رویای داعش برای تصرف ایران (+عکس)

Mʀ Yᴀsɪɴ

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
در روزهای اخیر تصاویری در صفحات اجتماعی وابسته به تروریست‌های داعش منتشر شده که از رویای تصرف ایران توسط این گروهک خبر می‌دهد.

به گزارش «جام‌نیوز»، بر همین اساس «ابومحمد العدنانی» سخنگوی گروهی که با عنوان «دولت اسلامی عراق و شام» از سوی رسانه‌های جبهه غربی - عربی معرفی می‌شود، در سخنانی مدعی شده که این گروهک تلاش دارد نیروهایش را به سمت ایران حرکت دهد.

وی در سخنانی مدعی شده است: «در پی پیروزی‌های متعدد دولت اسلامی، سربازان شجاع ما با حمله به ایران این سرزمین را از روافض پاک می‌کنند و سیطره دولت اسلامی را به ولایت خراسان گسترش می‌دهند.»

بعد از انتشار این سخنان، صفحات و گروه‌های مجازی وابسته به تروریست‌های داعش، تصاویری از فتح میدان آزادی تهران با آرم ولایت خراسان منتشر کرده‌اند.

این یاوه‌گویی‌ها از سوی تروریست‌های داعش در حالی صورت می‌گیرد که چندی است مواضع این گروهک در عراق و سوریه در حال فتح شدن از سوی نیروهای مردمی عراق و همچنین ارتش و مجاهدان سوری است و طبق آنچه در منابع خبری و شبکه‌های اجتماعی منتشر شده، خبرهای غافلگیرکننده و امیدبخشی از شکست سنگین تروریست‌ها در سرزمین‌های تحت اشغال آنها در راه است.

SHM.IT

عضو جدید
کاربر ممتاز
کاش این افغان ها رو از بعضی از شهرهای کشور بیرون میکردن!!
اگه روزی همینا برامون دردسر نشدن!!
داعش ک مث قارچ یدفعه از داخل کشور ما اونم از طریق همین افغانهای درون کشورمون سر بیرون میارن!!!

*جیگر طلا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
داعش ک مث قارچ یدفعه از داخل کشور ما اونم از طریق همین افغانهای درون کشورمون سر بیرون میارن!!!
عزیزم خوب نیست توهین کنی.ما خیلی بهشون ظلم کردیم.
عموی من فرمانده سپاه منطقه اس میگفت از عناصر داعش چند نفریو تو بوئین زهرا و یکی از روستاهای اطراف ابهر گرفتن.ایرانو دست کم نگیر عزیزم.اطلاعاتمون فوق العاده قویه.بدشم اینجا ایرانه.عراقو نگا نکن ک یه هفته ای داعش کلشو تصرف میکرد اگه ایران ب دادش نمیرسید

Mʀ Yᴀsɪɴ

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

موافقم

با اینکه احترام ب شخص میزارم

اما وطن من نباید جای همچین افرادی باشه

تنها حق اونا دیپورت شدنه

SHM.IT

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم خوب نیست توهین کنی.ما خیلی بهشون ظلم کردیم.
عموی من فرمانده سپاه منطقه اس میگفت از عناصر داعش چند نفریو تو بوئین زهرا و یکی از روستاهای اطراف ابهر گرفتن.ایرانو دست کم نگیر عزیزم.اطلاعاتمون فوق العاده قویه.بدشم اینجا ایرانه.عراقو نگا نکن ک یه هفته ای داعش کلشو تصرف میکرد اگه ایران ب دادش نمیرسید

توهین؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

من توهینی نکردم!!!!!!!!!!!..تو شهر ما چند صد هزار اسلحه از خانه ی همین افغانها گرفته بودن ک داشتن مهمات برای داعش فراهم می کردن!!!!!!!
ایرانم دست کم نگرفتم!!...فقط گفتم تصورمون این نباشه مث جنگ عراق بیان از مرز وارد شن درصورتی استراتژی اونها به این شکل نیست !!

Mʀ Yᴀsɪɴ

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
توهین؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

من توهینی نکردم!!!!!!!!!!!..تو شهر ما چند صد هزار اسلحه از خانه ی همین افغانها گرفته بودن ک داشتن مهمات برای داعش فراهم می کردن!!!!!!!
ایرانم دست کم نگرفتم!!...فقط گفتم تصورمون این نباشه مث جنگ عراق بیان از مرز وارد شن درصورتی استراتژی اونها به این شکل نیست !!

برای داعش شایعه
اما هست افغان دست ب ناموس ایران ببرند
یا ادم ربایی کنند

باید همشون دیپورت بشن