راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

memarekochak

عضو جدید
می دونید دلیل اینکه امسال لاهیجان بر نداشت چیه؟
اولا جاش کوچیک بود دانشجو زیاد می گرفت من شنیدم بچه ها می گفتن که مثله اینکه دختر پسرا هم زیاد شلوغ می کردن اینا مجبور شده بودن که همه جای دانشگاه رو دوربین نصب کنن شهرداری هم بهشون به خاطر شلوغی خیابان اصلی گیر داده بود امان از دست این دختر پسرا جالب اینکه می گفتن ما امسال پذیرش نداریم اما یکی تو جابر بهم گفت که امتیاز دیلمان رو گرفتن دادن به ما
حالا بگردید دنبال معنی این واژه شلوغ:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:
استاداش خوب بودن مثلا صدیق ، صفری که فوق دیپلم مدیر گروه ما بود
اما این صفری خیلی سخت گیر بود الان شده مدیر گروه دیلمان همیشه 60 درصد به بالای کلاس می افتادن

من که بچه لاهیجانم میدونم شلوغی تو دیلمان لاهیجان یعنی چی!!!!میدونم شلوغی تو خیابونی به اسم شیشه گران((دیلمان تو این خیابون روحانی و هنری واقع شده))یعنی چی!!!:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

اما واسه خیلی ها دیلمان لاهیجان یه تجربه رویایی بود!!!

moji_arch

عضو جدید
حالا سوال اصلي دوست من رتبش شده15041بعدش جو گير شد گفت كه من انتخاب شهر نمي كنم حالا افسرده شد به خاطر همين نمونه حق كشي هايي كه بالا توضيح دادن حالا تو تكميل ظرفيت مي تونه شركت كنه يعني معماري مياره؟

اگه منظورت کنکورپیش دانشگاهی هاست که باید بگم متاسفانه سازمان گفته امسال تکمیل ظرفیت ندارن.
البته حرف زیاد میزنن باید ببینیم توی عمل چه می کنن:confused:
ولی دوستتون اگه انتخاب رشته نکرده توی هیچ تکمیل ظرفیتی نمی تونه شرکت کنه:(

من امروز رفتم سازمان سنجش.....:w05:

اینا اصلا نمیدونن کاردانی به کارشناسی چیه؟؟ :surprised:
رفتم از یکی از کارمندا پرسیدم که جریان چیه که اسم من نیست ولی رتبه های بالاترو پایین تر از من هست..گفت شما حتما نمره علمی رو نیاوردی!!!
گفتم خوب احتمالا خسته ست نفهمیده من چی گفتم :whistle: دوباره براش توضیح دادم گفت نمیدونم برو پیش اون آقا..
رفتم پیش اون آقا توضیح دادم گفت برو پیش اون آقا!!!
رفتم پیش آفای بعدی دیدم سنش بالا تره با تجربه تر به نظر میرسه براش توضیح دادم گفت سوره تکمیل ظرفیت زده؟!؟!؟!:surprised: گفتم نه چند برابر ظرفیته
(فهمیدم که در مورد تجربه ش اشتباه کردم.. بنابراین براش جریان پذیرش سوره رو توضیح دادم که اونم در جریان باشه!!) گفت که شما نمره علمی رو نیاوردی!! گفتم آقااااا میگم پایین تر و بالا تر از من هستن گفت تو نتایج نهایی؟؟:surprised: گفتم نه :crying:هنوز که نتایج نیومده

گفت خوب یه درخواست بررسی بنویس:twisted:..منم نوشتم رفتم پیش یه خانم که مهربون ترو فهمیده تر به نظر میرسید داشتم با شدت براش توضیح میدادم که به توضیح دوم نرسه که یکی از آشناهاشون رسید دیگه منو ندید خلاصه صبر کردم تا کار آشناشونو راه انداخت بعد گفت خوب..شما چی گفتید؟!! و برای بار ششم!! توضیح دادم گفت خوب بذار نتایج بیاد بعد درخواست بده گفتم اون موقع سوره میاد دوباره ازم مصاحبه بگیره؟! خوب الان درخواست بده :warn:

خلاصه خدا نصیبتون نکنه تاحالا تو زندگیم اینقدر حس غربت نداشتم مخصوصا اینکه نتایج سراسری هم اومده بود اونا هم اعتراض داشتن ولی بیشتر تحویلشون میگرفتن..

