دوست دارین چه کسی رو صندلی داغ بشینه ؟

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز

مــــــــرجــــــــان بــــــــشــــــــیــــــــــــنـــــــــــه
"Coral"
جالبه خودت دوساله از زیر صندلی داغ در رفتی بعد الان اسم برادر زاده منو مینویسییییییییییییی به چه اجازه ای هاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟:surprised::mad::razz::D:cool:

"Coral"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

مــــــــرجــــــــان بــــــــشــــــــیــــــــــــنـــــــــــه
"Coral"

بشین بینم بابا :|
:razz:
خودت ننشستی :|
بابایِ بد:D
جالبه خودت دوساله از زیر صندلی داغ در رفتی بعد الان اسم برادر زاده منو مینویسییییییییییییی به چه اجازه ای هاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟:surprised::mad::razz::D:cool:
ای قربونت برم عمه:redface:

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
من یه سوال تخرصصی دارم !!
الان نیروها و جیگر پاره هیا من کجان !! دوتا صندلی اخیر چرا نبودن ؟؟؟ صندلیا سرد شده ستونای صندلی نیستن :D ...البته خوبه باز محمد هستش :دی

Reza_1989

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرجان چقد پول بهت داده من 2 برابرشو میدم:D
بگو مرجان بشینه:redface:
بشین بینم بابا :|
:razz:
خودت ننشستی :|
بابایِ بد:D
تو چکار من داری؟:|

مــــــــرجــــــــان بــــــــشــــــــیــــــ ــــــنـــــــــــه

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان نیروها و جیگر پاره هیا من کجان !! دوتا صندلی اخیر چرا نبودن ؟؟؟ صندلیا سرد شده ستونای صندلی نیستن :D ...البته خوبه باز محمد هستش :دی
بپرس حمید گامبو نه ببخشید گل بلبل:D
نیرو کیه دیگه؟ جیگرت مگه اینجاس؟؟!!!:surprised: بودیم که ندیدی؟؟:confused:همون دیگه ستونا سوخت:D

صبر کن ببینم از کی تا حالا ما جیگرت شدیم؟؟؟!!!:surprised::cool:

"Coral"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

:|
حمیـــت نیر ؟؟؟جیگر پاره ؟؟؟ :|
عجب:D
خبرشون کن بگو بیان سوال بپرسن خو:D
خواهشا بگو سوالای منو حلقی نکنن:|
مرجان چقد پول بهت داده من 2 برابرشو میدم:D
بگو مرجان بشینه:redface:

تو چکار من داری؟:|

مــــــــرجــــــــان بــــــــشــــــــیــــــ ــــــنـــــــــــه

مَـــــرجان نمیشینه،حلقتو پاره نکن :|
عمه از برادر زادش پول نمیگیره:cool:
رضا بشینه داداش منه ولی باید بشینه:D
Reza_1989

آ باریکلا عمه جون جونممممممم

رضا بشین:D

Sima

مدیر تالار مهندسی هسته ای همکار مدیر تالار زبان
مدیر تالار
کاربر ممتاز
فقط و فقط مرجـــــــــــــــــــــی:)

Reza_1989

عضو جدید
کاربر ممتاز
فقط مرجان بشینه:D
دوستان همکاری بفرمایید این جوحه رو بشونیم سر جاش (رو صندلی)
ثمین منو به مرجان فروختی؟:|
من دمپایی پاره ام منو فروختی جوجه گرفتی به جاش؟:|:|:|

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
اینایی که میگید کیا هستن؟

"Coral"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فقط و فقط مرجـــــــــــــــــــــی:)
نــــــــوچ:D
فقط مرجان بشینه:D
دوستان همکاری بفرمایید این جوحه رو بشونیم سر جاش (رو صندلی)
ثمین منو به مرجان فروختی؟:|
من دمپایی پاره ام منو فروختی جوجه گرفتی به جاش؟:|:|:|

پِـــــــــــدر میام زبونتو میبرما،بشین بینم:D
نوبته زیلوفر مگه نیست؟ :D

دقیقن نوبت نیلوئه:D

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام خدمت قدرت مطلق تالار زنگ تفریح، سرور ما، بزرگ مرد حمید خان :
احتراما به استحضار می رساند چنانچه اگر می شود در صندلی داغ این نوبه، هردو گزینه نیلوفر و مرجان را با همدیگر بنشانید، باشد که با ایجاد قوانینی در خور شان و منزلت تغییری در وضعیت صندلی داغ ایجاد نمایید. اگر چنانچه با این امر موافق هستید در همینجا بیان فرمایید تا بنده حقیر اگر شایسته کمک به شما هستم همکاری لازم را انجام دهم :|
با تشکر از شما .... (پرشین کبیر)

Reza_1989

عضو جدید
کاربر ممتاز
احتراما به استحضار می رساند چنانچه اگر می شود در صندلی داغ این نوبه، هردو گزینه نیلوفر و مرجان را با همدیگر بنشانید، باشد که با ایجاد قوانینی در خور شان و منزلت تغییری در وضعیت صندلی داغ ایجاد نمایید. اگر چنانچه با این امر موافق هستید در همینجا بیان فرمایید تا بنده حقیر اگر شایسته کمک به شما هستم همکاری لازم را انجام دهم :|

منم موافقم:D

مدیر زنگ تفریح.....حمایت....حمایت
حمید بیا اینا رو بشون رو صندلی:)

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز

منم موافقم:D

مدیر زنگ تفریح.....حمایت....حمایت
حمید بیا اینا رو بشون رو صندلی:)
یه روزی با هم دشمن هستید یه روزی هم دست و دوست و برادر
من واقعا موندم تو کار شماها:ا
آقا حالا که رقتار شما اینگونه شد و دسته بندی شد بین موجودات برتر ( یعنی مردا:ایشش ) و موجودات دوست داشتنی یعنی خانوما(ایول به خودمون:)) بنابراین :
به استحضار مدیر محترم تالار زنگ تفریح حمید خان گل بلبل گل درچمن مدیر مدبر و توانا
بنده تقاضا دارم این رضا و پرشین کبیر را با هم بنشانید روی صندلی تا درسی حسابی به این دو موجود زشتو و پیر دهیم:w43:
با تشکر

persian_land

Reza_1989

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حمیت مگه طبق اون رای گیری که کردی، بچه ها نمیشینن رو صندلی؟ :|
الان بیا شفاف سازی کن ! :|

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
بپرس حمید گامبو نه ببخشید گل بلبل
نیرو کیه دیگه؟ جیگرت مگه اینجاس؟؟!!! بودیم که ندیدی؟؟همون دیگه ستونا سوخت

صبر کن ببینم از کی تا حالا ما جیگرت شدیم؟؟؟!!!

اره بابا اینجا کلی نیروهای متعهد و منظبت صندلی تربیت شده بودن ..حیگر پاره های من !! کجان الان ؟:D
کی !! چه سریعم به خودشون میگیرن ملت :D

:|
حمیـــت نیر ؟؟؟جیگر پاره ؟؟؟ :|
عجب
خبرشون کن بگو بیان سوال بپرسن خو
خواهشا بگو سوالای منو حلقی نکنن:|

مَـــــرجان نمیشینه،حلقتو پاره نکن :|

آ باریکلا عمه جون جونممممممم

رضا بشین:D

fgd ? بلی ؟:دی
نه دیگه مزش به همینه که خبر نکنی وگره که دیگه بی مزه میشه !:دی
من ز همینجا اجازه دهنی شدن سوالای خودمو میدم دیگه وقتم خیلی کم شده خودم نمیرسم :D

اینایی که میگید کیا هستن؟

بابا نیروهای تربیت شده و متعهد صندلی ! کوجان :D

با سلام و خسته نباشید خدمت روح پر فتوح نیروهای تبعید شده یا ناپدید شده ی صندلی داغ :دی
احتراما به اطلاع میرساند برنامه صندلی داغ ها طبق تاپیک نظر سنجی برگزار شده که در تالار زنگ تفریخ به صورت مهم موجود میباشد اراعه خواهد گشت :D... اگر نیلوفر همون دیزابره بگین :دی

Sima

مدیر تالار
کاربر ممتاز
ما از ترتیب بقیه خبر داریم اونا که حتمیه دیگه کاری نداریم
(شفاف سازی شده برای برخی دوستان عزیز)
:cool:

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز

با سلام و خسته نباشید خدمت روح پر فتوح نیروهای تبعید شده یا ناپدید شده ی صندلی داغ :دی
احتراما به اطلاع میرساند برنامه صندلی داغ ها طبق تاپیک نظر سنجی برگزار شده که در تالار زنگ تفریخ به صورت مهم موجود میباشد اراعه خواهد گشت :D... اگر نیلوفر همون دیزابره بگین :دی
با عرض سلام مجدد خدمت با سعادت و همای روی شما:
طبق بررسی و مطالعات انجام شده نیلوفر همان دیزایر است که با تغییر نام کاربری خود قصد عوام فریبی و گریز از دستان پرقدرت شما و دوستداران شما را داشته است. لذا خواهشمندیم با تمام وجود این شخص را به صندلی نزدیک گردانده و در کنار دوستش مرجان متخلص به کارول بنشانید تا درسی باشند برای تمام کسانی که قصد دارند از دستان پرقدرت مدیر صندلی داغ بگریزند. حاضریم به تبعیت از شما هر آنچه امر می فرمایید با جان و دل پذیرا باشیم.

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز

اره بابا اینجا کلی نیروهای متعهد و منظبت صندلی تربیت شده بودن ..حیگر پاره های من !! کجان الان ؟:D
کی !! چه سریعم به خودشون میگیرن ملت :D

بابا نیروهای تربیت شده و متعهد صندلی ! کوجان :D

حمیت شکلکهای پست منو پاک کردی بعد میگی به خودت میگیری:D

بابا این نیروهات دیگه از سایت فراری شدی نمیان دیگه:دی

آره همون نیلوفره
ولی این احسان پیر و رضا زشتو باید بشینن:)

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
یه روزی با هم دشمن هستید یه روزی هم دست و دوست و برادر
من واقعا موندم تو کار شماها:ا
آقا حالا که رقتار شما اینگونه شد و دسته بندی شد بین موجودات برتر ( یعنی مردا:ایشش ) و موجودات دوست داشتنی یعنی خانوما(ایول به خودمون) بنابراین :
به استحضار مدیر محترم تالار زنگ تفریح حمید خان گل بلبل گل درچمن مدیر مدبر و توانا
بنده تقاضا دارم این رضا و پرشین کبیر را با هم بنشانید روی صندلی تا درسی حسابی به این دو موجود زشتو و پیر دهیم:w43:
با تشکر

persian_land

Reza_1989

عه اینطوری بوده قضیه ؟ باید مطالعاتش اغاز بشه پس :D

حمیت مگه طبق اون رای گیری که کردی، بچه ها نمیشینن رو صندلی؟ :|
الان بیا شفاف سازی کن ! :|

]vh nrrh xfr h,ki چرا دقیقا طبق اونه روندش حله قضیه :d

حمیت شکلکهای پست منو پاک کردی بعد میگی به خودت میگیری:D

بابا این نیروهات دیگه از سایت فراری شدی نمیان دیگه:دی

آره همون نیلوفره
ولی این احسان پیر و رضا زشتو باید بشینن:)

مزاح نمودم البته ..:دی
عه پس تو لیست هستش دیگه اینهمه راهپیمایی نمیخواد که :دی

با عرض سلام مجدد خدمت با سعادت و همای روی شما:
طبق بررسی و مطالعات انجام شده نیلوفر همان دیزایر است که با تغییر نام کاربری خود قصد عوام فریبی و گریز از دستان پرقدرت شما و دوستداران شما را داشته است. لذا خواهشمندیم با تمام وجود این شخص را به صندلی نزدیک گردانده و در کنار دوستش مرجان متخلص به کارول بنشانید تا درسی باشند برای تمام کسانی که قصد دارند از دستان پرقدرت مدیر صندلی داغ بگریزند. حاضریم به تبعیت از شما هر آنچه امر می فرمایید با جان و دل پذیرا باشیم.

با عرض قربونت خدمت شما دوست گرامی :D
ای خائن !! میگویم مدتی نیست نگو طف پیچیده به بازی :دی ... حتما اورا به چار سیخ عدالت اَتَچ خواهیم نمود :دی ... دوستش مرجان شخصی .... استغفرال ... :دی ..باز یادی از خاطرات شد :D
,gd fun hc lxhguhj ای پدر ( همون ای بابا :دی) !! ولی بعد از مطالعات شاید به عنوان نمونه یبار این کار را نمودیم ببینیم چه شود ..حل است حل است :D

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز

عه اینطوری بوده قضیه ؟ باید مطالعاتش اغاز بشه پس :D

]vh nrrh xfr h,ki چرا دقیقا طبق اونه روندش حله قضیه :d

مزاح نمودم البته ..:دی
عه پس تو لیست هستش دیگه اینهمه راهپیمایی نمیخواد که :دی
آره بابا قضیش از فیثاغورس هم طولانی تره ، آره جای مطالعه و بررسی بیشتر داره تا این موجودات نام برده به سزای اعمالشون برن :دی
بنده آشنایی دارم با مزح های شما:دی
نه راهپیمایی که از اولش هم نمیخاست ولی راهنمایی لازم بود که من از شما دریغ نداشتم:D:)

Sima

مدیر تالار
کاربر ممتاز
حمید من موندم ملت چیزیو که معلومه واسه چی هی تکرار میکنن صندلی نیلو که قطعی شده
زیلو زیلو :دی
حالا بیا واسه اینا شفاف سازی کن

بالا