ذوب چدن

Arman6542

عضو جدید
سلام
من میخواستم یک سری پنجه برای میکسر بتن ریخته گری کنم قطعات تحت سایش وفشارند میخواستم اونارو از چدن برزم یه کوره بوته ای کوچک هم دارم ولی تجربه عملی ریخته گری ندارم.قراضه چدن از کجا تهیه کنم؟ چطور چدن قراضه رو به چدن نشکن تبدیل کنم؟

m.abedi1986

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من میخواستم یک سری پنجه برای میکسر بتن ریخته گری کنم قطعات تحت سایش وفشارند میخواستم اونارو از چدن برزم یه کوره بوته ای کوچک هم دارم ولی تجربه عملی ریخته گری ندارم.قراضه چدن از کجا تهیه کنم؟ چطور چدن قراضه رو به چدن نشکن تبدیل کنم؟
به نظرمن بدی بیرون برات بریزن خیلی به نفعته چون خودت بریزی احتمال زیادخراب میشه ازماگفتن:D

برای تبدیل چدن به چدن نشکن بایدازمنیزیم استفاده کنی.اگرخودت خواستی بریزی بهترین روش ،روش منیزیم داخل راهگاه هست.منیزیم روداخل راهگاه بریزوبعدذوبتو بریز.
ولی بازم میگم بدی برات بریزن خیلی بهتره

فرهنگ

مدیر بازنشسته
سلام

اناليز موادي كه داري رو حتما داشته باش چون هر عنصري اضافه باشه يا بيش از مقدار متعارف باشه ساختارتو ميتونه به مبريزه . فكر مكينم بهتره به كساني بسپري كه تجربه ريخته گري چدن دارن... اگر هم كسب تجربه ميخواي كني حتما اناليزموادتو بگير بعد