دوستان میشه راهنمایم کنید گیر کردم بین چندتا گوشی موندم کدومو بخرم....

mirror_life2006

عضو جدید
میخام گوشی بخرم بین 5 تا گزینه گیر کردم
پول بنده تا مرز 2 ملیونه حالا یه کم بالا و پایین حالا بین نت 3 سامسونگ و زد وانه سونی و وانه اچتیسی و جی 2 الچی و 5 اپل واقعا موندم کدومو بخرم یه عده میگن سامسونگ یه عده میگن سونی یه عده میگن الجی یه عده میگن اچتی سی یه عده میگن اپل خلاصه واقعا انتخاب واسه خریدنش سخت شده فقط خواهشی که دارم هر کی هر برندیرو که پیشنهاد میده با دلیل پیشنهاد بده تا راجع بهش بحث کنیم تا به نتیجه مطلوب برسیم البته الانم دیر وقته من تایپینگو ایجاد کردم اما فردا یه سری بهش میزنم.
هر برندیم که روش تحقیق کردم به یه سری معایبی در اون برند رسیدم.
بزارید اول نظر خودمو بازگو کنم.
از نت 3 شروع میکنم.
نت 3 معایبش اینه اولا که کلی تحقیق کردم مدلی که در ایران هستش 9000 هست و 8 هسته ای که بیشتر سایتا توصیه کردن مدل 9005 رو بخرید به خاطر این که 8 هسته ایش مشکل داغ کردن داره.
جدا از اون بزرگیشه که حمل و نقلشم سخته و از همه بدتر بازم جنس پلاستیک بودنشه و تو برخی سایتام عنوان شده که تقلب گرافیکی در نتیجه بنچ مارکاش انجام داده ولی خوب محاسنه خوبی داره جدا از این ایراداتاش.
سونی زد وان
همون زاویه دید از بغل که هنوز حل نشده یه سایتی نوشته بود در رابطه با ضد اب بودنش به علت این که باتریش پلمپه اگه احیانانا در اینده باترش دچار مشکل بشه نتیجتا باید از پلمپ در بیاد و احتمال این که در اون موقع خاصیت ضد اب بودنشو از دست بده خیلی زیاده. و بازم ایراداتی که ازش گرفته بودن راجع به باتریش بود که کمتر از حد انتظار نگهداری میکنه و دوربینشم با این که قدره اما باز در حد 20 نیستش و جالبتر این بود که نوشته شده بود دوربین نت 3 باهاش برابری میکنه حالا نمیدونم تا چه حدی صحت داشت.
اپل
ولا اپلم باز گفته های همیشگی که تو ایران کار نمیده و از این حرفا.
اچتیسی
اینو از یکی از تعمیر کارا شنیدم که میگفت قطعاته اچتیسی در ایران تایابه و سخت گیر میاد و اگه نیاز به تعمیر داشته باشه خیلی سخت تعمیر میشه حالا جدا از این حرفا هم اچتیسی به نظر من پوله برندشو میخوره و گوشیاش گرونه و به صرفه نیست.
الجی
ولا تو نظرات همه ازش خوب گفتن الا چند مورد ولی نظر خودم رو این برند نیست بیشتر رو سونی و سامسنگه چون حس میکنم الجی مارکه ضعیفی هستش.
منتظر نظراته گرمتون با عقل و منطق هستم با تشکر.

mina madah

عضو جدید
سلام ميرور جان من ميگم اچتيسي بگير خيليم خوبه تعميرگاه هم براي خودش گفته مدلي هم هست كه هيچ وقت خراب نميشه خيالت راحت

mirror_life2006

عضو جدید
سلام ميرور جان من ميگم اچتيسي بگير خيليم خوبه تعميرگاه هم براي خودش گفته مدلي هم هست كه هيچ وقت خراب نميشه خيالت راحت
سلام دوسته عزیز ممنون بابت راهنمایتون اما شما با دلیل میگفتین بهتر بود خودتون اچتیسی دارید؟;)

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
آقا هر گوشیی یه معایبی داره! هیچ گوشیی پیدا نمی کنی که خالی از ایراد باشه. مدلایی که شما گفتی همه پرچمدارای برندا بود اکثرا. اپل سیستم عاملش خیلی قویه، اما به خاطر ایران و تحریما تا حدودی برنامه های جانبیش اذیت می کنه. سونی دوربینش 20، ضد آبه؛ ال جی سرعتش از گلکسی اس 4 بیشتره اما برنامه هاش کمتر از اس 4. هر شخصی هم بهت نظر بده علاقه و برند محبوبشو بهت میگه. از من باشه میگم سونی، آقای... باشه میگه سامسونگ، مدیر... میگه اپل. به نظر من هر کدومو دوست داری بگیر. 4تا آپشن اون بالاتر داره، 4 تا آپشن متفاوت اون یکی داره.

mirror_life2006

عضو جدید
آقا هر گوشیی یه معایبی داره! هیچ گوشیی پیدا نمی کنی که خالی از ایراد باشه. مدلایی که شما گفتی همه پرچمدارای برندا بود اکثرا. اپل سیستم عاملش خیلی قویه، اما به خاطر ایران و تحریما تا حدودی برنامه های جانبیش اذیت می کنه. سونی دوربینش 20، ضد آبه؛ ال جی سرعتش از گلکسی اس 4 بیشتره اما برنامه هاش کمتر از اس 4. هر شخصی هم بهت نظر بده علاقه و برند محبوبشو بهت میگه. از من باشه میگم سونی، آقای... باشه میگه سامسونگ، مدیر... میگه اپل. به نظر من هر کدومو دوست داری بگیر. 4تا آپشن اون بالاتر داره، 4 تا آپشن متفاوت اون یکی داره.

حرفتون منطقی اما خوب این گوسیارو یه عده خریدن و دارن استفاده میکنن خوب شاید تجربیاته اونا منو در راستای خرید کردن کمک کنه و بهترین انتخابو داشته باشم./

Major Geologist

کاربر ممتاز
حرفتون منطقی اما خوب این گوسیارو یه عده خریدن و دارن استفاده میکنن خوب شاید تجربیاته اونا منو در راستای خرید کردن کمک کنه و بهترین انتخابو داشته باشم./

Z1 اوایل آذر اپدیت 4.3 دریافت می کنه. گلکسی اس 4 می دونم اونم 4.3 دریافت میکنه. در مورد نوت 3 و G2 اطلاعی ندارم.

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
ببین دوست من
تکنولوژی ساخت گوشی سالهاست به اون اندازه ای رسیده که اگه تلفن همراه شما در طول استفاده ضربه ای نخوره , خیلی کم پیش میاد که خراب بشه,
تجربه ی استفاده ای وجود نداره, یه زمانی یه سری گوشی ها عیب های عجیبی پیدا میکردند اونم به خاطر دانش ساخت پایینشون بود,
این اطمینانو داشته باشید که هر گوشی ای که میخرید از لحاظ خراب شدن تا حدودی گارانتیه.پس ببینید چه امکاناتی مد نظرتونه

Major Geologist

کاربر ممتاز
ببین دوست من
تکنولوژی ساخت گوشی سالهاست به اون اندازه ای رسیده که اگه تلفن همراه شما در طول استفاده ضربه ای نخوره , خیلی کم پیش میاد که خراب بشه,
تجربه ی استفاده ای وجود نداره, یه زمانی یه سری گوشی ها عیب های عجیبی پیدا میکردند اونم به خاطر دانش ساخت پایینشون بود,
این اطمینانو داشته باشید که هر گوشی ای که میخرید از لحاظ خراب شدن تا حدودی گارانتیه.پس ببینید چه امکاناتی مد نظرتونه
از روی علاقه شخصی میپرسم، اون عیب های عجیب غریب، میشه چند تاشو بگید؟
گفتین دانش پایین، یعنی چه مشکلاتی آخه؟ راستش من چند سال پیش یه سامسونگ خریدم که صفحه نمایشش خراب شد. می خوام ببینم مشکلاتی که شما گفتی این چنین چیزهاییه؟

mirror_life2006

عضو جدید
از روی علاقه شخصی میپرسم، اون عیب های عجیب غریب، میشه چند تاشو بگید؟
گفتین دانش پایین، یعنی چه مشکلاتی آخه؟ راستش من چند سال پیش یه سامسونگ خریدم که صفحه نمایشش خراب شد. می خوام ببینم مشکلاتی که شما گفتی این چنین چیزهاییه؟

ببین دوست من
این سوال منم بود که اقای ماجور پرسیدن!!!!!!!!!!!!!!!!!!

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
زمان بعضی گوشیها یه سری عیب ها شایع میشد, یادمه مثلا" ان95 اون حالت کشوییش زود لق میشد یا 3250 زیرش که حالت چرخشی داشت خراب میشد یا 3110 جوی استیکش خیلی زود خراب میشد, آیفون 3gs دکمه ی هومش خراب میشد و وقتی میرفتی تعمیرگاه میگفت این عیب توی این گوشی طبیعیه و اگه تعمیرش کنی باز هم همینطور میشه, مشکلاتی که قابل حل نبودن و فرد قبل از خریدن باید مشکلات و محاسن رو سبک سنگین میکرد,الان دیگه خیلی به ندرت این ایرادات به وجود میاد

kadoo

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
استارتر محترم،میتونم بپرسم در نهایت کدومشون رو گرفتید؟

atefehkhanom

عضو جدید
سلام من میخوام یه گوشی بخرم اما هربار با هرکسی مشورت میکنم به نشر بهم میده میشه به سولای من پاسخ بدین و علت انتخابتونم بگین؟
1-از بین برندهای اپل و اچ تی و سی و سامسونگ و سونی کدوم انتخاب میکنید و علت انتخاب؟
2-تورنج800تا1تومن یه گوشی بهم معرفی کیند؟
3-الان فرصت خوبیه برای خرید؟
4-برای خرید به چه گزینه هایی توجه کنم؟
برای خودم کیفیت دوربین و مدت شارژنگه داشتن(زیاد اس میدم و اهنگ گوش میدم) و اینکه هنگ نکنه خیلی مهمه.
5-گوشی بهتره یا تبلت؟​

بالا