راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

moji_arch

عضو جدید
حالا يه سوال بپرسم در واقع نظر خواهي
بچه ها من اولين غير انتفاعي كه زدم شهيد اشرفي اصفهان اما پشيمونم آخه شنيدم دانش پژوهان از نظر سطح علمي بهتره تازه اونجا چادر هم اجباره به نظرتون هيچ راهي نيست من جابجا كنم.
خيلي خيلي خيلي پشيمونم:cry::cry::cry::cry:

وای چه وحشتناک:eek:

بذار جمله ای که هر روز تکرار میکنم رو تصحیح کنم:

خدایا یه دانشگاه قبول شم که چادرش اجباری نباشه الهی آمین

artemisss

عضو جدید
plzzzzz

plzzzzz

bacheha age yeki azad khunde va konkoore kardani be karshenasisham dade bege :smile:man ye komaki azash mikham

artemisss

عضو جدید
ببخشيد. ميخوام بدونم تراز باي قبولي تو تهران يا قزوين تو كنكور كارداني به كارشناسي ند بايد بشه و اينكه خيلي سخته؟:cry:و از كي بايد خوند اخه من امسال تازه قبول شدم كارداني معماري قزوين:redface:

elnazzzzz

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشيد. ميخوام بدونم تراز باي قبولي تو تهران يا قزوين تو كنكور كارداني به كارشناسي ند بايد بشه و اينكه خيلي سخته؟:cry:و از كي بايد خوند اخه من امسال تازه قبول شدم كارداني معماري قزوين:redface:
تراز تو آزاد اگر منظورته تو صفحات قبل هست اما من سرعتم پایینه نمیتونم پیداشون کنم
اما تو که میخوای بخونی چرا برای سراسری نمیخونی؟حیفه
به نظر من به توصیه امیر گوش کن و درساتو با علاقه بخون
ولی چون 1 سری از درسارو تو کاردانی نداریم لیست منابع رو تهیه کن و هم زمان بخون
بعد که بخوای کنکور بدی راحتتری تو مرور و جمع بندی و لازم نیست 1 سال مداومو وقت صرفش کنی

artemisss

عضو جدید
اخه ميدوني من ازاد مهندسي كامپيوتر پرند و مديريت مالي گرمسار غير انتفاهي هم قبول شدم اما عاشق معماريم.:heart::heart:.....اما همه ميگن كارداني به كارشناسي خيلي سخته منم ميترسم:eek: واسه 2يال بعدم. من صفحات قبل ديدم همه رتبه گزاشتن نه تراز :(. منابع از كجا كامل پيدا كنم/ و اينكه شما كجا خوندين؟:que:

elnazzzzz

عضو جدید
کاربر ممتاز
اخه ميدوني من ازاد مهندسي كامپيوتر پرند و مديريت مالي گرمسار غير انتفاهي هم قبول شدم اما عاشق معماريم.:heart::heart:.....اما همه ميگن كارداني به كارشناسي خيلي سخته منم ميترسم:eek: واسه 2يال بعدم. من صفحات قبل ديدم همه رتبه گزاشتن نه تراز :(. منابع از كجا كامل پيدا كنم/ و اينكه شما كجا خوندين؟:que:
اگر واقعا معماریو دوست داری برو معماری
بعدم اگر میتونی آزاد بری برای کارشناسی آزاد زیاد مشکل نیست.
باید بری صفحات قبلترو بگردی
تا صبح صبر کنی بچه ها میتونن بیشتر کمکت کنن

• Like
واکنش ها: MEG

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره احتمالش خیلی زیاده
من هر سال 8000 میشدم بعد ظرفیت کمتر بود
حالا امسال که گند زدم ........:mad:.فکر کنم اینجا فقط منم که قبول نمیشم:cry:امیدوارم اینطور باشه و کس دیگه ای مثل من نشه:redface:
چی میشه یکی از اون مواردی که بچه ها میگن با رتبه های ... قبول شدن منم مثل اونا بشم:razz::eek:

هر سال :surprised::surprised::surprised:
دو تا سوال
شما چند سالتونه و امسال چندمیش بوذ؟:confused:

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
بچه ها یکی از دوستام منو دید و بهم گفت که تو روزنامه خونده که اول مهر زده بود که جوابا میاد....
یعنی چهارشنبه ی هفته بعد.......

Sajjad_Fashion

عضو جدید
:wallbash:
اه اول مهر دیگه چیه ؟؟؟
اگه اول مهر باشه کی باید ثبت نام کنیم کی باید مدارکمون رو تکمیل کنیم از همه اینا گذشته اگه یک شهر دیگه قبول بشیم کی خونه بگیریم کی وسایل شخصیمون رو باید ببریم

یونیک

عضو جدید
آره منم از همينش در عذابم آخه اگه چادر اجبار باشه همه چيز اجبار ميشه....
فك كن مثلا تو كلاس وسط كلاس يه پرده بزنن بين خانوما و آقايون
تازه ميشه شكل مسجد....................
اي خداااااااااااااااااا
اشتباه کردی من یکی از دوستام یزد بود اینقدر واسه چادر و حجاب بهش گیر دادن که انتقالی گرفت .
یکی دیگشونم یکی از شهرستانای اصفهان اونم چادر اجباری بود می گفت شوخی هم ندارن...
مگه تو شرایط رو نخوندی قبلش من به همین خاطر نزدم اشرفی!!!!
خدا کنه زیاد گیر ندن.

یونیک

عضو جدید
:wallbash:
اه اول مهر دیگه چیه ؟؟؟
اگه اول مهر باشه کی باید ثبت نام کنیم کی باید مدارکمون رو تکمیل کنیم از همه اینا گذشته اگه یک شهر دیگه قبول بشیم کی خونه بگیریم کی وسایل شخصیمون رو باید ببریم
ایناش دیگه واسشون مهم نیست فقط این رو می دونن هر کار راحت ترن انجام بدن اصلا کسایی رو به عنوان کاردانی به کارشناسی نمی شناسن ،می گن اصلا به ما چه که نگرانن.
واقعا متاسفم برای همشوننننننننننننننننن

یونیک

عضو جدید
[salam , bebakhshid man emal kardani memarie ghazvin ghabul hodam azad , mikhastam azatoon beporsam shoma ke tajrobasho darin be nazaretoon konkoore kardani be karshenasish kheili kheili sakhte?va inke vase inke ghazvin ya teh ghabul sham bayad tarazam chand she va chejoori va az key bekhunam behtare /

عزیزم فارسی تایپ کن .
ببین اصلا سخت نیست فقط باید خودت رو باور داشته باشی که می تونی .
زیاد خوندن مهم نیست اصل مفید خوندن با توجه به شناختی که از خودت داری باید برنا مه ریزی کنی .
باید خودت رو باور داشته باشی باید هدف داشته باشی .
اگر به خود باوری برسی مطمئنا اعتماد به نفست بالا میره زمانی که به باور تونسن رسیدی بعد با برنامه ریزی شروع به تلاش کردن بکن.
از من می شنوی هیچ وقت به پشت سرت نگاه نکن که چقدر از دیگران جلو تری چون اونوقته که عقب می مونی.
ببین من تعریف ازاد قزوین رو شنیدم دانشگاهشم دیدم عالیه و خیلی بزرگ با سطح علمیه بالا.رتبه ی بالایی هم می خواد چون از دانشگاههای خوبیه فکر کنم ترازی بالای 7400 بخواد دقیقشو بهت خبر می دم.
ولی این رو از خودت بپرس که ازاد هدفته؟
من ازاد می تونستم برم ولی نرفتم چون ارمانم ازاد نبود 1 ترم عقب موندم ولی اصلا پشیمون نیستم این خودتی که باید تصمیم بگیری ما نمی تونیم زیاد کمکت کنیم این اینده خودته ولی در حد راهنمایی بچه ها کمکت می کنن.
دوست گلم موفق باشی....

dading

عضو جدید
می شه بیشتر توضیح بدی چون اون پارسال تو انتخاب هاش قبول نشد!!!مرسی
یعنی ایشون که پارسال که کنکور دادان انتخابهای خودشون قبول نشدن؟دانشگاه واسشون انتخاب نکرد جایی رو؟مطمئن هستید؟اگه مطمئنی با این شماره ها تماس بگیرید و سوالتون رو بپرسید.02122574050
02122573131 02122574343 02122580077 02122581322 02122581327

dading

عضو جدید
اگر واقعا به معماری علاقه دارین برین معماری بخونین و سال بعد دوباره کنکور دیپلم به کارشناسی رو بدین که ایشالا اگه قبول شدین درسایی رو که پاس کردینو لازم نیست دوباره بخونی چون تطبیق میدن.موفق باشین.در ضمن کنکور دیپلم به کارشناسی الان فوق العاده قبول شدنش راحت شده

dading

عضو جدید
نمایی از پل گلدن گیت هنگام بارندگی

نمایی از پل گلدن گیت هنگام بارندگی

خیلی قشنگه

پیوست ها

• 118137_582.jpg
    118137_582.jpg
    29.7 کیلوبایت · بازدیدها: 0

*vania*

عضو جدید
بچه ها دو روزه دارم سیگار می کشم اونم برای اولین بار امروز یک بسته Captain black dark crema رو تموم شد:crying2:
منی که لب به سیگار نمی زدم 2 روزه یک بسته تموم کردم:wallbash:
خدا کنه قبول بشم
قبول نشم چیزی برام نمی مونه تموم برنامه هام خراب می شه

ای بابا پسر تو فردا در مقابل مشکلات زندگیت میخوای چیکار کنی،:eek: اینو که حداقل میدونیم دیگه تا آخر شهریور میاد و خوبی اش اینه که اینجا دور هم هستیم و با هم داریم انتظار می کشیم...
اما خودتو لو دادی، لو دادی که خیلی نازک نارنجی هستی (شوخی بود ها یه وقت به دل نگیری) ولی راس میگم همه میتونن ضعف نشون بدن تو سعی کن از معدود کسایی باشی که سخت و محکم اند. :w24:
برادر من سیگاریه خدا میدونه چقدر همه ما از این موضوع رنج می کشیم، شما هم جای برادر من ازت خواهش میکنم از همون اولش شروع نکن چون خودت هم نمیدونی کی یه سیگاری حرفه ای شدی!!! :w18:
شما اگه نمیدونی پوکی استخوان و سرطان ریه چیه یه سری به بیمارستانها بزن تا از نزدیک حسش کنی... سلامتی امانتی که خدا به ما داده تا باهاش کارای بزرگ کنیم ... ناسلامتی شما میخوای آرشیتکت بشی:w11: (من از الان مهر و شماره نظامتو دارم میبینم ;))

dading

عضو جدید
ای بابا پسر تو فردا در مقابل مشکلات زندگیت میخوای چیکار کنی،:eek: اینو که حداقل میدونیم دیگه تا آخر شهریور میاد و خوبی اش اینه که اینجا دور هم هستیم و با هم داریم انتظار می کشیم...
اما خودتو لو دادی، لو دادی که خیلی نازک نارنجی هستی (شوخی بود ها یه وقت به دل نگیری) ولی راس میگم همه میتونن ضعف نشون بدن تو سعی کن از معدود کسایی باشی که سخت و محکم اند. :w24:
برادر من سیگاریه خدا میدونه چقدر همه ما از این موضوع رنج می کشیم، شما هم جای برادر من ازت خواهش میکنم از همون اولش شروع نکن چون خودت هم نمیدونی کی یه سیگاری حرفه ای شدی!!! :w18:
شما اگه نمیدونی پوکی استخوان و سرطان ریه چیه یه سری به بیمارستانها بزن تا از نزدیک حسش کنی... سلامتی امانتی که خدا به ما داده تا باهاش کارای بزرگ کنیم ... ناسلامتی شما میخوای آرشیتکت بشی:w11: (من از الان مهر و شماره نظامتو دارم میبینم ;))
من هم با شما موافقم.ببخشید سجاد ولی این کاری که تو کرده خیلی بچه بازیه امید وارم ناراحت نشی

*vania*

عضو جدید
من به عنوان یک دوست، بهت میگم برو ،مگه سراج چشه؟ اگه بشینی واسه ساله بعد پشیمون میشی اون موقع بچه های سال قبلو میبینی که شدن ترم 3 تو هنوز داری شروع می کنی؟ بعدش تو اگه سراج بری شهر خودته نه غذا می پزی نه لباس می شوری نه خرید می کنی به نظرت اینا وقتتو نمی گیره ؟ همون هفته اول دلت می خواد 10 بار فرار کنی بیای خونت دوست گلم همیشه هدفاتو بزرگ انتخاب کن تو می خوای برا ارشد بخونی پس مهم نیست کجا لیسانس گرفتی الان هر جا مدرک بگیری ور دلش نوشتن مهندسی تکنولوژی معماری چه زیاد آدمایی که درس خوب می خونن اما کار بلد نیستن تو باید سعی کنی تو رشتت متخصص باشی هر جایی هم بری ازت کار خوب می خوان نمی گن رتبت چند شده؟ یا که کجا درس خوندی! پس به همه بچه ها توصیه می کنم رو اسکیس که اصلی ترین تخصص یه معماره تو کارشناسی سرمایه گذاری کنید تا تو ارشد گیر نکنید. تو سعی کن هر جا که هستی بهترین باشی!

گلم حتما بری ،تو این وضعیت که دارن همه دانشگاها رو با کاردانی معماری تاسیس میکنن ،سال دیگه تقاضا هم بیشتره ، هم اینا دارن سال به سال ظرفیت روزانه و شبانه رو سال به سال کمتر میکنن تازه سراج که دانشگاه خوبیه ، من دانشجوی شهری بودم که 2 ساعت با خونمون فاصله داشت اما هفته ای 2 بار خونه بودم 2 روزه:D
به اینا اعتباری نیست<من اگر جات بودم حتما میرفتم:smile:
موفق باشی

ببین مشکل از تو نیست اگه شبانه قبول نشی چون رتبه ات خوبه و این حق تو که شبانه قبول شی ولی شهرایی که پذیرش دارن رو که دیدی ؟؟دیدی چقدر کم بود چقدر تفاوت بین خانوما و اقایون بود .
ببین اگه سوره تهران رو قبول شدی حتما برو از دستش نده ولی اگر هم نشدی سراج ممکنه رفتن و سر کلاس نشستنش اذیتت کنه ولی نذار به سال بعد برسه این 2 سال می تونی کنار خانوادت باشی و واسه ارشد برنامه ریزی کنی ببین برای رتبه ی من بهترین گزینه دانش پژوهان اصفهان بود ولی با خودم کنار اومدم که بزنم عرفان کرمان خیلی برام سخت بود ولی منطقی فکر کردم اگه شبانه نشدی زیاد سخت نگیر الان رتبه ات خوب شده ولی معلوم نیست سال بعد چی پیش بیاد اینقدر با اطمینان نگو که می خونم رتبه ام بهتر شه که برم روزانه خودت که وضعیت سازمان سنجش رو می دونی پس زیاد سخت نگیر ...
موفق باشی.......;)

من جات بودم اصلا نمیموندم.چون ادم از سال بعد اصلا خبر نداره تو از کجا میدونی سال بعد میتونی امتحان؟به 1000 دلیل..البته همش خدای نکرده .1.اومدیم خواب موندیم.2.اومدیم مشکلی واست پیشومد اصلا درس نخوندی.3.اومدیم مریض شدی موقع کنکور.و..................................
از همه مهمتر 1سال عمرتو بخاطر 2سال درس بذاری؟ارزش داره؟بابا خداروشکر کن که ایشالا توشهرت قبول شی؟شب میری خونتون راحت خدای نکرده اگه مشکلی داشتی سریع چون تو شهرته حل میشه.خونوادت نگرانت نمیشن چندتا دیگه دلیل بیارم؟ناشکری نکن.

ببين من رتبم 860 شد.خيلي فكر كردم كه بمونم ساله ديگه كنكور بدم آخه امثال تا 18 تير سرگرم پروژه تحويل دادن بوديم!!!و خوب نخوندم اما به اين نتيجه رسيدم موندن==========دردسر==بد بختي===1سال عمر !!!

دوستای عزیزم از جوابا و راهنمایی هاتون ممنون
دیروز رفتم سراج رو دیدم، ظاهرش (ساختمونش) بهتر از چیزی بود که شنیده بودم، آخه سراج دو تا ساختمون داره معماری و عمرانشو جدا کردن از بقیه رشته ها، من اون یکی رو دیده بودم واقعا ضایع اس اما این یکی بد نبود، حالا دیگه سطحشو نمیدونم...
حرفاتون امید ادامه دادن میده، امیدوارم همگی موفق باشید ;)

minagashangeh

عضو جدید
دوستای عزیزم از جوابا و راهنمایی هاتون ممنون
دیروز رفتم سراج رو دیدم، ظاهرش (ساختمونش) بهتر از چیزی بود که شنیده بودم، آخه سراج دو تا ساختمون داره معماری و عمرانشو جدا کردن از بقیه رشته ها، من اون یکی رو دیده بودم واقعا ضایع اس اما این یکی بد نبود، حالا دیگه سطحشو نمیدونم...
حرفاتون امید ادامه دادن میده، امیدوارم همگی موفق باشید ;)

سلام عزیزم وقتی رفتی ساختمون سراج رو دیدی توی ساختمون هم رفتی؟؟؟؟؟

peymanarmin

عضو جدید
شما پارسال یا انتخاب خودت قبول شدی یا انتخاب دانشگاه.حالا کدومو قبول شدی؟من انتخاب دانشگاه قبول شدم.منم مثل شما میگه موجود نیست.ترازت چند شده؟وکجا قبول شدی؟
اِ پس این طوریه.
چون خیلی برام مهم نبود ترازمو نمی دونم ولی می دونم خوب نبود:D:redface: همون بهتر که نمی دونم.
تفت قبول شدم.
مرسی که روشنمون کردی

یونیک

عضو جدید
منم برای عمومی به بچه ها گسترش علوم پایه رو پیشنهاد می کنم البته عمومی من چند تا کتاب خوندم گسترش علوم پایه/مدرسان
تخصصی برای ملی کتب مرجعی که تمامی دوستان گفتن امتحان کردم از جمله پیرنیا و زارع و....
و از بعد عید با روزی 4 یا 5 ساعت شروع کردم و روزهایی رو هم اصلا درس نخوندم تا استراحت کنم ولی توصیه ام به دوستان اینه که روی زمان زیاد کار کنن من درسایی رو که عالی خوندم سر امتحان به خاطر کمبود وقتنزدم و تا عمر دارم پشیمونم که چرا روی زمان برنامه ریزی نکردم...رتبه ام هم 1405 شد
ولی برای ازاد تنها چند درس پارسه و گسترش علوم پایه(برای عمومی) رو خوندم در طول 1 ماه رتبه ام در انتخابم 34 شد و شهر خودم قبول شدم ...

FCH

عضو جدید
اشتباه کردی من یکی از دوستام یزد بود اینقدر واسه چادر و حجاب بهش گیر دادن که انتقالی گرفت .
یکی دیگشونم یکی از شهرستانای اصفهان اونم چادر اجباری بود می گفت شوخی هم ندارن...
مگه تو شرایط رو نخوندی قبلش من به همین خاطر نزدم اشرفی!!!!
خدا کنه زیاد گیر ندن.

یکی از اقوام من اشرفی میخونه.چادر که اجباره.شوخی هم ندارن.اما خوابگاهشون خیلی باحاله.دانشگاهشونم بزرگه.خوبه.استاداشونم بد نیستن.اما من تعریف دانش پژوهانو بیشتر شنیدم.:w20:

یونیک

عضو جدید
یکی از اقوام من اشرفی میخونه.چادر که اجباره.شوخی هم ندارن.اما خوابگاهشون خیلی باحاله.دانشگاهشونم بزرگه.خوبه.استاداشونم بد نیستن.اما من تعریف دانش پژوهانو بیشتر شنیدم.:w20:
اره اصلا اگه کسی شرایط رو می خوند می فهمید که دانش پژوهان بهتره تا اشرفی
فکر کن دانشجو معماری با این همه وسیله و با چادر واییییییییییییی خیلی بد مخصوصا واسه کسی که تا حالا چادر نگرفته!!!:w15::w09:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا