راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره درسته یادش بخیر
این خبر شومو شنیدی دیگه چرا با احساسات ما بازی میکنن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بابا بیخیال ذهن خودتونو درگیر نکنین.حل میشه به امید خدا من که .تا ما ارشد بگیریم حله.من خواهر از مهندس شرکتشون پرسیده گفته وقتی ارشد بگیرن حله

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
و یه چیزه دیگه که واقعا پشیمونم که پارسال انجام ندادم و دوست دارم به شما که این قدر به فکر درس و ارشد هستید بگم اینکه منابع ارشد خیلی زیاد هستن . از همین ترم 1 شروع کنید با درسای دانشگاتون منابع اصلی بخرید . مثلا معماری اسلامی داریدتو دانشگاه کتابای پیرنیا برید بخرید که هم به درسای دانشگاهتون خوندشون واقعا کمک می کنه . هم اینکه یهو یه عالمه کتاب نخواید بخرید .

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
و یه چیزه دیگه که واقعا پشیمونم که پارسال انجام ندادم و دوست دارم به شما که این قدر به فکر درس و ارشد هستید بگم اینکه منابع ارشد خیلی زیاد هستن . از همین ترم 1 شروع کنید با درسای دانشگاتون منابع اصلی بخرید . مثلا معماری اسلامی داریدتو دانشگاه کتابای پیرنیا برید بخرید که هم به درسای دانشگاهتون خوندشون واقعا کمک می کنه . هم اینکه یهو یه عالمه کتاب نخواید بخرید .
منم میخوام با شروع کلاسا برا ارشد بخونم. اکثر کتابارم دارم چون خواهرمم معماری بوده.و الانم که 6 ماه بی کارم یه نگاه کلی به منابع میندازم.تا با شروع دانشگاه به طور جدی شروع کنم.

yasna68

کاربر بیش فعال

ممنون از راهنماییت تشکر ندارم ;)

faegheh_ar

عضو جدید
سلام دوس جوناي خودم...خوبيد؟؟؟؟؟بچه ها باور كنيد؛من با هيچكدومتون قهر نكردم...منتظر نبودم كه قبول شم و از اينجا برم...من اينجارو دوس دارم...شماهارو دوس دارم..فقط الان يه كم سرم شلوغه... هر موقع كه وقت كنم حتما ميام پيشتون...قول ميدم زود زود بيام...

سایه خانم

عضو جدید
کاربر ممتاز

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوس جوناي خودم...خوبيد؟؟؟؟؟بچه ها باور كنيد؛من با هيچكدومتون قهر نكردم...منتظر نبودم كه قبول شم و از اينجا برم...من اينجارو دوس دارم...شماهارو دوس دارم..فقط الان يه كم سرم شلوغه... هر موقع كه وقت كنم حتما ميام پيشتون...قول ميدم زود زود بيام...
سلام فائقه جون خوش اومدی دوباره.داری امده میشی دیگه؟

alirad

عضو جدید
سلام.
اوکامی جان،فرزانه و یسنا ی عزیز.خوشحالم که روحیتون اینقد بالاست.ولی باور کنید جو محقق یه جور دیگست.مثلا برا ایستایی 2 ما با کتاب استادمون که از روی پوپوف نوشته خوندیم.البته من خودم با چند تا از بچه ها از روی پوپوف خوندیم.

alirad

عضو جدید
ضمنا نبینم دیگه کسی پشت سر استاد جهان زمین غیبت کنه ها!:mad:
استاد جهان واقعا میتونم بگم تنها استادیه که به خاطر دانشجوهاش جلو همه وای میسته.چندین بار سر ما با رئیس دانشکده،معاون اموزشی و حتی مدیر گروه بحثش شده.سخت گیره اما منطقی حرف میزنه و کاراش همه اصولین.نمره ها رم طول ترم میده.زیاد به پروژه نهایی کاری نداره.کارارم فقط رو پوستی و با مداد تحویل میگیره!

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.
اوکامی جان،فرزانه و یسنا ی عزیز.خوشحالم که روحیتون اینقد بالاست.ولی باور کنید جو محقق یه جور دیگست.مثلا برا ایستایی 2 ما با کتاب استادمون که از روی پوپوف نوشته خوندیم.البته من خودم با چند تا از بچه ها از روی پوپوف خوندیم.
سلام بر همگی.
علی منظورتو متوجه نشدم یعنی جو چطوره؟

alirad

عضو جدید
سلام بر همگی.
عای منظورتو متوجه نشدم یعنی جو چطوره؟
ببخشید قصدی نداشتم.فقط میدونم اگه یه ذره سست بگیری از بقیه عقب میوفتی.نفر اول ورودی ما با 19.5 فارغالتحصیل شد و کنکور نداد.شرط معدل رفت کارشناسی محقق.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا