راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sh.as

عضو جدید
پشیبان کجایی؟؟؟50% عناصرم تموم شد فقط باید خلاصه هامو چند بار بخونم تا درست حسابی یادم بمونه.راستی کتاب ذاکر تالیفی کم تست داره چیکار کنم؟

sh.as

عضو جدید
دوست عزیز از اینکه امیدوارم میکنید ممنونم:D
و خبر خوب اینکه شروع کردم،در مورد مشاوره ام،راستش اعتقادی ندارم،چون برای کنکور اولم هیچ نتیجه ای نداشت!:surprised:

راستی،میخواستم ببینم جریان این پشتیبان باشگاه چیه؟ تو چندتا از پست ها دیدم بعضی ها یه چیزایی نوشته بودن راجع به گزارش میزان مطالعه و... میشه منم بازی؟!!! به منم بگید چطوریه!

مرسی.
به امید پیروزی ;););)
سلام. ما اینجا دوستای زیادی داریم که بهمون کمک میکنن واسه بهتر درس خوندن.یکیشون هم همین پشیبان هست که با گفتن چندین برنامه نسبت به کتابای مختلف بیشتر کمک میکنه.سوالی هم اگه داشتیم می پرسیم راهنمایی میکنن.من جز اونایی هستم که باید روزانه بگم چقدر درس میخونم که کمتر از زیر درس خوندن در رم:smile:

sh.as

عضو جدید
سلام . بابا هستم مگه تشکر هامو نمیبینی ;):D
خب الحمدالله عناصر تموم شد . درس های دیگت چی شد ؟
یه برنامه بریز که 5شنبه درس هاتو تا میتونی تموم کنی و بیای تو سایت بزنی ( همه درسهارو ) که هر کدوم رو چقدر خوندی و چقدر مونده .
کتاب تست پرنا همش تالیفیه از کیفیت تست های کنکورهای رسمی برخوردار نیست اما خب تو تالیفی ها از همه معروف تره ، اگه الان تالیفی بزنی اطلاعاتت زیاد زیر سوال نمیره و میتونی تست های استانداردت رو نگه داری برای نزدیک شدن به کنکور و روزهای پایانی تر .
بهت توصیه میکنم اول تو دوست های سال بالاییت بگردی اگه کسی داشت قرضی بگیر .
درضمن دوستان گرامی تست هاتون رو ابدا در کتاب جواب ندین . فقط در پاسخ برگ . اگر پاسخ برگ ندارین بگین تا من یکی بذارم تو سایت .
چرا اتفاقا تشکرها رو میدیدم ولی نمیدونم چرا از دیروز تا الان این صفحه ها قاطی کردن باید بگردم تا پست ها رو پیدا کنم:(. من فقط عناصر رو گفتم که حواست به درسهای دیگم نره:biggrin: هنوز اونا رو نتونستن درست حسابی به 50% برسونم . خنگ شدم کلا.:) تقصیر من نیستا استادای دانشگاه متوجه نیستن من میخوام کنکور بدم:smile: سعی میکنم تا 5 شنبه تموم شه شناخت مواد مصالح;)

peymanarmin

عضو جدید
بچه ها می خواستم ببینم
کتابی هست که ایستایی رو خوب آموزش داده باشه یعنی بشه از اول تا آخر ایستایی رو بدون استاد یاد گرفت؟

rabin_huood

عضو جدید
کاربر ممتاز
بسیار ممنونم از لطفت که جواب من رو دادی.
من میخوام علامه دهخدای قزوین قبول شم،میشه حدود رتبه رو بهم بگی و اینکه به نظرت می تونم؟!
سوال آخرم معماری واسه ما هم 2 ساله یا باید واحدهای بیشتری بگذرونیم چون از رشته دیگه ای اومدیم؟؟
واقعا لطف می کنی جواب بدی.:smile:
خواهش میکنم ...
راستش اطلاعاتی درمورد علامه دهخدا ندارم امیدوارم دوستانی که خبر دارن کمک کنند .
بله شما حدودا 20 واحد بیشتر میخونید . البته تو دانشگاه آزاد اینجوریه سراسری رو نمیدونم چند واحد بهتون میخوره ... ولی مسلما تعدادی واحد بهتون میخوره ...

rabin_huood

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا اتفاقا تشکرها رو میدیدم ولی نمیدونم چرا از دیروز تا الان این صفحه ها قاطی کردن باید بگردم تا پست ها رو پیدا کنم:(. من فقط عناصر رو گفتم که حواست به درسهای دیگم نره:biggrin: هنوز اونا رو نتونستن درست حسابی به 50% برسونم . خنگ شدم کلا.:) تقصیر من نیستا استادای دانشگاه متوجه نیستن من میخوام کنکور بدم:smile: سعی میکنم تا 5 شنبه تموم شه شناخت مواد مصالح;)
فقط شناخت ؟
نخیر ...
علاوه بر شناخت باید مبانی نظری و تاریخ ایران هم بخونی
بدو منتظرم
یه بار دیدی جریمه ها مادی شد :D بعد مجبورم شماره حساب بدم به عنوان جریمه برام پول بفرستی :biggrin:

Eshragh-Archi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستای گلم انشا الله وقتی که همگی قبول بشیم هر شهری که قبول شدین میرین؟
آخه من پارسال قبول شدم و نرفتم چون یه شهر دیگه بود شهر خودمون نداشت..
دارم با خودم فکر میکنم که اصلا ثبت نام کنم یا نه؟

نظرتون چیه؟

sh.as

عضو جدید
دوستای گلم انشا الله وقتی که همگی قبول بشیم هر شهری که قبول شدین میرین؟
آخه من پارسال قبول شدم و نرفتم چون یه شهر دیگه بود شهر خودمون نداشت..
دارم با خودم فکر میکنم که اصلا ثبت نام کنم یا نه؟

نظرتون چیه؟
شرکت کن شاید یه دفعه دیدی پشیمون شدیا .من خودن هر شهری نمیرم ولی اینم نیست که کلا بگم نمیرم. یکی نیست به من بگه حالا قبول شه بعدا:biggrin:

sh.as

عضو جدید
فقط شناخت ؟
نخیر ...
علاوه بر شناخت باید مبانی نظری و تاریخ ایران هم بخونی
بدو منتظرم
یه بار دیدی جریمه ها مادی شد :D بعد مجبورم شماره حساب بدم به عنوان جریمه برام پول بفرستی :biggrin:
پشیبان یه کوچولو سخت نمیگیری؟؟؟:smile:من چجوری تا فردا اینا رو تموم کنم :(این دفعه رو تخفیف بده:smile:

rabin_huood

عضو جدید
کاربر ممتاز
1/4 با هر کدوم با 50% همش فرق داره ها:smile:.
میخونم :w10:بگم هیچجا که کلمو میکنی
:biggrin: خب من از دست تو چی کار کنم ...
خب پس میخوای کجا خودت رو تست کنی
بابا آزمون یکی از راه های قبولیه ، تا آزمون ندی نمیتونی بفهمی کجای کاری :(

لکوربوزیه

عضو جدید
وقتون بخیر ! فقط اومدم حال دوستا رو بپرسم
ماشالله همه مشغولن، اما من چند روزی که حوسله هیچ درسی رو ندارم، نمی دونم چرا اما شدید دیگه حوسله ام سر روفته،
به هر حال موفق باشید!

ask q

عضو جدید
سلام. ما اینجا دوستای زیادی داریم که بهمون کمک میکنن واسه بهتر درس خوندن.یکیشون هم همین پشیبان هست که با گفتن چندین برنامه نسبت به کتابای مختلف بیشتر کمک میکنه.سوالی هم اگه داشتیم می پرسیم راهنمایی میکنن.من جز اونایی هستم که باید روزانه بگم چقدر درس میخونم که کمتر از زیر درس خوندن در رم:smile:

سلام.
مرسییییی از توضیح.

خب پس آقای پشتیبان منم به مشتری هاتون(!) اضافه کنید:D
همونطر که قبلا گفتم من تازه شروع کردم و اول راهم و حالا چندتا سوال دارم و ازتون رااهنمایی میخوام.
قبل از هرچی گزارش درس امروزم(البته تا الان،هنوز تا شب کلی وقت هست):
مبانی 3ساعت
هندسه 1 ساعت
ادبیات 1 ساعت
شناخت 1 ساعت

میدونم خیلی کمه،سعی میکنم بیشتر شه.
اما سوالات:
اول از همه اینکه من کتابای پارسه رو گرفتم اما آزمونشو شرکت نکردم و تا اونجایی که شنیدم میگن همه ی کتابای پارسه خوب نیستن.ولی من مبانی،شناخت،عناصر و هندسه پارسه و شنیدم همه تایید میکنن،درسته؟من اینارو میخونم،برای ریاضی هم همه میگن مدرسان که من هنوز شروع نکردم و میخوام فقط مشتق و انتگرال و بخونم:cry:به نظرتوت خیلی بده؟
میمونه عمومی ها که ادبیات و گسترش علوم پایه گرفتم،ولی معارف و هنوز نمیدونم از رو چی بخونم،پارسه یا برم گسترش علوم پایه بگیرم؟اصلا الان وقتشه یا زوده؟
در مورد زبانم،تقریبا زبانم خوبه،فقط میخوام 504 بخونم که تا الان 4درسشو خوندم!

وااااااای،استاتیک و یادم رفت،در مورد استاتیک هیچ نظری ندارم،میشه کمکم کنید؟:(

به امید پیروزی
شب باز میام!

rabin_huood

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.
مرسییییی از توضیح.

خب پس آقای پشتیبان منم به مشتری هاتون(!) اضافه کنید:D
همونطر که قبلا گفتم من تازه شروع کردم و اول راهم و حالا چندتا سوال دارم و ازتون رااهنمایی میخوام.
قبل از هرچی گزارش درس امروزم(البته تا الان،هنوز تا شب کلی وقت هست):
مبانی 3ساعت
هندسه 1 ساعت
ادبیات 1 ساعت
شناخت 1 ساعت

میدونم خیلی کمه،سعی میکنم بیشتر شه.
اما سوالات:
اول از همه اینکه من کتابای پارسه رو گرفتم اما آزمونشو شرکت نکردم و تا اونجایی که شنیدم میگن همه ی کتابای پارسه خوب نیستن.ولی من مبانی،شناخت،عناصر و هندسه پارسه و شنیدم همه تایید میکنن،درسته؟من اینارو میخونم،برای ریاضی هم همه میگن مدرسان که من هنوز شروع نکردم و میخوام فقط مشتق و انتگرال و بخونم:cry:به نظرتوت خیلی بده؟
میمونه عمومی ها که ادبیات و گسترش علوم پایه گرفتم،ولی معارف و هنوز نمیدونم از رو چی بخونم،پارسه یا برم گسترش علوم پایه بگیرم؟اصلا الان وقتشه یا زوده؟
در مورد زبانم،تقریبا زبانم خوبه،فقط میخوام 504 بخونم که تا الان 4درسشو خوندم!

وااااااای،استاتیک و یادم رفت،در مورد استاتیک هیچ نظری ندارم،میشه کمکم کنید؟:(

به امید پیروزی
شب باز میام!

سلام دوست عزیز
البته من پشتیبان خوبی نیستم ...
1 . خب من اکثر کتابای پارسه رو خوندم در کل یگانه و ذاکر از پارسه بهتره . البته تو کتابهای پارسه همونایی که نام بردی بدک نیستن . اگه میتونی یک دور پارسه بخون یک دور یگانه چون هنوز وقت هست .
2 . واسه ریاضی خب هنوز وقت هست اگه مخ ریاضیت کار میکنه تابع و حد رو هم بخون چون اونها پایه مشتق و انتگرال هستن ... تست های کتاب پارسه هم خیلی خوبه ( البته اساتید میگن که درس دادنش خوب نیست ) من خودم از رو گسترش خوندم از رو مدرسان تست زدم .
3 . واسه عمومی هم ادبیات هم معارف بهترین همون گسترش علوم پایه هست .
4 . استاتیک هم اگه تونستی برو کلاس ، من کتاب خوبی نمیشناسم .
آزمون حتما شرکت کن ... مدرسان خوبه ، پارسه هم بدک نیست ... هر کدوم ضعف هایی دارند ولی جامعه آماری خیلی بالایی دارند .

sh.as

عضو جدید
:biggrin: خب من از دست تو چی کار کنم ...
خب پس میخوای کجا خودت رو تست کنی
بابا آزمون یکی از راه های قبولیه ، تا آزمون ندی نمیتونی بفهمی کجای کاری :(
آخه منو که دیدی چجوری درس میخونم اونجوری با برنامه اونا پیش نمیرم هفته پیش خواستم برنامه پارسه رو برم جلو دیدیم من که کتابای اونا نمیخونم رسما گیج شدم .کلا تقصیر من نیست تقصیر برنامه ریزی بد اوناست:smile: حالا کمک !!!چی کار کنم؟

sh.as

عضو جدید
راستی یادم رفت کلاس استاتیک و ریاضی مدرسان رو ثبت نام کردم .:smile:

rabin_huood

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی یادم رفت کلاس استاتیک و ریاضی مدرسان رو ثبت نام کردم .:smile:
خب آزمون مدرسان رو شرکت کن ...
مباحث هر دفعه رو بگیر و باهاشون برو جلو ....
مدرسان یه حسنی که داره اینه که تعداد آزموناش رو دل بخواهی میتونی شرکت کنی ...
بعد وقتی آزمون داشته باشی میتونی خودت رو مقید کنی که به برنامه ریزی های اونها برسی ....
بدو یا علی

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بچه ها من دفترچه رو که خوندم نوشته بود کسایی که مدرک کارشناسی یا بالاتر دارن نمی تونن کنکور کاردانی به کارشناسی شرکت کنن.
آخه قرار بود doomann هم با ما کنکور بده.

ask q

عضو جدید
سلام دوست عزیز
البته من پشتیبان خوبی نیستم ...
1 . خب من اکثر کتابای پارسه رو خوندم در کل یگانه و ذاکر از پارسه بهتره . البته تو کتابهای پارسه همونایی که نام بردی بدک نیستن . اگه میتونی یک دور پارسه بخون یک دور یگانه چون هنوز وقت هست .
2 . واسه ریاضی خب هنوز وقت هست اگه مخ ریاضیت کار میکنه تابع و حد رو هم بخون چون اونها پایه مشتق و انتگرال هستن ... تست های کتاب پارسه هم خیلی خوبه ( البته اساتید میگن که درس دادنش خوب نیست ) من خودم از رو گسترش خوندم از رو مدرسان تست زدم .
3 . واسه عمومی هم ادبیات هم معارف بهترین همون گسترش علوم پایه هست .
4 . استاتیک هم اگه تونستی برو کلاس ، من کتاب خوبی نمیشناسم .
آزمون حتما شرکت کن ... مدرسان خوبه ، پارسه هم بدک نیست ... هر کدوم ضعف هایی دارند ولی جامعه آماری خیلی بالایی دارند .

سلام،اختیار دارید،همینکه شما برای ما وقت میذارید و تجربه هاتونو در اختیارمون میذارید و راهنمایی میکنید یعنی پشتسبان خیلی خوبی هستید.:D بازم ممنون;)

خب،پس با این حساب من فعلا همینارو میخونم،ولی چندتا سوال دیگه:
اول اینکه این فصل 3 مبانی پارسه خیلی سخته،من فقط یک دور از روش روخونی کردم،بعد تصمیم گرفتم که برم بقیه شو بخونم،اون یه فصل و بذارم آخر همه،چون فرار هم هست،به نظرتون خوبه؟
سوال دومم در مورد آزمون مدرسانه،تو همدان نمایندگی نداره،من نمیدونم چه جوری باید شرکت کنم،میشه دوستانی که میدونن بهم بگن؟:redface::confused:

بازم ممنون،ایندفه خیلییییییییییییییی.

به امید پیروزی

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام بچه ها. بالاخره منم ثبت نام کردم.:) همه ش می ترسم یه وقت یه چیزیو اشتباه نوشته باشم.
راستی این قضیه معدل بالای 14 که بچه ها گفتن, شامل ماها نمی شد هااااا! جزء شرایط دانشگاهای تربیت معلم می شد, اونم واسه فرهنگیا نه سهمیه آزاد.
خلاصه اینکه الکی بود:D
چون اگه واسه ماها معدل تاثیر داشت, تو مراحل ثبت نام معدلمونو می خواستن , که نخواستن.

rabin_huood

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام،اختیار دارید،همینکه شما برای ما وقت میذارید و تجربه هاتونو در اختیارمون میذارید و راهنمایی میکنید یعنی پشتسبان خیلی خوبی هستید.:D بازم ممنون;)

خب،پس با این حساب من فعلا همینارو میخونم،ولی چندتا سوال دیگه:
اول اینکه این فصل 3 مبانی پارسه خیلی سخته،من فقط یک دور از روش روخونی کردم،بعد تصمیم گرفتم که برم بقیه شو بخونم،اون یه فصل و بذارم آخر همه،چون فرار هم هست،به نظرتون خوبه؟
سوال دومم در مورد آزمون مدرسانه،تو همدان نمایندگی نداره،من نمیدونم چه جوری باید شرکت کنم،میشه دوستانی که میدونن بهم بگن؟:redface::confused:

بازم ممنون،ایندفه خیلییییییییییییییی.

به امید پیروزی
خواهش میکنم شما لطف داری ...
فکر میکنم فصل 3 همون سبک شناسیه منم نخوندم به خودم گفتم فوقش یه سوال میاد خب اونو جواب نمی دم ... رو این قضیه بهتون نظری نمیدم هرجور خودتون صلاح میدونین من بودم یه بار بیشتر نمی خوندم .
خب پارسه چی یا موسسات دیگه ، بالاخره باید یه جایی شرکت کنی ...

rabin_huood

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من دفترچه رو که خوندم نوشته بود کسایی که مدرک کارشناسی یا بالاتر دارن نمی تونن کنکور کاردانی به کارشناسی شرکت کنن.
آخه قرار بود doomann هم با ما کنکور بده.
دومان واسه چی شرکت کنه ...
من دختر عمم مهندس نرم افزار بود اومد کاردانی به کارشناسی معماری شرکت کرد خیام قبول شد الانم داره درس میخونه ...

Ar.behnam

عضو جدید
سلام بچه ها...!
آقا واسه ثبت نام تو دفترچه کد رشته معماری رو بزنیم یا نقشه کشی معماری؟ منظورم فیلد رشته تحصیلی فوق دیپلم بید
مرسی!

peymanarmin

عضو جدید
بچه ها می خواستم ببینم
کتابی هست که ایستایی رو خوب آموزش داده باشه یعنی بشه از اول تا آخر ایستایی رو بدون استاد یاد گرفت؟
بچه ها بسه دیگه نمی خواد جواب بدین من جوابمو گرفتم :surprised::D
واقعاً نمی دونم چه جوری ازتون به خاطر این همه راهنمایی تشکر کنم
ایشا... یه روز بتونم جبران کنم:razz::D

ozra.m

عضو جدید
سلام
من برای کارشناسی ناپیوسته می خونم اما :cry:نمی دونم برای عمومی نمدونم از چه منابعی بخونم؟؟لطفا کمککککککککککککککککککککککک
مرسی عزیزم:gol::gol:

sh.as

عضو جدید
پشتیبان شناخت مواد کلش(کتاب ذاکر)تموم شد ولی بدون خلاصه نویسی .:)
ولی بازم باید بخونمش نتونم رسما بذارم کنار:w06:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا