راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

faegheh_ar

عضو جدید
نه اتفاقا از پاییز تا آخر زمستون خیلی ابر میشه ولی هیچی نمیاد ! هیچی! به خاطر آلودگی کارخونه های اطراف مثل ذوب آهن و فولاد مبارکه و ایناست
بله...درسته... ما كه چيزي نگفتم بابا...اصفهان خيليم خوبه... !!!!!!!!

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه ديگه...ممنون... به خاطر خودت ميگم... اونوقت همه جا ميشينم ميگم رتبه 277 كنكور امسال يه شيريني درست و حسابي به من داد..
بچه هاي اينجا چقد شيريني خونشون پايينه!!!:eek: يكم سرم قندي (سرم ايرانسل) چيزي... بزنيد!!!

آخرین ویرایش:

faegheh_ar

عضو جدید
بچه ها من اگه جا بمونم از اتوبوس تقصير شماس...ساعت 2 بليط دارم...الانم كه يكه ساعت...

faegheh_ar

عضو جدید
بچه ها من برم ديگه ...خيلي ديرم شده...فك كنم آخرم مجبور شم تا اصفهان بدوم دنبال اتوبوس.... يكي دو روزي نيستم...اومدم ،همه خبرا رو بايد بهم بگيدا....
(يكي طلبت امير)

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها من برم ديگه ...خيلي ديرم شده...فك كنم آخرم مجبور شم تا اصفهان بدوم دنبال اتوبوس.... يكي دو روزي نيستم...اومدم ،همه خبرا رو بايد بهم بگيدا....
(يكي طلبت امير)
برو فائقه. سفر خوبي داشته باشي!!! عينك دودي هم با خودت ببر!!!;)

amir6969

عضو جدید
(يكي طلبت امير)

ای بابا من اینجام بابا :D میگما اگه جمعه هم اصفهان بودی یه تور یه روزه می بردمت

okami2

عضو جدید
راستی okami جان رتبه ی تو چند بود؟ مازیار که شیرینی نمی ده می خوام ببینم می شه از تو گرفت؟از این همه رتبه ی خوب یکی یه شیرینی به ما نداداااااااااااااااااااا:redface:

من 167 . برا من واسه شیرینی جا نداره :D ولی شما بیایید من در خدمتم . شیرینی حلوا آش دوغ :D

okami2

عضو جدید
:)رتبه ی منم 168. اگه معجزه شه اردبیل قبول شم همه رو یه جا میگیرما گفته باشم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1:biggrin:

حتماااا :) احتمالا باهم هستیم . معجزه چرا ؟ امکانش خیلی زیاده قبول بشی . توهم قبول شدی شیرینی رو بایست با خودت بیاریا :D

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
در مورد کار آموزی من توضیح بدم :D با استاد دوست بودم گزارش یکی از بچه ها رو ورداشتم اسمشو پاره کردم اسمه خودمو زدم بردم دادم . یه 19 خوشگل هم گرفتم . بدون اینکه بک ساعت برم شرکتی چیزی . اینجوری نمره گرفتن خیلی حال میده :D اینترنت پر گزارش کار آموزیه یخورده تغییر بدین ببرین بدین
واقعا تو اینترنت میشه پیدا کرد؟

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
okamiجان دستت درد نکنه.منم به yasnaو farzane قول شیرینی دادم .اونارم بگیر بعدا باهات حساب می کنم.
نخیر قبول نیست ها چون رتبه همگی از من بهتره من از تک تک تون جداگانه شیرینی میگرم.علی اقا تو جا نزن.

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
فقط یه صبح نیومدم ها ببین اینجا چه شلوغ شده.
مازیار خیلی خسیسی ها نخواستیم اصلا
فائقه جان هرچند الان نمیتونی بخونی ولی سفر بی خطر.
به امیر سلام برسون.
برا من گز بیار

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا