راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ARCHITECT_SME

عضو جدید
سلام.بچه ها لطفا اینقد کلی و حجیم منابع را نگید من وقت خوندن این همه کتا بو ندارم بگید شما چی خوندید که با رتبه ی خوب قبول شدی؟چه درسی مهم تره واسه کنکور؟

سلام دوست عزیز من این منابع رو پیشنهاد میکنم رتبم شد 700با بد شانسی

به نظر من درس مهم تو کنکور نداریم اگه درصد های بچه ها رو تو صفحات قبلی ببینی متوجه

میشی مثلا یکی اصلا ریاضی و زبان نزده رتبش خیلی خوب شده یا برعکس

منابع :

کتابهای تست میکرو طبقه بندی مبانی نظری فن ساختمان و عناصر..... ( روحی زاده

گسترش علوم پایه هم تالیفی داره و کنکورهای سال پیش).

کتاب خلاصه دروس (یگانه و ذاکر).

کتابهای هنرستان بجز کتاب تاسیسات .

کتاب تنظیم شرایط محیطی ساسان مرادی.

تستهای طلایی کنکاش موسس روحی زاده خودم وقط نکردم بگیرم :D:D:D

sheinis

عضو جدید
سلام.بچه ها لطفا اینقد کلی و حجیم منابع را نگید من وقت خوندن این همه کتا بو ندارم بگید شما چی خوندید که با رتبه ی خوب قبول شدی؟چه درسی مهم تره واسه کنکور؟
سلام.......................
عزیزم شما اگه رتبه خوب می خوای کامل ترین منابع رو شبستان گفته مگر اینکه دنبال یه رتبه متوسط باشید .............واسه هدف های بزرگ قدم های بزرگ لازمه...............;)
در ضمن من قبلا هم گفتم واسه دانشگاه ازاد هم وقت کم ندارین اگه بخواین می تونین همه اون منابع درو بخونین ولی باید 2 ماه خوب بخونین ..................

sheinis

عضو جدید
شانس ماست دیگه اما اینا عین درصد های من تو کنکور امساله.
نمرم 2813 و رتبم 1700 حالا چطوریه نمیدونم......
من از ضرایب هم حتی خبر ندارم.
عزیزم نا امید نباشین .............من در صداتونو با خودم که 647 شده بودم مقایسه کردم تقریبا یه 20% کمتر از درصدای من بود ..............رتبه های زیر 1000 تفاوت صدمی دارند .........اگه حتی رتبه شما زیر 1000 هو نمی شد حتما باید بین 1000 تا 1300 می شد ........من فکر نمی کنم سنجش به اعتراض جواب بده چون خود من قبل از کنکور برای 4 تا از سوالاشون با ذکر منبع اعتراض زدم ولی قبول نکردن ...........ولی من خودم یه راهی رو واسه کاردانیم امتحان کردم جواب داد بعد از ثبت نام ها برو سنجش کرج نامه انتقالی بده بگو مشکل داری باید نزدیک تهران باشی بگو تقاضای بررسی کارنامتو داری یکی زبون بریز دیگه اونا درصداتو بررسی می کنن دوباره و میگن مثلا شما تو تکمیل ظرفیت قروین قبولین شما نامرو می بری دانشگات و اونا هم یه نامه میدن دانشگاه جدید.........یه پولی هم میدین دانشگاهی که قبلا بودین که ضرر زیان بشه;)

shana.n

عضو جدید
:redface:سلام من کمال الملک نوشهر قبول شدم با رتبه 3500 . کسی اطلاعی از اونجا داره؟

memar88

عضو جدید
ككككككممممممممممككككككككك

ككككككممممممممممككككككككك

با سلام .
ضمن تبريك به همه ي دوستاني كه دانشگاه مورد نظرشون قبول شدند .
لطفا يكي از دوستان كه رتبه زير 250 در آزمون كارداني به كارشناسي آورده درصدهاي دروس عمومي و تخصصي خودشون رو بنويسه و در صورت امكان منابعي كه استفاده كرده را معرفي كنه . ( ممنون ميشم )
با تشكر .

