دوست دارم بخوانــــی

F.H

عضو جدید
گاهی در زندگی دلتان به قدری برای كسی تنگ می شود
كه می خواهید او را از رویاهایتان بیرون بیاورید
و آرزوهای خود در آغوش بگیرید

وقتی در شادی بسته می شود، در دیگری باز می شود
ولی معمولاً آنقدر به در بسته شده خیره می مانیم
كه دری كه برایمان باز شده را نمی بینیم
به دنبال ظواهر نرو؛ شاید فریب بخوری
به دنبال ثروت نرو؛ این هم ماندنی نیست
به دنبال كسی باش كه به لبانت لبخند بنشاند
چون فقط یك لبخند می تواند
شب سیاه را نورانی كند
كسی را پیدا كن كه دلت را بخنداند

هر چه میخواهی آرزو كن
هر جایی كه میخواهی برو
هر آنچه كه میخواهی باش
چون فقط یك بار زندگی می كنی
و فقط یك شانس داری
برای انجام آنچه میخواهی
خوب است كه آنقدر شادی داشته باشی كه دوست داشتنی باشی
آنقدر ورزش كنی كه نیرومند باشی
آنقدر غم داشته باشی كه انسان باقی بمانی
و آنقدر امید داشته باشی كه شادمان باشی
شاد ترین مردم لزوماً
بهترین چیزها را ندارند
بلكه بهترین استفاده را می كنند
از هر چه سر راهشان قرار میگیرد
همیشه بهترین آینده بر پایه گذشته ای فراموش شده بنا می شود
نمیتوانی در زندگی پیشرفت كنی
مگر غمها و اشتباهات گذشته را رها نكنی

وقتی كه به دنیا آمدی، تو گریه می كردی
و اطرافیانت لبخند به لب داشتند
آنگونه باش كه در پایان زندگی
تو تنها کسی باشی که لبخند بر لب داری
و اطرافیانت گریه می كنند

مهسا 1366

عضو جدید
کاربر ممتاز
گاهی در زندگی دلتان به قدری برای كسی تنگ می شود
كه می خواهید او را از رویاهایتان بیرون بیاورید
و آرزوهای خود در آغوش بگیرید

واقعا این لحظات رو تجربه کردم...

به دنبال كسی باش كه به لبانت لبخند بنشاند
چون فقط یك لبخند می تواند
شب سیاه را نورانی كند
كسی را پیدا كن كه دلت را بخنداند

و فک میکردم که با بودنش همه دنیارو دارم ولی حالا ...:cry::cry:
مرسی دوست من خیلی زیبا بود.:gol:

• Like
واکنش ها: F.H

F.H

عضو جدید

ولي حالا چي؟

خودمم كسي رو كه دوستم داشت به شدت از خودم رنجوندم حتي هيچ راهي براي برگشتنش نذاشتم.هيچ وقت فكر نميكردم يه روزي دلم اونقدر براش تنگ ميشه كه بخوام اون رو از رویاهام بیرون بیارم

مهسا 1366

عضو جدید
کاربر ممتاز

ولي حالا چي؟

خودمم كسي رو كه دوستم داشت به شدت از خودم رنجوندم حتي هيچ راهي براي برگشتنش نذاشتم.هيچ وقت فكر نميكردم يه روزي دلم اونقدر براش تنگ ميشه كه بخوام اون رو از رویاهام بیرون بیارم

هیچی!
داغونم و خسته!
خودمم نمیدونم چی میکنم ... کاش خدا مثل همیشه هوامو داشته باشه...
البته من میدونم ولی اون نمیدونه .......

مهسا 1366

عضو جدید
کاربر ممتاز

my_silent_is_cry

عضو جدید

گیگیل

عضو جدید
خودمم كسي رو كه دوستم داشت به شدت از خودم رنجوندم حتي هيچ راهي براي برگشتنش نذاشتم.هيچ وقت فكر نميكردم يه روزي دلم اونقدر براش تنگ ميشه كه بخوام اون رو از رویاهام بیرون بیارم[/QUOTE]
چرا شما دخترها اینجوری هستین وقتی یه پسری بهتون ابراز علاقه میکنه میگه عاشقتم به جای اینکه عاشقش بشین ازش فاصله میگیرین خودم اینو تجربه کردم باید بهتون بی محلی بشه اونوقته که شما طرفمون میان

F.H

عضو جدید
چرا شما دخترها اینجوری هستین وقتی یه پسری بهتون ابراز علاقه میکنه میگه عاشقتم به جای اینکه عاشقش بشین ازش فاصله میگیرین خودم اینو تجربه کردم باید بهتون بی محلی بشه اونوقته که شما طرفمون میان[/QUOTE]

اين جوري كه تو فك ميكني نبود،از روزي كه ديدمش اصلا ازش خوشم نميومد.كارم دستش گير بود و به واسطه مساله كاري بود كه با هم آشنا شديم،وقتي بهم ابراز علاقه كرد شوكه شدم آخه ما اصلا به هم نميخورديم.الانش هم كه فكر ميكنم ميبينم ما واقعا به درد هم نميخورديم.فقط عجيب دلم براش تنگ شده.همين

گیگیل

عضو جدید
اين جوري كه تو فك ميكني نبود،از روزي كه ديدمش اصلا ازش خوشم نميومد.كارم دستش گير بود و به واسطه مساله كاري بود كه با هم آشنا شديم،وقتي بهم ابراز علاقه كرد شوكه شدم آخه ما اصلا به هم نميخورديم.الانش هم كه فكر ميكنم ميبينم ما واقعا به درد هم نميخورديم.فقط عجيب دلم براش تنگ شده.همين[/QUOTE]
اصلا دوست ندارم جای اون بنده خدا باشم مطمینم هزار بار خودشو خورده که مگه من چه ایرادی داشتم که اون منو نخواست گناه داشت

F.H

عضو جدید
اصلا دوست ندارم جای اون بنده خدا باشم مطمینم هزار بار خودشو خورده که مگه من چه ایرادی داشتم که اون منو نخواست گناه داشت

[/QUOTE]

حتي سوال نكرد چرا؟؟؟؟؟
شايد اگه ميپرسيد براش توضيح ميدادم دنياي من چقدر با اون فاصله داره،برام خيلييييييييي عجيب بود كه وقتي گفتم نه به خودش زحمت يه سوال پرسيدن هم نداد منم با خودم گفتم به درك،اگر براش مهم بود ميپرسيد

گیگیل

عضو جدید
[/COLOR][/QUOTE]

حتي سوال نكرد چرا؟؟؟؟؟
شايد اگه ميپرسيد براش توضيح ميدادم دنياي من چقدر با اون فاصله داره،برام خيلييييييييي عجيب بود كه وقتي گفتم نه به خودش زحمت يه سوال پرسيدن هم نداد منم با خودم گفتم به درك،اگر براش مهم بود ميپرسيد[/QUOTE]
پس این ابراز علاقه نبود به نظرم یه هوس بوده میخواسته بگه منم هستم وگرنه اگه واقعا عاشقت بوده ثابت میکرده که دوست داره نه اینکه با یه نه بره پشت سرشم نگاه نکنه

F.H

عضو جدید
[
پس این ابراز علاقه نبود به نظرم یه هوس بوده میخواسته بگه منم هستم وگرنه اگه واقعا عاشقت بوده ثابت میکرده که دوست داره نه اینکه با یه نه بره پشت سرشم نگاه نکنه

[/QUOTE]

اينو من از اولش ميدونستم
حالا من بايد بپرسم چرا شما پسرا اينقدر جو گيرين كه وقتي بهتون يه روي خوش نشون ميديم فكر ميكنين براي خودتون كسي هستين؟؟!!!

F.H

عضو جدید
حالا ناراحت نشي و فورا جبهه بگيري
منظوري نداشتم!! كلا گفتم

گیگیل

عضو جدید
حالا ناراحت نشي و فورا جبهه بگيري
منظوري نداشتم!! كلا گفتم
نمیدونم چی بگم همینطور که همه دخترها شبیه هم نیستن پسرها هم شبیه هم نیستن من اگه جای اون پسره بودم اگه واقعا میخواستمت هیچ وقت اینکارو نمیکردم شایدم پسره ترسیده با خودش گفته اگه دلیلشو بپرسم یا اسرار کنم از چشمت بیفتم

F.H

عضو جدید
نمیدونم چی بگم همینطور که همه دخترها شبیه هم نیستن پسرها هم شبیه هم نیستن من اگه جای اون پسره بودم اگه واقعا میخواستمت هیچ وقت اینکارو نمیکردم شایدم پسره ترسیده با خودش گفته اگه دلیلشو بپرسم یا اسرار کنم از چشمت بیفتم

از اولش هم تو چشمم نبود
خدا رو شكر ميكنم كه از اون دخترايي نيستم كه زود عقلم رو بدم دست دلم و چشمم كور شه و خلاصه جوگير شم