راهنمایی , سوالات و مشکلات مرتبط با باشگاه رو اینجا مطرح کنید

sare_r

عضو جدید
سلام....

قسمت ارسال پیام خصوصی من غیر فعال شده . نمیتونم پیامی دریافت یا ارسال کنم...چه کار کنم درست بشه؟:w20:

سـعید

مدیر بازنشسته
سلام....

قسمت ارسال پیام خصوصی من غیر فعال شده . نمیتونم پیامی دریافت یا ارسال کنم...چه کار کنم درست بشه؟:w20:
شما مطمئن هستید که این مشکل بدون دستکاری در تنظیمات شخصیتون ایجاد شده..؟؟؟
به قسمت تنظیمات شخصیخودتون برید......گزینه "تنظیمات شخصی " رو انتخاب کنید..
از زیر مجموعه " اطلاع رسانی و دریافت پیام" گزینه "فعال سازی پیامهای خصوصی" رو تیک بزنید

آخرین ویرایش:

باران بهاری

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام و خسته نباشید
چند روزیه که وارد شدن به باشگاه واقعا تبدیل به یک کار بسیار شاق و اعصاب خرد کن شده..همین امشب بعد از یک ساعت و پنج دقیقه ی تمام تلاش مداوم موفق شدم وارد سایت بشم..آن هم از داخل کافی نت..هر کافی نتی هم که رفتم همین طور بوده..
پیشاپیش ممنون از رسیدگی شما

Ebram

عضو جدید
اين مشكل باعث شده كه رفتن به خط بعدي ، حين تايپ غير ممكن بشه !!!

معمارباشی

عضو جدید
راه حلش اينه كه صفحه رو رفرش كنيد ... همين ...
اين مشكل وقتي به وجود مي اد كه تعداد عكسهاي يه صفحه زياد باشن (صفحه سنگين باشه ...) يا سرعت اينترنتون كم شده باشه ... اگر مشكل به خاطر تعداد عكسا بود ... صبر كنيد تا عكسها كامل نمايش داده بشن ... بعد صفحه رو دوباره رفرش كنيد ... اگر هم به خاطر سرعت اينترنت بود باز صفحه رو رفرش كنيد و بگذاريد صفحه كامل باز باشه ... يه دليل ديگه هم مي تونه داشته باشه (كه مربوط مي شه به همون سرعت اينترنت ...) تب هاي زياد و پشت سر هم رو باز نكنيد ... يا حداقل صفحه ها رو با هم لود نكنيد ...
مي تونيد از دكمه http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/reply.gif هم استفاده كنيد ... (به جاي رفرش صفحه !)

موفق باشيد ...

Ebram

عضو جدید
من اين مشكلو تو سايت سالارست هم داشتم كار با رفرش و صبر كردن حل نمي شه !!!

کربلایی

مدیر بازنشسته
سلام
این چند روزه سایت با من از سر خصومت شخصی در اومده!!!
هر چند وقت یه بار، موقع ورود به سایت با پیام هایی عجیب و غریب(انگار از عالم ارواح میاند!) روبرو میشم و سایت باز نمیشه!
پیام هایی مبنی بر اینکه: Gatwaye Time-out و Gatewaye not found و Bad Database
فکر کنم، سرور و بانک اطلاعاتی سایت مشکل داره!
لطفا بررسی کنید

معمارباشی

عضو جدید
سلام
این چند روزه سایت با من از سر خصومت شخصی در اومده!!!
هر چند وقت یه بار، موقع ورود به سایت با پیام هایی عجیب و غریب(انگار از عالم ارواح میاند!) روبرو میشم و سایت باز نمیشه!
پیام هایی مبنی بر اینکه: Gatwaye Time-out و Gatewaye not found و Bad Database
فکر کنم، سرور و بانک اطلاعاتی سایت مشکل داره!
لطفا بررسی کنید

در صفحه قبل ادمين فرمودند :

مشکلات سرعت کم سایت و پیام های خطا در حال رسیدگی هستند.

انشالله به زودي حل مي شه ...
اين مشكل براي همه هست ...
موفق باشيد ...

hamid1991

عضو جدید
نمی شه اینجا پست های خودمون رو بعد از چند روز ویرایش کنیم .......:cry: باید چکار کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سـعید

مدیر بازنشسته
نمی شه اینجا پست های خودمون رو بعد از چند روز ویرایش کنیم .......:cry: باید چکار کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ویرایش پست ها برای کاربران فقط تا 1 روز امکان پذیره و بعد از این مدت باید از مدیر تالار درخواست کنید تا تغییرات شما رو اعمال کند...

معمارباشی

عضو جدید
من يه مشكل عجيب دارم ....
اومدم اين فريم بهترين ارسال كنندگان و اخرين ارسالها و بهترين دعوت كنندگان و كاربران با بيشترين امتياز و ... رو بستم به طور كامل ! الان ديگه نمي تونم بيارمش !!!
تو كنترل پنلم هم چيزي در اين رابطه پيدا نكردم كه فعال كنم ...

اين هم عكسش:

سـعید

مدیر بازنشسته
من يه مشكل عجيب دارم ....
اومدم اين فريم بهترين ارسال كنندگان و اخرين ارسالها و بهترين دعوت كنندگان و كاربران با بيشترين امتياز و ... رو بستم به طور كامل ! الان ديگه نمي تونم بيارمش !!!
تو كنترل پنلم هم چيزي در اين رابطه پيدا نكردم كه فعال كنم ...

اين هم عكسش:

این مشکل به احتمال زیاد از طرف سایته...
صفحه رو ببند و دوباره باز کن....
به احتمال زیاد درست میشه...

russell

مدیر بازنشسته
سلام
من عکس آواتارم رو برداشتم که یکی دیگه بزارم اما اصلا امکانش نیست ...!!.:cry:
و مشکل ورود به سایت هم خیلی زیاده :(

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
دوستان من امروز یه موردی پیش اومد نمی دونم برای بقیه اعضا هم چنین چیزی هست یا نه؟
وقتی بعضی پستارو می خوام ارسال کنم این پیامو بهم میده

A username and password are being requested by http://forums.animparadise.com. The site says: "animparadise "

اگه توی گوگل سرچش کنین اولین گزینه هست که وقتی می خوایم داخلش بشیم همین پیامو میده.یا روی همین سایت کلیک کنین مشخصه.
ولی نمی دونم چرا اینجا پیام میده اینکه یه سایت دیگس.
لطف کنین رسیدگی کنین که مشکلی برای سایت پیش نیاره.
ممنون.

Ebram

عضو جدید
به مشكلات سايت اين رو هم اضاف كنيد كه آپلود آواتار غير ممكنه آقا اين چه وضعشه !!!

گلابتون

مدیر بازنشسته
دوستان نميدونم چرا ... من مكررا ... ارور 504 رو دريافت ميكنم... نميدونم معني اش چي ميشه ولي واقعا كلافه ام كرده ... از همه كارام عقب افتادم...ممنون ميشم كمكم كنيد.:gol:

بالا