رتبه 6100

arash_one_6000

عضو جدید
سلام من استان فارسیم . رتبه ام تو منطقه 2 شده 6100 و تو زیر گروه 1شده 5900 زیر گروه 2 شده 6100 و زیر گروه 3 شده 6300 می خواستم چند تا دانشگاه و رشته ترجیحا مکانیک یا برق رو به من معرفی کنید که احتمال قبولی رو توشون داشته باشم . ممنون .

ROBOTICS

کاربر فعال مهندسی رباتیک
[FONT=&quot]مهندسی رباتیک[/FONT][FONT=&quot] [/FONT]

[FONT=&quot]دانشگاه صنعتی شاهرود[/FONT]

[FONT=&quot]احتمال روزانه احتمال 40 درصد[/FONT]
[FONT=&quot]احتمال شبانه 90 در صد[/FONT]

[FONT=&quot]دانشگاه صنعتی همدان[/FONT]

[FONT=&quot]امسال تازه آورده - یعنی نامعلوم[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]آشنایی با رشته ی مهندسی رباتیک[/FONT]

[FONT=&quot]چارت مهندسی رباتیک[/FONT]

[FONT=&quot]مشخصات کلی برنامه و سرفصل دروس دوره ی کارشناسی مهندسی رباتیک[/FONT][FONT=&quot][/FONT]

ROBOTICS

کاربر فعال مهندسی رباتیک
رباتیک = برق + مکانیک

اگر رباتیک بخونی یعنی داری هم برق می خونی هم مکانیک

ROBOTICS

کاربر فعال مهندسی رباتیک
احتمال قبول شدنت در روزانه و شبانه ی برق و مکانیک پایین هست
به فکر غیر انتفاعی و پیام نور باش
یا یک رشته ی دیگر انتخاب کن

hamid66

عضو جدید
سلام من استان فارسیم . رتبه ام تو منطقه 2 شده 6100 و تو زیر گروه 1شده 5900 زیر گروه 2 شده 6100 و زیر گروه 3 شده 6300 می خواستم چند تا دانشگاه و رشته ترجیحا مکانیک یا برق رو به من معرفی کنید که احتمال قبولی رو توشون داشته باشم . ممنون .

مکانیک و صنایع تفرش
احتمال60%:gol:

ROBOTICS

کاربر فعال مهندسی رباتیک
از کی تا حالا 5900 پیام نور قبول می شه آخه چرا اینقدر بی انصافین.

59000 پیام نور غیر انفاعی ( مدیریت حسابداری کاردانی)

5900

رشته های محض روزانه
مهندسی ( غیر از برق مکانیک ) شهر های متوسط شبانه
مهنسی ( برق مکانیک ) شهر های کوچک درو افتاده روزانه یا غیر انتفاعی شهر های بزرگ
مهندسی رباتیک

antimoin

عضو جدید
salam
man parsal konkur dashtam va ba tavajoh be rotbe ha va reshte teye khodam va dustam dar mantaghe 2 baeed midunam bargh ya mekanic ruzane biari va shabane ham bazam baeede
masalan yeki az dustam parsal rotbash shod 4500 mantaghe 2 na ruzane va na shabane bargh o mekanic ra nayavord darsurati ke chon be in 2 reshte alaghe dasht hame ja ra zade bud
movafagh bashi:gol:

sia_saketi

عضو جدید
پارسال با رتبه 5100 عمران و با رتبه 5400 مکانیک روزانه دزفول قبول شدن .

sia_saketi

عضو جدید
یکی هم می گفت که با 9000 مکانیک روزانه زاهدان قبول شده . حالا نمی دونم راست گفته یا نه؟

mehrazin_f

عضو جدید
من پارسال رتبم 7100 شد معماری روزانه دزفول قبول شدم.دوستم که عمران آب ميخونه تو همين دانشگاه رتبش به معماری نخورده بود عمران آب قبول شد...با 6000 دانشگاه چمران اهواز خيلی رشته ها ميتونی قبول بشی.البته شبانه...مثل مکانيک.عمران.متالوژی.کامپيوتر.البته همه شبانه.ولی دانشگاه دزفول اکثر رشته هاشو مياری.اونم روزانه;)

arash_one_6000

عضو جدید
پارسال 5400 روزانه مکانیک دانشگاه دزفول قبول شدن . با 4500 که میشه شبانه شیرازم قبول شد .

بالا