راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

يلدا

عضو جدید
سلام بچه ها من امروز دفترچه خريدم ولي تو دفترچه كه اسم 3- 4 تا شهر بيشتر نيست قضيه چيه؟
پس چرا غير انتفاعي ها رو نزده بودن؟

maxer

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
به به سلااااااااااااام.
خسته نباشید بچه ها....
میبینم که همگی انشاالله مشغول هستن......
خب دیگه امروزم که دفترچه ها اومد......امروز بابام بیشتر حول داشت رفت واسم دفترچه خرید:D
به امید قبولی همه دوستان گلم ....;)

sh.as

عضو جدید
من از درسهای تخصصی تونستم 4/1 رو بخونم.:smile:با دانشگاههایی هم که اعلام شدن دیگه یواش یواش واقعا میترسم.:crying2:

rabin_huood

عضو جدید
کاربر ممتاز
من از درسهای تخصصی تونستم 4/1 رو بخونم.:smile:با دانشگاههایی هم که اعلام شدن دیگه یواش یواش واقعا میترسم.:crying2:
توکلت به خدا باشه مهم اینه که تو از خودت راضی باشی , پس طوری درس بخون که میتونی و به نتیجش فکر نکن
هر چی خدا بخواد
خب برو تو 1/4 بعدی
یالا

rabin_huood

عضو جدید
کاربر ممتاز
توکلت به خدا باشه مهم اینه که تو از خودت راضی باشی , پس طوری درس بخون که میتونی و به نتیجش فکر نکن
هر چی خدا بخواد
خب برو تو 1/4 بعدی
یالا

rabin_huood

عضو جدید
کاربر ممتاز
پشیبان کجایی؟؟؟50% عناصرم تموم شد فقط باید خلاصه هامو چند بار بخونم تا درست حسابی یادم بمونه.راستی کتاب ذاکر تالیفی کم تست داره چیکار کنم؟
سلام . بابا هستم مگه تشکر هامو نمیبینی ;):D
خب الحمدالله عناصر تموم شد . درس های دیگت چی شد ؟
یه برنامه بریز که 5شنبه درس هاتو تا میتونی تموم کنی و بیای تو سایت بزنی ( همه درسهارو ) که هر کدوم رو چقدر خوندی و چقدر مونده .
کتاب تست پرنا همش تالیفیه از کیفیت تست های کنکورهای رسمی برخوردار نیست اما خب تو تالیفی ها از همه معروف تره ، اگه الان تالیفی بزنی اطلاعاتت زیاد زیر سوال نمیره و میتونی تست های استانداردت رو نگه داری برای نزدیک شدن به کنکور و روزهای پایانی تر .
بهت توصیه میکنم اول تو دوست های سال بالاییت بگردی اگه کسی داشت قرضی بگیر .
درضمن دوستان گرامی تست هاتون رو ابدا در کتاب جواب ندین . فقط در پاسخ برگ . اگر پاسخ برگ ندارین بگین تا من یکی بذارم تو سایت .

rabin_huood

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خدمت همه دوستان،امیدوارم خوب باشین.

من یه تازه واردم که به شدت به کمکتون نیاز دارم.

من کاردانی شهرسازی دارم ولی چون از کاردانی به کارشناسی این رشته هنوز نیومده باید معماری شرکت کنم.نمی دونم چه قدر با شهرسازی آشنا هستین،لفظا شاید معماری و شهرسازی شبیه باشن ولی رسما نیستن.

به من کمک می کنین؟؟

میخوام بهم منابع بیشتر تئوری و با حجم کم رو معرفی کنین که توی مدت باقی مونده خوب نتیجه بگیرم.

من هیچ کتابی از معماری نمی شناسم،اگه لطف کنین و هم کتابهای اصلی و هم کتابهای تست مورد نیاز و با فایده رو واسم معرفی کنین یک عمر دعاتون می کنم.

عمومی هم همینطور... من میخوام سراسری امتحان بدم.(به این توجه داشته باشین)

در پایان هم با تمام وجود ازتون می خوام که دعا کنین گره درس ما هم باز بشه...

پیشاپیش ممنون:)
سلام دوست عزیز
من به شما پیشنهاد میکنم اول بک دور به طور روزنامه وار کتابهای هنرستان را مطالعه کنید . بعد بروید به سراغ کتابهای خلاصه شده .
کتاب نکته به نکته کاردانی به کارشناسی " یگانه و ذاکر " امتحان خود را پس داده و به نظر خیلی ها بهترین کتاب هست ( چون خلاصه شده منابع کنکوره )
کتابهای مدرسان و پارسه و گسترش علوم پایه هم هست که ضعف های زیادی دارند ( این کتابها اکثرا تالیفی هستند )

برای عمومی هم کتابهای گسترش علوم پایه امتحان خود را پس داده و شاید بهترین کتاب خلاصه شده عمومی است .
تست : یگانه و ذاکر ( کنکورهای سالهای قبل به صورت طبقه بندی و فصل به فصل + تست های تالیفی )
سعید سعیدی پور ( کنکور های سالهای قبل به صورت سال به سال )
پرنا ( تست ها همگی تالیفی هستند . )

rabin_huood

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهم ...

مهم ...

سلام به همگی
من نمیدونم شما چرا انقدر سر اینکه کدوم دانشگاه هست یا نیست بحث میکنید . اولا حضور دانشگاه ها موقع انتخاب رشته دقیقا معلوم میشه .
درثانی شما باید درس بخونید چه 100 دانشگاه وجود داشته باشه چه 1کی شما با بحث کردن فقط روحیه خودتون رو خراب میکنید و ذهنتون رو مشغول میکنید .
با بحث کردن نه سهمیه اضافه میشه نه دانشگاه تهران کارشناسی ناپیوسته میذاره نه شما قبول میشد .
پس با انرژی زیاد بکوب بخونید برای بهترین رتبه ها ...
به امید موفقیت همتون :gol:

*marigold

عضو جدید
سلام به همه ی بچه های فعال و پر انرژی
راستش من هم خیلی شرمنده ام هم ناراحت از اینکه یه مدت طولانیه که ارتباطم با باشگاه قطع شده و...

بچه ها مثلا منم کنکوریم! اما هنوز شروع نکردم،بدجوری نگرانم.
راستش نیومدم که انرژی منفی بدم،برعکس با دیدن این همه انرژی مصمم شدم که منم بکوب بشینم بخونم.
ولی یه مقدار سردرگمم(که میدونم دلیلش زمانه ،میترسم)،میشه کمکم کنید یه برنامه ی منطقی بریزم؟

مرسییییی.
انشالله هرکی هرجا میخواد قبول شه.

سلام همکار عزیز:)

بابا شما که ظاهرا از صابخونه های قبلیه اینجا هستین حتما میدونین که بچه های

اینجا همیشه از هم استقبال می کنن پس بی خیال شرمندگی:D

نگرانیتونم معلومه که به خاطر اینه که هنوز شروع نکردین به خوندن و به محض

اینکه شروع کنین بخش بزرگی از مشکلات از جمله اضطرابتون از بین میره;)

با وقتی هم که مونده تقریبا همه کار می شه کرد پس فقط شروع کنین تا راحت

بشین و اگه میتونین حتما مشاوره برین تا بازدهی و انگیزتون بالا تر بره

آخرین ویرایش:

آویسا

عضو جدید
سلام دوستان عزیز،امیدوارم خوب باشین...
من یه تازه واردم که اومدم اینجا کمکم کنین.من کاردانی شهرسازی دارم ولی چون متاسفانه کارشناسی این رشته(یعنی از کاردانی به کارشناسی)فعلا موجود نیست،باید معماری شرکت کنم.
سوالم ازتون اینه که توی این مدت 2 ماه باقی مونده که خیلی هم کوتاه هست من چی بخونم و اینکه کدوم یکی از منابع تئوری هست که وقتم رو واسه اونا بیشتر بذارم...
من هنوز این پاسخ های بالا رو نخوندم اگه سوالهام تکراریه معذرت می خوام...
تو را خدا دعا کنین کارشناسی ما رو هم وارد کنن و گره کارمون باز بشه.
مرسی پیشاشیش:smile:

آویسا

عضو جدید
سلام خدمت همه دوستان،امیدوارم خوب باشین.
من یه تازه واردم که به شدت به کمکتون نیاز دارم.
من کاردانی شهرسازی دارم ولی چون از کاردانی به کارشناسی این رشته هنوز نیومده باید معماری شرکت کنم.نمی دونم چه قدر با شهرسازی آشنا هستین،لفظا شاید معماری و شهرسازی شبیه باشن ولی رسما نیستن.
به من کمک می کنین؟؟
میخوام بهم منابع بیشتر تئوری و با حجم کم رو معرفی کنین که توی مدت باقی مونده خوب نتیجه بگیرم.
من هیچ کتابی از معماری نمی شناسم،اگه لطف کنین و هم کتابهای اصلی و هم کتابهای تست مورد نیاز و با فایده رو واسم معرفی کنین یک عمر دعاتون می کنم.
عمومی هم همینطور... من میخوام سراسری امتحان بدم.(به این توجه داشته باشین)
در پایان هم با تمام وجود ازتون می خوام که دعا کنین گره درس ما هم باز بشه...
پیشاپیش ممنون:)

*marigold

عضو جدید
مرسی عزیزم :D
من اصلا روش مطالعه مو به هیچ کس پیشنهاد نمی کنم :biggrin: چون حسی درس می خونم!
مثلا تا الان اصلا اختصاصی نخوندم. ولی از این هفته شروع می کنم. فقط ریاضی و زبانمو تا حدودی جلو بردم.( ریاضی فقط کاربرد مشتق و انتگرال مونده. زبانم قواعد)
کلا در مقایسه با بقیه بچه ها وضعیتم خوب نیستو کلی درس نخونده دارم. ولی از خیلیا امیدوارترم, البته در حال حاضر :D

اتفاقا روش خوبی میتونه باشه اما شاید ریسکش یه خورده بالا باشه

آدم تقریباهمه ی کارارو خودش باید انجام بده که نشونه اعتماد به نفس

بالاست:cool: اما ضعفشم دقیقا همینه چون فهمیدن نکاتی که با چند ساعت مشاوره

میشه فهمید و رعایتشون کرد بعضی وقتا دهها ساعت وقت و انرژی رو از آدم

می گیره البته به اینکه یه نفر چقد تجربه ی مطالعه ی حرفه ای رو داره خیلی

بستگی داره که برا من اینطور نبود وکلی تا حالا وقت و انرژیمو مثلا برا خوندن کتاب

سبک شناسی پیر نیا واقعا تلف کردم که هنوز داغش رو دلمه:cry: در صورتی که

با خوندن خلاصه ها ی یه آموزشگاه می تونستم کلی سریعتر و قوی تر باشم

امید وارم شما تجربت بالا باشه و بدونین دقیقا داری چیکار می کنی:gol:

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اتفاقا روش خوبی میتونه باشه اما شاید ریسکش یه خورده بالا باشه

آدم تقریباهمه ی کارارو خودش باید انجام بده که نشونه اعتماد به نفس

بالاست:cool: اما ضعفشم دقیقا همینه چون فهمیدن نکاتی که با چند ساعت مشاوره

میشه فهمید و رعایتشون کرد بعضی وقتا دهها ساعت وقت و انرژی رو از آدم

می گیره البته به اینکه یه نفر چقد تجربه ی مطالعه ی حرفه ای رو داره خیلی

بستگی داره که برا من اینطور نبود وکلی تا حالا وقت و انرژیمو مثلا برا خوندن کتاب

سبک شناسی پیر نیا واقعا تلف کردم که هنوز داغش رو دلمه:cry: در صورتی که

با خوندن خلاصه ها ی یه آموزشگاه می تونستم کلی سریعتر و قوی تر باشم

امید وارم شما تجربت بالا باشه و بدونین دقیقا داری چیکار می کنی:gol:
آره. راست مي گي. ريسكه. سعي مي كنم بيشتر دقت كنم.;) ولي من از اولم به اين نتيجه رسيده بودم كه نبايد واسه اختصاصيا كتاباي منبعو خوند. به شماها هم گفتم ولي ديدم هركي خودش بهتر مي دونه مي خواد چيكار كنه. الانم اصلا غصه نخور. چون همين جوري از خيليا جلوتري.:smile:

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بچه ها من به يه نتيجه يي رسيدم. اينكه تقريبا وضعيت همه اينجوريه. يعني همه دير شروع كردن. تازه بچه هاي باشگاهو كه با بقيه مقايسه مي كنم مي بينم كلي از بقيه كنكوريا جلوترن. مثلا واسه كنكور آزاد خيلي از دوروبرياي من قبول نشدن ولي بچه هاي باشگاه تقريبا همه قبول شدن. اين يعني اميدوار باشين ;)

يلدا

عضو جدید
چرا هيچكي جواب من و نميده.؟!:cry:
چرا فقط 3 تا شهر تو دفترچه كنكور زده كه معماري داره؟
چرا اصلا غير انتفاعي رو نزده بودن؟
تو رو خدا يكي يه چيزي بگه تا بفهمم ماجرا چيه.

آویسا

عضو جدید
سلام دوست عزیز
من به شما پیشنهاد میکنم اول بک دور به طور روزنامه وار کتابهای هنرستان را مطالعه کنید . بعد بروید به سراغ کتابهای خلاصه شده .
کتاب نکته به نکته کاردانی به کارشناسی " یگانه و ذاکر " امتحان خود را پس داده و به نظر خیلی ها بهترین کتاب هست ( چون خلاصه شده منابع کنکوره )
کتابهای مدرسان و پارسه و گسترش علوم پایه هم هست که ضعف های زیادی دارند ( این کتابها اکثرا تالیفی هستند )

برای عمومی هم کتابهای گسترش علوم پایه امتحان خود را پس داده و شاید بهترین کتاب خلاصه شده عمومی است .
تست : یگانه و ذاکر ( کنکورهای سالهای قبل به صورت طبقه بندی و فصل به فصل + تست های تالیفی )
سعید سعیدی پور ( کنکور های سالهای قبل به صورت سال به سال )
پرنا ( تست ها همگی تالیفی هستند . )

بسیار ممنونم از لطفت که جواب من رو دادی.
من میخوام علامه دهخدای قزوین قبول شم،میشه حدود رتبه رو بهم بگی و اینکه به نظرت می تونم؟!
سوال آخرم معماری واسه ما هم 2 ساله یا باید واحدهای بیشتری بگذرونیم چون از رشته دیگه ای اومدیم؟؟
واقعا لطف می کنی جواب بدی.:smile:

آویسا

عضو جدید
بچه ها خواهش می کنم جواب من رو بدین،میخوام زودتر کتاب بخرم و شروع کنم.
خواهش می کنم.:cry:

memar

عضو جدید
2 روز گذشته .... من هنوز دفترچه نگرفتم ... زورم میاد برم پست... یکی هم واسه من بسونید ...

memar

عضو جدید
تو رو خدا يكي يه چيزي بگه تا بفهمم ماجرا چيه.

قضیه چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

binahayat_m

عضو جدید
خدمت همه دوستان عزیز سلام میکنم
تو ازمون پارسه گفته باید مبحث 19 بخونی.
این قضیش چیه؟
منبعش بیرون هستش؟
کسی اطلاع داره؟

اینم برای رابین عزیز:
برای این ازمون تقریبا اماده هستم اما فقط تو ریاضی و هندسه و ایستایی متاسفانه ضعف زیادی دارم و باید جبران کنم
به امید پیروزی

Eshragh-Archi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یعنی این چند تا دانشگاهها فقط نیست؟؟؟اگه فقط بخوان همینا دانشجو بگیرن که خیلی بده.امیدوارم حرفت دلداری نبوده باشه:(

تازه.. بعد از اینکه دفترچه شماره 2 بیاد ممکنه چند بار اصلاحیه بخوره که چند تا غیر انتفایی اضافه بشه یا چند تا شون جنس پذیرش فرق کنه.. هیچی قابل پیش بینی نیست..

خوب ِ خوب که بخونی حتما قبولی .. از الان نمیخواد استرس انتخاب رشته داشته باشی عزیزم..:smile:

Eshragh-Archi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
.

(کدوم قسمت دفترچه رو میگی که من ندیدم)

یلدا جون.. اسم شهرهایی رو که روزانه یا شبانه پذیرش دارن و اسم موسسات غیر انتفایی رو توی دفترچه شماره 2 اعلام میکنن الان که خیلی زوده.. از الان فقط بعضی از شهرها رو که بچه ها پرسیدن مشخص شده که پذیرش داره یا نه .. اونم رسمی اعلام نشده...
باید صبر کنیم تا دفتر چه شماره 2 بیاد..

برنامه ثبت نام رو سایت اومده... یه اصلاحیه هم هست که مال ما نیست.. خبرگزاری فرزانه آنلاین.:)

آخرین ویرایش:

Eshragh-Archi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دفترچه امسال با پارسال یه فرق داره اونم اینه که ...
پارسال مرمت واسه انتخاب رشته جز زیرمجموعه های معماری بود.. خیلی مثل من قبول شدن نرفتن.. تکمیل ظرفیت هم زده بود .. دیدن توی معماری طرفدار نداره امسال رفته جز گروه هنر...

یونیک

عضو جدید
من که خیلی دوست دارم همدان قبول شم!!!:):surprised:
البته با این وضع نه چون دارم سعی میکنم اما نهایت تلاش نمیکنم!!
امیدوارم بزودی بتونم بهش برسم:)
به امید پیروزی:gol:
منم خیلی دوست دارم همدان قبول شم انشاءالله که موفق میشیم تلاش کنیدو نا امید نشید.
;)

ask q

عضو جدید
سلام همکار عزیز:)

بابا شما که ظاهرا از صابخونه های قبلیه اینجا هستین حتما میدونین که بچه های

اینجا همیشه از هم استقبال می کنن پس بی خیال شرمندگی:D

نگرانیتونم معلومه که به خاطر اینه که هنوز شروع نکردین به خوندن و به محض

اینکه شروع کنین بخش بزرگی از مشکلات از جمله اضطرابتون از بین میره;)

با وقتی هم که مونده تقریبا همه کار می شه کرد پس فقط شروع کنین تا راحت

بشین و اگه میتونین حتما مشاوره برین تا بازدهی و انگیزتون بالا تر بره

دوست عزیز از اینکه امیدوارم میکنید ممنونم:D
و خبر خوب اینکه شروع کردم،در مورد مشاوره ام،راستش اعتقادی ندارم،چون برای کنکور اولم هیچ نتیجه ای نداشت!:surprised:

راستی،میخواستم ببینم جریان این پشتیبان باشگاه چیه؟ تو چندتا از پست ها دیدم بعضی ها یه چیزایی نوشته بودن راجع به گزارش میزان مطالعه و... میشه منم بازی؟!!! به منم بگید چطوریه!

مرسی.
به امید پیروزی ;););)

یونیک

عضو جدید
شدیدا موافقم :D
من همونطور که خیلیاتون می دونین هدفم شبانه رجاییه که رتبه زیر 100 می خواد, شایدم کمتر.
مطمئن باش قبولی تا قبول بشی ولی معماری همدان قوی تره و رتبه زیر 80 می خواد با اطلاعاتی که گرفتم.:D

بابا بزرگ

عضو جدید
ببخشید پس منظور از جدول شماره 11 توی دفترچه چیه ؟ صفحه 21 ، اسم استانها و شهرها همراه رشته ها اومده .

sh.as

عضو جدید
(کدوم قسمت دفترچه رو میگی که من ندیدم)

یلدا جون.. اسم شهرهایی رو که روزانه یا شبانه پذیرش دارن و اسم موسسات غیر انتفایی رو توی دفترچه شماره 2 اعلام میکنن الان که خیلی زوده.. از الان فقط بعضی از شهرها رو که بچه ها پرسیدن مشخص شده که پذیرش داره یا نه .. اونم رسمی اعلام نشده... باید صبر کنیم تا دفتر چه شماره 2 بیاد..

برنامه ثبت نام رو سایت اومده... یه اصلاحیه هم هست که مال ما نیست.. خبرگزاری فرزانه آنلاین.:)
یعنی این چند تا دانشگاهها فقط نیست؟؟؟اگه فقط بخوان همینا دانشجو بگیرن که خیلی بده.امیدوارم حرفت دلداری نبوده باشه:(

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا