راهنمایی , سوالات و مشکلات مرتبط با باشگاه رو اینجا مطرح کنید

DDDIQ

مدیر ارشد
خب الان بخوام باز مطلب برای خودم بذارم باید چکار کنم؟؟؟ توی "وب نوشت کاربران" برم مطلب بذارم؟

فرقی نمیکنه در کدام قسمت وب نوشته کاربران و یا صفحه وب نوشت خودتون هستین اگر بر روی گزینه ارسال وب نوشت جدید کلیک بفرمائید میتوانید یک وب نوشته جدید ارسال کنید
http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=241904&d=1433265527

DDDIQ

مدیر ارشد
سلام
من میخام بدونم چ جوری میشه بجای اینکه لینک تاپیکو بفرستم واسه کسی بجاش یه عکس بفرستم ک با کلیک روی عکس ب اون تاپیک هدایت بشه ؟؟

سلام
عکس مورد نظرتون رو پس از ضمیمه در باشگاه یا آپلود در کادر ارسال پست وارد کنید
* *عکس رو در حالت انتخاب قرار بدین
*** بر روی گزینه link در نوار ابزار کلیک کنید و آدرس محل مورد نظرتون رو کپی کنید
**** عکس شما یک عکس لینک دار خواهد شد
http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=241907&d=1433266854
- در واقع همین کار رو میتونین برای کلمات متن خودتون هم انجام بدین

شاد و تندرست باشید

پیوست ها

• 221221.jpg
    221221.jpg
    15.4 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • Like
واکنش ها: Sima

starlet.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
عکس مورد نظرتون رو پس از ضمیمه در باشگاه یا آپلود در کادر ارسال پست وارد کنید
* *عکس رو در حالت انتخاب قرار بدین
*** بر روی گزینه link در نوار ابزار کلیک کنید و آدرس محل مورد نظرتون رو کپی کنید
**** عکس شما یک عکس لینک دار خواهد شد
http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=241907&d=1433266854
- در واقع همین کار رو میتونین برای کلمات متن خودتون هم انجام بدین

شاد و تندرست باشید

ممنونو متشکر:redface:

starlet.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ی سوال دیگ
من ک چراغ خاموش میام پس اسمم اینجا چیکار میکنه؟؟:huh:

DDDIQ

مدیر ارشد
ی سوال دیگ
من ک چراغ خاموش میام پس اسمم اینجا چیکار میکنه؟؟:huh:

افراد اینویزیل رو تنها خود فرد و گروه مدیران سایت میتونن مشاهده کنن که با یک ستاره در کنار اسمشون مشخص شده
- در واقع به همین دلیل هست که تعداد کاربران عضو آنلاین گاها برای اعضا کمتر از چیزی هست که نوشته میشه دیده میشه ! مثلا در این تصویر که مشاهده کردین افرادی که اینویزیبل اون وب نوشته رو دیدن ( و فقط گروه مدیران سایت به این شکل میتونه مشاهده کنه ) با یک ستاره مشخص شده !
( که البته کلا باید این قسمت رو کراپ میکردم فراموش کردم !!)

starlet.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
افراد اینویزیل رو تنها خود فرد و گروه مدیران سایت میتونن مشاهده کنن که با یک ستاره در کنار اسمشون مشخص شده
- در واقع به همین دلیل هست که تعداد کاربران عضو آنلاین گاها برای اعضا کمتر از چیزی هست که نوشته میشه دیده میشه ! مثلا در این تصویر که مشاهده کردین افرادی که اینویزیبل اون وب نوشته رو دیدن ( و فقط گروه مدیران سایت به این شکل میتونه مشاهده کنه ) با یک ستاره مشخص شده !
( که البته کلا باید این قسمت رو کراپ میکردم فراموش کردم !!)
آهان من فک کردم این عکسو آقای پلیمر گذاشتن واسه همین گفتم
:w27:

adnanao0rt

عضو جدید
با سلام
من الان چندین وقته که وقتی با اکانت خودم وارد سایت می شم بهم لینکارو نشون نمی ده و میگه که باید حتما ثبت نام بکنم
با یه اکانت دیگه هم آزمایش کردم اما همین مشکلو داره

DDDIQ

مدیر ارشد
با سلام
من الان چندین وقته که وقتی با اکانت خودم وارد سایت می شم بهم لینکارو نشون نمی ده و میگه که باید حتما ثبت نام بکنم
با یه اکانت دیگه هم آزمایش کردم اما همین مشکلو داره

سلام دوست گرامی
نام کاربری شما رو بررسی کردم مشکلی در ثبت نام ندارید و اگر لینک مربوط به باشگاه بوده مشکلی در دانلود نباید داشته باشید ؛
لطفا دوباره دانلود کنید اگر که با این نام کاربری نتوانستید دانلود بفرمائید لینک پست مورد نظرتون رو برای من پیغام خصوصی بفرمائید تا چک کنم ( لطفا با یک نام کاربری فعالیت بفرمائید )

شاد و تندرست باشید

SHM.IT

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
چجوری میتونیم ی عکس متحرک با پسوند.gifرو بک گراند پروفایلم قرار بدم؟؟!!!

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
چجوری میتونیم ی عکس متحرک با پسوند.gifرو بک گراند پروفایلم قرار بدم؟؟!!!
سلام گلم.
برای کسب اطلاعات کامل تر لینک> (#6 ) مطالعه کن.
در ضمن میتونی هر عکسی که مد نظرت هست رو از خود باشگاه(به صورت آلبوم شخصی) و یا جای دیگه آپلود کنی و لینک عکس رو در قسمت بک گراند پروفایلت قرار بدی.
در مورد فرمت gif فکر نکنم مانعی باشه و مشکلی پیش بیاد.
فوقش نشد با یه فرمتی که باشگاه قبول میکنه عکس رو ذخیره کن و بعد آپلود کن و بقیه ی مراحل ....
انجام بده.

:gol:

آخرین ویرایش:

shakiba.h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
ببخشید من یه پستی گذاشتم که از مدت ویرایشش خیلی گذشته و نمیتونم حذفش کنم اگه بخوام حذف شه باید چیکار کنم؟

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
سلام
ببخشید من یه پستی گذاشتم که از مدت ویرایشش خیلی گذشته و نمیتونم حذفش کنم اگه بخوام حذف شه باید چیکار کنم؟
سلام
به مدیر تالاری که اون تاپیک در اون وجود داره پیام بدید و از ایشون بخواید که این کار رو برای شما انجام بدن.
اگر تالار مورد نظرتون هم مدیری نداره به مدیر ارشد باشگاه پیام بدید تا به درخواست شما رسیدگی کنند.
موفق باشید :gol:

rahmati8829

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چرا کادر سمت چپ صفحه اصلی که شامل اطلاعات آخرین تاپیک ها ، آخرین پست ها و آخرین نوشته های وبلاگ میشد دیگه وجود نداره

و چرا یک نظر خواهی نکردید حداقل برای حذفش؟

یه مرد نبود جواب بده:que:

SHM.IT

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه ربطی داره - خوب پستی که میزنی برای همیشه میمونه اینجا و هر وقت برای ده ها هزار عضو سایت و همچنین برای عموم کاربران اینترنتی قابل دسترسی هست

بعدشم مگه پیغام خصوصی مینوشتی که نگران دیده شدن عمومیش هستی و بازم هر پستی تو قسمت وقایع اتفاقیه قابل دیدن هست
خیلیم ربط داره!

فرق میکنه اینی ک شما میگین!!
اینجوری ک قبلا بود بیشتر جلب توجه میکنه!ولی در حالت عادی مثل الان کمتر پیش میاد ی پست شما همه ی افرادی ک آنلاین هستن بیان بخونن!

من بیشتر منظورم تاپیک درددل با خداهست!..هرچی بنویسی زیادی میاد تو چشم!یا تاپیک هایی ازاین دست!!

جلب توجه کردن ی پست ی بدی دیگ هم داره ک چند نفر سرشون درد میکنه برای دردسر سازی تاپیک های شلوغ رو راحت پیدا میکنن!ومیان اونجا رو بهم میریزن!

بهرحال هرکسی نظری داره و نظر منم اینجوره!

vinca

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلیم ربط داره!

فرق میکنه اینی ک شما میگین!!
اینجوری ک قبلا بود بیشتر جلب توجه میکنه!ولی در حالت عادی مثل الان کمتر پیش میاد ی پست شما همه ی افرادی ک آنلاین هستن بیان بخونن!

من بیشتر منظورم تاپیک درددل با خداهست!..هرچی بنویسی زیادی میاد تو چشم!یا تاپیک هایی ازاین دست!!

جلب توجه کردن ی پست ی بدی دیگ هم داره ک چند نفر سرشون درد میکنه برای دردسر سازی تاپیک های شلوغ رو راحت پیدا میکنن!ومیان اونجا رو بهم میریزن!

بهرحال هرکسی نظری داره و نظر منم اینجوره!

چیزی که عمومی منتشر میکنید حالا چه همه ببینن چه 10 نفر - به هر حال در حالت عمومی انتشارش دادین

تاپیک درد دل با خدا یا هر چیز دیگه - کسانی که اهل این تاپیک ها هستن خو بالاخره گذرشون میفته به اونجا و میان میبینن و گرنه الان خودمو مثال میزنم من چیکار دارم تو تالار اسلام و قرآن چی میگذره و کی پست میزاره

جلب توجه کردن برای تالاری مثل زنگ تفریح طبیعی هست افراد دنبال اینن که چه تاپیکی اون زمان پست بیشتر میزارن بیاد قاطی بشه و گرنه تاپیک های تخصصی کسی کاری نداره

در مورد بهم ریختن هم متوجه منظورتون نمیشم - اگه کسی هم مشکل خاصی به وجود آورد سیستم اخطار هست و همچنین پیام خصوصی به مدیران سایت هست
اینکه شما بخواهین یه تاپیک رو برای خودتون و چند تا دوستتون در اختیار داشته باشین و کسی نتونه پست ها رو ببینه همچین چیزی در حال حاضر امکان پذیر نیست

vinca

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان نه تنها اینجا به درخواست هاتون رسیدگی نمیشه بلکه بخاطر اسپم ممکنه اخطار بگیرید
وهمچنین پست هاتون باعث میشه سوالات سایر دوستان هم بی پاسخ بمونه
بنابراین درخواست یا انتقادتون رو تو تاپیک مربوطه مطرح کنید
سپاس

ما رو از اخطار نترسون کاربر فعال

73مهتاب

عضو جدید
سلام بببخشید من تازه عضو شدم... میخوام برای فرشگاهم تبلیغ کنم اما اصلا نمیدونم کجای این سایت باید برم.. میشه راهنمایی کنید؟لطفا

DDDIQ

مدیر ارشد
سلام
میشه بفرمایید برای درخواست حذف تاپیکی که قبلا ایجاد کردم به کجا برم ؟
سپاس

سلام خانم مهندس

سلام
به مدیر تالاری که اون تاپیک در اون وجود داره پیام بدید و از ایشون بخواید که این کار رو برای شما انجام بدن.
اگر تالار مورد نظرتون هم مدیری نداره به مدیر ارشد باشگاه پیام بدید تا به درخواست شما رسیدگی کنند.
موفق باشید :gol:
البته لازم به ذکر است که امکان حذف تمامی تاپیک ها وجود ندارد اگر در آن تاپیک بحث صورت گرفته باشد و دیگر اعضا نیز اطلاعاتی به آن افزوده باشند و مورد استفاده دیگر اعضا باشد امکان حذف آن وجود ندارد و مدیر تالار پیش از رسیدگی به درخواست و حذف تاپیک چنین مواردی رو در نظر خواهند گرفت
شاد و تندرست باشید

mehdi.chem

مدیر تالار شیمی
مدیر تالار
کاربر ممتاز

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
چطور میتونم یه تاپیکی که یه هفته پیش درست کردم رو پیدا کنم

توی کنترل پنل اعضا هست

توی صفحه خودتم ک بری توی پروفایلت زیر عکس آواتارت چندتا گزینه هست که یکیش یافتن همه تاپیک هاست

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام
میخواستم ببینم دلیل اینکه برای کاربری ک ثبتنام کرده لینک فعال سازی نره چی هستش؟
کاربر hamed.sa که از مدیران سایت دانشجو هم هستن عضو شدن ولی براشون لینک فعال سازی ارسال نشده. میخواستم درخواست کنم پیگیری کنید لطفا.
ممنون

DDDIQ

مدیر ارشد
سلام
میخواستم ببینم دلیل اینکه برای کاربری ک ثبتنام کرده لینک فعال سازی نره چی هستش؟
کاربر hamed.sa که از مدیران سایت دانشجو هم هستن عضو شدن ولی براشون لینک فعال سازی ارسال نشده. میخواستم درخواست کنم پیگیری کنید لطفا.
ممنون

سلام دوست گرامی
عضویت ایشون تایید شد , ممکن هست ایمیل فعالسازی به قسمت spam ایمیل رفته باشد
شاد و تندرست باشید

yaldayi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
من چطور میتونم بیش از 2 تا عکس تو یه تاپیک ضمیمه کنم؟

فاطمه یاس

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من چطور میتونم بیش از 2 تا عکس تو یه تاپیک ضمیمه کنم؟

سلام.
امکان ضمیمه کردن هرگونه فایل در هر پست حداکثر 2 عدد میباشد .
شما میتوانید فایل های خودتون رو در چند پست بصورت جداگانه قرار بدهید و از یکی از مدیران تالار مربوطه بخواهید تا پست های شما رو با هم ترکیب کند.

severin

عضو جدید
سلام خدمت همه ی مسئولین سایت و همه ی دوستان
سوالی که داشتم در رابطه با رشته ی معماری هستش ، من امسال امتحان کنکور ارشد معماری دارم و با مشکلات متعددی مواجه شدم از جمله منابع ، که هر سایت معتبری یک سری منابع میگه و روش خاص خودش داره ، از دوستانی که توانایی کمک به من دارن و تجربه لازم دارن خواهشی داشتم که اطلاعات و تجربیاتشون در اختیار من بگذارند.
(با توجه به اینکه پایه ی من ضعیف هستش هم از لحاظ مقدار مطالعه و هم از لحاظ درسی)
<<بسیار برام اهمیت داره ارشد دانشگاه خوبی قبول بشم ، چراکه ضعف من فقط به این دلیل هستش که در دانشگاه خوبی تا به این مقطع قبول نشدم>>
با تشکر فراوان از همه ی دوستان

فاطمه یاس

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خدمت همه ی مسئولین سایت و همه ی دوستان
سوالی که داشتم در رابطه با رشته ی معماری هستش ، من امسال امتحان کنکور ارشد معماری دارم و با مشکلات متعددی مواجه شدم از جمله منابع ، که هر سایت معتبری یک سری منابع میگه و روش خاص خودش داره ، از دوستانی که توانایی کمک به من دارن و تجربه لازم دارن خواهشی داشتم که اطلاعات و تجربیاتشون در اختیار من بگذارند.
(با توجه به اینکه پایه ی من ضعیف هستش هم از لحاظ مقدار مطالعه و هم از لحاظ درسی)
<<بسیار برام اهمیت داره ارشد دانشگاه خوبی قبول بشم ، چراکه ضعف من فقط به این دلیل هستش که در دانشگاه خوبی تا به این مقطع قبول نشدم>>
با تشکر فراوان از همه ی دوستان

سلام دوست عزیز
سوالتون رو در تاپیک زیر مطرح کنید تا بهتر راهنمایی شوید .
⑤⑨ مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 95

شاد و سلامت باشید:gol:

بالا