راهنمایی برای خرید گوشی

honey.it

عضو جدید
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام دوستان

یه گوشی دو سیم کارته لمسی تصمیم دارم بخرم.نظر شما چیه؟چه مارک و مدلی پیشنهاد میدید؟

سیستم عاملش هم لطفا بگید.

اگر حدود قیمتش هم میدونید،لطفا بگید.

با تشکررررررر فراااااااواااااااااااااان!!!:gol::gol:
:gol:

jentle man

عضو جدید
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام دوستان

یه گوشی دو سیم کارته لمسی تصمیم دارم بخرم.نظر شما چیه؟چه مارک و مدلی پیشنهاد میدید؟

سونی هست اندروید
هواوی هستy510ya511بود اگه اشتباه نکنم g510دوسیم کارته هست قیمت y350وg510قیمتش 450
تومشهد

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام دوستان

شما حدود قیمتی که میخواین رو بفرما بگو تا بهت چند تا گوشی معرفی کنیم

honey.it

عضو جدید
یه سوال دیگه به نظر شما اگه من یه گوشی با قیمت مناسبتر از شهر خودمون ،شهر دیگه پیدا کردم بخرم؟منظورم از لحاظ خدمات پس از فروش و گارنتی و..

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
اگه بتونی 60-70 بیشتر هزینه کنی که دوستمون درست میگن، M خوبه. اگه نه که G510 هوآوی بد نیست. در نظر داشته باشید که M آپدیت 4.3 داره ولی G510 اندرویدش پایین تره.
یه سوال دیگه به نظر شما اگه من یه گوشی با قیمت مناسبتر از شهر خودمون ،شهر دیگه پیدا کردم بخرم؟منظورم از لحاظ خدمات پس از فروش و گارنتی و..

گوشی بی گارانتی ریسکه. وقتی می خریش باید این ریسکو بپذیری که اگه سوخت دستت به هیچ جا بند نیست. با گارانتی درسته که تو ایران گارانتی مثل اروپا نیست، ولی باز از هیچی بهتره. یه چند بار بری نمایندگی و پیگیر باشی، بعد 1-2 هفته کارتو انجام میدن.

htforyou

عضو جدید
سلام دوستان ...
یه راهنمایی می خواستم برای خرید گوشی ...
می خواستم یه گوشی ارزون قیمت تا 500 تومن ولی بدون هنگ و روون بخرم ... الان گلکسی Y دارم که واقعا ناراضیم ازش ....
خیلی شنیدم ویندوز فون روونه گوشیاش اما مثل اینکه نرم افزارای پولیش مشکل خرید تو ایران داره و نرم افزارای محانیشم کمه... اندرویدم خیری ندیدم ازش، تو رنج ارزون قیمت واقعا آشغاله ...
خواستم ببینم لومیا 525 خوبه بنظرتون یا پیشنهاد بهتری دارید ؟

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان ...
یه راهنمایی می خواستم برای خرید گوشی ...
می خواستم یه گوشی ارزون قیمت تا 500 تومن ولی بدون هنگ و روون بخرم ... الان گلکسی Y دارم که واقعا ناراضیم ازش ....
خیلی شنیدم ویندوز فون روونه گوشیاش اما مثل اینکه نرم افزارای پولیش مشکل خرید تو ایران داره و نرم افزارای محانیشم کمه... اندرویدم خیری ندیدم ازش، تو رنج ارزون قیمت واقعا آشغاله ...
خواستم ببینم لومیا 525 خوبه بنظرتون یا پیشنهاد بهتری دارید ؟

دوست عزیز بذارید در مورد نصب نرم افزار روی گوشی های جدید یه چیزی رو بگم , نرم افزار رو گوشی فقط و فقط یک کلک تبلیغاتی هست. عملا کاربران معمولی گوشی های همراه قادر نیستن و حوصله ندارند به جز انگری بردز و چند تا بازی معروف دیگه که دیگه واقعا عمرشون به سر اومده, از نرم افزارهای دیگه استفاده کنند. بنظر بنده مهمترین چیزی که تو گوشی باید به اون دقت بشه راحتی و سرعت اتصال به اینترنت و جی‌پی‌اس اون هست.

htforyou

عضو جدید
دوست عزیز بذارید در مورد نصب نرم افزار روی گوشی های جدید یه چیزی رو بگم , نرم افزار رو گوشی فقط و فقط یک کلک تبلیغاتی هست. عملا کاربران معمولی گوشی های همراه قادر نیستن و حوصله ندارند به جز انگری بردز و چند تا بازی معروف دیگه که دیگه واقعا عمرشون به سر اومده, از نرم افزارهای دیگه استفاده کنند. بنظر بنده مهمترین چیزی که تو گوشی باید به اون دقت بشه راحتی و سرعت اتصال به اینترنت و جی‌پی‌اس اون هست.
که ویندوز فون همه این نکاتو هم داره :smile:... پس لومیا 525 انتخاب خوبیه ...
من آیپد هم دارم ... یه سری چیزام می تونم تو اون بریزم ولی خواستم ببینم چیزای ضروری رو داره کامل ؟

suniya2012

عضو جدید

آهااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااایییییییییییییییییییییییییییییییییییی
یکی جواب بده دیگهههههههههه

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
با همین حدود قیمت، گوشی با کیفیت دوربین، چی خوبه؟

سلام دوست عزیز

برای راهنمایی برای خرید گوشی باید تاپیک جدید ایجاد کنید اما خب چون کارتون فوری هست ایندفعه رو میگم خدمتتون

گوشی HTC 8xt که سیستم عامل ویندوز داره
گوشی LG Optimus L7 II Dual P715 که سیستم عامل اندرویید داره

گوشی sony xperia L هم دوربینش خوبه ولی حدود 600 هزار تومن قیمتشه
اگر هم از برند هواوی هم بدتون نمیاد Ascend G600

اما در نهایت نظر من به ترتیب اینه

اول HTC 8xt اگه پیدا بشه البته
دوم سونی ایکسپریا ال البته 100 تومان گرونتر از بقیه هست
سوم گوشی ال جی
چهارم هواوی

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با کمی سرچ هم میتونید انتخاتب کنید

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به این راحتیام نیست

وختی بدونی از گوشیت چی میخای و چه انتظاری داری اتفاقا خیلی هم راحته فقط چندتا چارت رو مقایسه کن.ولی اگه خودتم ندونی دنبال چی هستی 1000تا تاپیک هم که بزنی به نتیجه نمیرسی

suniya2012

عضو جدید
وختی بدونی از گوشیت چی میخای و چه انتظاری داری اتفاقا خیلی هم راحته فقط چندتا چارت رو مقایسه کن.ولی اگه خودتم ندونی دنبال چی هستی 1000تا تاپیک هم که بزنی به نتیجه نمیرسی
میدونم چی میخوام. گوشی رنج قیمت 500 با دوربین خوب . ولی هربار که سرچ میکنم انتخابای بیشتری میبینم و تصمیم گیری سخت میشه. ضمنا نمیخوام گول تبلیغاتو بخورم واسه همین ترجیح میدم از کسایی که استفاده کردن بپرسم.

Major Geologist

کاربر ممتاز
بیشتر دخترا و یا حتی پسرای نوجوون دنبال انگری بردز و امثال این هستن. پسرا مثلا بازیه Asphalt8 یا برنامه ماشین حساب مهندسی، یه پلیر خوب و... می خوان که بعضی مواقع پیدا کردن و نصب اینا سخت میشه. وصل شدن به مارکت و دور زدن تحریما یه طرف، خرید از مارکت هم یه طرف.

htforyou

عضو جدید
بیشتر دخترا و یا حتی پسرای نوجوون دنبال انگری بردز و امثال این هستن. پسرا مثلا بازیه Asphalt8 یا برنامه ماشین حساب مهندسی، یه پلیر خوب و... می خوان که بعضی مواقع پیدا کردن و نصب اینا سخت میشه. وصل شدن به مارکت و دور زدن تحریما یه طرف، خرید از مارکت هم یه طرف.

انتظار من از یه گوشی روون اجرا کردنه کارای معمولی مثل اس ام اس و فیلم و اینا و یه سری اپلیکیشنا مثل وایبر و یه ماشین حساب و اینجور چیزاست ... دنبال بازی آنچنانی نیستم ... چون آیپد مینی هم دارم بعضی چیزای خیلی سنگین رو خیلی طالبش باشم تو اون اجرا می کنم ...

Major Geologist

کاربر ممتاز
انتظار من از یه گوشی روون اجرا کردنه کارای معمولی مثل اس ام اس و فیلم و اینا و یه سری اپلیکیشنا مثل وایبر و یه ماشین حساب و اینجور چیزاست ... دنبال بازی آنچنانی نیستم ... چون آیپد مینی هم دارم بعضی چیزای خیلی سنگین رو خیلی طالبش باشم تو اون اجرا می کنم ...
ویندوز فون که از اندروید روون تره. اگه آیپد دارید و با گوشی کارای سنگین و بازی و... نمی خواید انجام بدید، ویندوز فون خوبه.

Miss doctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
میخوام یه گوشی در حد دو میلیونی بگیرم چی بگیرم بهتره؟

کدوم مارک از همه بهتره؟

Miss doctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
قابلیت حمل کتاب الکترونیکی پزشکی

اینترنت به راه

و صفحه تقریبا بزرگ

برا دانلود مقاله

دوربینش خوب باشه

هم جلو هم عقب

فلش داشتته باشه

و نرم افزار خورش عالی باشه

بتونم بعضی کارهای کامپیوترم باهاش کنم
مثل اکسل
ورد
و از این چیزا

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز

اینترنت به راه

و صفحه تقریبا بزرگ

برا دانلود مقاله

دوربینش خوب باشه

هم جلو هم عقب

فلش داشتته باشه

مثل اکسل
ورد
و از این چیزا
پیشنهاد من به شما نوت 3 هستش ...

Major Geologist

کاربر ممتاز

اینترنت به راه

و صفحه تقریبا بزرگ

برا دانلود مقاله

دوربینش خوب باشه

هم جلو هم عقب

فلش داشتته باشه

مثل اکسل
ورد
و از این چیزا

Galaxy note 3
Xperia Z Ultra

آخرین ویرایش:

frashid_bm

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان
ببخشید دوستان میتونن یه راهنمایی کنند من بین دو گوشی گیر کردم
راستش من میخوام یه گوشی دو سیمکارت بخرم و بین این دو مدل گیر کردم
samsung galexy s4 mini dual و Huawei Ascend G700 البته اختلاف قیمت برام مهم نیست میخوام یه گوشی خوب بگیرم
البته دوستان اگه گوشی بهتری از این دو تا میشناسن معرفی کنند خیلی ممنون میشم تقریبا تو همین رنجها