دفتر مدیریّت تالار مهندسی شیمی [محلّ ارسال انتقادها و پيشنهادهای شما]

mary_satan

عضو جدید
اول سلام:). دوم خسته نباشید:gol:.. سوم اینکه هیچ وقت اگر انتقاد از کسی دارید در عام مطرح نکنید...;):gol:
اگر توجه کنید نوشته شده جزوات.... و من جزوات رو در تالار قرار دادم که مربوط به رشته مهندسی شیمی می باشد. مثلا مهندسی عمران هم ترمودینامیک 2 می خواند و مهندسی مکانیک هم درس سیالات را می خواند ولی من مربوط به رشته مهندسی شیمی را در تالار مربوط به خودش قرار دادم. حالا کجای کار من اشتباه است؟؟؟؟؟؟:)
سلام
خسته نباشین
با اجازتون شروع میکنم.
1_شما که کسی نیستین برای مهندسین شیمی تو اینsite همه کسین:gol:
2_درعین عام بودن همه خاصیم و 1 .
انتقاد نیست بلکه شاید یه اشتباه تایپی که مطمئنا"بر ای هر
فرد پر مشغله ای دوراز انتظار نیست.
3-حساسیت من بیشتر به این خاطر که
به حد کافی رشتمون مورد کم لطفی دیگران هست
حالا ما با دستهای خودمون آتیششو داغ تر کنیم؟؟؟؟؟؟
4_درسته که تو تالار خودمون مطزح شده ولی قبول کنین که ازطرفی هم اشتباه و
هم مگه ما خودمونم دل نداریم:w24:
ازتوجهتون ممنونم.

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
خواهش میک نم شما لطف دارید من اصلا ناراحت نمی شوم... خوشحال می شوم که نواقص بنده رو بهم بگویید.
اگر در جای دیگری هم خاطایی از این بنده حقیر سر زده بگویید مطمئن باشد که ناراحت نمی شوم و در جهت بهتر شدن سایت و راحتی حال کاربران تلاش می کنم.
با تشکر.

javadaria61

عضو جدید
به نظر من دو تا تاپیک دیگه هم باید مهم بشه
یکی سایت های مورد نیاز برای دانلود مقاله های علمی که من دارم چند تاشو می زارم.
و یکی تاپیکی درباره همایش ها و کنفرانس های داخلی و خارجی مهم

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
خوبه
رو نوشت : رئیس کل - بهتاش

mahdi.adelinasab

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام
میتونم اهمیت این موضوع رو بپرسم که چه اهمیتی می تونه داشته باشه!!!
اینهمه موضوعات مهم وجود داره....
راستی شما دوست عزیز که وارد این باشگاه شدید، با اینهمه مشکلاتی که در بحث مقالاتی وجود داره، چرا این مباحث کوچیک براتون انقد اهمیت داره؟
به نظرم زیاد تفاوت میون اونا نیست....
بهتره به چیزای زیباتر و بهتر بپردازیم...

javadaria61

عضو جدید
اقا اشکان جدیداً این سمت پاراف کردن نامه ها رو گرفتن:D
مبارکه:redface:
از نظرت ممنونم
;)

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
سلام
راستی شما دوست عزیز که وارد این باشگاه شدید، با اینهمه مشکلاتی که در بحث مقالاتی وجود داره، چرا این مباحث کوچیک براتون انقد اهمیت داره؟

کجایی تو که دلم برات یک ذره شده... :heart:

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد

شما دوتا تاپیک رو ایجاد کنید...باقیش با من.

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
اینجانب ، چجوری میشه که بشم کاربر فعال تالار مهندسی شیمی ؟

شما از من جون بخواه.. برام یک پیغام شخصی بفرست و بگو در چه تالاری تمایل به فعالیت داری تا برات درستش کنم.

javadaria61

عضو جدید

تاپیک ها ایجاد شده. فقط باید اسمش عوض بشه.:redface:
عنوان تاپیک "اولین کنفرانس پتروشیمی ایران (IPC)" به "کنفرانس های مهندسی شیمی" تغییر کنه و تاپیک مرجع مهندسی شیمی ایران هم همانطوری که آقا اشکان گفتند:
بهتاش جان یه پیشنهاد :
یه تاپیک درست کن به نام "سایت های مهندسی شیمی" و مهمش کن و . . .:w10:
_

:w27:

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
عنوان تاپیک "اولین کنفرانس پتروشیمی ایران (IPC)" به "کنفرانس های مهندسی شیمی" تغییر کنه و تاپیک مرجع مهندسی شیمی ایران هم همانطوری که آقا اشکان گفتند:
بهتاش جان یه پیشنهاد :
_

آره ، خوبه
فقط یکی دو تاپیک دیگه هم شاید بشه ایجاد بشه و مهم بشه ، مثل :
تصفیه
اصطلاحات تخصصی
خودرو
انرژی هسته ای
پمپ
کمپرسور
توربین

به نظر من با این کار میشه efficient تر کار کرد
(حال کردید انگلیسی رو ؟)

javadaria61

عضو جدید
خوش بگذره :w02:
سعی کن از این 20 ماه بیهودگی ، استفاده کنی برای زبان ، درس ، رایانه (کامپیوتر خودمون) و . . .

فعلاً که یه امریه تو پژوهش و فناوری پتروشیمی مرکز ماهشهر گرفتم.
تا ببینیم خدا چی می خواد. می گن که برای امریه دار ها می خواد 24 ماه بشه:eek::(:mad:

javadaria61

عضو جدید
کاش ما هم پارتی داشتیم . . .
بابا پارتی مون کجا بود. اینا یه قانونی داشتن که اگه کسی پروژه فاینالشو اونجا بگذرونه می تونه از امریه اونا استفاده کنه. شانس من این بود که پروژم تو پژوهش و فناوری پتروشیمی بوده.

mary_satan

عضو جدید
سلام
سلام
1_دوست عزیز اگر نگاه آدم ها به یک موضوع یکسان وشبیه به هم بود
مطمئنا"هیچ پیشرفت وترقی و بحث وجنجالی در جهان پیش نمی آمد.
وهمه چیز در یکنواختی شاید بشه گفت مطلق به سر می برد.
2_این نظر شماست و مطمئنا"محترم ولی نظر بنده اینه که (شاید از نظر لغوی مبحث کوچیک باشه ) خیلی بزرگه!!!!!!!!!!!
از همه دوستان به خاطر این بحث ممنونم:gol::gol::gol:

javadaria61

عضو جدید

بهتاش جان یه پیشنهاد :
_

آقا بهتاش یه نگاهی هم به تاپیک مرجع مهندسی شیمی هم بندازین. به نظرم اسمش همچین تو چشم نیست. اگه اینم مهم بشه و اسمش هم عوض بشه بی تاثیر نخواهد بود.
:redface:

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
آقا بهتاش یه نگاهی هم به تاپیک مرجع مهندسی شیمی هم بندازین. به نظرم اسمش همچین تو چشم نیست. اگه اینم مهم بشه و اسمش هم عوض بشه بی تاثیر نخواهد بود.
:redface:
من هم موافقم
یک تاپیک مهم برا سایت های مهندسی شیمی میتونه جالب و مفید باشه . . .

میگم بهتاش جان اول سلام
دوم چرا عنوان " کاربر فعال مهندسی شیمی " واسه من مشکیه ولی واسه بقیه آبی ؟؟؟
فرقی داره یا اشتباه چاپیه ؟

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
میگم بهتاش جان اول سلام
دوم چرا عنوان " کاربر فعال مهندسی شیمی " واسه من مشکیه ولی واسه بقیه آبی ؟؟؟
فرقی داره یا اشتباه چاپیه ؟
مشکی رنگ عشقه . . .

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
دوستان عزیز خواهش میکنم ، با نظرات خود ما را در بهتر شدن این تاپیک راهنمایی فرمایید . . .

با سلام خدمت همه دوستان
یه انتقاد یا به عبارتی یه پیشنهاد داشتم واسه مدیران محترم تالار مهندسی شیمی
اول انتقادم رو میگم :
چرا هرکی که از راه میرسه و وارد سایت میشه و هنوز حتی 1 پست نداده درخواست کتاب یا جزوه یا برنامه یا... میکنه ؟ تازه بدون اینکه خودشون یکم اقدام به قرار دادن مطلب ، مقاله یا هر چیز دیگه ای در تالار کنند انتظار پاسخگویی سریع هم هستند!! مدیران هم کلی واسه درخواستش تلاش میکنن با اینکه خودشون سرشون شلوغه . این کار باعث میشه به جاهای دیگه نتونن به خوبی رسیدگی کنن .
من خودم اوایل خیلی سعی میکردم به این درخواست ها رسیدگی کنم ولی وقتی میبینم هر کی میاد درخواست میده و وقتی اجابت شد میری و دیگه پیداش نمیشه ، دیگه میل و رغبت این کار رو هم از دست دادم.
پیشنهاد :
حد اقل واسه جلوگیری از این کار یه جور معامله ای یا مبادله ای رو قرار بدید . من میدونم این کار انجام شدنیه در صورتی که مدیران بخواهند
میشه شرط و شروط زیادی گذاشت . مثلا میشه به کسی که تازه اولین پستشه و هیچ فعالیتی رو هم انجام نداده گفت بشرط فعالیتتون در تالار مهندسی شیمی ما میتونیم به در خواستتون رسیدگی کنیم.
آخه بنظرتون این عدالته که هر سی میاد فقط درخواست بده و مدیران رو به زحمت بندازه و بعدش هم بدون تلافی بذاره بره ؟ نمیگم که مدیران فقط در قبال پاداش این کارارو انجام بدند ولی دوست دارم واسه رونق بخشیدن به تالارمون چنین اقدام صورت بگیره .
هر چی زمان میگذره تعداد کاربران صفری که تعداد پستاشون به 5 نرسیده و همون 5 تا هم درخواست بوده بیشتر میشه . و کار همه شده رسیدگی به این چیزا نه قرار دادن موضوع یا مقاله جدید علمی . اگه دقت کرده باشید تالار از لحاظ علمی افت پیدا کرده .
این فقط یه پیشنهاد بود واسه بهتر شدن تالار خودمون از طرف کسی که به فکر تالارشه ;)
موفق باشید

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
با سلام خدمت همه دوستان
یه انتقاد یا به عبارتی یه پیشنهاد داشتم واسه مدیران محترم تالار مهندسی شیمی
اول انتقادم رو میگم :
چرا هرکی که از راه میرسه و وارد سایت میشه و هنوز حتی 1 پست نداده درخواست کتاب یا جزوه یا برنامه یا... میکنه ؟ تازه بدون اینکه خودشون یکم اقدام به قرار دادن مطلب ، مقاله یا هر چیز دیگه ای در تالار کنند انتظار پاسخگویی سریع هم هستند!! مدیران هم کلی واسه درخواستش تلاش میکنن با اینکه خودشون سرشون شلوغه . این کار باعث میشه به جاهای دیگه نتونن به خوبی رسیدگی کنن .
من خودم اوایل خیلی سعی میکردم به این درخواست ها رسیدگی کنم ولی وقتی میبینم هر کی میاد درخواست میده و وقتی اجابت شد میری و دیگه پیداش نمیشه ، دیگه میل و رغبت این کار رو هم از دست دادم.
پیشنهاد :
حد اقل واسه جلوگیری از این کار یه جور معامله ای یا مبادله ای رو قرار بدید . من میدونم این کار انجام شدنیه در صورتی که مدیران بخواهند
میشه شرط و شروط زیادی گذاشت . مثلا میشه به کسی که تازه اولین پستشه و هیچ فعالیتی رو هم انجام نداده گفت بشرط فعالیتتون در تالار مهندسی شیمی ما میتونیم به در خواستتون رسیدگی کنیم.
آخه بنظرتون این عدالته که هر سی میاد فقط درخواست بده و مدیران رو به زحمت بندازه و بعدش هم بدون تلافی بذاره بره ؟ نمیگم که مدیران فقط در قبال پاداش این کارارو انجام بدند ولی دوست دارم واسه رونق بخشیدن به تالارمون چنین اقدام صورت بگیره .
هر چی زمان میگذره تعداد کاربران صفری که تعداد پستاشون به 5 نرسیده و همون 5 تا هم درخواست بوده بیشتر میشه . و کار همه شده رسیدگی به این چیزا نه قرار دادن موضوع یا مقاله جدید علمی . اگه دقت کرده باشید تالار از لحاظ علمی افت پیدا کرده .
این فقط یه پیشنهاد بود واسه بهتر شدن تالار خودمون از طرف کسی که به فکر تالارشه ;)
موفق باشید
نیما جان از نظرت ممنون
این روز ها اینقدر درخواست جزوه و مقاله و کتاب زیاد شده که اگه بخواهیم دنبال همشون بگردیم ، شاید باید کل وقتمون رو بذاریم روی این کار
حالا خود تو که در جریان سایر گرفتاری های من هستی
البته من وقتی که مدیر اینجا شدم یعنی باید وقت زیادی روی سایت بذارم ، ولی اگه بخوام فقط دنبال مقاله یا جزوه بگردم ، سایت میشه مثل الان که فکر کنم ، چند روزیه که هیچ بحث علمی جدیدی روی سایت نداشتیم.
حالا از این که بگذریم ، وافعا" پیدا کردن مقاله و جزوه به زبان فارسی روی اینترنت سخته و کمیاب ، حالا درخواست کتاب راحت تره پیدا کردنش
امیدوارم سایت از این وضعیت خارج بشه . . .

ایشالا که درست بشه .
ولی فقط در صورتی میشه امیدوار بود که شما مدیران محترم راه کار پیشنهاد بدید
از شما و بهتاش جان تقاضا دارم که اگه ممکنه راه کارهاتونو اینجا بگین تا همه در جریان قرار بگیرند

بالا