راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

amir6969

عضو جدید
طباطبایی در گفتگو با مهر:
نتایج نهایی کنکور کاردانی به کارشناسی فردا صبح اعلام می شود
معاون اجرایی سازمان سنجش از اعلام نتایج نهایی کنکور کاردانی به کارشناسی خبر داد و گفت: فردا نتایج نهایی کنکور کاردانی به کارشناسی از طریق پایگاه الکترونیک سازمان سنجش آموزش کشور اعلام می شود.
جلال طباطبایی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به زمان اعلام نتایج نهایی کنکور کاردانی به کارشناسی، گفت: اوایل صبح فردا سه شنبه 29 شهریورماه نتایج نهایی کنکور کاردانی به کارشناسی در پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی
www.sanjesh.org اعلام می شود.
وی با اشاره به ظرفیت پذیرش در این مقطع تحصیلی، اظهار داشت: در این آزمون 138 هزار و 41 نفر پذیرفته شدند.
به گزارش مهر، آزمون پذیرش دانشجو از دوره کاردانی (فوق دیپلم) به دوره کارشناسی ناپیوسته روز 6 مرداد در 66 شهرستان و گروه های آموزشی فنی و مهندسی و علوم پایه، گروه های آموزشی پزشکی، کشاورزی، علوم انسانی، هنر و دامپزشکی با رقابت 372 هزار و 929 نفر برگزار شد.

http://www.mehrnews.com/fa/NewsDetail.aspx?NewsID=1411488

yasna68

کاربر بیش فعال
سلام به همگی
خوبید بچه ها جون
کور شدم تا این همه صفحه رو خوندم
نازی جون منم هستم میرم شام بخورم بیام
فرزانه زنگ زدم اموزش جواب نداد
ارادت وار فعلا

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
این همه نگین من هی یادم میره شما یاد اوری میکنین.میمیرم ها
طباطبایی در گفتگو با مهر:
نتایج نهایی کنکور کاردانی به کارشناسی فردا صبح اعلام می شود
معاون اجرایی سازمان سنجش از اعلام نتایج نهایی کنکور کاردانی به کارشناسی خبر داد و گفت: فردا نتایج نهایی کنکور کاردانی به کارشناسی از طریق پایگاه الکترونیک سازمان سنجش آموزش کشور اعلام می شود.
جلال طباطبایی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به زمان اعلام نتایج نهایی کنکور کاردانی به کارشناسی، گفت: اوایل صبح فردا سه شنبه 29 شهریورماه نتایج نهایی کنکور کاردانی به کارشناسی در پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی
www.sanjesh.org اعلام می شود.
وی با اشاره به ظرفیت پذیرش در این مقطع تحصیلی، اظهار داشت: در این آزمون 138 هزار و 41 نفر پذیرفته شدند.
به گزارش مهر، آزمون پذیرش دانشجو از دوره کاردانی (فوق دیپلم) به دوره کارشناسی ناپیوسته روز 6 مرداد در 66 شهرستان و گروه های آموزشی فنی و مهندسی و علوم پایه، گروه های آموزشی پزشکی، کشاورزی، علوم انسانی، هنر و دامپزشکی با رقابت 372 هزار و 929 نفر برگزار شد.

http://www.mehrnews.com/fa/NewsDetail.aspx?NewsID=1411488

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی
خوبید بچه ها جون
کور شدم تا این همه صفحه رو خوندم
نازی جون منم هستم میرم شام بخورم بیام
فرزانه زنگ زدم اموزش جواب نداد
ارادت وار فعلا
سلام جیران.
محیا من استرس دارم