دليل خيانت

یک دختره

عضو جدید
کاربر ممتاز
[h=3]خانوم اومد خونه دید شوهرش تو رختخواب با زن زیبائی خوابیده. [/h][h=3]رنگ از روش پرید و داد زد: "مرتیکه بی‌وجدان. چطور جرات میکنی‌ با زن نجیب و وفادار، و با مادر بچه‌هات یه هم چین کاری بکنی‌. من دارم میرم و دیگه نمی‌خوام ببینمت. [/h][h=3]همین الانه طلاقم رو می‌خوام." شوهره با التماس گفت:"عزیزم، فقط یه لحظه اجازه بده توضیح بدم که چی‌ شد و بعد هر کاری خواستی‌ بکن.[/h][h=3]" خانومه گریه کنان گفت: "باشه ولی‌ این آخرین حرفیه که به من میزنی." [/h][h=3]شوهره گفت:" ببین عزیزم. من داشتم سوار ماشین میشدم که بیام خونه این خانوم جوون ایستاده بود و از من خواست که برسونمش. به نظرم خیلی‌ افسرده و نگران اومد و دلم براش سوخت و قبول کردم. [/h][h=3]متوجه شدم که خیلی‌ لاغر و ژولیده است، به خصوص که گفت که مدتهاست که چیزی نخورده. از سر دلرحمی اوردمش خونه و غذای‌ دیشبی که برای تو درست کردم و نخوردی گرم کردم و بهش دادم، که دو لُپّه همه را خورد. [/h][h=3]دیدم که خیلی‌ کثیفه و لباسش پاره پوره است. پیشنهاد کردم که یه دوش بگیره، که پذیرفت. [/h][h=3]فکر کردم چند تیکه لباس بهش بدم. اون شلوار جین را که تنگت شده بود و دیگه نمیپوشیدی بهش دادم. اون شورتی را هم که برای سالگردمون خریده بودم و هیچوقت نپوشیدی و گفتی‌ که من اصلا سلیقه ندارم بهش دادم. [/h][h=3]اون پیرهنی که خواهرم هدیه کریسمس بهت داده بود و هیچوقت نپوشیدی که حرص اون را در بیاری بهش دادم. [/h][h=3]بعد اون پوتینی که کلی‌ پولش را دادی ولی‌ هیچوقت نپوشیدی چون یکی‌ از همکارات عین اونا داشت را هم دادم بپوشه.[/h][h=3]" شوهره یه کم مکث کرد و گفت:" نمی‌دونی چقدر خوشحال شد و چقدر تشکر کرد. بعد همینطور که داشت به طرف در میرفت گفت. میبخشید آقا، چیز دیگه‌ای هست که خانومتون اصلا استفاده نمیکنه؟
[/h]

(✿◠‿◠) Darya

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها رو چه ب این چیزا
نگاه چه بحث هایی هم را انداختن(آواتارهاتون رو ببینین)

زود برید خونتون
الان ما باید رو چی نظر بدیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ک تاپیک رو آپ میکنید!!!!!!!!!

• Like
واکنش ها: etnn

mahsa hf

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بچه ها رو چه ب این چیزا
نگاه چه بحث هایی هم را انداختن(آواتارهاتون رو ببینین)

زود برید خونتون
الان ما باید رو چی نظر بدیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ک تاپیک رو آپ میکنید!!!!!!!!!
خو آواتورمون نینیه..خودم که نیستم!:D
نمیدونم شمابگو راجبه چی بحث کنیم..از لیلا خانم بپرس!:w19:

حامدیا

اخراجی موقت
ازم نخواه باتو بمونم ...تو هچی از من نمیدونی ... اگه بگم راز دلم رو تو هم کنارم نمی مونی ..:redface:

حامدیا

اخراجی موقت
خوش اومدی :دیییییییی

ببین ببین به من میگه برو

دیگه واقعا میرم :cry:

ببین چقد بدی .......

من گفتم خدا حافظ
یعنی قبل از اینکه برم از خدا خواستم حافظت باشه اما شما :cry:میگه خوش اومدی

خداحافظ ای شعر شبهای روشن

خداحافظ ای قصه عاشقانه
خداحافظ ای آبی روشن عشق

خداحافظ ای عطر شعر شبانه
خداحافظ ای همنشین همیشه

خداحافظ ای داغ بر دل نشسته

زیبای خفته.

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین ببین به من میگه برو

دیگه واقعا میرم :cry:

ببین چقد بدی .......

من گفتم خدا حافظ
یعنی قبل از اینکه برم از خدا خواستم حافظت باشه اما شما :cry:میگه خوش اومدی

خداحافظ ای قصه عاشقانه
خداحافظ ای آبی روشن عشق

خداحافظ ای عطر شعر شبانه
خداحافظ ای همنشین همیشه

خداحافظ ای داغ بر دل نشسته

ببخشید
دختری که انقد دل نازکی ؟؟؟؟
شوخی کردم بابا

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
ببین ببین به من میگه برو دیگه واقعا میرم :cry: ببین چقد بدی ....... من گفتم خدا حافظ یعنی قبل از اینکه برم از خدا خواستم حافظت باشه اما شما :cry:میگه خوش اومدی خداحافظ ای شعر شبهای روشن خداحافظ ای شعر شبهای روشن خداحافظ ای قصه عاشقانه خداحافظ ای آبی روشن عشق خداحافظ ای عطر شعر شبانه خداحافظ ای همنشین همیشه خداحافظ ای داغ بر دل نشسته
کجا میری واسه تا حالشونو بگیریم

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
اما در مورد تاپیک خانوما بدشون نیاد ولی اینو نمیشه خیانت معنی کرد چون اول خانم بوده که در حق شوهر و خانوادش ظلم کرده و خیانت کرده و اونو به چنین کاری وا داشته

حامدیا

اخراجی موقت
:redface:

چی میگی حامدیا ..خوبی؟!!
الان داری راجبه خیانت گفتگو میکنی یا آواز میخونی؟!:razz::D
به سلامت!:دی

نه اگه توجه کنی خیلی مرتبط هستش با تاپیک
باید بری خودت و درگیر کنی با حرفا و شعرهای من ....من الان قهر کردم میرم تو اجتماع با هزار تا دغدغه

به اولین دختری که جلوم باشه کوچکترین دلی بدم سری دل میدم
چون اینجا طردم کردن............

دوستان شوخی میکنم من بیجا بکنم ..دلیل نمیشه آدم قهر کنه با خانوم یا در کل از همسرش بره بهسمت خیانت ...توبه .خیلی بده ...
خدا نصیب هیچ کی نکنه
ولی خیلی زیاد شده
طرف 4ماهه عقد کرده................من دارم میبینم خیلی خیلی خیلی دلیلهای متفاوتی هم داره
اگه برگشتم بعدا بحث میکنیم

• Like
واکنش ها: etnn

یک دختره

عضو جدید
کاربر ممتاز
خو معلومه راجعه چی حرف بزنیم....

میگم بعضی وقتا خود خانوما باعث میشن مرد بره طرف یکی دیگه...وقتی نیازهاشو برطرف نمیکنه.....