*** دیدار حضوری بچه های قزوین ***

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه های قزوینی میخوایم دیدار حضوری بذاریم .. تو یه جای خوب شهر .. راجع به زمان و مکانش نظر بدین که کی باشه ..

من خودم یکشنبه دوشنبه سه شنبه میتونم بیام .. ( از 8 صب تا 7 شب میتونم )

arjomand

عضو جدید
من سه شنبه (از ساعت 6 بعد از ظهر) تا جمعه (4 بعد از ظهر) این هفته قزوینم. تا 3 هفته دیگه قزوین نیستم.:redface:
اول مشحص کنید برای این هفته ست؟ یا نه

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
من سه شنبه (از ساعت 6 بعد از ظهر) تا جمعه (4 بعد از ظهر) این هفته قزوینم. تا 3 هفته دیگه قزوین نیستم.:redface:
اول مشحص کنید برای این هفته ست؟ یا نه

سلام .. بذا بینم بچه ها چن نفر این هفته میان .. هنوز تو صفحه ی خیلیا نذاشتم لینکشو ..

M7M

اخراجی موقت
من نمیتونم بیام قزوین

هرکی میخواد منو ببینه بیاد کرج

mahgool

عضو جدید
منم باید ببینم برنامتون چجوری به روز ای خودم می خوره یا نه این روز های که شما گفتین زینب خانم من همش رو نیستم فقط بعضی وقتا که سه شنبه ها کلاسام تشکیل نشه میتونم بیام

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم باید ببینم برنامتون چجوری به روز ای خودم می خوره یا نه این روز های که شما گفتین زینب خانم من همش رو نیستم فقط بعضی وقتا که سه شنبه ها کلاسام تشکیل نشه میتونم بیام

منم سه شنبه ها میتونم .. نظر بقیه راجع به سه شنبه چیه ؟

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من از ساعت 3 تا 8 شب به غیراز دو روز آخرهفته میتونم بیام ... خوشحال میشم شما عزیزان رو ببینم .

موفق باشید....

خوفه .. منم با بعد از ظهر ها موافقم .. بچه ها روز سه شنبه ی هفته ی دیگه فک کنم چون شب تاسوعاست یه خورده جالب نباشه .... باز حالا نظر بدید اگه موافق باشید هفته ی دیگه یا هفته ی بعدش سه شنبه ساعت 3 یا 4 مکانشم با پیام خصوصی میگم ... البته با پیام خصوصی راجع به مکانش نظر بدین ..

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها بگین کیا سه شنبه ساعت 3 می تونن بیان ...

این افراد گفتن می تونن بیان ..

zeinab68

Roozbeh69

omran759

e_mech

عضو جدید
درود بر هم شهری ها گل

این هفته یه کم درگیر کارای محرمیم. اگه هفته های بعد باشه بهتره( به غیر از 5 شنبه ها و صبح ها)

بدرود

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
طبق آخرین برنامه ریزی ها قرار ساعت 5

روز سه شنبه

مکان پارک ملت ..

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
5 نفر تا حالا گفتند قطعا میان ..

هر کس دیگه هم میاد شمارشو بده باهاش هماهنگ کنم ..