راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.
ماتریالیسم؟ و مارکسیسم؟ و کمونیست؟هاااان؟؟؟

دوستان توجه کنن با استدلال میگم.......... مکاتبی که گفتم جدای از دیدگاهاشون مکاتبی بودند که به دلیل تمرکز بر امور مادی به به سقوط کشیده شدن.. با این که امامان متذکر میشن که تارک دنیا را باید مذمت کرد همون طوری که پیامبر در مسجد در جوار گوشه نشین ها ننشست

ناز معمار

عضو جدید
دوستان توجه کنن با استدلال میگم.......... مکاتبی که گفتم جدای از دیدگاهاشون مکاتبی بودند که به دلیل تمرکز بر امور مادی به به سقوط کشیده شدن.. با این که امامان متذکر میشن که تارک دنیا را باید مذمت کرد هموت طوری که پیامبر در مسجد در جوار گوشه نشین ها نشست
ببخشید ولی اصلا نفهمیدم چی گفتی
اگه میشه بازم سبک تر بحرفین:surprised:

ببخشید ولی اصلا نفهمیدم چی گفتی
اگه میشه بازم سبک تر بحرفین:surprised:

بابا تازه آسونش کردم.................. ساده بگم دلسوزانه کار کردن و بدون تمرکز به فقط پول میشه توی عملی پیشرفت کرد اما پولکی کار کردن آخرش معلومه...........................

ناز معمار

عضو جدید
من میرم بچه ها امشب اصلا جو تاپیک قشنگ نیس
یه حسی میگه امشب شب آخر این تاپیکه
(شاید بازم بیام شایدم نه)

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان توجه کنن با استدلال میگم.......... مکاتبی که گفتم جدای از دیدگاهاشون مکاتبی بودند که به دلیل تمرکز بر امور مادی به به سقوط کشیده شدن.. با این که امامان متذکر میشن که تارک دنیا را باید مذمت کرد همون طوری که پیامبر در مسجد در جوار گوشه نشین ها ننشست
سلام . من داشتم معماری معاصر غرب می خوندم که شنیدم فردا قرار نتایج بیاد . امدم اینجا ببینم چه خبره دیدم دوباره همون بحثای معماری معاصر این جا هست .:twisted: و از اونجایی که از پستتاتون متوجه شدم کسی نمی دونه این مکتبا چی هستن . شما که به سلامتی کارشناسی همتون قبول می شید . معماری معاصر غرب حتما بخونید چون هم جز درسای دانشگاهتون هست هم ارشد !

آهااان حالا شد
آخه نازی خانم میدونی عده ای چی میگن؟؟؟؟؟ رگ گردنشون رو کلفت میکنن می گن چرا مملکت پیشرفت نمی کنه بابا مملکت از ماها تشکیل شده وقتی توی تفکر من جا افتاده که پول دار شم به هر راهی حتی خیانت حتی به قول مورخ پرتقالی ایرانیان در این رفاقت دستشون در جیب هم هست< و فکر نمیکنن که با هم و با عشق کار کنن..... معلومه بچه 1 ساله هم میگه من پول یهویی رو دوست دارم................بگذریم

تفکر غلط باید حذف بشه به هیچ کس یا سازمانی هم مرتبط نیست

آخرین ویرایش:

okami2

عضو جدید
آفرین خوشم اومد که مادی فکر نمی کنی..... دوران تفکر ماتریالیسم و مارکسیسم و کمونیست به پایان رسیده افرادی که 100% مادی فکر میکنن و موفقیت رو بر همین اساس میگذارن باید مواظب باشن مثل این مکتب ها به دره های انحطاط . انحلال سقوط نکنن بدون هیچ اغراقی میگم
شبیه کتاب دین و زندگی حرف میزنی .

بخونید روحیتون عوض بشه...........................

بخونید روحیتون عوض بشه...........................

1) "ما نه برای یافتن فردی کامل، بلکه برای دیدن کامل یک فرد ناکامل عاشق میشویم." –
سام کین
2) "من باور دارم که دو انسان از قلبشان به هم متصلند، و مهم نیست که چه کار می کنید، که هستید و کجا زندگی می کنید؛ اگر مقدر شده که دو نفر با هم باشند، هیچ مرز و مانعی بین آنها وجود نخواهد داشت." – جولیا رابرتز
3) "دوستت دارم نه به خاطر اینکه چه کسی هستی، به این خاطر که وقتی با توام چه کسی میشوم." – ناشناس
4) "زندگی به ما آموخته که عشق در نگاه خیره به یکدیگر نیست، بلکه در یک سو نگریستن است." – آنتونیو دو سنت اگزوپری
5) "در عشق حقیقی، کوتاهترین فاصله بسیار طولانی است و از طولانی ترین فاصله ها می توان پل زد." –هانس نوون
6) "عشق یعنی وقتی دور هستید دلتنگ شوید اما از درون احساس گرما کنید چون در قلبتان به هم نزدیکید." –کی نودسن
7) "اگر هر بار که لبخند بر لبانم می نشانی، می توانستم به آسمان بروم و ستاره ای بچینم، آسمان شب دیگر مثل کف دست بود." – ناشناس
8) "بهترین و زیباترین چیزها در دنیا قابل دیدن و لمس کردن نیستند—باید آنها را با قلبتان احساس کنید." –هلن کلر
9) "این عشق نیست که دنیا را می چرخاند، عشق چیزی است که چرخش آنرا ارزشمند می کند." – فرانکلین پی جونز

10) "اگر معنای عشق را می فهمم، همه به خاطر توست." – هرمان هسه

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
من واسه همتون دعا می کنم که خدا جواب زحمت هاتون بده و هر جا که دوست دارید :book:و تو این دو سال کارشناسی کلی بهتون خوش می گذره قبول بشید .:w42:

alirad

عضو جدید
بلاخره همره خوندم تموم شد.چه خبرتونه وقتی من نیستم این همه پست میدین؟:D
راستی سلام.
شنیدم نازی و سایه دنبال قاتل میگردن،خواستین من هستما،مرد جنگی و خونریز!:D(اون عکس 2 روز پیشم که یادتونه!)

راستی سلام.
شنیدم نازی و سایه دنبال قاتل میگردن،خواستین من هستما،مرد جنگی و خونریز!:D(اون عکس 2 روز پیشم که یادتونه!)

سلام سالار خوش گلدی داداش تا قبلش جنگهای نژاد پرستانه بود

سایه خانم

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی سلام.
آخ آخ نازی کارمون ساختس. حالا ما یچیزی گفتیم:( ما آرزو داریم. از همه مهمتر هنوز شوهر نکردیم:(

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا