوال مهم دیگه!!! ما فرصت نمی کنیم بیشتر از یه پلان بزنیم، کدوم فضا ها رو توش بیاریم!!!؟؟؟ ارتباطشو با پلانایی که کار نکردیم چطو نشون بدیم؟؟؟ (راستی مصرف فرهادم زیاد شده!!!)
یعنی چی یه پلان؟ کدوم فضاها چیه؟ جریان چیه؟:D فرهاد خواننده رو میگی؟ ما که 15 سالی هست مصرف میکنیم

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من امیدوارم
بهشتی قبول میشم
قبولم نشم خودکشی میکنم
دیگه انتخاب با خداست!
از من گفتن بوداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
بچه ها شاهد باشید اگه بهشتی قبول نشم خونم پای خداس
سلام میدونم شوخی بود چون دانشگاه های سراسری سرابه گاها:smile:

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یعنی چی یه پلان؟ کدوم فضاها چیه؟ جریان چیه؟:D فرهاد خواننده رو میگی؟ ما که 15 سالی هست مصرف میکنیم
سر کنکور!!! وقت نمیشه بیشتر از یه پلان کشید!!! بعد کلی ریز فضا داریم!!! کدوما رو انتخاب کنیم؟؟؟ اونایی که نمی کشیم و چطو نشون بدیم که داور فک کنه ما اینا هم مد نظرمون بوده؟؟؟ مرد بزرگی بود!!! موزیکش قابل ارائه در سطح جهانیه!!!

shima 70

عضو جدید
اینقددددد خوشحااالم که خدا میدونه حالا بگین چرااااا !!!!؟؟؟؟:w21:اخه از شرکت برا یه ماه آف گرفتم :w31:ایشالله از فردا خیلی خیلی تمریناتم جدی میشه البته اگه خدا بخواد و شما دوستان هم یاری کنید!:w36:

ebram2014

عضو جدید
کاربر ممتاز
اهل باشگاهم!

روزگارم خوش نیست!

کلبه ای ویران پر از ورق کاهی پاره و خط خطی!

گه گاهی در یخچال و گه گاهی پشت میزم!

دستی ضعیف دارم و ایده هایم رفته بر باد!

نه جانی در دست! نه فکری در سر!

نه حسی نه عشقی نه کلامی!

زانو در بغل کنج خانه ام ! میکنم فرهاد مصرف!

بچه ها فی البداهه بود شمام بش اضافه کنید:biggrin:

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
اهل باشگاهم!

روزگارم خوش نیست!

نه حسی نه عشقی نه کلامی!
دیگه حتی امضاء ندارم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بچه ها فی البداهه بود شمام بش اضافه کنید:biggrin:[/QUOTE]

ترنج

عضو جدید
اینقددددد خوشحااالم که خدا میدونه حالا بگین چرااااا !!!!؟؟؟؟:w21:اخه از شرکت برا یه ماه آف گرفتم :w31:ایشالله از فردا خیلی خیلی تمریناتم جدی میشه البته اگه خدا بخواد و شما دوستان هم یاری کنید!:w36:

خیییییلی خوشحال شدم شیما جونم.ایشالا که این چن هفته رو میترکونی و ی اسکیس خیلی خوب سر جلسه می زنی;)

اهل باشگاهم!

روزگارم خوش نیست!

نه حسی نه عشقی نه کلامی!

بچه ها فی البداهه بود شمام بش اضافه کنید:biggrin:

خیییییلی خوب بود.مررررسی داش ابرام
به حس و حال و روحیت حسودیم شد:Dخوشا به حالت!!!!

ebram2014

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیییییلی خوب بود.مررررسی داش ابرام
به حس و حال و روحیت حسودیم شد:Dخوشا به حالت!!!![/QUOTE]

اخه ترنج ابجی کجای این شعر روحیه دیدی!!! که بش حسودی کردی:crying:

ترنج

عضو جدید
خخخخخخخخ
همین که تو این موقعیت طبع شاعریت گل کرده و فی البداهه شعر می گی ینی حال خوب دیگه!!!!!:D
ولی راس میگی مضمونش ....
هندسش خوبه!ایدتو دوس دارم!روند طراحیت خوبه ولی جای کار داره!ولی ورودی کار مشخص نیس!!!.رو حجم و نماش بیشتر کار کن!در کل کارتو دوس دارم!راندوشم عااااالیه.راستی جنس صداتم دوس دارم ولی رو تحریرات( ؟؟؟ ) بیشتر کار کن.

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
خخخخخخخخ
همین که تو این موقعیت طبع شاعریت گل کرده و فی البداهه شعر می گی ینی حال خوب دیگه!!!!!:D
ولی راس میگی مضمونش ....
هندسش خوبه!ایدتو دوس دارم!روند طراحیت خوبه ولی جای کار داره!ولی ورودی کار مشخص نیس!!!.رو حجم و نماش بیشتر کار کن!در کل کارتو دوس دارم!راندوشم عااااالیه.راستی جنس صداتم دوس دارم ولی رو تحریرات( ؟؟؟ ) بیشتر کار کن.

...:biggrin:
منم رنگ چشاتو دوس دارم ترنج جون خخخخخخ:D

architect1987

عضو جدید
نخریرم جدی بود مگه من باخدا شوخی دارم!؟ خودم الان شهیدرجایی ترم آخرم ایندفه باید برم شهید بهشتی اصن میبینید چقد به شهدا علاقه دار؟

ebram2014

عضو جدید
کاربر ممتاز
خخخخخخخخ
ولی راس میگی مضمونش ....

:biggrin:

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
نخریرم جدی بود مگه من باخدا شوخی دارم!؟ خودم الان شهیدرجایی ترم آخرم ایندفه باید برم شهید بهشتی اصن میبینید چقد به شهدا علاقه دار؟

خخخخخخخخخخخخ عزیزم این دلیل نمیشه که چون شما الان رجایی هستید این ترم باید برید بهشتی ،والا من یک دوست داشتم عمران بود شاگرد اول بود پارسال هم با سهمیه شاگرد اولی اهواز قبول شده بود هم فک کنم خودش اهواز قبول شده بود ،ولی نیم دونم چی شد که نتونست بره و شنیدم نرفت والا من هم نپرسیدم ازش که ناراحت شه ،اون هم اسکیس ،به نظرم نفر اول ایران هم باشی نمی تونی بگی قبولی یا نه

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها روزها داره میره وقتم داره تلف میشه به خدا خودم هم نیم خوام ها ولی دست من هم نیست ،همه اش یک چیز یمشه ،به خدا امروز داشتم پلان همون شهر کتاب را درست و راست می کردم ،اصلا هم نرسوندم به موضوع جدید فک کنم اخه اصلا معلوم نیست چیه،عکسی که یمزارید کیفیت نداره لااقل بنویسیدش اخهعکس میای زوم هم کنی معلوم نیست همه اش پیکسل پیکسل میشه خووووووووو
ولی دوست دارم فردا موضوع را کار کنم حالا اگه نشد خودم یک دونه یا دوتا سعی می کنم کار کنم :cry:

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینم اون یادمان کذایی که قراربود تو صفحه اوله این تاپیک بزاریم مثلا...هیشکی نیومد منم فک کردم بیخیالش شم ولی ...
زمان بندی نداره...مشاهده پیوست 209050مشاهده پیوست 209051

مهندس درباره کانسپت و ایده و این حرفات کاش یک توضیح می دادی
راستی برای این موضوع هم باید پلان یک طبقه را بزنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
قلم جان خوب دیرینه گلم همرنگ آیینه برایت حرفها دارم شکوه ایی دارم...تحمل کن

ــ بجز خوبی چرا در دفتر مشقم دگر سرمشق ننوشتی؟؟
که من امروز چنین مبهوت و وامانده به سوگ ساکن خورشید ننشینم؟؟
قلم بشنو صدایم را که از اعماق سرد یاس می آید...

برایت حرفها دارم... برایت از غروب نا بهنگام قصه ها دارم
قلم نمیدانم برایت همچو مردابی سترگم ملال انگیز و حرفم خالی از تعربف و یا شورانگیزو شادالود......در این شام شکست و طعنه و تحقیر.در این بشکستن پیگیر..........چه میخواهی به جان من؟؟؟؟نمیدانم ......... در این هنگامه دلگیر
که این سان زار میگریم به حال فاتحی چون تو .....................و بازنده ای چون خویش......................

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
قلم جان خوب دیرینه گلم همرنگ آیینه برایت حرفها دارم شکوه ایی دارم...تحمل کن

ــ بجز خوبی چرا در دفتر مشقم دگر سرمشق ننوشتی؟؟
که من امروز چنین مبهوت و وامانده به سوگ ساکن خورشید ننشینم؟؟
قلم بشنو صدایم را که از اعماق سرد یاس می آید...

برایت حرفها دارم... برایت از غروب نا بهنگام قصه ها دارم
قلم نمیدانم برایت همچو مردابی سترگم ملال انگیز و حرفم خالی از تعربف و یا شورانگیزو شادالود......در این شام شکست و طعنه و تحقیر.در این بشکستن پیگیر..........چه میخواهی به جان من؟؟؟؟نمیدانم ......... در این هنگامه دلگیر
که این سان زار میگریم به حال فاتحی چون تو .....................و بازنده ای چون خویش......................

واسه خودته مهندس؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا