دوره های آموزشی

apn1388

کاربر بیش فعال
با سلام خدمت دوستان عزیز

از سالهای گذشته موسسات آموزشی بسیاری در کشور رشد کرده اند که دوره های آموزشی برای رشته های مختلف از جمله برق برگزار می نمایند.

دوستانی که در این دوره ها شرکت کرده اند یا اطلاعاتی دارند،اگر در این زمینه نقطه نظری دارند بفرمایند . . .

BIGHAM

عضو جدید
کاربر ممتاز
من به شخصه توی دوره های آموزشی شرکت نکردم ولی شنیدم دوره های آموزشی سازمان فنی و حرفه ای مفید هست علی رغم اینکه رایگان هستند. ولی در مورد دوره هایی که توی دانشگاه برگزار می شه دوستان من بعضی دوره ها نظیر PLC شرکت کردند ولی بیشترشون پشیمون شدند و هزینه ها رو پس گرفتند اونطور که من شنیدم برگزار کننده ای این دوره ها سرسری برخورد می کردند و مفید نیوده. این تجربه شخصی من بود البته همه جزو شنیده هام بودند.

apn1388

کاربر بیش فعال
من به شخصه توی دوره های آموزشی شرکت نکردم ولی شنیدم دوره های آموزشی سازمان فنی و حرفه ای مفید هست علی رغم اینکه رایگان هستند. ولی در مورد دوره هایی که توی دانشگاه برگزار می شه دوستان من بعضی دوره ها نظیر PLC شرکت کردند ولی بیشترشون پشیمون شدند و هزینه ها رو پس گرفتند اونطور که من شنیدم برگزار کننده ای این دوره ها سرسری برخورد می کردند و مفید نیوده. این تجربه شخصی من بود البته همه جزو شنیده هام بودند.

باتشکر

خیلی از دور های فنی وحرفه ای مناسب هستند خودمن توی یک دوره plc شرکت کردم که مفید بود.

موسسات بیرون هم بستگی به اساتیدش داره مثلا نوین پارسیان که یک دو تا استاد باتجربه وعلم مثل مهندس ایرانی زاده داره.