راهنمای انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد + ترازهای دانشگاه های دولتی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

MOHANDES_HASSANI

عضو جدید
من لیسانسم اونجا بودم یعنی هنوزم هستم اما اگه بچه اون طرفا نیستی نرو که پشیمون میشی دانشگاهش تو بدترین جای شهر واقع شده یه حلبی آباد واقعی هرچند مدت یکبارم از طرف برادرای عراقی یه توده گردوخاک کل شهرو میگیره که آدمو خفه میکنه ویه چیزای دیگم هست که اینجا جای گفتنش نیست بوعلی خیلی بهتره

در مورد گرد و خاک باهات صد در صد موافقم
من خودم اهل کرمانشاه هستم و کارمند اینجا هم هستم
پس بهترین انتخاب برای من رازی خواهد بود
با توجه به اینکه متاهل هم هستم دانشگاه پایین شهره
درسته معلومه که کمی هم زندگی توی پایین شهر جایی
مثل کرمانشاه نمیچسبه( اونجا یه سری مورد داره که خودت
حتما به چشم دیدی و من هم مثل خودت نمیگم)
اما بازار و جاهای دیدنی زیاد داره من خودم مخلص شما هستم
که مهمان شهر ما هستی اگه کاری از دستم بیاد برات کوتاهی نمیکنم
به هر حال همه جا خوبی و بدی داره قول میدم اگه از اینجا بری دلت
تنگ میشه با همه سختی هاش.
:w30:

MOHANDES_HASSANI

عضو جدید
آقای حسنی عزیز ممنونم.
امکانش هست البته حتمی نیست که برا دکتری برم آلمان...
اگه خدایی نکرده نشد کار تو صنعتو ترجیح میدم به تدریس دانشگاه البته دوره دکتری رم حتما میخونم
تنها مشکلمم با شبانه علم و صنعت اسکانه نه شهریه(با وام جور میشه) چقدر امکان دتره خابگاه بدن به بچه های شبانه پارسال که دادن.
معمولا به دانشجو های ارشد خوابگاه میدن
اما بهتر برای اطمینان یه تماسی با خود دانشگاه بگیری
تا مطمعن بشی
خواهش میکنم.:D

mohammad.ali22

عضو جدید
آقای حسنی عزیز ممنونم.
اگه خدایی نکرده نشد کار تو صنعتو ترجیح میدم به تدریس دانشگاه البته دوره دکتری رم حتما میخونم
تنها مشکلمم با شبانه علم و صنعت اسکانه نه شهریه(با وام جور میشه) چقدر امکان دتره خابگاه بدن به بچه های شبانه پارسال که دادن.

به نظرم رو خوابگاه حساب باز نکن به هیچ وجه.مخصوصا شبانه بودن حتی 1 درصد هم روش فکر نکن.در کنترل دانشگاه صنعتی اصفهان----دانشگاه شیراز----فردوسی مشهد---هم کنترل بسیار قوی ای دارند.شاید قوی تر از علم و صنعت.علم و صنعت در الکترونیک و مخابرات بسیار قوی هستش اما در کنترل و مهندسی پزشکی اصلا.

mohammad.ali22

عضو جدید
آقای حسنی عزیز ممنونم.

به نظرم رو خوابگاه حساب باز نکن به هیچ وجه.مخصوصا شبانه بودن حتی 1 درصد هم روش فکر نکن.در کنترل دانشگاه صنعتی اصفهان----دانشگاه شیراز----فردوسی مشهد---هم کنترل بسیار قوی ای دارند.شاید قوی تر از علم و صنعت.علم و صنعت در الکترونیک و مخابرات بسیار قوی هستش اما در کنترل و مهندسی پزشکی اصلا.

MOHANDES_HASSANI

عضو جدید
کاملا درسته
توی این دانشگاه هایی که اسم بردی صنعتی اصفهان البته در کنترل
وضعیتش مناسب تره.
خوابگاه هم میدن من پرسیدم گفتن حتی خوابگاه متاهلی هم میدن

tilehbaz

عضو جدید
دوستان کسی میدونه تو گرایش مهندسی پزشکی ترتیب علم و صنعت و تربیت مدرس خواجه نصیر به چه صورته ؟

eee.eee99

عضو جدید
دوستان اگه شبانه قبول شیم میتونیم نریم؟اینو کجای دفترچه ها نوشته ؟از کنترل علمو صنعت خبر دارید؟سطحش چطوره؟از کنترل صنعتی اصفهان چطور؟
و اینکه تو هزینه های شبانه این هزینه متغیر دروس چیه؟
خیلی ممنون
کمک کنییییید لطفا :((((((

mohammad.ali22

عضو جدید
دوستان کسی میدونه تو گرایش مهندسی پزشکی ترتیب علم و صنعت و تربیت مدرس خواجه نصیر به چه صورته ؟

دوست عزیز من یکی از دوستام می خواد بره مهندسی پزشکی.طبق تحقیقات ایشون خواجه نصیر تربیت مدرس و بعد علم و صنعت.البته تربیت مدرس و خواجه نصیر خیلی به هم نزدیک ترن.اما رفیق من اول خواجه رو زد.علم و صنعت خیلی ضعیفه.چه در کنترل چه در پزشکی.مخصوصا پزشکی.یه سر به هییت علمیاشون بزن

soheil.z

عضو جدید
بچه ها الکترونیک علم و صنعت خیلی عالیه ولی کنترلش چنگی به دل نمیزنه من بایکی از استادام که اونجا درس خونده حرف زدم کنترلش سطح پایینه

mehranguilan

عضو جدید
چرا الکی جواب میدید و بچه ها را گمراه میکنید.اون ترتیب خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/علم و صنعت مهندسی پزشکیش ضعیفه.اقا جون علم و صنعت فقط و فقط الکترونیکش خیلی خیلی خیلی قوی ه.و بعد مخابرات و بعدشم قدرت.سطح کنترلش پایینه
شاید اطلاعات شما از من بیشتر باشه.حذف شد ببخشید:que:

tilehbaz

عضو جدید
ممنون از نظراتتون..منم از دانشجوهای خواجه که پرسیدم گفتن در زمینه پردازش تصویر خیلی سطحش بالاست اما تو سیگنال و نروساینس استاد خوب نداره..اما از دانشجوهای تربیت و علم و صنعت کسی رو پیدا نکردم که مقایسه درستی داشته باشم.ممنون

soheil.z

عضو جدید
هر سال تو دفترچه می زدند.اگه امسال نزدن باید شک کرد.خوب بگرد دفترچه رو.کنترل همونطور که دوست عزیزمون محمد علی گفت خیلی سطح بالایی در علم و صنعت و تربیت مدرس نداره.علم و صنعت در برق با الکترونیک شناخته میشه و دو تا استاد تمام داره.اما در کنترل اصلا اینطور نیست و شاید واقعا ارزش اون همه هزینه شبانه و شاید خونه و غذا رو نداشته باشه و کنترل روزانه صنعتی اصفهان و روزانه شیراز و حتی صنعتی شیراز هم از شبانه اونجا بهتره.هزینه در تهران غوغا میکنه مخصوصا واسه شبانه ها.کنترل فقط و فقط تهران و خواجه نصیر عالیههههههههههه و بعد شریف و امیر کبیر واقعا سطح کنترل در خواجه و تهران عالیه و ارزش هزینه شبانه رو داره-------شهریه متغیر هم معلومه دیگه متغیره زیاد میشه--سالی 10 درصد حداقلش شایدم بیشتر.اما شهریه ثابت ثابته.(من کارشناسی شبانه بودم وسالی 10 درصد زیاد میکردن)

من یه مدته دارم تحقیق میکنم کاملا با حرفای درستمون موافقم

MOHANDES_HASSANI

عضو جدید
شما از کجا آوردی این اطلاعات دقیقو؟! تا اونجا که من دیدم بازار کار کنترل بعد از قدرت دومه وخیلی هم روبه رشده لطفا با اطلاعات غلط دوستان رو گمراه نکنید
ببین بازار کار فقط به توانایی خودت بستگی داره
من لیسانس الکترونیک خوندم اما الان دارم کارای قدرتی
انجام میدم که در امدش کمی بهتره
از طرفی الان من از دوستام هستن که مهندس الکترونیک هستش
اما درامدش از 10 تا قدرتی هم بیشتره.

ali_511

عضو جدید
کاربر ممتاز
متاسفانه در ایران بازار کار فارغ التحصیلان مهندسی برق یک بحث جدا از رشته است.
زیاد دنبال بازار کار یک عنوان رشته نباشید که کار درستی نیست.
موفق باشید

#ZaHra#

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
بچه ها من یه دوست دارم رتبش شده 1780الکترونیک روزانه چمرانو میاره؟
با 1645 پزشکی کجارو میاره؟البته روزانه:gol:
چون واقعا نمیتونه هزینه کنه برای شبانه...
یه سوال دیگه من خودم الکترونیکه روزانه چمرانو میارم با توجه به اینکه رشتم مهندسی پزشکی بوده برام سخت نیست؟ولی خوب چون شهرمه خیلی برام راحتتره!

navid2025

عضو جدید
ممنون از نظراتتون..منم از دانشجوهای خواجه که پرسیدم گفتن در زمینه پردازش تصویر خیلی سطحش بالاست اما تو سیگنال و نروساینس استاد خوب نداره..اما از دانشجوهای تربیت و علم و صنعت کسی رو پیدا نکردم که مقایسه درستی داشته باشم.ممنون

اقا من واست از دوستم پرسیدم دست نگه دار.اول تربیت مدرس بعد بین علم و صنعت و خواجه یکی رو انتخاب کن.همون پردازش تصویرش خوبه فقط خواجه.

navid2025

عضو جدید

اقا من پرسیدم اول تربیت رو زده رفیقم بعد خوجه رو بعد علم و صنعت رو البته اگه پردازش تصویر رو میخوای اول خواجه رو بزن

navid2025

عضو جدید
رفقای عزیز مهندسان گرامی انتخاب رشته رو با دقت انجام بدید.ان شا الله همه دوستان جاهایی رو که دوست دارید رو قبول شید.یا حق--حتما تا فردا مشاوره برید

boloorchian67

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقا کسی میدونه من با 3782 الکتر قبول میشم؟؟؟؟؟

سلام
شاید احتمال قبولی تون در غیر انتفاعی ها باشه.
سایت انتخاب رشته مدرسان شریف خوبه.

البته اگر رتبه مخابرات تون در همین حد باشه احتمال قبولی تون بیشتره. امروز من یه سری رتبه قبولی سال گذشته رو دیدم در همین حد بودن و قبول هم شده بودند.

boloorchian67

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقا کسی میدونه من با 3782 الکتر قبول میشم؟؟؟؟؟

سلام
شاید احتمال قبولی تون در غیر انتفاعی ها باشه.
سایت انتخاب رشته مدرسان شریف خوبه.

البته اگر رتبه مخابرات تون در همین حد باشه احتمال قبولی تون بیشتره. امروز من یه سری رتبه قبولی سال گذشته رو دیدم در همین حد بودن و قبول هم شده بودند.

desham

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان عزیز
به نظرتون بین 4 تا گزینه ای که میگم کدومو انتخاب کنم رشته لیسانسم هم قدرت بوده.
1-ابزار دقیق امیر کبیر(جز رشته های زیر گروه مکاترونیکه)
2-سیستمهای قدرت تربیت مدرس یا عباسپور
3-مکاترونیک امیر کبیر یا عباسپور
4-کنترل عباسپور یا صنعتی اصفهان
اینطور که من شنیدم بازار کار ابزار دقیق خیلی خوبه.
واسه خارج از کشور رفتن فک کنم کنترل بهتر باشه.
دوستان عزیز لطف کنید راهنماییم کنید بد جور گیر کردم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا