راهنمایی , سوالات و مشکلات مرتبط با باشگاه رو اینجا مطرح کنید

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام به مدیر محترم سایت

می خواستم اگر ممکنه تاپیک( سوالات و مشکلات خود را فقط اینجا مطرح کنید)

رو که توی تالار مهندسی فناوری اطلاعات هست رو مهم کند چون توی این تالار هر کس سوال یا مشکلی داره یه تاپیک جدید درست می کنه که نظم تالار رو ریخته به هم و تالار هم مدیری نداره که به این امور

رسیدگ کنه

خیلی وقت هست که خواهش کردیم برای این تالار یک یا چند مدیر (بسته به صلاحتون) تعیین کنید

و گفتم در صورت امکان و اگر بهم اجازه داده بشه فکر می کنم از پس این مسئولیت بر بیام ولی هنوز خبری نشده

با تشکر لطفا رسیدگی کنید

sare_r

عضو جدید
سلام

چه جوری تاپیک هایی که گذاشتم حذف کنم؟ اگه میشه خودتون حذفشون کنید.

با تشکر

سـعید

مدیر بازنشسته
سلام به مدیر محترم سایت

می خواستم اگر ممکنه تاپیک( سوالات و مشکلات خود را فقط اینجا مطرح کنید)

رو که توی تالار مهندسی فناوری اطلاعات هست رو مهم کند چون توی این تالار هر کس سوال یا مشکلی داره یه تاپیک جدید درست می کنه که نظم تالار رو ریخته به هم و تالار هم مدیری نداره که به این امور

رسیدگ کنه

خیلی وقت هست که خواهش کردیم برای این تالار یک یا چند مدیر (بسته به صلاحتون) تعیین کنید

و گفتم در صورت امکان و اگر بهم اجازه داده بشه فکر می کنم از پس این مسئولیت بر بیام ولی هنوز خبری نشده

با تشکر لطفا رسیدگی کنید
دوست عزیز من به خاطر یکی دیگه از دوستان تون هم که این مسئله رو متذکر شده بودند با ادمین صحبت کردم ..انشاالله به زودی مشکلتون حل میشه....

Cherike

عضو جدید
کمک ...

کمک ...

سلام بچه ها من یه تازه واردم با قوانین آشنایی ندارم اگه منو راهنمایی کنید ممنون میشم ;)

سـعید

مدیر بازنشسته
سلام بچه ها من یه تازه واردم با قوانین آشنایی ندارم اگه منو راهنمایی کنید ممنون میشم ;)
دوست عزیز به باشگاه خودتون خوش اومدین...
قانون اول اینکه درخواست ها و سوال های خودتون رو در تاپیک هایی که برای همین منظور ایجاد شده است مطرح کنید...
بقیه قوانین رو میتونید در تالار های تحصصی خودتون مطالعه کنید..

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سعید خان یه سوال BB code چی هست؟

می خواستم یه امضای کامل درست کنم و لینک بدم به تاپیک های اصلی تالار IT ولی ...

راستی error های دیگه هم میده که می گه بیشتر از 7 خط نمیشه امضا داشته باش امضای منم یه جوری نگاش که میکنی بیشتر از 4 خط نمی شه دید ولی در اصل 15 خط هستت می شه کاریش کرد؟

سـعید

مدیر بازنشسته
سعید خان یه سوال BB code چی هست؟

می خواستم یه امضای کامل درست کنم و لینک بدم به تاپیک های اصلی تالار IT ولی ...

راستی error های دیگه هم میده که می گه بیشتر از 7 خط نمیشه امضا داشته باش امضای منم یه جوری نگاش که میکنی بیشتر از 4 خط نمی شه دید ولی در اصل 15 خط هستت می شه کاریش کرد؟
برای حل این مشکل شما ابتدا همه متن امضا تون رو پاک کنید و دوباره متن امضا رو بنویسید و از طریق گزینه http://www.www.www.iran-eng.ir/images/editor/createlink.gif لینک ها رو اعمال کنید....
شما اجازه 7 خط امضا رو بیشتر ندارید...
اگر Erorr میده احتمالا خطوط شما از حد مجاز بیشتره...

BB Code ها هم عملا متن هایی هستند که به شما اجازه داده شده در امضا بنویسید...

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام سعید آقا

مرسی و ممنون که راهنماییم کردین

الان امضای منو می بینید.می شه کاری کنم که بین هر خط فاصله ای خطی چیزی باشه؟ تا میومدم یکم دستش بزنم و قشنگش کنم error های که بالا بهتون گفتم می داد.

عکس هم که نمی شه بزارم دیگه درسته؟البته عکس کوچولو تو مایه های مال شما.
البته می دونم باید یه فرقهایی بین شما که مدیر هستین با من باشه فقط جهت اطلاع خودم می پرسم:w27:

سـعید

مدیر بازنشسته
سلام سعید آقا

مرسی و ممنون که راهنماییم کردین

الان امضای منو می بینید.می شه کاری کنم که بین هر خط فاصله ای خطی چیزی باشه؟ تا میومدم یکم دستش بزنم و قشنگش کنم error های که بالا بهتون گفتم می داد.

عکس هم که نمی شه بزارم دیگه درسته؟البته عکس کوچولو تو مایه های مال شما.
البته می دونم باید یه فرقهایی بین شما که مدیر هستین با من باشه فقط جهت اطلاع خودم می پرسم:w27:

سلام دوست عزیز
برای ایجاد فاصله بین خطوط باید از Enter استفاده کنید ولی توجه کنید که خطوط تون از 7 خط بیشتر نشه...
کاربران عادی قادر به گذاشتن عکس در امضا نیستند..

موفق باشید...

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سعید خان enter که می زنم توی خود صفحه که می زنم فاصله ایجاد می کنه ولی پیش نمایش که می زنم و نهایتا save که می کنم هیچ...

به هر حال خیلی ممنون از راهنماییتون همین که BB code Error حالمون رو نگرفت خیلی خوب شد.

راستی می دونید BB code error رو کی بهم می داد؟

وقتی که به یکی از کلمات لینک می دادم و می خواستم رنگش رو عوض کنم...:)

سـعید

مدیر بازنشسته
سعید خان enter که می زنم توی خود صفحه که می زنم فاصله ایجاد می کنه ولی پیش نمایش که می زنم و نهایتا save که می کنم هیچ...

به هر حال خیلی ممنون از راهنماییتون همین که BB code Error حالمون رو نگرفت خیلی خوب شد.

راستی می دونید BB code error رو کی بهم می داد؟

وقتی که به یکی از کلمات لینک می دادم و می خواستم رنگش رو عوض کنم...:)
اگر با زدن Enter فاصله به وجود نمیاد باید یک خط مثل ( ------ ) یا ( ____ ) در بین لینک هاتون به وجود بیارید..
برای رنگی کردن لینک ها هم دقت کنید که ابتدا جمله ای که در امضاتون هست رو رنگ کنید و بعد لینک رو به جمله الحاق کنید..

farzane_f

عضو جدید
سلام... من نمیدونم چه طوری از نقل قول استفاده کنم؟؟؟؟؟؟
یعنی چند بار امتحان کردم ولی مثل بقیه نشد:(
مثل بقیه نمی نوشت نقل قول...

سـعید

مدیر بازنشسته
سلام... من نمیدونم چه طوری از نقل قول استفاده کنم؟؟؟؟؟؟
یعنی چند بار امتحان کردم ولی مثل بقیه نشد:(
مثل بقیه نمی نوشت نقل قول...
2 روش برای نقل قول وجود دارد :

روش اول :
روی گزینه http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/quote.gif شخصی که قصد نقل قول او را دارید کلیک کنید و در صفحه جدید متن خود را بنویسید...

روش دوم :
روی گزینه http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/quickreply.gif شخصی که قصد نقل قول او را دارید کلیک کنید و متن خود را بنویسد سپس گزینه " نقل قول در پاسخ " را در قسمت پایین انتخاب کنید...

masume shakiba

عضو جدید
میشه راهنمایی کنین؟؟

میشه راهنمایی کنین؟؟

سلام ....من تازه واردم....:) یه سوال پرسیدم..در واقع کمک خواسته بودم.اما هیچ کس جواب نداد...:(یه پیام خوندم که نوشته بود تاپیکم معتبر نیست:( اخه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟من
واسه ارشد صنایع راهنمایی خواسته بودم همین..میشه بگین دلیلش چیه؟:smile:
ممنونم...

farzane_f

عضو جدید
خیلی ممنون:smile:
میشه در مورد پیامهای خصوصی و نحوه ارسال و پاسخ دادنش هم توضیح بدید...
چطور میشه فهمید که پیامت ارسال شده یا نه؟

آخرین ویرایش:

Thais

عضو جدید
سلام به هر عزیزی که لطف میکنه وجواب منا میده :redface:چطور میشه عضو فعال شد؟به امتیاز مربوط میشه؟ممنون از راهنمایتون

سـعید

مدیر بازنشسته
سلام به هر عزیزی که لطف میکنه وجواب منا میده :redface:چطور میشه عضو فعال شد؟به امتیاز مربوط میشه؟ممنون از راهنمایتون
دوست عزیز سلام..
برای عضو فعال شدن فقط کافیست که فعالیت روزانه خودتون رو در باشگاه و به خصوص در تالار تخصصی خودتون افزایش دهید ..
امتیازات هم در این باشگاه حکم سند رضایت دیگر کاربران از فعالیت شما را دارد زیرا شما میتوانید رضایت خودتون را از پست ها و تاپیک های دیگر کاربران با زدن گزینه http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/post_thanks.gif اعلام کنید..

farzane_f

عضو جدید
این کارو انجام دادم ولی پیامم ارسال نشد...یعنی هیچ پیامی بهم نداد که ارسال شد یا نه...

سـعید

مدیر بازنشسته
این کارو انجام دادم ولی پیامم ارسال نشد...یعنی هیچ پیامی بهم نداد که ارسال شد یا نه...
دوست عزیز پیام شما مطمئنا ارسال شده ست زیرا پیام های شخصی delivery ندارد....
برای تست میتونید یک پیام شخصی به بنده بزنید....

سـعید

مدیر بازنشسته
سلام ....من تازه واردم....:) یه سوال پرسیدم..در واقع کمک خواسته بودم.اما هیچ کس جواب نداد...:(یه پیام خوندم که نوشته بود تاپیکم معتبر نیست:( اخه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟من
واسه ارشد صنایع راهنمایی خواسته بودم همین..میشه بگین دلیلش چیه؟:smile:
ممنونم...
دوست عزیز یکی از قوانین این باشگاه این ست که هر سوال و درخواستی رو در تاپیک مربوط به خودش مطرح کنید...
تاپیکی که شما ایجاد کرده بودید به احتمال زیاد از طرف مدیریت تالار برای نظم تالار به تاپیک سوالات و .....منتقل شده ست...
تاپیک های دیگر تالارتخصصی خودتون روجستجو کنید...

رجاء

عضو جدید
با سلام خدمت همه دوستان....

به دلیل بررسی سریع و پاسخ گویی به شما از طرف مدیران و کاربران سایت و جلوگیری از بی نظمی در تالار لطفا کلیه سوالات و مشکلات خود را در رابطه با کلیات باشگاه در اینجا مطرح کنید...

با تشکر "سعید"
باسلام و تشکر ازشما
من دانشجوی مهندسی برق با گرایش الکترونیک هستم اگه ممکن منو در انتخاب موضوع برای پروژه راهنمایی کنید،پروژه من ساخت هست یعنی طراحی یا ساختن چیزی.
موضوعی که تکراری نباشه سخت هم نباشه چون وقت زیادی ندارم
ممنون میشم اگه زودتر جواب بدید

سـعید

مدیر بازنشسته
باسلام و تشکر ازشما
من دانشجوی مهندسی برق با گرایش الکترونیک هستم اگه ممکن منو در انتخاب موضوع برای پروژه راهنمایی کنید،پروژه من ساخت هست یعنی طراحی یا ساختن چیزی.
موضوعی که تکراری نباشه سخت هم نباشه چون وقت زیادی ندارم
ممنون میشم اگه زودتر جواب بدید
دوست عزیز شما میتونید این سوال رو از دوستان هم رشته ای (برق) خودتون بپرسید...
رشته من معماری ست...
درخواست خودتون رو در تالار مهندسی برق مطرح کنید...
موفق باشید

farshid_civil66

عضو جدید
تقاضای دوست شدن

تقاضای دوست شدن

سالام چه جوری میشه به یکی تقاضای دوست شدن داد؟

بالا