رابطه آواتار با شخصیت --->>>>

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی الی جون باورت نمیشه من واسه انتخاب اواتارم اصلا معطل نشدم...چون همینجوری الکی انتخابش کردم....چمیدونستم خون دماغم میکنن:(

Savant

کاربر بیش فعال
اکثرا چیزایی رو که میپسندیم به عنوان آواتار انتخاب مبکنیم یعنی کمتر پیش میاد هدف پشتش باشه. این دوست داشتن هم قسمتی از شخصیت ماست دیگه.
چون فکر میکردم این مارلون شبیه منه انتخابش کردم.

lastgoddess

عضو جدید
من این اواتارو انتخاب کردم چون تنهایی خیلی دوست دارم و تنهام..............

Atishpare_Shahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه جون من عوضش نکن بهت میاد بابا:w11:
من خودم خوشم میاد:D
بیخیال کم حراست به ما گیر میده اینجا هم بیان گیر بدن نوبره!!!!!!!!!!!!:w39::w39:
چرا میزنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من فقط پیشنهاد دادم...:wallbash::wallbash::wallbash:
خوب گناه من چیه این وسط؟
:redface:
یارو اومده میگه ....
ولش
بگو...بگو...:w42:

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من میگم نه شخصیته و نه سلیقه ، بلکه ایده آل ذهن ما هست;)
ظاهرآ دوستانی که بحث میکنند , نمیخوان توجه کنند که حتی راه رفتن انسان هم به شخصیتش ربط داره. سلیقه هم جزو شخصیته . ایده آلهای ذهنی هم همینطور. همه رفتار و کردار و اندیشه و حتی پلک زدنش هم به شخصیتش مربوطه.
من نمیدونم ما چرا میخوایم با کلمات بازی کنیم و هی طفره میریم. بد هم نیست که همه چی به شخصیت ربط داره . خوب علم اینو میگه. نیازی به اثبات هم نداشته و نداره.
در مورد آواتار هم این عمل نوعی انتخابه که صد در صد به شخصیت ربط داره.
انسانها هر احساسی که داشته باشند به ادراکاتشون تبدیل میشه و اعمالشونو تشکیل میده.
انسانها همواره با احساساتشان زندگی میکنند. به این معنی که احساسات انسان همواره به ادراکات او تبدیل میشود و بطور مستقیم رفتار او را هدایت میکند. رفتار هر انسانی هم به شخصیتش مربوطه.
امیدوارم بتونم کمکی به باز شدن این گره که عمدآ کورش میکنیم کرده باشم. :gol:

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
آواتور هر کسی به اون طرف و دیدش نسبت به زندگی ربط داره !!

مثلا خود حامد میگه از طرح تتو خوشش اومده ...... اما برداشت از هر آواتور هم به بیننده ربط داره !!

یکی میتونه یه طراحی زیبا ببینه و یکی دیگه یه آدم برهنه !!

(راستی وقتی تلویزیون مسابقات شنا رو پخش میکنه زیرش میزنه +18 !!؟؟)

این جمله رو همیشه از من بیاد داشته باشین :

دنیا در واقع اون چیزی نیست که هست .... بلکه اون چیزیست که ما می بینیم ..... پس سعی کنیم دیدمون رو درست کنیم .....
"eder"
.
.
.
مرسی از نظرت
منم همین رو میگم
چرا ماها عادت داریم به جنبه غیراخلاقی قضیه نگاه کنیم و از زیبایی های دور و ور خودمون
فقط به جنبه گناه و شهوت توجه میکنیم. من نمیخام جانماز آب بکشم ولی وقتی پسر یا دختری رو میبینم که بی آلایش(نه آرایش) زیباست چرا نباید لذت ببرم(منظورم شهوت نیست).اون پسر یا دختر میتونه برادر و خواهر یا حتی زن و بچه خودم باشه.
چرا ما زنامون رو تو گونی های سیاه میکنیم؟چرا حداقل گونی رنگی نمیگیریم؟؟؟
از بس سیاهی دیدیم،همه چیز رو هم سیاه و زشت میبینیم

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
ظاهرآ دوستانی که بحث میکنند , نمیخوان توجه کنند که حتی راه رفتن انسان هم به شخصیتش ربط داره. سلیقه هم جزو شخصیته . ایده آلهای ذهنی هم همینطور. همه رفتار و کردار و اندیشه و حتی پلک زدنش هم به شخصیتش مربوطه.
من نمیدونم ما چرا میخوایم با کلمات بازی کنیم و هی طفره میریم. بد هم نیست که همه چی به شخصیت ربط داره . خوب علم اینو میگه. نیازی به اثبات هم نداشته و نداره.
در مورد آواتار هم این عمل نوعی انتخابه که صد در صد به شخصیت ربط داره.
انسانها هر احساسی که داشته باشند به ادراکاتشون تبدیل میشه و اعمالشونو تشکیل میده.
انسانها همواره با احساساتشان زندگی میکنند. به این معنی که احساسات انسان همواره به ادراکات او تبدیل میشود و بطور مستقیم رفتار او را هدایت میکند. رفتار هر انسانی هم به شخصیتش مربوطه.
امیدوارم بتونم کمکی به باز شدن این گره که عمدآ کورش میکنیم کرده باشم. :gol:
وقتی گفتم ایده آل و نه شخصیت منظورم این بود که ما همه یک شخصیت داریم و اگه بدونیم برای چی به این دنیا اومدیم و کارمون اینجا چیه؟!حتما به این که عیب هایی هم داریم و میتونیم بر طرفشون کنیم هم اعتقاد پیدا می کنیم.پس می تونیم با تلاش و صحبت و درک از این شخصیت به ایده آل خودمون برسیم/

Sepideh.mt

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هروقت این عکسو نگاه میکردم حسه خوبی پیدا میکردم. بعضی وقتا چند دقیقه نگاش میکردم

وقتی عضو شدم این عکسو گذاشتم. هم اینجا هم نواندیشان

نمیدونم شایدم شبیه هم باشیم:w38:

mona 23

عضو جدید
اواتار من خیلی شبیه خودمه
من سعی کردم آواتارم به شخصیتم بخوره:smile:
یه دختر تقریبا خجالتی:redface:
اما نظرم اینکه آواتار لزوما بیانگر اعتقادات و شخصیت طرف نیست
همونطور که دوستان گفتند ممکنه از روی علایق و..باشه

Savant

کاربر بیش فعال
اواتار من خیلی شبیه خودمه