همه اینارو گفتم که بدونید کجای کاریم خود سنجشم نمیدونه موضوع چیه..جوابی نداشتن واسه من..تنها راهمون اینه که به خدا توکل کنیم و نذرونیاز کنیم و دخیل ببندیم و...:cry:

ندا جون حتما از انتخاب های قبلت قبولی پس چرا این همه ناراحتی!!!!!!!;)

ولی اگه سوره رو به انتخاب های قبلت تر جیح میدادی چرا اول نزدی سوره رو؟:surprised:

شاید اگه شبانه قبول بشی و سوره تکمیل ظرفیت بده تونی شرکت کنی برای سوره.

می گم گه یکی توی انتخابهای بعدیش سوره قبول بشه مو قعی که کارنامه ی همه ی شهر های پذیرش شده میاد می شه برای انتقالی اقدام کرد؟ حالا سوریا هر دانشگاه دیگه ای که توی انتخاب های بعدی قبول شده باشیم؟

بچه ها من الان دارم حاضر میشم که تاچند ساعت دیگه راه بیفتم و برم تهران برا مصاحبه یه رساله هم زدم زیر بغلم که بخونم... هر چند هنوز نمیدونم قبول میشم یا نه؟؟؟ البته امیدی هم ندارم، تازه اگه قبول شدم نمیدونم اگه نتونم برم سوره امکان اینکه برم سراج هست یا نه؟ یعنی سراج رو هم همراه این قبول میشم؟؟؟ آخه سراج هم شد دانشگاه.........؟
برام دعا کنین دوستای گلم
امیدوارم همه موفق باشین
:cry:وای من چقد بدبختم ...:cry:

اصلاهم بدبخت نیستی اینقدر تلقین نکن:w24:
به رتبه های ما نگاه کن اون وقت خدا رو 10 1000 مرتبه شکر میکنی

ایشلا که قبول شی
:w26:

اینم برای اینکه بدونیم سهمیه رزمندگان یعنی چی!!!!
من که میگم حقشون هست سهمیه داشته باشن ولی یکم این کارنامه که اینجا بود میگه زیاده یکم کمتر بهتر انشالا که درست شه

ارگان بنياد شهيد و امور ايثارگران شامل سهميه هاي ذيل مي باشد:
(1) سهميه شاهد شامل : فرزندان معظم شهدا و يا مفقودالاثر ، جانبازان عزيز با جانبازي 70 درصد به بالا ، فرزند جانبازان عزيز با جانباري 50 درصد به بالا و فرزند آزادگان عزيز.
(2) سهميه خانواده شهدا : شامل پدر، مادر ، برادر و خواهر شهيد .
(3) سهميه رزمندگان : شامل همسران معظم شهدا و‌يا مفقودالاثر‌،‌همسران آزادگان عزيز‌،همسران جانبازان عزيز با ‌جانبازي‌50 درصد به بالا .
(4) سهميه جانبازان : شامل جانبازان عزيز با جانبازي 25 الي 69 درصد.
(5) سهميه آزادگان : شامل آزادگان عزيز.
(6) سهميه فرزندان و همسران جانباز با جانبازي 25 تا 49 درصد.

درسته حق دارن ولی ه این همه:eek:
من یکی از هم دورهایهای کاردانیم وقتی با باباش برخورد کردم فهمیدم جانبازه
هم یکی از پاهاش قطع بود هم شیمیایی بود:(
ولی میگفت بابام از هیچ کدوم از امکاناتی که برا جانبازان میدن استفاده نمیکنه
به بچه هاشم گفته بود راضی نیستم از سهمیه ها استفاده کنید
بچه هاشم استفاده نکردن

حالا واقعا کدومتون اگه شرایطش رو داشتین استفاده نمیکردین از این سهمیه ها؟؟؟؟ :redface:

-NEDA-

کاربر بیش فعال

ولی اگه سوره رو به انتخاب های قبلت تر جیح میدادی چرا اول نزدی سوره رو؟:surprised:

moji_arch جان موضوع این نیست که حتما سوره برم.. سوره خوبه (ولی بدون مصاحبه :lol:)مسلما شبانه رو به سوره ترجیح میدم ولی این برام سواله که دلیلش چیه که رتبه های پایین تر وبالاتر هستن ولی من نیستم..امروز بعد از سنجش رفتم جهاد دیدم بله همه هستن جز من :cry:

رتبه 33-64-100خورده ای حتی 230 که رتبش نزدیک منه و انتخاباش مثل منه:surprised:..راستشو بخوای ترسیدم :cry:

یونیک

عضو جدید
moji_arch جان موضوع این نیست که حتما سوره برم.. سوره خوبه (ولی بدون مصاحبه :lol:)مسلما شبانه رو به سوره ترجیح میدم ولی این برام سواله که دلیلش چیه که رتبه های پایین تر وبالاتر هستن ولی من نیستم..امروز بعد از سنجش رفتم جهاد دیدم بله همه هستن جز من :cry:

رتبه 33-64-100خورده ای حتی 230 که رتبش نزدیک منه و انتخاباش مثل منه:surprised:..راستشو بخوای ترسیدم :cry:
عزیزم ممکنه 33 64 100 انتخاباشون مثل تو نباشه من با بچه ها موافقم شبانه رو اوردی...
نگران نباش اگر شما نیورده باشی باید در سازمان سنجش و تخته کرد...:razz:

cerulean.del

عضو جدید
کاربر ممتاز
میگم این پیش دانشگاهی هام همچین زیاد خوش بخت نیستن
دوست من رتبه ش 15 شد شهرستان قبول شد!!!!:surprised:
فکر کنید با 15 میخواد بره آزاد بخونه
فکر کنم دوستت طفلکی خیلی بدشانس بوده چون یکی از اشناهای ما با 13000دانشگاه همدان مهندسی صنایع قبول شد روزانه:cool:

cerulean.del

عضو جدید
کاربر ممتاز
می دونید دلیل اینکه امسال لاهیجان بر نداشت چیه؟
اولا جاش کوچیک بود دانشجو زیاد می گرفت من شنیدم بچه ها می گفتن که مثله اینکه دختر پسرا هم زیاد شلوغ می کردن اینا مجبور شده بودن که همه جای دانشگاه رو دوربین نصب کنن شهرداری هم بهشون به خاطر شلوغی خیابان اصلی گیر داده بود امان از دست این دختر پسرا جالب اینکه می گفتن ما امسال پذیرش نداریم اما یکی تو جابر بهم گفت که امتیاز دیلمان رو گرفتن دادن به ما
حالا بگردید دنبال معنی این واژه شلوغ:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:
استاداش خوب بودن مثلا صدیق ، صفری که فوق دیپلم مدیر گروه ما بود
اما این صفری خیلی سخت گیر بود الان شده مدیر گروه دیلمان همیشه 60 درصد به بالای کلاس می افتادن
دلیل اصلی اینکه دیلمان دانشجو نگرفت کمبود جا بود وگرنه امتیازش لغو نشده..جریان دوربین هم شلوغی پسر دختر ها نبود واسه خاطر این بود که از سایت دانشگاه دزدی شده بود:surprised::surprised:کلی قطعات کامپیوتر و این چیزا دزدیده بودن که بعدا معلوم شد کار بچه های دانشگاه نبوده..اخه وقتی یه دانشگاه محوطه نداره که 10دقیقه بتونی انتراک بگذرونی همین میشه دیگه..بعدشم صفری فوق دیپلم نبود کی همچین حرفی زده؟؟:mad:من خودم دل خوشی ازش ندارم ولی واقعا ماهه..استاد خیلی خوبیه..من خیلی از درسام رو با صفری پاسیدم..خیلی وقته که مدیر گروه شده فکر کنم 4 یا 5 ترم میشه ...

dading

عضو جدید
فکر کنم دوستت طفلکی خیلی بدشانس بوده چون یکی از اشناهای ما با 13000دانشگاه همدان مهندسی صنایع قبول شد روزانه:cool:
بابا یکی از اشنای ما هم با 15000 غیرانتفاعی مهندسی معماری کرج قبول شد.بابا ریاضی ها خیلی قبول شدنشون راحت شده.البته خدا صلاح دونسته رفتیم فنی.ایشالا همه موفق بشیم ایشالااااااااااااااااااااااااااا. من حساب کردم رشته ریاضی از هر 2 نفر 1.3 نفر قبول میشن.واسه ما از هر 13 نفر 1 نفر قبول میشه جالب نه؟تازه من شرکت کننده های معماری رو 60000 نفر حساب کردم

cerulean.del

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا یکی از اشنای ما هم با 15000 غیرانتفاعی مهندسی معماری کرج قبول شد.بابا ریاضی ها خیلی قبول شدنشون راحت شده.البته خدا صلاح دونسته رفتیم فنی.ایشالا همه موفق بشیم ایشالااااااااااااااااااااااااااا. من حساب کردم رشته ریاضی از هر 2 نفر 1.3 نفر قبول میشن.واسه ما از هر 13 نفر 1 نفر قبول میشه جالب نه؟تازه من شرکت کننده های معماری رو 60000 نفر حساب کردم
:cry:اون موقع که ما کنکور دادیم سال 85من با 18000رفتم دیلمان کاردانی خوندم اونوقت الان با 12000هم بچه ها گیلان قبول شدن:cry::eek:من ریاضی بودم:surprised:ولی الان دانشگاه قبول شدن خیلی راحت تر شده واسه بچه ها نسبت به 3 یا 4 سال پیش:razz:

farid_ghasemi

عضو جدید
اینجوری نگین اگه واقعا راستشو عمل کنن فنی ها باید تو تکنسین معماری بمونن سخت ترین درستون فیزیک 2 دیگه اینجام به ما ریاضیا ظلم شده که شمام میایین بالا من اینجوریشو میفهمیدم فنی معماری میخوندم اسونترم بود

:cry:اون موقع که ما کنکور دادیم سال 85من با 18000رفتم دیلمان کاردانی خوندم اونوقت الان با 12000هم بچه ها گیلان قبول شدن:cry::eek:من ریاضی بودم:surprised:ولی الان دانشگاه قبول شدن خیلی راحت تر شده واسه بچه ها نسبت به 3 یا 4 سال پیش:razz:
منم با 20 هزار رفتم غیر انتفاعی
از دوستان کسیرو میشناسم با 40 هزار مهندسی برق غیرانتفاعی تبریز قبول شده
واقعا اونوقتا سخت بود
الان با 20 هزار میشه مهندسی معماری خوند مخصوصا مهندسی معماری گرایش دکوراسیون داخلیم اومده حال میدادا

memar88

عضو جدید
اقای میثم عرب شماره شناسنامه 38734 شماره داوطلبی 1060176 متولد 66 اهل تهران
با سهمیه رزمنده گان رتبه اش شده 84. جالب اینجاست که بدون سهمیه رتبه اش شده 20971 یعنی تقریبا اخرین نفر .بالاترین درصدش 18 .عدالت به سبک ایرانی.

خیلی ها واسه معافی ندارن بابای شهید/ پس اگه اینطوره ما همه خواهان جنگیم
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
جل الخالق

پیوست ها

• !!!!!!!!!!!!!!!!!.jpg
    !!!!!!!!!!!!!!!!!.jpg
    50.6 کیلوبایت · بازدیدها: 0

moir92

عضو جدید
سلام به بچه هاي گل مهندس...
با رتبه 206 اسمم تو سوره در اومده ولي كاش در نمي اومد..... امروز ديگه طاقت نياوردم ديشبم نخوابيدم! پاشدم با توپ پر رفتم سازمان سنجش! چون دوتا انتخاب قبل از سوره برام خيلي مهم بود...
رفتم يكي رو گير اوردم كلي توضيح دادم يه نگاه بهم كرده ميگه جواب نيمه متمركزه مهر مياد ديگه؟!!!!!!!!!!!!!!
دوباره كلي براش توضيح دادم قضيه رو برگشته به من مي گه ببين از 6 صبح تا حالا همينجور فكم كار كرده! جاي من بودي مي تونستي حرف بزني با زبون روزه؟! منم گفتم شما از صبح تا حالا نشسته بوديد و زير كولر و فقط صحبت كرديد ولي من تا الان زير آفتاب راه رفتم با زبون روزه!!!( بابا اين شكلك زردا كجاست!!!!!!) خلاصه با اشاره يكي ديگرو به ما نشون داده(داشت وفات ميافت!) رفتم پيشش يه نمه بيشتر حاليش بود.قوه بدنيشم بيشتر بود!مهربونم بود!!!!خلاصه اون اينجوري به من گفت كه احتمال قبولي در اولويت هاي بالايي هنوز هست. (يادتون هست اينجا يكي از دوستان پارسال. دوستش اسمش سوره در اومد نرفت رجايي يني قبلش قبول شد؟؟) دوستاني كه مشاوره مدرسان شريف رفتن اگه يادشون باشه مقدم گفت اونايي كه دانشگاههاي نيمه متمركز رو انتخاب كردن دو تا جا اسمشون در مياد؟
به يه چيزهايي رسيدم حالا ميگم شما هم لطف كنيد اگه غلطه يا با عقل جور در نمياد بگيد:
يه مثال فرضي ميزنم برا راحتي كار و جامعه آماري رو محدود مي كنم
سه نفر رو در نظر مي گيريم! كه رتبه هاشون نزديك همن!با فرض همين سه دانشگاه بوده:و انتخاب رشته:

نفر1- رجايي سوره تبريز
نفر2-رجايي سوره تبريز!
نفز 3- رجايي سوره تبريز!
نفز4-تبريز سوره رجايي

نفر 1- اسمش سوره نمياد!
نتيجه: رجايي قبوليده.شيريني يادش نره...
نفر2-اسمش سوره در مياد ولي در اصل تبريز قبوليده اما وضعيتش معلوم نيست تا جواب دانشگاه سوره بره سازمان سنجش.در اصل دو جا قبوليده. حالا مصاحبه هم قبول ميشه.سوره قبوله و حتي شايد رجايي به شرط اينكه جا باز شده باشه! حالا اين يني چه؟اصل قضيه هم همينه! اونهايي كه سوره قبول ميشن اولويت بعديي كه اشغال كرده بودن باز ميشه .دو نفر نفر بعدي رو كه بخونيد متوجه ميشيد!
نفر3- مثل نفر دومه. اسمش سوره دراومده ولي تو مصاحبه قبول نشده. خب روشنه كه تبريز قبوله.مباركه
نفر4- شامل حال و احوال من و امثال منه! اسمش سوره دراومده ولي مصاحبه نرفته يا قبول نشده و دوست داره تبريز(كه انتخاب اولشه) قبول بشه ولي چون نفردوم سوره قبول شده و يه جا باز كرده(تبريز) در نتيجه در چنين شرايطي بسيار زيبا لامپ دانشگاه تبريز روشن ميشه! در حالي كه قبلا تبريز پر شده بود...
تئوري خوبي هست؟!!! اينو از سرهم جمع كردن تمايي مشاهداتم از مشاوره ها و سازمان سنجش و همين تاپيك با دوستان گرم و صميميش بدست آوردم. اين تنها چيزيه كه ميشه فكر كرد شايد انتخاب قبلمون هم قبول بشيم...
منتظر نظراتتون هستم

memar88

عضو جدید
اقای میثم عرب شماره شناسنامه 38734 شماره داوطلبی 1060176 متولد 66 اهل تهران
با سهمیه رزمنده گان رتبه اش شده 84. جالب اینجاست که بدون سهمیه رتبه اش شده 20971 یعنی تقریبا اخرین نفر .بالاترین درصدش 18 .عدالت به سبک ایرانی.

خیلی ها واسه معافی ندارن بابای شهید/ پس اگه اینطوره ما همه خواهان جنگیم
آقا میثم خسته نباشی!!!
ببینم آقا میثم شما تنهایی این همه خوندی یا از کسی کمکت گرفتی؟
شما که با انیشتین رابطه فامیلی ندارید؟

hamraz

عضو جدید
دلیل اصلی اینکه دیلمان دانشجو نگرفت کمبود جا بود وگرنه امتیازش لغو نشده..جریان دوربین هم شلوغی پسر دختر ها نبود واسه خاطر این بود که از سایت دانشگاه دزدی شده بود:surprised::surprised:کلی قطعات کامپیوتر و این چیزا دزدیده بودن که بعدا معلوم شد کار بچه های دانشگاه نبوده..اخه وقتی یه دانشگاه محوطه نداره که 10دقیقه بتونی انتراک بگذرونی همین میشه دیگه..بعدشم صفری فوق دیپلم نبود کی همچین حرفی زده؟؟:mad:من خودم دل خوشی ازش ندارم ولی واقعا ماهه..استاد خیلی خوبیه..من خیلی از درسام رو با صفری پاسیدم..خیلی وقته که مدیر گروه شده فکر کنم 4 یا 5 ترم میشه ...
من که دروغ نمی گم که، از صفری بپرس قبل اینکه دیلمان بیای کجا بودی؟ جوابتو میده چه دلیلی داره که من بهت دروغ بگم مدیر گروه ما بود سال 1385 ولی ول کرد رفت لاهیجان خیلی باسواده من با باسوادیش حال می کردم و عزیز جان امتیازش رو هم گرفتن دادن به جابر من از یه منبع رسمی خبر دارم

cerulean.del

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا مثل این اقای میثم خیلی زیادن حالا گیر دادین به این طفلک اینا که تقصیر ندارن سهمیه دارن حالشو میبرن دیگه...یکی از همسایه هامون 2 3 سال از من بزرگتر بود دخترش زودتر از من رفت مدرسه بعدش تو مقطع راهنمایی همکلاس شدیم چون هی هرسال رفوزه میشد..بعدشم من زودتر درسم تموم شد ولی اون الان دار پزشکی مییخونه!!!!!!!!!!!!!!!!فرزند شهید بود...ماشالله هرچی خواهر برادر داره همه مهندس و دکتر...جلل خالق همشونم 15 یا 16 سال طول کشید تا دیپلم بگیرن..

cerulean.del

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که دروغ نمی گم که، از صفری بپرس قبل اینکه دیلمان بیای کجا بودی؟ جوابتو میده چه دلیلی داره که من بهت دروغ بگم مدیر گروه ما بود سال 1385 ولی ول کرد رفت لاهیجان خیلی باسواده من با باسوادیش حال می کردم و عزیز جان امتیازش رو هم گرفتن دادن به جابر من از یه منبع رسمی خبر دارم
عزیزم من که نگفتم شما دروغ میگی ولی میدونم که قزوین درس خونده..ارشد هم داره اینو مطمئنم چون هم با خانمش اشنام هم با خواهر خانمش و اینو از لا به لای حرفاشون شنیدم...اره واقعا باسواده..فعلا که واسه دیلمان زمین خریدن اگه اینجوری بود که امتیازش لغو شده باشه زمین نمیخریدن..شما کجا درس خوندی؟؟

HOTT

عضو جدید
کاربر ممتاز
اينقدر بحث نكنيد .ايشاا... همه هر جا كه دوست دارند قبول مي شوند ، اقا ميثم حق هيچ كس رو نخورده هر كس هم جاي اون بود از سهميه استفاده مي كرد. فقط يادتون باشه رفتيد براي مصاحبه خودتون باشيد چون ممكن حرف هاتون ضد و نقيض بشود.

hamraz

عضو جدید
آقا میثم خسته نباشی!!!
ببینم آقا میثم شما تنهایی این همه خوندی یا از کسی کمکت گرفتی؟
شما که با انیشتین رابطه فامیلی ندارید؟
بچه ها زیاد جوش نزنید اگه یه کم دقت کنید می فهمید که این کارنامه ساختگیه
آخه پسره متولد 1366 بعد سهمیه رزمنده داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کسی میتونه از این سهمیه استفاده کنه که خودش تو جبهه باشه و به بچه هاشم تعلق نمی گیره
جانبازی و شهیدی چرا ولی این ساختگیه!!
یه کم رو حرفم فکر کنید.......

hamraz

عضو جدید
عزیزم من که نگفتم شما دروغ میگی ولی میدونم که قزوین درس خونده..ارشد هم داره اینو مطمئنم چون هم با خانمش اشنام هم با خواهر خانمش و اینو از لا به لای حرفاشون شنیدم...اره واقعا باسواده..فعلا که واسه دیلمان زمین خریدن اگه اینجوری بود که امتیازش لغو شده باشه زمین نمیخریدن..شما کجا درس خوندی؟؟
من مگه گفتم که فوق لیسانس نداره شما پست منو خوب بخون عزیزم.
حتی همون موقع هم می گفتن که واسه دکترا بورس شده
اگه تو این همه باهاش رابطه داری ازش بپرس که قبل اینکه دیلمان بیای کجا مدیر گروه بودی؟
من نمی گم تا خودت بپرسی که مطمئن تر بشی!!!!!
ما ارادت مندیم ولی مثل اینکه شما به حرف ماشک داری.......:eek:

hamraz

عضو جدید
بچه این تعریف رزمنده:
سهميه رزمندگان : شامل همسران معظم شهدا و‌يا مفقودالاثر‌،‌همسران آزادگان عزيز‌،همسران جانبازان عزيز با ‌جانبازي‌50 درصد به بالا .
خوب اینجا شما اثری از فرزند می بینید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
این کارنامه ساختگیه وقتی جنگ داشت تموم می شد پسره به دنیا اومده
دیگه نگید که 1 ساله بود رفت جبهه:biggrin::biggrin::biggrin:

-NEDA-

کاربر بیش فعال
شما هم هنوز به حرف من نرسیدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شما دانشگاه روزانه یا شبانه قبول شدید اونکه بهتره.اینا چون میخوان تو روزانه یا شبانه ظرفیت زیاد نیارن بخاطر همین اسم شما و امثال شما رو تو سوره نزدن که یه وقت دودل نشین و فقط مجبور باشین همون دانشگاه برین.

عزیزم ممکنه 33 64 100 انتخاباشون مثل تو نباشه من با بچه ها موافقم شبانه رو اوردی...
نگران نباش اگر شما نیورده باشی باید در سازمان سنجش و تخته کرد...:razz:

مرسی دوستای گلم:smile: امیدوارم همینطور که میگید باشه :gol: البته انشالله :smile:

سلام به بچه هاي گل مهندس...
با رتبه 206 اسمم تو سوره در اومده ولي كاش در نمي اومد..... امروز ديگه طاقت نياوردم ديشبم نخوابيدم! پاشدم با توپ پر رفتم سازمان سنجش! چون دوتا انتخاب قبل از سوره برام خيلي مهم بود...
رفتم يكي رو گير اوردم كلي توضيح دادم يه نگاه بهم كرده ميگه جواب نيمه متمركزه مهر مياد ديگه؟!!!!!!!!!!!!!!
دوباره كلي براش توضيح دادم قضيه رو برگشته به من مي گه ببين از 6 صبح تا حالا همينجور فكم كار كرده! جاي من بودي مي تونستي حرف بزني با زبون روزه؟! منم گفتم شما از صبح تا حالا نشسته بوديد و زير كولر و فقط صحبت كرديد ولي من تا الان زير آفتاب راه رفتم با زبون روزه!!!( بابا اين شكلك زردا كجاست!!!!!!) خلاصه با اشاره يكي ديگرو به ما نشون داده(داشت وفات ميافت!) رفتم پيشش يه نمه بيشتر حاليش بود.قوه بدنيشم بيشتر بود!مهربونم بود!!!!خلاصه اون اينجوري به من گفت كه احتمال قبولي در اولويت هاي بالايي هنوز هست. (يادتون هست اينجا يكي از دوستان پارسال. دوستش اسمش سوره در اومد نرفت رجايي يني قبلش قبول شد؟؟) دوستاني كه مشاوره مدرسان شريف رفتن اگه يادشون باشه مقدم گفت اونايي كه دانشگاههاي نيمه متمركز رو انتخاب كردن دو تا جا اسمشون در مياد؟

شما هم که امروز درد منو داشتید :lol: من وقتی اومدم خونه تو آینه که خودمو دیدم..دیدم چقدر شبیه توپ شدم از بس که اینا پاسم دادن اینورو اونور:lol:
راستی من شما رو توی جهاد دیدم :smile: با مهندس سعیدی پور صحبت میکردی برای انتخاب شهر از رتبت شناختم ;) چون نزدیک رتبه خودمی یادم مونده بود ;)

میشه انتخابای قبل از سوره رو بگی کجاها زدی؟

Sajjad_Fashion

عضو جدید
کسی میتونه از این سهمیه استفاده کنه که خودش تو جبهه باشه و به بچه هاشم تعلق نمی گیره

ساختگی کجاست خانم برو همین مشخصات رو توی سایت سنجش پر کن خودت کارنامه طرف رو بگیر:w39:من خودم هم باورم نشد مال همین امساله تازه نمره کل آقا با رتبه 84 909 هستش یعنی باید 3000 باشه واقعه تبریک می گم اگر هم بگن اشتباه پس بقیه هم اشتبه هستن دیگه کنکور که بچه بازی نیست ا20000 نفر فقط مجاز کزدن :w39:
نکنه سازمان سنجش مخصوصا می خواسته ابروی خودش رو ببره
:wallbash:
خدایا بدون ما ج زتو هیچ نیرویی نداریم همه چیز رو به خودت می سپاریم

-NEDA-

کاربر بیش فعال

آخه اسمش تو سوره هست منم کارنامشو با مشخصاتی که اونجا بود دیدم:w20: چطوری میتونه ساختگی باشه؟ :w19: :question:

E-y

عضو جدید
مرسی دوستای گلم:smile: امیدوارم همینطور که میگید باشه :gol: البته انشالله :smile:

شما هم که امروز درد منو داشتید :lol: من وقتی اومدم خونه تو آینه که خودمو دیدم..دیدم چقدر شبیه توپ شدم از بس که اینا پاسم دادن اینورو اونور:lol:
راستی من شما رو توی جهاد دیدم :smile: با مهندس سعیدی پور صحبت میکردی برای انتخاب شهر از رتبت شناختم ;) چون نزدیک رتبه خودمی یادم مونده بود ;)

میشه انتخابای قبل از سوره رو بگی کجاها زدی؟
ندا خانووم .....مطمئنی فقط برا همین یادت مونده....:D:D:D
بچه ها توپم جور شد.. گل فنی هم با من .... قرار بزارین برا فوتبال..

آخرین ویرایش:

memar88

عضو جدید
اينقدر بحث نكنيد .ايشاا... همه هر جا كه دوست دارند قبول مي شوند ، اقا ميثم حق هيچ كس رو نخورده هر كس هم جاي اون بود از سهميه استفاده مي كرد. فقط يادتون باشه رفتيد براي مصاحبه خودتون باشيد چون ممكن حرف هاتون ضد و نقيض بشود.
دوستم ما نگفتیم آقا میثم حق مارو خورده کسانی باعث شدند که آقا میثم مجبور بشه حق مارو بخوره
ok?

Sajjad_Fashion

عضو جدید
آخه اسمش تو سوره هست منم کارنامشو با مشخصاتی که اونجا بود دیدم:w20: چطوری میتونه ساختگی باشه؟ :w19: :question:

می دونی چیه بعضی وقت ها واقعیت انقدر تلخه که نمی خوایم قبولش کنیم وهمیشه حق با کیه کسی که زورش بیشتر پس چون اسمش سازمان سنجشه با اینکه کارنامه طرف رو خود سایت می یاره بالا اما بازهم می خوایم بگیم ساختگیه:wallbash:

همینه دیگه اگه اینجوری نبود که ما ایران نبودیم ما هم می شدیم ایتالیا ،فرانسه و...
از این آقمیثم ا بگذریم هر چند ایشون یک نمونه هستن و من بازهم می گم حق این آدم ها رو هم باید یه جور دیگه داد نا با خوردن حق دیگران(مثلا یه دانشگاه براشون بزنن یا مثل فرهنگیان پذیرش جدا داشته باشن :crying:دلم به حال نفر های 84 می سوزه که جاشون گرفته شده.

memar88

عضو جدید
دوستم کسی نگفته آقا میثم حق مارو خورده کسانی باعث شدند که آقا میثم مجبور بشه حق مارو بخوره
آخه تو چه جایی دیدی رتبه 20000 بشه 84
عقل اینو میپذیره؟

memar88

عضو جدید
قربونت برم دوست گلم
این کجاش ساختگیه
میتونی بری تو سایت سنجش خودت اطلاعاتشو وارد کنی و ببینی که چه جوری رتبه 20000 شده 84
اوکی؟

-NEDA-

کاربر بیش فعال
ااااااا :surprised: :surprised::surprised::surprised::surprised: آی دی شما که نشون میده آقا هستید نه خانم !!!! :biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

ولی من رتبه 206 رو جهاد دیدم البته از بچه های جهاد نبود واسه انتخاب شهر اومده بود :w19: :biggrin:
شاید رتبشو اشتباه شنیدم..

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا