دوش گرفتن با آب سرد......!

3D.MAX

عضو جدید

Girlicious

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقیقا مثل منه ...............منم با اب سرد اصلا نمیتونم

b_xxxxxxeman

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حالا ما يه بار مهمون اومده بود خونمون...خجالتي بود بيچاره
رفته بود حموم...شيره ابه گرم يه كم مورد داشت درست كار نميكرد ...اونم روش نميشده بگه...با همون ابه سرد مشفول ميشه
يه لحظه ديدم از حموم صدا اب مياد ولي ابگرمكن كار نميكنه...فهميدم قضيه چيه
رفتم پشته دره حموم....چشمتون روزه بد نبينه انگار كه دوي مارتن شركت كرده بود...همچين له له ميزد بيچاره:biggrin:

sarvenaz4

عضو جدید
akhe E=hami_sani;4722412]شماره 6 اخرشه.واقعا زدی تو هدف[/QUOTE]
akhe aslesh hamooom be abe sarde abe garm vase bachehast sarma nakhoran az ma gozasht.

sarvenaz4

عضو جدید
حالا ما يه بار مهمون اومده بود خونمون...خجالتي بود بيچاره
رفته بود حموم...شيره ابه گرم يه كم مورد داشت درست كار نميكرد ...اونم روش نميشده بگه...با همون ابه سرد مشفول ميشه
يه لحظه ديدم از حموم صدا اب مياد ولي ابگرمكن كار نميكنه...فهميدم قضيه چيه
رفتم پشته دره حموم....چشمتون روزه بد نبينه انگار كه دوي مارتن شركت كرده بود...همچين له له ميزد بيچاره:biggrin:
khoda bede az in mehmoooonaye khejalatio kam rooo.

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
وایییییییییییییی خیلی بددددددددددددد:confused:

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عاشقه آب سردم!!!
نه خالی بستم، نیستم!!!!!
ولی بعضی وقتا واقعا میچسبه!!!

رجبی علی

عضو جدید
بعضی وقتا نیازم میشه مخصوصا موقعی که عصبانی یا نارحت هستم بهم آرامش میده ولی تامرز سکته میرم:smile:

3D.MAX

عضو جدید
قابل شمارو نداشت.....اگه میخواید بازم بزارم...از این عکسا:cool:

Dear.Doctor

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
از آب گرم متنفرم البته بدآموزی نداشته باشه ها سرما میخورین سکته ی مغزی می کنین تازه یمی از دوستای من تو بارون اومد رفت حموم یه بیماری نمی دونم چی گرفت و متاسفانه فوت کرد

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
از آب گرم متنفرم البته بدآموزی نداشته باشه ها سرما میخورین سکته ی مغزی می کنین تازه یمی از دوستای من تو بارون اومد رفت حموم یه بیماری نمی دونم چی گرفت و متاسفانه فوت کرد
چی ؟ چی شد فوت کرد:surprised:

mmm111kkk

عضو جدید

علامت سوال های زیادی برای من بوجود آمد : دوستتون سکته مغزی کرد؟چند روز زیر بارون بوده؟ آب حموم سرد بوده؟آب سرد به غیر سرما خوردگی مگه باعث بیماری دیگه ای هم میشه؟

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اره گویا یه بیماریه دیگه هم جدیدا اضافه شده.بیماریه لاعلاج مرگ.هنوز نتونستن براش درمانی ارائه بدن
البته من تا حالا نمردم.سابقه نداشته.

Dear.Doctor

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
یه مصافتی رو تا خونشون تو بارون طی کرد همین که رسید خونشون رفت حموم وقتی بیرون اومد حالش بد شد نمی دونم چرا افتاد زمین دکترا می گفتن چون سرش زمین خورد بیمار شد که لت اینکه چرا زمین خورده بود به من نگفتن وسرانجام بعد یه یک ماهی فوت کرد البته شاید اطلاعاتم غلط باشه چون از دکترش نتونستم بپرسیدم ماماش به مامانم گفته بود مامانمم به من گف

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اخ اخ گفتیی!!!
هر چند گاهی حال میده ولی ...:cry:

Dear.Doctor

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

ببخشید منظورم سکته ی قلبی بود حتی شما اگه پای خودتون تو آب خیلی سرد بذارین سکته می کنین آخه قلب پای دوم انسانه:redface:

انسان جایز خطاست:redface: