دفتر مدیریت تالار گفتگوی آزاد [محلّ ارسال انتقادها و پيشنهادهای شما]

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مریمی خوبی ............لطفا پست های صفحه های 233تا صفحه262 رو پاک کنن .............;)منظورم پستهای تاپیک راه سبز امید رو ;)
دستت درد نکنه

saeed_m_farid

عضو جدید
سلام
دوستان، این دومین پست من تو فروم "پر بار - پر پست" شماست؛ نحوه آشنایی ام، هم با Google بود که دنبال یه مطلب درمورد NGN می گشتم و فروم شما رو دیدم، امیدوارم بتونیم با دوستان متخصص همکاری مفیدی داشته باشیم ولی

چند تا نکته (یا بهتر بگم انتقاد!) :

• فکر می کنم، اینجا سختگیری زیاد معنی نداره، البته این خوبه (چون متضمن آزادی هست، که خیلی از ماها تشنه اش هستیم)، ولی یه قانون هایی هم باید رعایت بشه، مگه تو مانیفستی که دوستان (و ازجمله خود بنده) امضاء کردند، قانونهایی مبنی بر رعایت قوانین جمهوری اسلامی (حالا بد یا خوب بالاخره قانون هست و ما وقتی عضو شدیم قبولش کردیم) و یا دادن پست های مرتبط با موضوع تاپیک برای بیراهه نرفتن (آف تاپیک نشدن) و ... نداشتیم؟

• چرا دوستان قوانین رو رعایت نمی کنند و مهمتر اینکه با توجه به عدم آشنایی دوستان تازه وارد چرا مدیرا جلوی اینهمه پست بیربط رو نمی گیرن؟ الان من یه سوال داشتم برای شروع و چون دوست داشتم به قانون احترام بذارم، پس دنبال مطلب موردنظر گشتم و هزار تا مطلب نامرتبط پیدا شد؛ از مدیر عزیز این تالار archi_arch خواهش دارم، اجازه این کارها رو به ما کاربران ندن!

• با توجه به این پست : بحث سیاسی ممنوع! و ازطرف دیگه 72 ملت بودن جامعه ما، شما فکر نمی کنید با این پستهای کاملاً بیربط به موضوع تاپیک مثل پست شماره 1186 یا 1187 یا 1188 یا 1193 و 1194 و سایر پستهای قدیمی تر که در حوصله این پست نیست؛ بیشتر از اینکه مفید باشند حساسیت برانگیز هستند؟ فکر می کنم اسم این سایت رو مدیر محترم سایت " باشگاه مهندسان ایران" گذاشتن نه باشگاه سیاستمداران یا روشنفکران و... ایران! واسه این صحبت ها هزارن فروم، وبلاگ و سایت مختلف وجود دارن که تخصص شون اینه و درصورت درست یا غلط بودنشون، با توجه به اظهارنظر متخصصین این امور واسه ارائه کننده مطلب هم مفیدتر خواهد بود ...

• بعضی سوالات جواب داده نمیشه، البته میدونم که مسئولیت و همت مدیران و کاربران فعال خیلی زیاد ولی مثلاً من میخوام بدونم که آیا پستهای جدیدی که مرتبط با تخصص بنده باشه، ارسال شده یا نه؟ یعنی نمیخوام فقط مشترک یه تاپیک خاص باشم و تنها تغییرات اون رو ببینم ولی مثلاً مایل به دیدن تغییرات در یه تالار مشخص هستم، یعنی دقیقاً همین سوال دوستمون رو دارم :
    ...حالا سوال من اينه: ماشاالله فروم پر پستيه (Post) چكار كنيم كه فقط مقع ديدن پستهاي جديد، فقط تالارهاي مورد علاقمونو ببينيم؟ آخه نصف بيشتر اين تالارهاي مورد علاقم نيستن. ولي بقيشو حاضرم بيخودي ON بمونم تا هر پستي كه مياد ببينم.ممنون ميشم راهنماييم كنيد.

• تو تگ های فروم، مسائلی مثل :تعبیر امام صادق، مدل کت و دامن، موجودات فضایی، رمان عشقی، دانلود موزیک و ... هستند که من نمیدونم چه ربطی به همچین فرومی داره؟

• بنده بیشتر تو یه (و فقط همون یک) فروم دیگه پاسخگو سوالات دوستان هستم، و اونجا قوانین "باید" رعایت بشه، اگه کسی هرجور تاپیک نامرتبط بزنه (جدا از اخطار یا ...) حتماً پستش حذف و یا انتقال داده میشه؛ راستش اینجا مطالبی دیدم که واقعاً مفید بودند ولی تو سیل پست های بی مصرف و بیربط گم شدند، پیشنهادم اینه که مدیرا یکمی سخت گیرتر باشند ...
اگه زیاده روی کردم، مدیران به بی تجربگی من تو این فروم، ببخشند.
با اجازتون من این پست رو تو دو تا تاپبک مجزا قرار دادم و مدیرا مطمئن باشند با حذف هر کدوم که صلاح دونستن، من ناراحت نمیشم! :D
موفق باشید.

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
دوستان، این دومین پست من تو فروم "پر بار - پر پست" شماست؛ نحوه آشنایی ام، هم با Google بود که دنبال یه مطلب درمورد NGN می گشتم و فروم شما رو دیدم، امیدوارم بتونیم با دوستان متخصص همکاری مفیدی داشته باشیم ولی

• فکر می کنم، اینجا سختگیری زیاد معنی نداره، البته این خوبه (چون متضمن آزادی هست، که خیلی از ماها تشنه اش هستیم)، ولی یه قانون هایی هم باید رعایت بشه، مگه تو مانیفستی که دوستان (و ازجمله خود بنده) امضاء کردند، قانونهایی مبنی بر رعایت قوانین جمهوری اسلامی (حالا بد یا خوب بالاخره قانون هست و ما وقتی عضو شدیم قبولش کردیم) و یا دادن پست های مرتبط با موضوع تاپیک برای بیراهه نرفتن (آف تاپیک نشدن) و ... نداشتیم؟

• چرا دوستان قوانین رو رعایت نمی کنند و مهمتر اینکه با توجه به عدم آشنایی دوستان تازه وارد چرا مدیرا جلوی اینهمه پست بیربط رو نمی گیرن؟ الان من یه سوال داشتم برای شروع و چون دوست داشتم به قانون احترام بذارم، پس دنبال مطلب موردنظر گشتم و هزار تا مطلب نامرتبط پیدا شد؛ از مدیر عزیز این تالار archi_arch خواهش دارم، اجازه این کارها رو به ما کاربران ندن!

• با توجه به این پست : بحث سیاسی ممنوع! و ازطرف دیگه 72 ملت بودن جامعه ما، شما فکر نمی کنید با این پستهای کاملاً بیربط به موضوع تاپیک مثل پست شماره 1186 یا 1187 یا 1188 یا 1193 و 1194 و سایر پستهای قدیمی تر که در حوصله این پست نیست؛ بیشتر از اینکه مفید باشند حساسیت برانگیز هستند؟ فکر می کنم اسم این سایت رو مدیر محترم سایت " باشگاه مهندسان ایران" گذاشتن نه باشگاه سیاستمداران یا روشنفکران و... ایران! واسه این صحبت ها هزارن فروم، وبلاگ و سایت مختلف وجود دارن که تخصص شون اینه و درصورت درست یا غلط بودنشون، با توجه به اظهارنظر متخصصین این امور واسه ارائه کننده مطلب هم مفیدتر خواهد بود ...

• بعضی سوالات جواب داده نمیشه، البته میدونم که مسئولیت و همت مدیران و کاربران فعال خیلی زیاد ولی مثلاً من میخوام بدونم که آیا پستهای جدیدی که مرتبط با تخصص بنده باشه، ارسال شده یا نه؟ یعنی نمیخوام فقط مشترک یه تاپیک خاص باشم و تنها تغییرات اون رو ببینم ولی مثلاً مایل به دیدن تغییرات در یه تالار مشخص هستم، یعنی دقیقاً همین سوال دوستمون رو دارم :

• تو تگ های فروم، مسائلی مثل :تعبیر امام صادق، مدل کت و دامن، موجودات فضایی، رمان عشقی، دانلود موزیک و ... هستند که من نمیدونم چه ربطی به همچین فرومی داره؟

• بنده بیشتر تو یه (و فقط همون یک) فروم دیگه پاسخگو سوالات دوستان هستم، و اونجا قوانین "باید" رعایت بشه، اگه کسی هرجور تاپیک نامرتبط بزنه (جدا از اخطار یا ...) حتماً پستش حذف و یا انتقال داده میشه؛ راستش اینجا مطالبی دیدم که واقعاً مفید بودند ولی تو سیل پست های بی مصرف و بیربط گم شدند، پیشنهادم اینه که مدیرا یکمی سخت گیرتر باشند ...
با اجازتون من این پست رو تو دو تا تاپبک مجزا قرار دادم و مدیرا مطمئن باشند با حذف هر کدوم که صلاح دونستن، من ناراحت نمیشم! :D
موفق باشید.
شما مطمئني تازه واردي؟!!!!!!!!آخه خيلي خوب آمار باشگاهو داري ! :warn:

بحثاي سياسي و روشنفرانه و ورزشي و... تو تالاراي مربوط به خودش انجام ميشه نه تو تالاراي مهندسي پس هر كس متناسب با رشته تخصصيش ميتونه بره تو تالار مربوط به رشته خودش فعاليت كنه مثلا" شما كه رشته ت كامپيوتره اگه بري تو تالار كامپيوتر بحث روشنفكرانه وسياسي نميبيني ! اون تگ هاي بي ربط هم كه گفتي باعث افزايش بازديد سايت ميشه همه ي سايتها دنبال افزايش بازديد كننده هاشون هستن پس مشكل اون تگها چيه ؟!

در ضمن منم كه دارم اين حرفارو ميزنم مثل شما يه كاربر ساده م

yuza

اخراجی موقت
کاربر yuzza تو تاپیک های مختلف به اعتقادات توهین میکنه! به پیامبر به امام حسن. حالا در مورد بهشت اینم لینکش http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=112284

نمیدونم چرا همچین اجازه ای میدین؟

:surprised:
چه توهینی به پیامبر یا امام حسن کردم؟
من حدیث گفتم فقط
حرف اونا توهین به خودشونه به من چه؟
حدیث هم با منبع معتر بود

yuza

اخراجی موقت
مدیر جون

[FONT=Times New Roman (Arabic)]لطفا به این لینکا یه سر بزن (مخصوصا آخریش[/FONT])

تاپیکهای بیمحتوا و تاپیکهایی که موضوع خاصی زیادی ندارن به بخش قدیمی و اماده حذف منتقل میشن

اینجا تالار گفتگوهه نه دفترچه خاطرات شخصی یا چت روم! پس مطالبی که ارسال میشه هم باید به درد چند نفر دیگه بخوره!
این سوالهاتون رو میتونید تو تاپیک گفتگوی شبانه از دوستاتون بپرسید و لزومی به ارسال تاپیک نیست!​

ممنون​

برای پیدا کردن اون لینکا اصلا زحمت نکشیدم
هر تاپیکی میزدم صفحه ی 2 به بعدش پر بود از اینا​

نمیگم اونا هم باید پاک شه چون به من ربط نداره
میگم تاپیکهایی که اون شب پاک میکردی هم مثل همینا بود
چرا لج میکنی؟:w12:
:w27:

saeed_m_farid

عضو جدید
شما مطمئني تازه واردي؟!!!!!!!!آخه خيلي خوب آمار باشگاهو داري ! :warn:

بحثاي سياسي و روشنفرانه و ورزشي و... تو تالاراي مربوط به خودش انجام ميشه نه تو تالاراي مهندسي پس هر كس متناسب با رشته تخصصيش ميتونه بره تو تالار مربوط به رشته خودش فعاليت كنه مثلا" شما كه رشته ت كامپيوتره اگه بري تو تالار كامپيوتر بحث روشنفكرانه وسياسي نميبيني ! اون تگ هاي بي ربط هم كه گفتي باعث افزايش بازديد سايت ميشه همه ي سايتها دنبال افزايش بازديد كننده هاشون هستن پس مشكل اون تگها چيه ؟!

در ضمن منم كه دارم اين حرفارو ميزنم مثل شما يه كاربر ساده م
سلام دوست عزیز
بله، منظورتون رو متوجه شدم و حق هم میدم که اشتباه درمورد بنده فکر کنید ولی داشتن آمار باشگاه رو عرض کردم بخاطر احترام به قانونهایی که امضاشون کرده بودم هست، دنبال سوالم گشتم که این آمارها حاصل شد...

به هرصورت تو چیزهایی که به من نوعی مربوط نمیشه دخالت نمی کنم، شما که با تجربه تر هستین سوالم رو اگه لطف کنی جواب بدی ممنون میشم :
اون بالا زیر نام کاربری، تعداد پست جدید بعد از آخرین لاگین نوشته شده : چطور میشه اون رو محدود به تالارهای خاصی کرد، یعنی به مواردی که مورد علاقه و مرتبط با من هستند و هر روز یه مِگ پست جدید واسم نیاره و موارد بیربط که تو پست قبلی ام، عرض کردم تو این آمار نیاد؛ چون راستش هیچ علاقه ای به 1000 تا پست مدل لباس، حدیث، کفر، دعوا و سیاست و ... ندارم و باید خیل عظیم پستهای بیربط جاروب بشن تا یه پست بدرد بخور یا سوالی که دوستان پرسیدن و به رشته و کار من مربوط هست رو ببینم و استفاده کنم یا پاسخ دوستان رو بدم و یه چیزی هم خودم یاد بگیرم و ...

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز
بله، منظورتون رو متوجه شدم و حق هم میدم که اشتباه درمورد بنده فکر کنید ولی داشتن آمار باشگاه رو عرض کردم بخاطر احترام به قانونهایی که امضاشون کرده بودم هست، دنبال سوالم گشتم که این آمارها حاصل شد...

به هرصورت تو چیزهایی که به من نوعی مربوط نمیشه دخالت نمی کنم، شما که با تجربه تر هستین سوالم رو اگه لطف کنی جواب بدی ممنون میشم :
اون بالا زیر نام کاربری، تعداد پست جدید بعد از آخرین لاگین نوشته شده : چطور میشه اون رو محدود به تالارهای خاصی کرد، یعنی به مواردی که مورد علاقه و مرتبط با من هستند و هر روز یه مِگ پست جدید واسم نیاره و موارد بیربط که تو پست قبلی ام، عرض کردم تو این آمار نیاد؛ چون راستش هیچ علاقه ای به 1000 تا پست مدل لباس، حدیث، کفر، دعوا و سیاست و ... ندارم و باید خیل عظیم پستهای بیربط جاروب بشن تا یه پست بدرد بخور یا سوالی که دوستان پرسیدن و به رشته و کار من مربوط هست رو ببینم و استفاده کنم یا پاسخ دوستان رو بدم و یه چیزی هم خودم یاد بگیرم و ...
عزيزم شما ميخواي خودتو گول بزني يا منو گرفتي؟!!

يعني اون قسمت پستهاي جديد اينقدر اذيتت ميكنه؟! اتفاقا" اون هك يه مدت طولاني اي بود كه برداشته شده بود تازه يكي دوهفته ست كه دوباره گذاشتنش ...

باید خیل عظیم پستهای بیربط جاروب بشن تا یه پست بدرد بخور یا سوالی که دوستان پرسیدن و به رشته و کار من مربوط هست رو ببینم و استفاده کنم یا پاسخ دوستان رو بدم و یه چیزی هم خودم یاد بگیرم

قبلا" هم گفتم اون پستها و سوالهايي كه به رشته شما مربوط هست توي تالار مخصوص خودش (مهندسی کامپیوتر) وجود داره هر وقت خواستي برو توي اون تالار و پستهاي جديدشو نگاه كن ديگه لازم نيست بشيني همه پستهاي جديد باشگاهو بازبيني كني تا يه پست بدرد بخور توش پيدا كني...

اميدوارم منظورمو متوجه شده باشيد :gol:

Fo.Roo.GH

عضو جدید
کاربر ممتاز

يعني اون قسمت پستهاي جديد اينقدر اذيتت ميكنه؟! اتفاقا" اون هك يه مدت طولاني اي بود كه برداشته شده بود تازه يكي دوهفته ست كه دوباره گذاشتنش ...

قبلا" هم گفتم اون پستها و سوالهايي كه به رشته شما مربوط هست توي تالار مخصوص خودش (مهندسی کامپیوتر) وجود داره هر وقت خواستي برو توي اون تالار و پستهاي جديدشو نگاه كن ديگه لازم نيست بشيني همه پستهاي جديد باشگاهو بازبيني كني تا يه پست بدرد بخور توش پيدا كني...

من به جای آرچی ازت تشکر میکنم:w27:

Lord HellisH

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من به جای آرچی ازت تشکر میکنم:w27:

saeed_m_farid

عضو جدید
بنده فارسی صحبت می کنم؟

بنده فارسی صحبت می کنم؟

سلام دوست عزیز :
واقعاً که محیط بدی اینجا واسه خودتون درست کردین، همه به هم شک می کنن، بی احترامی به همدیگه از سرو کول هم بالا میره، راحت در مورد دیگران قضاوت و جبهه گیری می کنید؛ آخه دوست عزیز شما منو می شناسید که اینطوری برخورد می کنید؟ یه مهمون بیاد خونتون هم همین برخورد رو باهاش می کنید؟
یه نکته میگم خدمتتون، شاید (حداقل بعدها) بدردتون بخوره : قضاوت کردن و پیش داوری در مورد دیگران مخصوصاً تو محیط مجازی، کاریه که در بهترین حالت هم بعداً پشیمونی به بار میاره، این که شما در مقابل این پشیمونی چه رویکردی داری بحثی جداست ولی کلاً کار اشتباهی هست؛ شما چه می دونید کسی که دارید در راستای پستش حواب میدی واقعاً تو محیط بیرون کی هست؟ اصلاً منشی هاش جواب سلام شما رو میدن یا نه؟ یا اصلاً یه موجود فرازمینی هست؟ (خودم رو عرض نمی کنم، منظورم در حالت کلیه، والّا من یه بنده خدا مثل خیلی های دیگه هستم) ...
مهم نیست که منو اذیت میکنه یا نه؟ شما اگه احساس می کنید که راه حلی برای درخواست/پیشنهاد بنده درنظر دارید، جواب درخور تاملی بدین یا یک کلمه : "نمی دونم" یا "فعلاً همچین امکانی نیست" ...
من هم قبلاً متوجه منظور شما شده بودم و سوالم هم هیچ ربطی به پاسخ شما نداشت، یعنی بهتره بگم شما منظور منو درست متوجه نشدید : اگه من اینجا دارم پست میزنم، یعنی در این موارد خاص فارغ از رشته تحصیلی و کاری، قصد داشتم نظر/پیشنهاد یا انتقادی رو بگم و شما هم لطفاً مدام نگید : ( توي تالار مخصوص خودش (مهندسی کامپیوتر))؛ چون این صحبت ها هیچ ربطی به کامپیوتر، IT یا Telecomm نداره و مواردی دیگه بود که به ذهنم رسیده بود و چون مهندس کامپیوتر یا متخصص مخابراتم، دلیل نمیشه که همه امور زندگی و پست هام محدود به این رشته ها بشه؛ عرض بنده این بود که خیلی از پست ها سیاسی، تکراری، عدم رعایت ادب و احترام، توهین و جر و بحث های بی نتیجه و ... هستند (یا بودند، چون : خوشبختانه الان خیلی هاشون حذف شدن) و این با قوانین فروم شما مغایر بود/هست.

اميدوارم این دفعه تونسته باشم منظورمو برسونم و شما هم دیگه این بحث بی نتیجه رو ادامه ندید، چون من که دیگه پستی تو این تالار شلم-شوربا نمیزنم (حتی درصورت پاسخ شما) ...

موفق باشید.​

Lord HellisH

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز :

واقعاً که محیط بدی اینجا واسه خودتون درست کردین، همه به هم شک می کنن، بی احترامی به همدیگه از سرو کول هم بالا میره، راحت در مورد دیگران قضاوت و جبهه گیری می کنید؛ آخه دوست عزیز شما منو می شناسید که اینطوری برخورد می کنید؟ یه مهمون بیاد خونتون هم همین برخورد رو باهاش می کنید؟ (1)
یه نکته میگم خدمتتون، شاید (حداقل بعدها) بدردتون بخوره : قضاوت کردن و پیش داوری در مورد دیگران مخصوصاً تو محیط مجازی، کاریه که در بهترین حالت هم بعداً پشیمونی به بار میاره، این که شما در مقابل این پشیمونی چه رویکردی داری بحثی جداست ولی کلاً کار اشتباهی هست؛ شما چه می دونید کسی که دارید در راستای پستش حواب میدی واقعاً تو محیط بیرون کی هست؟ اصلاً منشی هاش جواب سلام شما رو میدن یا نه؟ یا اصلاً یه موجود فرازمینی هست؟ (خودم رو عرض نمی کنم، منظورم در حالت کلیه، والّا من یه بنده خدا مثل خیلی های دیگه هستم) ... (2)

مهم نیست که منو اذیت میکنه یا نه؟ شما اگه احساس می کنید که راه حلی برای درخواست/پیشنهاد بنده درنظر دارید، جواب درخور تاملی بدین یا یک کلمه : "نمی دونم" یا "فعلاً همچین امکانی نیست" ...
من هم قبلاً متوجه منظور شما شده بودم و سوالم هم هیچ ربطی به پاسخ شما نداشت (3) یعنی بهتره بگم شما منظور منو درست متوجه نشدید : اگه من اینجا دارم پست میزنم، یعنی در این موارد خاص فارغ از رشته تحصیلی و کاری، قصد داشتم نظر/پیشنهاد یا انتقادی رو بگم و شما هم لطفاً مدام نگید : ( توي تالار مخصوص خودش (مهندسی کامپیوتر))؛ چون این صحبت ها هیچ ربطی به کامپیوتر، IT یا Telecomm نداره و مواردی دیگه بود که به ذهنم رسیده بود و چون مهندس کامپیوتر یا متخصص مخابراتم، دلیل نمیشه که همه امور زندگی و پست هام محدود به این رشته ها بشه؛ عرض بنده این بود که خیلی از پست ها سیاسی، تکراری، عدم رعایت ادب و احترام، توهین و جر و بحث های بی نتیجه و ... هستند (یا بودند، چون : خوشبختانه الان خیلی هاشون حذف شدن) و این با قوانین فروم شما مغایر بود/هست.

اميدوارم این دفعه تونسته باشم منظورمو برسونم و شما هم دیگه این بحث بی نتیجه رو ادامه ندید، چون من که دیگه پستی تو این تالار شلم-شوربا نمیزنم (حتی درصورت پاسخ شما) ... (4)

موفق باشید.​

با اجازه از مدیران تالار مریم و شانلی عزیز و صد البته پیرجو جان
!!

1 - مهمان عزیز، شما عادت داری وقتی به مهمانی میرید به صاحبخانه راه و رسم مهمانداری یاد میدید یا سعی میکنید قوانین خانه اش رو عوض کنید؟؟ از در که وارد شدید به دکوراسیون خونه گیر میدید؟ به بابای خونه میگی بی عرضه؟ به جو حاکم میگی غیرقابل تحمل؟؟
کاش همه چیز دو طرفه باشه...

2 - شما از در نیومده، چایی نخورده در پست اول شروع کردی به مدیریت چندین و چند ساله مدیران محبوب تالار، توقع داشتید 4 ردیف از شما تشکر بشه؟؟ اونم در شرایطی که روی پست شما به یه عده خاص بود فقط؟؟ اونم درست وقتی که اینجا تا دلت بخواد تربچه، پیازچه و تپانچه، ... و یااحمد و یامهدی و یا غضنفر و ... از اون طرف 2 میلیونی و 3 میلیونی و کرب و بلا و روز تاریک و شمس 469 ... داره؟؟؟؟
شما با این تفکرات در دنیای مجازی هیچ جایی نداری، لااقل در این باشگاه جایی ندارید، اینجا ماسوای دنیای واقعی همه باهم برابرند و اینجا بهترین فورمی هست که میتونی پیدا کنی.

3 - ربطش رو شما متوجه نشدید.

4 - کاش قبل از پست دادن تاپیکهای "خواهشا در بحثهای آزاد شرکت کنید" و "این تالار محتاج به حضور شماست" رو میخوندید تا متوجه اهمیت حضور خودتون بشید.

مهران

Fo.Roo.GH

عضو جدید
کاربر ممتاز
با اجازه از مدیران تالار مریم و شانلی عزیز و صد البته پیرجو جان
!!

1 - مهمان عزیز، شما عادت داری وقتی به مهمانی میرید به صاحبخانه راه و رسم مهمانداری یاد میدید یا سعی میکنید قوانین خانه اش رو عوض کنید؟؟ از در که وارد شدید به دکوراسیون خونه گیر میدید؟ به بابای خونه میگی بی عرضه؟ به جو حاکم میگی غیرقابل تحمل؟؟

2 - شما از در نیومده، چایی نخورده در پست اول شروع کردی به مدیریت چندین و چند ساله مدیران محبوب تالار، توقع داشتید 4 ردیف از شما تشکر بشه؟؟ اونم در شرایطی که روی پست شما به یه عده خاص بود فقط؟؟ اونم درست وقتی که اینجا تا دلت بخواد تربچه، پیازچه و تپانچه، ... و یااحمد و یامهدی و یا غضنفر و ... از اون طرف 2 میلیونی و 3 میلیونی و کرب و بلا و روز تاریک و شمس 469 ... داره؟؟؟؟
شما با این تفکرات در دنیای مجازی هیچ جایی نداری، لااقل در این باشگاه جایی ندارید، اینجا ماسوای دنیای واقعی همه باهم برابرند و اینجا بهترین فورمی هست که میتونی پیدا کنی.

3 - ربطش رو شما متوجه نشدید.

4 - کاش قبل از پست دادن تاپیکهای "خواهشا در بحثهای آزاد شرکت کنید" و "این تالار محتاج به حضور شماست" رو میخوندید تا متوجه اهمیت حضور خودتون بشید.

مهران
:w27:(حیف که اسپم ممنوعه!:redface:)

saeed_m_farid

عضو جدید
چرا نمیتونم منظورم رو برسونم؟

چرا نمیتونم منظورم رو برسونم؟

با سلام به تمام دوستان و متخصصین محترم باشگاه مهندسان ایران:

ببخشید، قصد بی احترامی نداشتم، گفتم نظرات/انتقادات ام رو برای پربارتر شدن باشگاه (از دید یه کاربر تازه وارد به فرومتون) بگم؛ والا صلاح مملکت خویش خسروان دانند.
بازم میگم اگه بی احترامی شد عذر میخوام، من بهیچوجه آدمی نیستم که بخوام (یا حتی بتونم) کل کل کنم ...

کسی که انتقاد میکنه، همه این موارد رو به جون میخره، مطمئناً من انتظار تشویق (یا 4 ردیف تشکر) نداشتم.
ضمناً من معنی اون نوشته قرمزها رو متوجه نشدم، اینها کی هستند؟ منظورتون من هستم یا بچه های قدیمی این تالار معنی این کلمات رو میفهمن؟ راستش من با فروم هایی که تخصصی نیستند، معمولاً میونه خوبی ندارم و مثلاً فرومهایی مثل CodeProject، Koders، Devshed، voip-info و یا حتی سایت برنامه نویس معمولاً 10 دقیقه هم طول نمیکشه که اینجور تاپیک ها (اصلاً منظور بدی ندارم، منظورم تاپیکهای بیربط به موضوع فروم یا باشگاه) حذف میشن و کاربران دچار مسائل حاشیه ای نمیشن.

ضمناً منِ کاربر، اونجور جاها معمولاً بخاطر تخصص و همخوانی زمینه علمی/فنی و کاری باهاشون و یا رفع مشکلات کاربران، "ارزش مجازی" دارم، نه بخاطر طرز تفکر، مکتب، ملیت یا ارزش گذاری به عدالت یا عدم عدالت و ...
از طرف دیگه کجای دنیای واقعی همه با هم برابرند؟ تو بهترین بودن فروم شما (که حالا من هم خودم رو عضوی از اون میدونم) بحثی نیست، من اگه از این فروم خوشم نمی اومد یا با نیازهای من همپوشی نداشت، که عضو نمی شدم!

واسه هر دوتاش هم اینو می گیرم :
اين تاپیک وجود ندارد . براي اطلاعات بيشتر با مديريت سايت تماس بگيريد.
========= شاید اینطوری بهتر منظورم رو برسونم ==========

اگه یه نگاه به آمار پست های ارسالی (هرچند کم و سوای این پستهای غیرفنی) بنده بکنید متوجه میشید که دلیل اومدنم به این باشگاه کمک برای بالا بردن سطح علمی و ارتقاء بینش توسعه دهندگان سیستمهای جدید مخابراتی یا حداقل علاقمندان به این مباحث بوده، و چون دوستان علاقمند رو اینجا دیدم، با خودم گفتم که چه بهتر میشد که بحث های این قشر از جامعه (یعنی مهندسان ایرانی) حول مسائل حاشیه ای نچرخه؛ و بتونیم یه محیط بدور از مسائل روزمره جامعه با تحصیل کردنگان داخل وطن داشته باشیم.

اگه از صحبت های بنده، سوء تعبیر شده یا نتونستم درست منظورم رو برسونم، کوتاهی منو مدیران (پرطرفدار) و همکاران قدیمی این فروم ببخشند!
قصد بنده بیشتر انتقال تجربه، ساختن و پیداکردن یه جمع متخصص و کارآمد در این زمینه بوده و لاغیر و چون مدتی اینجا نبودم، واقعاً تخصص و کارآئی مهندسین با استعداد هموطن رو تو این زمینه خیلی ناقص دیدم و دوست ندارم تو این زمینه (برنامه نویسی و زیرساخت های سیستمهای مخابراتی) فقط با شرکتها، توسعه دهندگان و فروم های خارجی (که نیازها و شرایط اینجا رو نمیشناسن و وضعیت زیرساختی این مملکت رو درک -و باور- نمیکنن) همکاری داشته باشم ...

موفق باشید (و یکمی هم ملایم تر!).

archi_arch

مدیر بازنشسته
سلام خدمت مدیر گرامی.....
راستوشو بخواید میخواستم یک انتقاد کنم....
من فعالیتم در این تالار نسبتا بیشتر از جاهای دیگست....
جدیدا این تالار متاسفانه به دلیل یک سری کل کل و شوخی های شخصی خیلی بی محتوا و لوس شده و تاپیکای خیلی بی معنی و بی فایده ای ردو بدل میشه( البته من خودمم تا حدودی شرکت می کنم) ولی میخواستم لطف کنید یه ترتیبه اثری بدید و به اعضای محترم طی یک اعلامیه ای ابلاغ کنید که ترجیحا موضوع آزاد باشه ولی محتوای مطالب خواهشا کمی مفید و به درد به خور باشه!!!!

پیشاپیش از حسن توجه شما سپاسگذارم.
سلام عزیز
ممنون از توجهت
ولی راستش موضوع و محتوای تاپیکهارو ما نمیتونیم تعیین کنیم.ما فقط وظیفه ی نظارت داریم و حتی الامکان تا جایی که بشه جلوی این تاپیکهارو میگیریم ولی نقش اصلی رو خود کاربرا دارن.که با ایجاد بحثها و تاپیکهای مفید سمت و سوی تالار و محتواشو تعیین میکنن.من تا الانم تا جایی که از دستم بر میومده و فرصت داشتم رسیدگی کردم و تاپیکهای بی محتوارو حذف کردم یا تذکر دادم و ... ولی خب میبینید که برای حذف حتی همون تاپیکها هم اعتراض شده!! که خب این اهمیتی نداره ولی در کنار این اعضا باید کمک کنن تا در کنار حذف اینگونه تاپیکها تاپیکی جایگزینش بشه که بتونه سمت و محتوای تالار رو افزایش بده.
فقط با حذف و تذکر و برخورد مدیریتی تالار جهت و بارمحتوایی پیدا نمیکنه.به کمک همه اعضا نیازه.:victory:

سلام

موفق باشید.
سلام
ممنون از دقت و توجهتون!
درباره ی مواردی که گفتین منم با اجازه به ترتیب پاسخ میدم:

• بله قوانین گفته شده و همه اعضا هم پذیرفتن ولی اینکه از جانب مدیرا اعمال نمیشه شاید شما نتونید راحت قضاوت کنید.تا به حال خیلی از پستها و مطالب به خاطر همین بی ربط بودن به تاپیک حذف شده و ارسال کننده تذکر یا اخطار دریافت کرده وبارها به همین خاطر تاپیک قفل یا حذف شده!!! پس اینکه شما یه نمونه جایی ببینید فکر میکنم خارج از انصاف باشه که با اون یه نمونه کل عملکرد رو زیر سوال ببرید.شما اگه همون مثالی که زدید و همون روز گزارش میدادید و رسیدگی نمیشد انوقت میتونستم بهتون حق بدم و بپذیرم که کوتاهی بوده ولی وقتی حتی خود شما هم به عنوان کاربر همکاری نمیکنید از مدیرا نباید توقع داشته باشید که تمامی پستها و .. همون لحظه که شما میبینید رسیدگی شده باشن! خودتونم میدونید و هر روز تعداد پستهای ارسالی جدید رو میبینید! و اگه منطقی بخواین حساب کنید هیچ کس حتی شما اگه مدیر بودید نمیتونستید تمامی سایت و پستهارو بخونید! سایت اگه به اینجا رسیده به کمک کاربراش بوده و از اینجا به بعدم اگه تا این حد کوتاهی باشه باز هم نباید نقش کاربرا رو نادیده گرفت و البته در این مورد حق میدم که نقش مدیریت تو ضعف یه سایت خیلی بیشتره ولی کاربرا هم نقش مهمی دارن.

• درباره اینکه بحث سیاسی باشه یا نباشه و اینجا تالار سیاستمدارانه یا مهندسان و .. فکر میکنم این حق رو باید به ادمین داد که برای سایتش و مطالبی که توش ارائه میشه تصمیم بگیره! درسته اینجا باشگاه مهندسانه و قسمتهای تخصصیشم مربوط به همین رشته هاست و عمده ی فعالیتشم و هدفشم رو همون تالارهاست ولی همونطور که میبینید بعد از تالارهای تخصصی تالارهای عمومی هم ت وصفحه ی اصلی ایجاد شده یعنی ادمین که صاحب سایته این مطالب رو هم تو سایتش اورده و اجازه ی درجش رو داده.پس وقتی تالارش هست یعنی صحبت دربارش هم -در چهارچوب قوانینش- مجازه! و هیچ کس نمیتونه بگه چرا این بحثها میشه! اون سایتهایی که گفتین اگه دقت کنید هیچ کدوم مایل به این بحثها نبودن و بنابراین تالاری بهش اختصاص ندادن که خب اونها هم نظرشون این بوده و صاحبان سایت اینو میخواستن و من نمیتونم بگم باید حتما تالارهای عمومی هم باشه! پس شما هم اگه در اینباره اعتراضی دارید میتونید مستقیم با ادمین در میون بذارید جون تصمیم گیرنده ایشون هستن

• برای اینکه از به روز شدن تالار مورد نظرتون مطلع بشید لزومی به گشتن تو کل سایت نیست.شما میتونید خیلی راحت مشترک اون تالار بشید و هر تاپیک جدید یا پست جدید که ارسال میشه تو صفحه ی اشتراکهاتون میاد و میتونید پیگیر مباحث باشید.(برای مشترک شدن تالار از منوی " ابزارهاي تالار " در نوار بالای تالار گزینه ی "اشتراك در اين تالار" رو انتخاب کنید)

• چه سوالاتی منظورتونه؟ اگه سوالات تخصصیه باید بگم مسئولیت مدیران پاسخگویی به سوالها نیست و مسئولیتشون مرتب کردن و نظم دادن و هدفمندتر کردن تالاره ولی خب اکثرا تا جایی که بتونن و در توانشون باشه پاسخگوی سوالای بچه ها هستن.نمیدونم دقیقا کدوم سوال و کجا منظورتونه اگه دقیقتر بگین بهتر میتونم کمکتون کنم.

• درباره ی سرچ و اینکه تاپیکی نامرتبط با موضوعتون پیدا کردین اینم متاسفانه مربوط به مباحث نمیشه! تنظیماا سرچ طوریه که اگه تالارتون رو انتخاب نکنید کلمات سرچ شده رو از تمامی تالارها جستجوی میکنه و برای همین خیلی وقتها تاپیکهایی بی ربط به موضوع مورد نظرتون میاد که برای حل این مشکل باید از جستجوی پیشرفته و محدودیتهای بیشتری استفاده کنید. مثلا اینکه اول از همه محدوده ی جستجو رو تالار مورد نظرتون قرار بدین و ...اینطوری دیگه نیازیبه گشت و گذار در تاپیکهایی که بی ربط به رشته تون باشه ندارید.

• باز هم میگم مدیرا تمام تلاششون رو میکنن که قوانین رو تمام و و کمال و برای همه احرا کنن ولی خب مدیرا هم مثل شما انسانن! خیلی وقتها مشغله های دیگه یا مسائل دیگه باعث میشه از بعضی جاها غافل بمونن که در اینصورت همکاری کاربرا و کمک اونهاست که باعث میشه قوانین هر چه بهتر اجرا بشه و در واقع علاقمندی کاربرا به سایت و اجرای قوانینش با همکاریشون ثابت میشه نه فقط انتقاد و اعتراض کردن (اینو کلی گفتم منظورم شخص شما نبودید سوء تفاهم نشه)
خواهش میکنم امیدوارم جواب سوالاتون رو داده باشم.
راستی از قوانین سایت اینم هست که از ارسال مطالب تکراری در تاپیکها و تالارهای مختلف خودداری کنید! و هر سوالی رو در جای مناسبش قرار بدید.اینجا جای سوالتون بود نه تاپیک تازه واردا! که خب البته چون تازه واردین مشکلی نیست اون حذف شد ولی گفتم یاد اوری کرده باشم که از این به بعد رعایت کنید.
ممنون از توجهتون
موفق باشید
سلام مریمی من نمی دونم چرا تاپیک نظر سنجی بسته شده ..............http://www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=117527
می شه دلیلشو بگی .............
و اگه می شه بازش کنی ;)
سلام ابی جان خوبی؟
شرمنده ابرام جان ولی چون خیلی خصوصی بود نمیشه بازش کرد.
فکرکن از فردا هر کی بیاد یه نظر سنجی بذاره و اسم خودشو یکی دیگه رو بذاره بگه کدوم بهتره یا کی باحالتره یا کی .. تره و ... خب مسلما زیاد جالب نیست.برای همین جلوشو گرفتم و البته قبل از تاپیک تو یکی دیگه هم بود که اگه اشتابه نکنم مقایسه علی صمدی و سارا بود!! که اونم حذف شد!;)

سلام دوست عزیز

جواب اینم بالا دادم اکه بازم مشکل یا سوالی بود بفرمایید تا بیشتر توضیح بدم.

آخرین ویرایش:

mehrshad53

اخراجی موقت
تعریف تاپیک با محتوا....

تعریف تاپیک با محتوا....

من یک تاپیک سلام و تشکر زدم ،سه ثانیه بعد اخطار سبز شد جلوم...
خب به نظر من هم خیلی از تاپیکها بیمحتواست و پست هم نمیدم توشون.
این که نشد هر کی دلش خواست همینجور اخطار بده...
من ادم بدبینی نیستم ولی اخطارهای چرندی برام میاد. اگه فکر کردین لطف میکنین که ما میایم اینجا سخت در اشتباهین.
هر شخصی که میاد اینجا ارزش سایت را بالا میبره و واین برخورد شما شرم آوره،اگه مشکلی دارین ،واضح بفرمایید که بدونم.

archi_arch

مدیر بازنشسته
من یک تاپیک سلام و تشکر زدم ،سه ثانیه بعد اخطار سبز شد جلوم...
خب به نظر من هم خیلی از تاپیکها بیمحتواست و پست هم نمیدم توشون.
این که نشد هر کی دلش خواست همینجور اخطار بده...
من ادم بدبینی نیستم ولی اخطارهای چرندی برام میاد. اگه فکر کردین لطف میکنین که ما میایم اینجا سخت در اشتباهین.
هر شخصی که میاد اینجا ارزش سایت را بالا میبره و واین برخورد شما شرم آوره،اگه مشکلی دارین ،واضح بفرمایید که بدونم.
اقا مهرشاد تاپیکهایی که با قوانینی سایت و تالار همخونی نداشته باشه بی محتوا یا خلاف قوانین به شمار میاد
شما اگه قوانین تالارو بخونین متوجه میشید
بارها گفته شده برای سلام و خداحافظی و ... تاپیک نزنین و تو همون تاپیکهای قبلی که بهش اختصاص داده شده پست بدید.
یا مثلا بارها گفتیم اگه مشکلی یا سوالی درباره مدیریت یا ... دارید تو دفتر تالار مطرح کنید و برای هر سوالی تاپیک جدا ارسال نکنید! همه اینها برای نظم دادن بیشتر به تالاره ولی اینکه چرا شما بیتوجه از کنارش رد میشید و با اینکه بارها بهتون تذکر دادیم ولی بازم روندتونو ادامه میدید خودش جای سواله!
بنابراین باز هم بهتون تذکر میدم و ازتون میخوام اگه واقعا به فکر ارزش سایتین اول از همه به قوانینش پایبند باشید و بعد در راستای همون قوانین فعالیت کنید.
کسی هم اینجا مشکل یا خصومتی با شما نداره هدف و تلاش همون نظم بیشتر و پر محتواکردن تالاره که با کمک خود اعضا امکان پذیره و در این شکی نیست

haj morteza

عضو جدید
کاربر ممتاز
مریم خانم کلیه راههای ارتباطیتون رو بستید!!!

چه وضعیست آخر؟؟؟شما را چه می شود؟!

mehrshad53

اخراجی موقت
اقا مهرشاد تاپیکهایی که با قوانینی سایت و تالار همخونی نداشته باشه بی محتوا یا خلاف قوانین به شمار میاد
شما اگه قوانین تالارو بخونین متوجه میشید
بارها گفته شده برای سلام و خداحافظی و ... تاپیک نزنین و تو همون تاپیکهای قبلی که بهش اختصاص داده شده پست بدید.
یا مثلا بارها گفتیم اگه مشکلی یا سوالی درباره مدیریت یا ... دارید تو دفتر تالار مطرح کنید و برای هر سوالی تاپیک جدا ارسال نکنید! همه اینها برای نظم دادن بیشتر به تالاره ولی اینکه چرا شما بیتوجه از کنارش رد میشید و با اینکه بارها بهتون تذکر دادیم ولی بازم روندتونو ادامه میدید خودش جای سواله!
بنابراین باز هم بهتون تذکر میدم و ازتون میخوام اگه واقعا به فکر ارزش سایتین اول از همه به قوانینش پایبند باشید و بعد در راستای همون قوانین فعالیت کنید.
کسی هم اینجا مشکل یا خصومتی با شما نداره هدف و تلاش همون نظم بیشتر و پر محتواکردن تالاره که با کمک خود اعضا امکان پذیره و در این شکی نیست

شما که روبوت نیستین و همه چیز هم که سیاه و سپید نیست...
خب من راه بهتری برای سلام کردن به ذهنم نرسید. در ضمن این تاپیکهای 100 تا یه غاز در مورد مخ زنی دخترا و اینا،ارزش سایتتون را بالا میبره؟
قبلا هم برای یک جمله کاملا معمولی 4 امتیاز منفی بهم دادین که بسی چرند مینمود!
اگه تالاراین آزاده که با اینجور محدودیتها ظاهرا بیشتر به تالار اخطار میزنه....
اصلا حال نکردم از برخوردتون......

mehrshad53

اخراجی موقت
اگه صدای منو میشنوین:
خیلی کاراتون مسخرس......
حالا هم که جواب نمیدین!
خریت ماست که میایم اینجا!

aohevahid2007

عضو جدید
سلام خانم آرچی چرا باید کسای دیگه تو تاپیکم بیان ناسزا بگن بعد من اخراج بشم به این کارتون میگن جانب داری نام کاربری من vahid 2007 مگه اسمش گفتگوی آزاد نبود این چه وضعشه

خيبر

عضو جدید
کاربر ممتاز
مديريت محترم و عزيز..
تلاشهاي شما در اين بخش هرگز بر كسي پوشيده نيست..
هر فرد اگاه و قديمي ميدونه كه شما تا چه حد به اين بخش تسلط داريد..
خواسته اي داشتم..
ميخواستم بزرگواري كنيد و هر تاپيكي كه شمه ي ديني داشت به بخش اسلامي منتقل بكنيد..
هر تاپيكي..فرقي نميكنه..فقط اگر حس فرمودين كه اسلامي است سريعا منتقل بفرماييد..
بينهايت از شما سپاسگزار خواهيم بود..
من الله توفيق..يا علي..

archi_arch

مدیر بازنشسته
سلام خانم آرچی چرا باید کسای دیگه تو تاپیکم بیان ناسزا بگن بعد من اخراج بشم به این کارتون میگن جانب داری نام کاربری من vahid 2007 مگه اسمش گفتگوی آزاد نبود این چه وضعشه
میشه لینک یوزرتونو بدین؟
قطعا بیدلیل نبوده
اینجا هم بله گفتگوی ازاده ولی گفتگوی ازاد درچهارچوب قوانینش! قوانینی که ابتدای تالار هست و میتونید ببینید
مديريت محترم و عزيز..
تلاشهاي شما در اين بخش هرگز بر كسي پوشيده نيست..
هر فرد اگاه و قديمي ميدونه كه شما تا چه حد به اين بخش تسلط داريد..
خواسته اي داشتم..
ميخواستم بزرگواري كنيد و هر تاپيكي كه شمه ي ديني داشت به بخش اسلامي منتقل بكنيد..
هر تاپيكي..فرقي نميكنه..فقط اگر حس فرمودين كه اسلامي است سريعا منتقل بفرماييد..
بينهايت از شما سپاسگزار خواهيم بود..
من الله توفيق..يا علي..
:w00::w00::w00::w00: