راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

fifa09

عضو جدید
کاربر ممتاز
قابل توجه سهميه ای!

قابل توجه سهميه ای!

چی بگم آخه بهت ! من مثله تو بی شخصیت نیستم !!! منم حرف مفت بزنم پستام 6 رقمی می شه ! کلا پاسخ ابلهان خاموشی که ابله تو خاموشی خودش بمونه . .. الکی چرا خودمو خسته کنم به خاطر آدمه ابلهی مثله تو ! (تاکید روی ابله :D ) (ابله به معنی :سرسبک , کم خرد. گول ,نادان . سليم القلب . سليم . غدنگ. کاک . فغاک . هزاک . سليم دل . بي تميز. ناآگاه . کم عقل . نابخرد , چُلمن , البته من ناآگاه رو بیشتر برا این دوستمون می پسندم !
که هنوز اصلا نفهمیدی مفهومه حرفای من چیه ! :biggrin:
فقط بهت یاد دادن حرف چرت بپرونی ! قبل از این که مغز تو به کار بندازی ! :confused:

اینم 1 شعر خوب از فردوسی عزیز در این رابطه :

هر آنکس که دل بندد اندر جهان
هشيوار خوانَدْش از ابلهان .
اولاً دم از با شخصيت بودن نزن كه خودت تو عباراتی كه برات مشخص كردم بی شخصيتیت رو نشون دادی! :w01:
ثانياً در وصف شما بايد بگم كه:
سفله چو به هنر با كسی برنيايد ، در پوستين خلق افتد
معنی برای جناب فری كه جز داشتن سهميه (ضد بشری) از استعداد ديگه ای برخوردار نيست:
معنی: انسان بد انديش چون توان مقابله و پيشی گرفتن از كسی را ندارد از روی خباثت به غيبت و سرزنش كردن ديگران می پردازد
:cool:
ان شاءالله هر كی كه از سهميه ی ضد بشری استفاده كرد به خاك سياه بشينه ;)

rozbeh memar

عضو جدید
سلام
سوال های امسال رو دیدم
فکر کنم حداقل تو مبانی نظری آسونتر گرفته بودن
از 88 آسونتر بود تخصصی هاش...به نظره من
تست های ترسیم فنی امسال هم که دیگه خداییش خیار بود
ایستایی های امسال هم از پارسال ساده تر بودن
عناصر که همیشه سخت بوده و هست
اینم نظر منه چی کار داری ؟:lol:
برو بابا اسگل تو اصلا فهم و شعور داري كه بخاي سوالاي امسال رو با سال قبل بسنجي ؟؟؟

moya_memar

عضو جدید
خدای من.
چه جوی شده اینجا.
بچه ها شما چتون شده.؟؟
بخدا سال پیش اینجا بچه ها اگه نیاز بود واسه هم جون می دادن!!!
نمی خوام دخالت کنم اما به حرمت این فروم دیگه به هم توهین نکنید.

feri.lynn

عضو جدید
اولاً دم از با شخصيت بودن نزن كه خودت تو عباراتی كه برات مشخص كردم بی شخصيتیت رو نشون دادی! :w01:
ثانياً در وصف شما بايد بگم كه:
سفله چو به هنر با كسی برنيايد ، در پوستين خلق افتد
معنی برای جناب فری كه جز داشتن سهميه (ضد بشری) از استعداد ديگه ای برخوردار نيست:
معنی: انسان بد انديش چون توان مقابله و پيشی گرفتن از كسی را ندارد از روی خباثت به غيبت و سرزنش كردن ديگران می پردازد
:cool:
ان شاءالله هر كی كه از سهميه ی ضد بشری استفاده كرد به خاك سياه بشينه ;)

من که متوجه نشدم شما به چی اشاره می کنی الآن :surprised:
من معنی کلمه ابله گفتم همین :huh: مگه شما هم خدایی نکرده نا آگاهی ؟؟:razz: که بهت بر خورده !
سومن این سهمیه چیه دیگه ؟؟:question: سهمیه بنزینم زیاد شده ؟؟:D خودم بی خبرم !
والا من نمی دونم کی غیبت کردم !:surprised::w01:
ولی این ضد بشر به خاک سیاه بشینرو خوب اومدی:w16:

feri.lynn

عضو جدید
خدای من.
چه جوی شده اینجا.
بچه ها شما چتون شده.؟؟

:cry: من متاسفم واقعا.... . .منم ازین 2 دستگی ها خسته شدم !:redface: درسم تموم شه می رم تو یه روستای با صفا , به دور از هرچی آدم دیگه راحت زندگی می کنم :w21:

mahmood321

عضو جدید
آزمون کارشناسی

آزمون کارشناسی

باسلام خدمت دوستان
خواهشا سعی کنید به هم احترام بذارید ویک مطلب دیگه خوب مسئله آزمون مشخصه نتایج میادوهمه نتیجه اونو میبینند وشایدم بچه ها یکم بخاطراین وضع آزمون ناراحت باشند چون خوب منم آزمون دادم ولی چه باید کرد با ناراحتی کاردرست نمیشه من پیشنهاد میکنم دوستان نتیجه رادیدن حالا هرچی اگرقبول نشده بودند دیگه بذارند به حساب یک تجربه وشروع کنند یا برای آزاد یا غیربخونند توکارش شک نکنید چون نتیجه میده به هرصورت ان شاء الله همگی کارشناسی که جای خودش راداره ارشد وبالاترش راسپری میکنند
خواهشا امیدوارباشید وبه هدفتون فکرکنید
ویک چیزمهم :
چیزی که میگم رابه حساب نظرشخصی خودم بذارید
تومحیط کارنداشتن کارشناسی ویا بالاتر خصوصا پروانه اشتغال برای دوستان واقعا فاجعه هست چون من تفاوت کسی که 2سال بیشترخونده با کاردان رامیبینم باورکنید جدی میگم اگربه هرزحمتی شده بخونید بذارید این دوره تمام بشه چون کاملا درآینده موقعیتتون راتغییرمیده اگررشته دیگه بود انقدرحساس نبودم ولی معماری مخصوصا پروانه اشتغالش خیلی دست ادمو بازمیذاره برای انجام دادن کار اگرقبول ندارید یک سربرید تو سایت نظام مهندسی تا مطلب برای دوستانی که اطلاع ندارند گویا بشه
بابا مسلمون من میبینم مهندسه تا 3سال پیش 206 زیرپاش بوده الان هیوندا زیرپاشه خوب شما حساب کنید این پول ازکجا میاد
معماری رشته خیلی خوبیه وهم ازنظراقتصادی وهم ازنظر ترازکاری یک چیزدیگه هست
فقط بخونید
اصلا مهم نیست شکست میخورید حسابش رابکنید که چندسال دیگه به این روزها فکرکنید چقدرخوشحال میشید که این حرکت راکردید وزندگیتون راتغییردادید
الان بچه ها سالی بامدرک کاردانی حدود2000 مترمیگیرند اونم تو شهرهای درجه 4 تا 2 اونم محدود 3سقف ازروی شالوده با قیمت خوب من خودم 3000تومان میگیرم البته من پایه 2 دارم
ولی شما حساب کن آقا تا مدرک لیسانس رامیگیره با پایه 3 حدود 9000 مترکه البته بستگی به میزان کاردرسال داره که نظام مشخص میکنه اونم باقیمت های متری 6000تومن با یک محدودیت خیلی کمتر
به هرصورت فقط بخونید فقط بخونید

سلام مارال جان
من هنوز دانشجو نشدم انتخاب رشته كردم و معماري اولين انتخابمه ميخواستم بدونم به نظر شما تا چه رتبه اي ميشه اميدوار بود كه معماري قبول ميشم؟
ممنون

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
برو بابا اسگل تو اصلا فهم و شعور داري كه بخاي سوالاي امسال رو با سال قبل بسنجي ؟؟؟

تو خیلی شوت بودی که فرق یه نقطه ای رو با دونقطه ای یا ایزومتریک رو با دیمیتریک نمیدونی...
یه کم هم همون فهم و شعوری که گفتی رو داشتی میتونستی راحت 2 تا شکل تاریخ رو بزنی
واقعا" به خودت باید شک کنی که فرق بین پلان مدرسه و کاروانسرا و .... رو ندونی
تاریخ جهانش هم که تا حدی اطلاعات عمومی بود....کی اسمه مدرن رو تا حالا نشنیده و نمیدونه بر پایه ی پشت کردن به گذشته و سنت بوده؟؟؟.....سوال 136 که دیگه طراح به همه حال داده....عکس اینایی رو که گفته تو همه جا هست دیگه....واقعا" تست آسونی نیست ؟
اگه اینا واسه تو سخت بوده یه فکری برا خودت بکن...نیا کارشناسی....یعنی اصلا" نمیخواد بیای
مثلا" کسی پیدا میشه که مثلا" سوال 143 رو اشتباه زده باشه ؟!
137.....139.....141....142.....144....(145 ، 146 ، 147 هم تقریبا" آسونه....اگه میگفتم سخت بود نامردی کرده بودم....فقط کافی بود کتاب تاریخ رو ورق زده باشی)
این تاریخ چیش سخت بوده که شما میگین خدا میدونه !!!
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/wink.gif

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدای من.
چه جوی شده اینجا.
بچه ها شما چتون شده.؟؟

سلام :lol:
پارسال دوست امسال دشمن :D
چه عجب از اینوری
دعوا نمکه اینجاست :D

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مارال جان
من هنوز دانشجو نشدم انتخاب رشته كردم و معماري اولين انتخابمه ميخواستم بدونم به نظر شما تا چه رتبه اي ميشه اميدوار بود كه معماري قبول ميشم؟
ممنون

سلام
ببخشید که من جواب میدم
اینجوری شاید شما زودتر جواب سوالتون رو بیابید
دوسته عزیز اینجا مخصوص دانشجوهایی است که مدرک کاردانی معماریشون رو گرفتن و یا ترم آخر کاردانی هستن و در کنکور کارشناسی ناپیوسته شرکت میکنن
شما اگه لیسانس قبول شی کارشناسی پیوسته میشینی میخونی
قبولی هم بستگی به رتبت تو زیر گروه هات داره
4 سال پیش که من کنکور سراسری دادم رتبه های زیر 400-500 دانشگاه تهران آخرین نفرهایی بود که گرفت....زیر 1000 هم بهشتی گرفت
علم و صنعت یادم نیست ...ولی فکر کنم شهرسازی علم و صنعت بالاتر از معماریش شد
دفترچه های قبولی چند سال پیش رو اگه داشتی و انتخاب رشته شهر میکردی مشخص بود آخرین نفرات قبولی سالهای گذشته رو
شما هم قبولیتون بستگی به رتبه تون و شهری که زدین داره
اگه هم دوست داشتید که معماری بخونید باید به جای یک انتخاب اول چند تای اول رو معماری میزدید
آرزوی موفقیت

• Like
واکنش ها: MEG

Ar.behnam

عضو جدید
تو خیلی شوت بودی که فرق یه نقطه ای رو با دونقطه ای یا ایزومتریک رو با دیمیتریک نمیدونی...
تاریخ جهانش هم که تا حدی اطلاعات عمومی بود....کی اسمه مدرن رو تا حالا نشنیده و نمیدونه بر پایه ی پشت کردن به گذشته و سنت بوده؟؟؟.....سوال 136 که دیگه طراح به همه حال داده....عکس اینایی رو که گفته تو همه جا هست دیگه....واقعا" تست آسونی نیست ؟
اگه اینا واسه تو سخت بوده یه فکری برا خودت بکن...نیا کارشناسی....یعنی اصلا" نمیخواد بیای
137.....139.....141....142.....144....(145 ، 146 ، 147 هم تقریبا" آسونه....اگه میگفتم سخت بود نامردی کرده بودم....فقط کافی بود کتاب تاریخ رو ورق زده باشی)

این چه طرز صحبته؟!
دوستانتون رو دلداری بدید نه دلسرد کنید

بچه ها چرا نتایج نمیاد پس؟

farnaztoopchi

عضو جدید
متاسفم

متاسفم

سلام بچه ها واقعا متاسفم
این چه وضعشه تا پارسال همیشه بروبچه معماری برا همه الگو بودن ولی امسال نه تنها فعالیت نمی کنیم بلکه وقتی هم که می خوایم تو تاپیکی شرکت کنیم داریم باهم دیگه جنگ می کنیم یه خورده به خودمون بیایم بسه پس کجاست اون محفل صمیمی و فعال معماری

fifa09

عضو جدید
کاربر ممتاز
فقط همكاری

فقط همكاری

من که متوجه نشدم شما به چی اشاره می کنی الآن :surprised:
من معنی کلمه ابله گفتم همین :huh: مگه شما هم خدایی نکرده نا آگاهی ؟؟:razz: که بهت بر خورده !
سومن این سهمیه چیه دیگه ؟؟:question: سهمیه بنزینم زیاد شده ؟؟:D خودم بی خبرم !
والا من نمی دونم کی غیبت کردم !:surprised::w01:
ولی این ضد بشر به خاک سیاه بشینرو خوب اومدی:w16:
به حرمت اين تاپيك بی خيال ;)
به نظرم با هم همكاری كنيم بهتره. موافقی؟ :w27:

دوست عزيز بی خيال. بهتره به بحث اصلی بچسبيم و گير دادنو تموم كنيم ;)

عجله نكن مياد اونم از نوع طوفانی!!!! :crying2:

niloofar25

عضو جدید
دوستانی كه تا كنون موفق به دريافت پاسخنامه تشريحی و كليدی دروس عمومی 89 به ويژه درس زبان نشدن ، ميتونن از لينك های زير اونو دانلود كنن ;)
اينم لينك ها:

دانلود پاسخنامه تشریحی دروس عمومی
پاسخنامه معارف اسلامی
پاسخنامه ادبيات فارسی
پاسخنامه زبان عمومی (ويژه)

و البته كسانی كه دفترچه رو ندارن ميتونن از لينك زير دانلودش كنن
دانلود دفترچه عمومی 89 نوبت صبح
با آرزوی قبولی برای همه :victory:

سلام ممنون از اینکه دفترچه سوالات گذاشتی

niloofar25

عضو جدید
سلام .اصلا این کتاب آموزش نکته به نکته و کتاب تست محمد یگانه بدرد نمیخوره من امسال از این کتاب خونده بودم ولی 1 دونه سوال از این 2 تا کتاب نیومد .من که از این کتاب راضی نیستم

Sepideh.mt

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خوبین دوستان؟

کاش زودتر جوابا بیاد ببینم بازم باید بخونم یا نه! :redface:

همگی موفق باشین:gol:

hagir

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها خوبيد من دوست دارم برم دانشگاه شمال (آمل)
درصد هامو حساب كردم ايناست به نظرتون ميشه
انديشه اسلامي 61%
ادبيات 20%
زبان 0%
رياضي 3.33%
فن ساختمان 32%
مباني نظري 52%

hagir

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه من داشتم صفحات قبل ميديدم همه استرس دارن
من ميرفتم پارسه واسه كنكور اونا ميگفتن اين كنكور از پارسال سخت تر بوده مخصوصا مباني نظري كه متفاوت از هر سال بوده نگران نباشيد
ما اينجاييم تا از استرسمون كم بشه نه اينكه استرسمون بيشترم بشه ان شا الله 5شنبه يا شنبه جوابا مياد;)

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
این چه طرز صحبته؟!
دوستانتون رو دلداری بدید نه دلسرد کنید

سطح سوالات مبانی نظری رو گفتم آسون تر از پارساله قبول نکردی....
نتایج هم حدودا" هفته ی اول شهریور میاد....پارسال که کنکور اول مرداد بود اول شهریور اومد
امسال هفت مرداد بود نتایج هم باید تا آخر هفته اول شهریور بیاد

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها خوبيد من دوست دارم برم دانشگاه شمال (آمل)
درصد هامو حساب كردم ايناست به نظرتون ميشه
انديشه اسلامي 61%
ادبيات 20%
زبان 0%
رياضي 3.33%
فن ساختمان 32%
مباني نظري 52%
100 در 100
برای قبولی در شمال آمل حداکثر رتبه ی هزار و پونصد تا 2000 لازمه که با توجه به درصد های شما ، رتبه ی مورد نظر رو شما کسب خواهید کرد http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/wink.gif
;)

hagir

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا سينا جان؟
ميگن دانشگاش خيلي خوبه من دانشگاه آزاد قزوين بودم كارداني اون جا هم خيلي عالي بود
به نظر شما با درصد هاي من دانشگاه بهتريم هست ؟:redface::que:

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا سينا جان؟
ميگن دانشگاش خيلي خوبه من دانشگاه آزاد قزوين بودم كارداني اون جا هم خيلي عالي بود
به نظر شما با درصد هاي من دانشگاه بهتريم هست ؟:redface::que:

ببین کلا" بعد از روزانه ها و شبانه ها ترتیب سختی قبولی بین غیر انتفاعی ها اینجوریه :
سوره،ایوانکی،یکی دو تا از قزوین (دهخدا و ....(یادم نمیاد!))،شمال آمل،طبری بابل و بقیه شهر های شمال
یکی دو تای دیگه از قزوین هم پارسال گرفتن که اونا هم باید رتبه های زیر 3هزار رو بگیرن حداکثر...البته اینی که میگم شاید درست نباشه و فقط یه حدسه...مثل دانشگاه آبیک و فکر کنم البرز...
ببین یه چیزی میگم نظره شخصیه منه
دانشجو ها یک دانشگاه رو میسازن و اسم دانشگاه نمیتونه دانشجو رو بسازه
منظورم اینه که همه جا تقریبا" یه جوره حالا یه جا کمتر یه جا بیشتر
همه جا استاد های بیسواد هست ، استاد های اینکاره هم هست
هر جاش که به مسیرت نزدیکتره بری بهتره
البته اینی که میگم منظورم غیرانتفاعی های شهرستان
من شمال بودم...اکثر استاد های دانشگاه های شهر های نزدیک یکی هستن
ما محمودآباد بودیم...استادامون شمال آمل بودن...بابل بودن...نور و رویان هم بودن...فریدونکنار هم بعضیاشون میرفتن
بین غیرانتفاعی های شهر های شمالی ، شمال آمل بهشته...دانشگاه خوشکلیه

• Like
واکنش ها: MEG

Ali Render

کاربر بیش فعال
سلام همگی خوبین"کسی میدونه دفترچه آزاد کی میآدش و آیا کسی هست از الان برای آزاد درس بخونه.:cool:

lady -memar

عضو جدید
سلام چقدر خشنید بابا.کم مونده بود سکته کنم.:surprised::cry:من امسال تازه میخوام شروع کنم به خوندم واسه کارشناسی.اگه کسی میتونه کتاب و...معرفی کنه.ممنون میشم.زبانم اصلا خوب نیست. ;)

feri.lynn

عضو جدید
سلام همگی خوبین"کسی میدونه دفترچه آزاد کی میآدش و آیا کسی هست از الان برای آزاد درس بخونه.:cool:

یه سراینجا بزن email یا شماره تماس تو بده برات تاریخ دقیق اومدن دفترچه آزمون کارداني به کارشناسي سال 1389 دانشگاه آزاد مفرسته -->

http://notification.azmoon.org

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا