راهنمایی , سوالات و مشکلات مرتبط با باشگاه رو اینجا مطرح کنید

gelayol joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشکل فایرفاکس رو میتونید در تالار کامپیوتر و در این تاپیک پیگیری کنید . دوستان حتما جواب خواهند داد
نه مشکل از مرورگر نیست
IE چون کلا آشغاله به همین دلیل گفتم بندازش دور :دی
بله میشه پاک کرد
به زودی آموزشش رو در تالار خواهم گذاشت
با اجازه فعلا من یکی از پیاما رو پاک کردم
ببینید درست شده یا نه!

کدومو پاک کردین:mad:چرا پاک کردین:razz:
درست شد:w27:

arown

عضو جدید
سلام

ببخشيد من يه سوال داشتم من صبح يك پست جديد نوشتم ولي الان نمي تونم ببينمش توي ليست تالار هم نبود چطوري مي تونم پست هايي رو كه خودم مي نويسم پيگيري كنم ؟

soda1

عضو جدید
تغییر نام کاربری

تغییر نام کاربری

با سلام و احترام . می خواستم بدونم آیا میشه نام کاربری رو تغییر داد. بدون تغییر در رمز عبور و ایمیل؟؟

ab 84

عضو جدید
کمک

کمک

سلام
خسته نباشید
میشه منو در دو مورد راهنمایی کنید : 1 ) چطو رفایل هایی که پسوندشون rar هست رو توی کامپیوترم باز کنم؟هرکاری میکنم نمیشه .
2 ) چطور جزوه های مورد نیازم رو از تالار دانلود جزوه و کتاب دانلود کنم؟ فوردشیرد چیه ؟ مثلا من نمیتونم جزوه روشهای انتگرال گیری رو دانلود کنم :(:question:

Sarp

مدیر بازنشسته
سلام
خسته نباشید
میشه منو در دو مورد راهنمایی کنید : 1 ) چطو رفایل هایی که پسوندشون rar هست رو توی کامپیوترم باز کنم؟هرکاری میکنم نمیشه .
2 ) چطور جزوه های مورد نیازم رو از تالار دانلود جزوه و کتاب دانلود کنم؟ فوردشیرد چیه ؟ مثلا من نمیتونم جزوه روشهای انتگرال گیری رو دانلود کنم :(:question:
علیک سلام
سلامت باشید

1 . با برنامه WinRAR باید اقدام به باز کردن فایلهای rar کنید که میتونید برای دریافت ، به این لینک مراجعه کنید
2 . فورشیرد سایتی برای آپلود فایل هست که همه میتونند فایلهای مثل جزوات رو تو این سایت آپلود کرده و لینک دانلود رو در سایتها بگذارند
شما هم برای دانلود میتونید به لینک مورد نظر رفته و روی دکمه Download کلیک کنید . بعد 20 ثانیه لینکی به شما میده که میتونید با کلیک روی این لینک ، فایل ورد نظر رو دانلود کنید .

sanazheidari

عضو جدید
برنامه فیزیکی هتل 5 ستاره می خواستم لطفا

می شه نمونه موردی ساختمان نظام مهندسی در ایران و اروپا اگه کسی داره برام بذاره خواهش

Sarp

مدیر بازنشسته
سلام

ببخشيد من يه سوال داشتم من صبح يك پست جديد نوشتم ولي الان نمي تونم ببينمش توي ليست تالار هم نبود چطوري مي تونم پست هايي رو كه خودم مي نويسم پيگيري كنم ؟
سلام
دوست عزیز اگر نمیتونید پست خودتون رو ببینید یکی از این احتمالها وجود داره :
1 . یا در جای نامناسب پست زده اید و پست شما توسط مدیر تالار مربوطه حذف شده
2 . کل تاپیک به هر دلیل حذف شده که پست شما هم تو تاپیک بوده

mehran.fooladi

عضو جدید
افتتاح حساب

افتتاح حساب

سلام دوستان.
من دنبال جایی برای سرمایه گذاری هستم.بعد از کلی تحقیق یه بروکری رو پیدا کردم که ایران هم نیستند.حالا دو تا مساله وجود داره
اول اینکه اگر اینترنت ملی بشه تکلیف چیه؟بدون دسترسی به متاتریدر اینها که نمیشه معامله کرد.

کسی جایی کارگذار مطمئنی سراغ داره.اصلا باید به چه چیزایی دقت کنم تا مطمئن بشم که یه کارگذار مطمئنه .

با سپاس

ab 84

عضو جدید
علیک سلام
سلامت باشید

1 . با برنامه WinRAR باید اقدام به باز کردن فایلهای rar کنید که میتونید برای دریافت ، به این لینک مراجعه کنید
2 . فورشیرد سایتی برای آپلود فایل هست که همه میتونند فایلهای مثل جزوات رو تو این سایت آپلود کرده و لینک دانلود رو در سایتها بگذارند
شما هم برای دانلود میتونید به لینک مورد نظر رفته و روی دکمه Download کلیک کنید . بعد 20 ثانیه لینکی به شما میده که میتونید با کلیک روی این لینک ، فایل ورد نظر رو دانلود کنید .
دست شما درد نکنه خیلی ممنون

• Like
واکنش ها: Sarp

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

دوست عزیز. از صحبتتون میخوره که سابقه زیادی نداشته باشید

اول اینکه فارکس تو ایران ممنوع شده. پس پیشنهاد میکنم دنبال فارکس نباشید.

دوم اینکه اگه خیلی اصرار دارید. حتما نیاز هست که چند سال علم این کار رو بدست بیارین. در همه ی بازار های مالی دنیا 90 درصد افراد ضرر میکنند و تعداد افرادی که با سابقه زیاد هم ضرر میکنند کم نیست. پس اصلا اینکه با سابقه ای کم دنبال سود گرفتن از بازار باشید درست نیست و مطمئن باشید چیزی جز هدر دادن منابع مالی شما نیست.

سوم اینکه طبق گفته مسئولین قرار شده که اینترانت ملی راهی برای بسته شدن به دروازه اینترنت جهانی نباشه و صحبت از اینترانت ملی در کنار اینترنت جهانی هست.

چهارم اینکه بعد از ممنوعیت بروکرهای ایرانی فعالیت خودشون رو به تعلیق در اوردن و فقط بروکرهای خارجی هستن.
بروکر های مطرح مخصوصا امریکایی ها که اصلا با ایران کار نمیکنن.
برای مطمئن بودن سابقشون + خوش نامیشون در ایران + (مثلا تایید از fsa یا ...) شاید بتونه کمک کنه.
البته اگه بروکری نخواد پول کسی رو بده . از ایران راهی برای پیگیری قضاییش وجود نخواهد داشت.

بازم پیشنهاد میکنم با کمتر از 1 سال سابقه دور چنین بازارهایی رو خط بکشید و به افرادی هم که میگن مثلا ماهی 50 درصد سود میکنیم. ماهی صد در صد سود میکنیم و مدیریت سرمایه قبول میکنن یا سیگنال میدن اعتماد نکنید که این راه ها فقط به شکست ختم خواهد شد.

آخرین ویرایش:
  • Like

sohajan

عضو جدید
در خواست مقاله يا كتاب يا هر چي

در خواست مقاله يا كتاب يا هر چي

سلام . لطفا در مورد برنامه ريزي توليد و زنجيره تامين مقاله يا كتاب برام بذاريد.ممنونم:gol:

raadrasool1365

عضو جدید
چرا وقتي يك مقاله را سرچ ميكنيم عكس وجدول هاش نمي ياد مثل مقاله ي شماره 56 و68 در مورد متالورژي پودر

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سوال

سوال

سلام از امروز صبح 26/7 دكمه تشكر نيست كجاسسسسسسسسسسسسست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Sarp

مدیر بازنشسته
سلام از امروز صبح 26/7 دكمه تشكر نيست كجاسسسسسسسسسسسسست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام
دوست محترم لطفا برای سوالات خود تاپیک جدید ایجاد نکنید و سوالات رو در تاپیکهای مربوطه مطرح کنید

تعدادی از پلاگینها توسط ادمین غیرفعال شده اند که تشکر هم جزوشون است
به زودی فعال خواهد شد

mmr1414m

عضو جدید
درخواست کمک

درخواست کمک

با سلام
من به یه مشکل خوردم که حل نمیشه چند روزیه که صفحه کاملا انگلیسیه توی تنظیماتم که فارسیش میکنم بازم درست نمیشه کمکم کنید لطفا

Emily joOn

عضو جدید
سلام

نمیدونم چرا بعضی صفحات باشگاه رو که باز میکنم پیغام ف ی ل ت ر بودن باشگاه رو میده؟؟؟؟ سایت ف ی ل ت ر شده؟؟؟

• Like

Emily joOn

عضو جدید
اینم عکس پیامی که میاد!؟؟؟؟چرا؟؟؟

Sarp

مدیر بازنشسته
سلام

نمیدونم چرا بعضی صفحات باشگاه رو که باز میکنم پیغام ف ی ل ت ر بودن باشگاه رو میده؟؟؟؟ سایت ف ی ل ت ر شده؟؟؟
سلام
شاید به دلیل محتوای صفحه ، از طرف سیستم خودکار فیلــترینگ ، صفحه مورد نظر شما فیلــتر شده
لطفا لینک صفحه رو اینجا بگذارید تا بررسی بشه
ممنون

Emily joOn

عضو جدید
سلام
شاید به دلیل محتوای صفحه ، از طرف سیستم خودکار فیلــترینگ ، صفحه مورد نظر شما فیلــتر شده
لطفا لینک صفحه رو اینجا بگذارید تا بررسی بشه
ممنون

نمیدونم چرا اینطوری میشد چندبار خواستم از قسمت بازدیدکنندگان صفحه ام برم تو پروفایلشون بعد این صفحه میومد که ف ی ل ت ر شده!چندبار اینطوری شد ولی الان دیگه نشده.

Sarp

مدیر بازنشسته
نمیدونم چرا اینطوری میشد چندبار خواستم از قسمت بازدیدکنندگان صفحه ام برم تو پروفایلشون بعد این صفحه میومد که ف ی ل ت ر شده!چندبار اینطوری شد ولی الان دیگه نشده.
این مشکلات مربوط به سیستم فیلــترینگ کشوره
کم کم عادت میکنید بهش

203_fariba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

واسه منم اینجوری می‌شه اعصابه آدمو خورد می‌کنه:razz: ۲ ۳ بار که هی‌ صفحه ها‌رو عوض میکنی‌ درست می‌شه

Sarp

مدیر بازنشسته

1trust

عضو جدید
سلام من وقتی دکمه خروج از سایت رو میزنم خارج نمیشه یعنی دفعه بعد که وارد سایت میشم پروفم بازه و دیگه اسم کاربری و رمز ورود نمیخواد! نمیدونم ایراد از سایته یا مرورگر من!

Sarp

مدیر بازنشسته
سلام من وقتی دکمه خروج از سایت رو میزنم خارج نمیشه یعنی دفعه بعد که وارد سایت میشم پروفم بازه و دیگه اسم کاربری و رمز ورود نمیخواد! نمیدونم ایراد از سایته یا مرورگر من!
سلام
یک بار از سایت خارج شوید و دوباره نام کاربری و پسورد خود رو وارد کنید
فقط یادتون باشه تیک گزینه "ذخیره" رو بردارید

Sarp

مدیر بازنشسته
با سلام
من به یه مشکل خوردم که حل نمیشه چند روزیه که صفحه کاملا انگلیسیه توی تنظیماتم که فارسیش میکنم بازم درست نمیشه کمکم کنید لطفا
سلام
الز قسمت پائین سایت زبان فارسی رو انتخاب کنید

1trust

عضو جدید
سلام
یک بار از سایت خارج شوید و دوباره نام کاربری و پسورد خود رو وارد کنید
فقط یادتون باشه تیک گزینه "ذخیره" رو بردارید

مسئله همینه که وقتی خارج میشم دوباره اسم کادربریم اون بالا هست و مثل این کادری که شما الان گذاشتین که اسم کاربری و رمز عبور میخواد برا وارد شدن اصلا نمیشه....یعنی حتی کامپیوترو هم خاموش کنم برم برگردم بازم آن هست این دکمه خروجو میزنم فایده نداره!

بالا