راهنمای سرویس تجهیزات پزشکی

hassan_niazy

مدیر بازنشسته
با سلام
من مهندسی پزشکی خوندم و الان در مشهد در زمینه خدمات پس از فروش تجهیزات پزشکی فعالیت می کنم . متاسفانه یک یاز مشکلاتی که ما در یان رشته داریم این است که به دلیل انحصاری بودن تولید و توزیع و خدمات این تجهیزات ، پیدا کردن سرویس منوال های تجهیزات و حتی گاها یوزر منوال این تجهیزات کار سخت و دشوار و گاها در مورد برخی تجهیزات غیر ممکن است . از طرف دیگر متاسفانه اکثر نمایندگان داخلی راهنمای سرویس مربوط به دستگاههایی که در بسته بندی شان باید این راهنما وجود داشته باشد را برمی دارند . لذا در این مورد تنها می توان بر روی کمک و همکاری خود مهندسین پزشکی حساب کرد . می خواستم بدونم کسی روی این موضوع ( جمع آوری راهنمای کار و یا سرویس تجهیزات پزشکی ) تا حالا کار کرده یا نه

moein

عضو جدید
سلام دوست عزیز
من کار نکردم
اما میتونم با شما همکاری کنم؟
من مهندسی الکترونیک خوندم

hassan_niazy

مدیر بازنشسته
همونطور که گفتم انجام این کار همکاری گروهی را می طلبد . در چه زمینه ای فعال هستید و تا چه با مهندسی پزشکی آشنا هستید

medic69

عضو جدید
با سلام
منم دانشجوی مهندسی پزشکی هستم خوشحال میشم اگه بتونم کاری بکنم 0منم اگه بشه تو این کار همکاری کنم

hassan_niazy

مدیر بازنشسته
از شما دوستان سپاسگزارم و دست همه شما را از دور می فشارم . این کار باید در چند مرحله صورت پذیرد . در وهله اول اطلاعاتی درباره نوع دستگاههای فعال در بیمارستانهای کشور باید گرد اوری شود . سپس اینکه تا چه حد و از چه طرقی می توان به اطلاعات مفید این تجهیزات دست یافت . دست آخر هم جمع آوری و گرداوری این اطلاعات و تشکیل بانکهای اطلاعاتی مورد نیاز و مناسب . حال نمی دانم شما تا چه حد با این کار آشنا هستید و چه مقدار می توانید وقت بگذارید

af.sadat

عضو جدید
کمک لطفا

کمک لطفا

با سلام
من مهندسی پزشکی خوندم و الان در مشهد در زمینه خدمات پس از فروش تجهیزات پزشکی فعالیت می کنم . متاسفانه یک یاز مشکلاتی که ما در یان رشته داریم این است که به دلیل انحصاری بودن تولید و توزیع و خدمات این تجهیزات ، پیدا کردن سرویس منوال های تجهیزات و حتی گاها یوزر منوال این تجهیزات کار سخت و دشوار و گاها در مورد برخی تجهیزات غیر ممکن است . از طرف دیگر متاسفانه اکثر نمایندگان داخلی راهنمای سرویس مربوط به دستگاههایی که در بسته بندی شان باید این راهنما وجود داشته باشد را برمی دارند . لذا در این مورد تنها می توان بر روی کمک و همکاری خود مهندسین پزشکی حساب کرد . می خواستم بدونم کسی روی این موضوع ( جمع آوری راهنمای کار و یا سرویس تجهیزات پزشکی ) تا حالا کار کرده یا نه

سلام دوست عزیز
من هم مهندسی پزشکی خوندم البته بیومواد.یکی از دوستانم میخواهد نمایندگی تجهیزات پزشکی بگیرد.از من پرسید که چه مارکی بهتر است؟اما من در این زمینه اطلاعی ندارم.
لطفا من را راهنمایی کنید.
ممنون

hassan_niazy

مدیر بازنشسته
دوست عزیز مقداری دقیق تر منظور دوستتان را بنویسید . نمایندگی فروش می خواهند بگیرند یا خدمات و اینکه چقدر سرمایه گذاری می خواهند بکنند و روابط عمومی و . . . ایشان در چه حدی است . تمامی این مسائل می تواند در این امر دخیل باشند

rezazzz

عضو جدید
یوزر منوال سرویس منوال (دستگاههای المانی و انگلیسی) میتونم تهیه کنم

zhilamo

عضو جدید
سلام...
راستش شانسی از اینجا رد شدم...
دیدم بحثتون رو ...
من تو یه شرکت صنایع بیولوژیک کار می کنم... لیسانس مکانیک دارم... سمت من مدیر فنی هستش...
تا حدودی با تجهیزات پزشکی آشنایی دارم... خواستید بگید کمکتون می کنم و بی شک به کمکتون هم احتیاج دارم ... ( در مورد تجهیزات بیمارستانی و بخصوص تاسیسات بیمارستانی خیلی می تونم کمک کنم ))

علی زاهدی

عضو جدید
سلام:

دوست عزیز من در زمینه تجهیزات دندانپزشکی می تونم کمکتون کنم .

به امید سربلندی وشادی همه مردم و جوانان زحمت کش.

قبلا" شمارمو گذاشتم ودوباره هم ( 09394400978...09126852251)

باتشکر

علی زاهدی.