memar88

عضو جدید
باز هم كمك

باز هم كمك

به نظر شما كتابهاي مدرسان شريف بهتره يا پارسه؟؟؟
براي رياضي و هندسه چيكار كنم؟
ممنون:heart::heart::heart::heart::gol::gol::gol::gol:

pegasus aromazi

عضو جدید
به نظر شما كتابهاي مدرسان شريف بهتره يا پارسه؟؟؟
براي رياضي و هندسه چيكار كنم؟
ممنون:heart::heart::heart::heart::gol::gol::gol::gol:

سلام دوست عزیز!
من خودم تمام درسامو از پارسه خوندم.راستش پارسه یه کم زیادی شلوغش میکنه و مدرسانی ها بهتر عمل میکنند.
فکر میکنم مدرسان بری بهتر باشه یعنی اگر من جای شما بودم الان مدرسان رو انتخاب میکردم.

sheinis

عضو جدید
با سلام .
ضمن تبريك به همه ي دوستاني كه دانشگاه مورد نظرشون قبول شدند .
لطفا يكي از دوستان كه رتبه زير 250 در آزمون كارداني به كارشناسي آورده درصدهاي دروس عمومي و تخصصي خودشون رو بنويسه و در صورت امكان منابعي كه استفاده كرده را معرفي كنه . ( ممنون ميشم )
با تشكر .
دوست عزیز جواب شما تو صفجه 66 داده شده به اون صفحه مراجعه کنین (دقیقا 2 تا پست بعد از پست خودتون);)

شبستان

عضو جدید
:)
سلام شبستان جان. ممنونم ازت مهربون> من الانم تا اخره پاييز کلاس دارم گلم . خودت ميخوای چيکار کنی تو این مدت:question: راستی ماها که نيمسال دوميم هم بايد 6 و 7 مهر بريم واسه sabte nam :question::question: بايد برم خود دانشگاه :whistle:يا اینترنتی ميشه :question:
سلام.
بر اساس اعلام سازمان سنجش كليه ي پذيرفته شدگان روزانه و شبانه وغيرانتفاعي،بايد در تاريخ هاي اعلام شده ،ثبت نام كنند. ديگه نگفتن قبولي هاي نيمسال دوم ديرتر بيان.
فكر نميكنم اينترنتي بشه ثبت نام كرد،بايد حضوري بري.:)
من توي اين چند ماه انشااله،قصد دارم اسكيس كار كنم،نقاشي كنم ،زبانم رو تقويت كنم و.......

iasi

عضو جدید
سلام.
بر اساس اعلام سازمان سنجش كليه ي پذيرفته شدگان روزانه و شبانه وغيرانتفاعي،بايد در تاريخ هاي اعلام شده ،ثبت نام كنند. ديگه نگفتن قبولي هاي نيمسال دوم ديرتر بيان.
فكر نميكنم اينترنتي بشه ثبت نام كرد،بايد حضوري بري.:)
من توي اين چند ماه انشااله،قصد دارم اسكيس كار كنم،نقاشي كنم ،زبانم رو تقويت كنم و.......

من زنگ زدم دانشگاه خودشونم با شک و ترديد گفتن 6 و 7 مهر:whistle:.تو سايت هم چيزی نزدن.:redcard:
شبستان جان اون راهه ديگه انتقالی که گفته بودی اینکه ترم 2 مهمان ميشن (بالايه 17) يعنی هر دانشگاه که بخوام ميتونم مهمان شم??????

آخرین ویرایش:

satra

عضو جدید
دوستان عزيز

آيا كسي ميدونه توي دانشگا ههاي غير انتفاعي امكان جابجايي دانشجو هست يا نه ؟

مثلا اصفهان 4 تا دانشگاه غير انتفاعي داره :

1- دانش پژوهان
2- بزرگمهر
3- اشرفي اصفهاني
4-نجف آباد

ميشه از بزرگمهر به دانش پژوهان جابجا شد يا نه ؟
سلام
من هم بزرگمهر قبول شدم
ببخشید من جواب سوال شمارو نمی دونم فقط خواسم بپرسم شما می دونید مکانش کجاست
من فکر می کردم خود اصفهانه ولی ظاهرا" اینطور نیست
من حسابی اعصابم خورده سر این موضوع

iasi

عضو جدید
عزیزم نا امید نباشین .............من در صداتونو با خودم که 647 شده بودم مقایسه کردم تقریبا یه 20% کمتر از درصدای من بود ..............رتبه های زیر 1000 تفاوت صدمی دارند .........اگه حتی رتبه شما زیر 1000 هو نمی شد حتما باید بین 1000 تا 1300 می شد ........من فکر نمی کنم سنجش به اعتراض جواب بده چون خود من قبل از کنکور برای 4 تا از سوالاشون با ذکر منبع اعتراض زدم ولی قبول نکردن ...........ولی من خودم یه راهی رو واسه کاردانیم امتحان کردم جواب داد بعد از ثبت نام ها برو سنجش کرج نامه انتقالی بده بگو مشکل داری باید نزدیک تهران باشی بگو تقاضای بررسی کارنامتو داری یکی زبون بریز دیگه اونا درصداتو بررسی می کنن دوباره و میگن مثلا شما تو تکمیل ظرفیت قروین قبولین شما نامرو می بری دانشگات و اونا هم یه نامه میدن دانشگاه جدید.........یه پولی هم میدین دانشگاهی که قبلا بودین که ضرر زیان بشه;)

:)sheinisجان سلام. این کلک که گفتی به درد ماهم ميخوره يا نه ????من اردبيل انتخاب ششمم بود که قبول شدم.:rambo: يعنی اگه این کار که گفتی رو انجام بدم ميتونم به يه جايه نزديکتر انتقالی بگيرم :question::question:

راستی بچه ها این دانشگاهّايی که ناپيوسته ميگيرن ميتونن دانشجو انتقال بدن به دانشگاهّايی که ناپيوسته نميگيرن(يعنی از پيش ميگيرن) يعنی مثلا کسی ميتونه از جايی که قبول شده واسه مثلا دانشگاه مازندران بابلسر که مهندسی داره انتقالی بگيره :question::question:

Eshragh-Archi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ميشه تصوير واضح تري از فايل ژارسه بزاري ممنونم!:gol:

گلم :gol:دفعه پیش ورقه هارو فقط اسکن کرده بودم .ایندفعه یه عالمه وب گشتم یه برنامه PDF ساز پیدا کردم دانلودش کردم باهاش ور رفتم تا ببینم چطوری کار میکنه :w11:فقط بخاطر شما دوست گلم نتیجه ش شد این...;)

امیدوارم راضی باشی... :d

آخرین ویرایش:

sheinis

عضو جدید
:)sheinisجان سلام. این کلک که گفتی به درد ماهم ميخوره يا نه ????من اردبيل انتخاب ششمم بود که قبول شدم.:rambo: يعنی اگه این کار که گفتی رو انجام بدم ميتونم به يه جايه نزديکتر انتقالی بگيرم :question::question:

راستی بچه ها این دانشگاهّايی که ناپيوسته ميگيرن ميتونن دانشجو انتقال بدن به دانشگاهّايی که ناپيوسته نميگيرن(يعنی از پيش ميگيرن) يعنی مثلا کسی ميتونه از جايی که قبول شده واسه مثلا دانشگاه مازندران بابلسر که مهندسی داره انتقالی بگيره :question::question:
سلام عزیزم.............شما هم می تونین انجام بدین موردی نداره حتی اگه بتونین از یه نماینده مجلسی چیزی نامه بگیرین هم خوبه تا اونجا که منو دوستام اقدام کردیم سنجش مشکلی نداره راحت نامه میده دانشگاه مقصد هم معمولا مخالفت نمی کنه اما سختیش دانشگاه مبدا که امیدوارم دانشگاه شما از اون خوباش باشه من 1 سال جون کندم تا دانشگام رضایت داد فقط واسه اینکه 1 سال بعد قزوین باشم:biggrin:ولی دوستام از دانشگاه های شمال و اصفهان یه نامه خشک و خالی داده بودن دانشگاه خودشون دانشگاشونم گفته بود به سلامت برین تازه اگه پارتی توپ هم داشته باشی همون روز ثبت نام می تونی انتقالی بگیری من دیدم از این موارد............فقط بگم اول ممکنه بگن یه ترم مهمان من خودم اینجوری بودم بعد از ترم مهمان گفتن همونجا بمون شرت کم :smile:.............
در مورده سوال دوم نه عزیزم نمی شه بری دانشگاه پیوسته سر فصل دروس ما متفاوته;)

sheinis

عضو جدید

من زنگ زدم دانشگاه خودشونم با شک و ترديد گفتن 6 و 7 مهر:whistle:.تو سايت هم چيزی نزدن.:redcard:
شبستان جان اون راهه ديگه انتقالی که گفته بودی اینکه ترم 2 مهمان ميشن (بالايه 17) يعنی هر دانشگاه که بخوام ميتونم مهمان شم??????
عزیزم قبل از مهمان شدن واسه انتقالی یه تحقیق بکن تا اونجا که من می دونم به تهران انتقالی نمی دن نکنه یه موقع واسه مهمان بیای تهران بعد انتقالی هم بهت ندن و از اینجا رونده از اونجا مونده شی در ضمن با دانشگاه قبلیت هم بیگانه می شی و بر گشت واست از رفتن اولیت سخت تر می شه ...چون می دونی که واسه 4 ترم یک ترم مهمان میدن;)

azam

عضو جدید
سلام بچه ها...به همتون تبریک میگم...:gol::gol::gol:
امیدوارم همیشه موفق و پیروز باشین...:):smile:
کسایی هم که قبول نشدن با یک برنامه ریزی درست و صحیح میتونن خودشونو واسه کنکور سال آینده آماده کنن و یک دانشگاه خوب قبول بشن...اصلا نا امید نباشین...

زیگورات

عضو جدید
در مورد درصدام نظر نمیدم چون سر در نمیارم ولی اینا دقیقا عین درصدامه(موکدا میگن عین در صد هامو گذاشتم.)
دوست عزیز من زبان اصلا نخوندم چون زبانم خوب بود و اگر گرامر های اول نبود بهتر هم میزدم برای همین منبع زبان نمیشناسم.
اگر لطف کنید و نمونه کارنامه ی کسی که از من بدتر زده و بهتر شده رو هم بذارید ممنون میشم.
دوست عزیز فکر کنم شما درصداتونو اشتباه نوشتید چون چنین چیزی واقعا غیر ممکنه و اینکه شما در صفحه ی 26 درصداتونو یه چیز دیگه نوشتید که با اون رتبه این درصدا درسته و در صفحه ی 61 یه چیز دیگه نوشتید که با عقل سالم جور در نمیاد:)

azam

عضو جدید
دوستان عزيز

آيا كسي ميدونه توي دانشگا ههاي غير انتفاعي امكان جابجايي دانشجو هست يا نه ؟

مثلا اصفهان 4 تا دانشگاه غير انتفاعي داره :

1- دانش پژوهان
2- بزرگمهر
3- اشرفي اصفهاني
4-نجف آباد

ميشه از بزرگمهر به دانش پژوهان جابجا شد يا نه ؟

سلام دوست عزیز...
تبریک میگم از بابت قبولیتون...امیدوارم موفق باشی.
من فقط اینو می دونم که تو دانشگاه های اصفهان از نجف آباد میشه به اشرفی و دانش پژوهان انتقالی گرفت و بالعکس چون نجف آباد خارج از شهر اصفهانه ...پارسال که دوستام میگفتن این جوریه ولی بین دو دانشگاه اشرفی و دانش پژوهان انتقالی صورت نمیگیره چون هردوشون داخل شهر هستن...
در مورد بزرگمهر اطلاع ندارم چون نمیدونم کجاست؟داخل شهره یا نه؟

sanam

عضو جدید
سلام دوستان
من شنيدم معارف 2 هم مياد نمي دونم دورسته يا نه..
رياضي ام به نظرم ليت هلد خلي كمله

Eshragh-Archi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بچه ها...به همتون تبریک میگم...:gol::gol::gol:
امیدوارم همیشه موفق و پیروز باشین...:):smile:
کسایی هم که قبول نشدن با یک برنامه ریزی درست و صحیح میتونن خودشونو واسه کنکور سال آینده آماده کنن و یک دانشگاه خوب قبول بشن...اصلا نا امید نباشین...

من که هم سراسری مرمت بروجرد قبول شدم تکمیل ظرفیت ازاد هم مهندسی معماری شبستر .
بابا و مامانم نمیزارن برم چرا؟ چون دوره؟؟؟
پارسال که هیچکدومشون و قبول نشدم ارزو میکردم ای کاش یه ده کوره قبول میشدم اونوقت خودم نمیرفتم ولی حالا دارم اتیش میگیرم ...:wallbash:
انگیزه ای ندارم تا واسه ازاد دوباره بخونم...
صد دفه با خودم گفتم خوش بحال اونایی که قبول نشدن. همین قبول نشدن انگیزه ایی بهشون میده تا دوباره بخونن..

اگه الان نرم اگه ازاد هم قبول نشم چه خاکی تو سرم کنم......

هر کاری میکنم نمیتونم اروم شم..

iasi

عضو جدید
عزیزم قبل از مهمان شدن واسه انتقالی یه تحقیق بکن تا اونجا که من می دونم به تهران انتقالی نمی دن نکنه یه موقع واسه مهمان بیای تهران بعد انتقالی هم بهت ندن و از اینجا رونده از اونجا مونده شی در ضمن با دانشگاه قبلیت هم بیگانه می شی و بر گشت واست از رفتن اولیت سخت تر می شه ...چون می دونی که واسه 4 ترم یک ترم مهمان میدن;)

از راهنماييت خيلی ممنونم sheinis جان. خيلی مفيد بود :w36:مهندس جان.:victory:

azam

عضو جدید
من که هم سراسری مرمت بروجرد قبول شدم تکمیل ظرفیت ازاد هم مهندسی معماری شبستر .
بابا و مامانم نمیزارن برم چرا؟ چون دوره؟؟؟
پارسال که هیچکدومشون و قبول نشدم ارزو میکردم ای کاش یه ده کوره قبول میشدم اونوقت خودم نمیرفتم ولی حالا دارم اتیش میگیرم ...:wallbash:
انگیزه ای ندارم تا واسه ازاد دوباره بخونم...
صد دفه با خودم گفتم خوش بحال اونایی که قبول نشدن. همین قبول نشدن انگیزه ایی بهشون میده تا دوباره بخونن..

اگه الان نرم اگه ازاد هم قبول نشم چه خاکی تو سرم کنم......

هر کاری میکنم نمیتونم اروم شم..
عزیزم این قدر نا امید نباش...بسپار به خدا ...بذار هر چی صلاحته خودش جلو پات بذاره...
راستش نمی دونم چی بگم...می دونم بد وضعیتی گیر افتادی ولی خوب راه دور هم واسه بعضیا (از جمله خودم ) سخته...ولی اگه میدونی واست اشکال نداره یکم باهاشون حرف بزن یا باهاشون برو تا اون شهر و دانشگاه رو از نزدیک ببینن شاید نظرشون عوض شد...ولی خودتو ناراحت نکن...بسپارش به خدا...انشالا درست میشه عزیزم.:gol:

bahram.t

عضو جدید
سلام دوستان
کسي تو اين تالار هست که اشرفي اصفهاني بخونه؟
من اونجا قبول شدم
ميگن دانشگاه خوبيه؟
شما جاي من بودين براي آزاد ميخوندين؟

Eshragh-Archi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عزیزم این قدر نا امید نباش...بسپار به خدا ...بذار هر چی صلاحته خودش جلو پات بذاره...
راستش نمی دونم چی بگم...می دونم بد وضعیتی گیر افتادی ولی خوب راه دور هم واسه بعضیا (از جمله خودم ) سخته...ولی اگه میدونی واست اشکال نداره یکم باهاشون حرف بزن یا باهاشون برو تا اون شهر و دانشگاه رو از نزدیک ببینن شاید نظرشون عوض شد...ولی خودتو ناراحت نکن...بسپارش به خدا...انشالا درست میشه عزیزم.:gol:

شبستر دانشگاه بزرگیه سایتشو خودم رفتم حدود 7 - 8 تا رشته مهندسی داره با یه عالمه کاردانی ...

قربونت برم من میتونم از اینجا دل بکنم برم شبستر .راستش داستان من داستان پویا نظری شده پدر و مادرم نمیتونن ببینن که یه شب ازشون دور بشم . تنها فرقشون اینه که پدر ومادر اصلی خودمن و ارث خونه باغ هم ندارم....

تازه واسه اینکه وسوسم کنن از تصمیمم منصرف بشم بهم قول پراید دادن..

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش ها: azam

azam

عضو جدید
سلام دوستان
کسي تو اين تالار هست که اشرفي اصفهاني بخونه؟
من اونجا قبول شدم
ميگن دانشگاه خوبيه؟
شما جاي من بودين براي آزاد ميخوندين؟
سلام دوست عزیز...من اشرفی میخونم...بد نیست از کادر علمیش راضیم...با بقیه ی مسائلشم میسازم...
در مورد سوال آخرت بستگی به این داره که واسه کدوم دانشگاه آزاد میخوای بخونی؟

azam

عضو جدید
شبستر دانشگاه بزرگیه سایتشو خودم رفتم حدود 7 - 8 تا رشته مهندسی داره با یه عالمه کاردانی ...

قربونت برم من میتونم از اینجا دل بکنم برم شبستر .راستش داستان من داستان پویا نظری شده پدر و مادرم نمیتونن ببینن که یه شب ازشون دور بشم . تنها فرقشون اینه که پدر ومادر اصلی خودمن و ارث خونه باغ هم ندارم....

تازه واسه اینکه وسوسم کنن از تصمیمم منصرف بشم بهم قول پراید دادن..
:smile::smile::smile:
عزیزم خوب یکم بهشون حق بده...بالاخره پدر مادرت هستن...
پس با این حساب باید بگردی دنبال یک عمه ی خوب مثل سمیرا خانم تا پدر مادرت رو راضی کنه;)

mehdicris

عضو جدید
مدرک کاردانی از:فنی مهندسی شهید چمران رشت
فرهنگ ومعارف 18/33
زبان و ادبیات فارسی53/33
زبان خارجی5/00
ریاضی وهندسه3/33-
فن ساختمان36/66
مبانی نظری وتیوری معماری42/55
رتبه4455
دانشگاه قبولی:موسسه غیرانتفاعی مازیار-رویان-نور(مازندران)
منابع مطالعاتی:کتاب کنکور سالهای گذشته مهندس سعید سعیدی پور -2 هفته برای کنکور خوندم
توصیه کنکوری:به هیچ وجه درموسسه سنجش ودانش ثبت نام نکنید،منو بدبخت کرد.نه بسته و نه ازمون(جدی بگیرید)
تو جلسه سوالهای که نمیدونیدو نزنین وگرنه مثل ریاضی و زبان من میشین.
هر کتابی که اسم سعیدی پور روش هست و بخونین.
برای ادبیات فقط کتاب گسترش علوم پایه-باقر غلامی کلیشمی100%-من فقط 2 روز این کتاب و تست هاشو خوندم 53% .
سعی کنید واسه کنکور بیشتر وقت بزارین-کاردانی رو بی خیال شین
صامت 021 پیشرو -f*** zed bazi
صامته پسر صامت

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا