دفتر مدیریت تالار ورزش

افشين_اس اس

عضو جدید
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/257322-تالار-تخصصی-کیک-بوکسینگ-ISKA

دوست عزيز اين تالار مخصوص كيك بوكسينگ دو هفته اس زده شده ولي كسي استقبالي نمي كنه ازش

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام خدمت خانم مدیر
تاپیکی داشتم که خودتون میدونید حذف شد ........... خب شاید دلتون نمیخواست این برد مفتحضانه در تاریخ ثبت بشه ولی بدونید شد . دی
اما نکته بسیار قابل تامل برای من
چند چیز هست ............. با توجه به اینکه زمان تاپیک من مربوط به یک الی دو هفته نهایتش بود قبول که بایستی قفل میشد
دلیل حذفش رو خیلی دوس دارم بدونم
نکته بعد
این تاپیکها هم زمانشون گذشته در این قبال هم هست و جالبه که در اون تاپیک بنده بحثهای بسیار خوبی از نگاه حتی استقلالیها مطرح شد
اون حذف شد اینا موندن
دایی رفت و برگشت

و
پرسپولیس

و وجود خیلی تاپیکهای دیگه کا خدا میدونه مربوط به قرن بوغ هستن و باقی موندن

در ضمن روال برخوردتون با تاپیکهای با عنوان توهین آمیز اصلا مورد پسندم نیست
تاپیک زدن به کل مردم انزلی توهین کردن .......... شما به جای اینکه به استارتر هشدار بدین تو تاپیکشون پست میزنین بحث رو نحرف نکنیم
عنوان تاپیک توهینه .......... بایستی قفل میشد ......عنوان درست میشد ...........بعد میزاشتین بحث ادامه پیدا کنه :mad::razz:

sezgi

عضو جدید
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/257322-تالار-تخصصی-کیک-بوکسینگ-ISKA

دوست عزيز اين تالار مخصوص كيك بوكسينگ دو هفته اس زده شده ولي كسي استقبالي نمي كنه ازش

دوست عزیز اولا من نمیگم که فقط از کیک بوکس بگین از ورزشهای رزمی دیگه مثله موی تای.تای بوکس...

دوما این اقای که این تایپک زده نمیدونه کیک بوکس WKA نه ISKA این اقا هنوز نمیدونه کیک بوکس چیه

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هیچ وقت دوست نداشتم اینو بگم ولی گویا جانبداری شما از تیم خاصی با این قبیل حذف تاپیکها و نگاه داشتن تاپیکهای دیگه به نظر محتمل میاد
منتظر جواب و اقدام عدالت محور شما هستم

در غیر این صورت دیگر از بنده در تالار خود تاپیک که هیچ انشاالله پستی هم نخواهید دید
و البته مطمئن باشید من دیگه مثل بعضیها رفتار نمکینم که بگم این فلان پست آخرین پست من در تالار شماست بعد روز به روز به اون تعداد پسته اضافه بشه و حتی در دفتر تالارم دیده بشه
امیدوارم اوقات خوبی داشته باشین و با اینکه همیشه شما رو فردی با اخلاق ورزشی خطاب میکردم .................. فکر کنم باید تجدید نظر کنم
اینو فقط بذارید به حساب انتقاد .......... نه چیز دیگه

افشين_اس اس

عضو جدید
با سلام خدمت خانم مدیر
تاپیکی داشتم که خودتون میدونید حذف شد ........... خب شاید دلتون نمیخواست این برد مفتحضانه در تاریخ ثبت بشه ولی بدونید شد . دی
چند چیز هست ............. با توجه به اینکه زمان تاپیک من مربوط به یک الی دو هفته نهایتش بود قبول که بایستی قفل میشد
نکته بعد
این تاپیکها هم زمانشون گذشته در این قبال هم هست و جالبه که در اون تاپیک بنده بحثهای بسیار خوبی از نگاه حتی استقلالیها مطرح شد
اون حذف شد اینا موندن
دایی رفت و برگشت

و
پرسپولیس

چون اين اعتراض رو من هم قبلا كردم و جواب گرفتم جوابتون رو ميدم با اجازه خانم مدير تاپيك شما حذف نشده به بخش كل كل منتقل شده خيلي تاپيك هاي ديگه هم وجود داره كه به نظر من بايد به بخش كل كل منتقل بشه وقتي بخش كل كل وجود داره ديگه زدن تاپيكي براي كل كل و مناظره و فراخوان و ... به نظرم خلاف قوانين هست و ...

دوست عزیز اولا من نمیگم که فقط از کیک بوکس بگین از ورزشهای رزمی دیگه مثله موی تای.تای بوکس...

دوما این اقای که این تایپک زده نمیدونه کیک بوکس WKA نه ISKA این اقا هنوز نمیدونه کیک بوکس چیه

خب من رشته ي تخصصيم ورزش رزمي ديگري هست تو كيك بوكس هم تخصصي ندارم اين لينك رو به شما نشون دادم كه شما اطلاعاتتون رو داخلش قرار بديد و من خيلي خوشحال مي شم كه اطلاعات كيك بوكسينگم بره بالا چون هميشه اين ورزش رو مسابقاتش رو دوست داشتم

من هیچ وقت دوست نداشتم اینو بگم ولی گویا جانبداری شما از تیم خاصی با این قبیل حذف تاپیکها و نگاه داشتن تاپیکهای دیگه به نظر محتمل میاد

در غیر این صورت دیگر از بنده در تالار خود تاپیک که هیچ انشاالله پستی هم نخواهید دید
و البته مطمئن باشید من دیگه مثل بعضیها رفتار نمکینم که بگم این فلان پست آخرین پست من در تالار شماست بعد روز به روز به اون تعداد پسته اضافه بشه و حتی در دفتر تالارم دیده بشه
امیدوارم اوقات خوبی داشته باشین و با اینکه همیشه شما رو فردی با اخلاق ورزشی خطاب میکردم .................. فکر کنم باید تجدید نظر کنم
من براي ادامه فعاليتم يه دليل شخصي دارم كه خانم مدير در جريان هستن فكر مي كنم اين اختيار رو دارم كه دليلش رو به هر كسي توضيح ندم هيچ دليلي هم نمي بينم كه دليل اين بازگشت رو براي شما بازگو كنم فقط در مورد چيزي كه اطلاعي ازش نداريد لطفا اظهار نظر نكنيد دارند بگذريم كه شما بارها در همون تاپيك اعلام كرديد ديگه پست نمي زنيد اما ...

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
چون اين اعتراض رو من هم قبلا كردم و جواب گرفتم جوابتون رو ميدم با اجازه خانم مدير تاپيك شما حذف نشده به بخش كل كل منتقل شده خيلي تاپيك هاي ديگه هم وجود داره كه به نظر من بايد به بخش كل كل منتقل بشه وقتي بخش كل كل وجود داره ديگه زدن تاپيكي براي كل كل و مناظره و فراخوان و ... به نظرم خلاف قوانين هست و ...

خب من رشته ي تخصصيم ورزش رزمي ديگري هست تو كيك بوكس هم تخصصي ندارم اين لينك رو به شما نشون دادم كه شما اطلاعاتتون رو داخلش قرار بديد و من خيلي خوشحال مي شم كه اطلاعات كيك بوكسينگم بره بالا چون هميشه اين ورزش رو مسابقاتش رو دوست داشتم

من براي ادامه فعاليتم يه دليل شخصي دارم كه خانم مدير در جريان هستن فكر مي كنم اين اختيار رو دارم كه دليلش رو به هر كسي توضيح ندم هيچ دليلي هم نمي بينم كه دليل اين بازگشت رو براي شما بازگو كنم فقط در مورد چيزي كه اطلاعي ازش نداريد لطفا اظهار نظر نكنيد دارند بگذريم كه شما بارها در همون تاپيك اعلام كرديد ديگه پست نمي زنيد اما ...
اگر حتی منتقل هم شده اولا لینک بعدشم عجیبه که من که استارتر تاپیکم نباید مطلع بشم
بعدشم ........ پس چرا اون چنتا تاپیکی که دادم منتقل نشده

در آخر آقای محترم شما هی پست دادین بنده رو متهم کردین مجبور بودم جواب بدم .............. در قبال رفتن شما فقط مثال زدم

افشين_اس اس

عضو جدید
اگر حتی منتقل هم شده اولا لینک بعدشم عجیبه که من که استارتر تاپیکم نباید مطلع بشم

در آخر آقای محترم شما هی پست دادین بنده رو متهم کردین مجبور بودم جواب بدم .............. در قبال رفتن شما فقط مثال زدم

اينم لينك:
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/55791-%D9%83%D9%84-%D9%83%D9%84-%D8%B7%D8%B1%D9%81%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%8A-%D8%A2%D8%A8%D9%8A-%D9%88-%D9%82%D8%B1%D9%85%D8%B2/page549

در مورد بقيه هم من فكر مي كنم(اينو دارم پيشنهاد ميدم) هر تاپيكي كه مربوط به كل كل هست تو يه جا جمع بشه خيلي بهتره اينطوري هي تاپيك كل كل آميز زده نميشه. اين فقط پيشنهاد بود قبول يا عدم قبول و چگونگي اجراش به مدير تالار مربوط ميشه.
ضمنا همه تالار هاي اين سايت تاپيك حذف ميشه پودر ميشه از بين ميره نه تنها استارتر بلكه هيچ كس هم نمي فهمه كه چي شده!!!

شما از اين به بعد در قبال رفتن،اومدن و هر مسئله اي كه مربوط به منه مثال نزن خواهشا.گفتم كه هيچ لزومي نمي بينم وقتي تصميمي ميگيريم و بنا به دلايل شخصي ازش منصرف ميشم به تمام كاربران سايت توضيح بدم توضيح مسئله به چند تن از دوستانم فكر مي كنم كافي باشه.
واسه من جالبه شما در زدن مثالتون كاملا به من و پستم تو تالار مديريت و اضافه شدن پستهام اشاره كرديد شما تو هر بخشي و تو هر بحثي دخالت مي كنيد هيچ مهم نيست خواهشا تو مسائل شخصي ديگران،حداقل من دخالت نكنيد براي زدن و نزدن پست توضيح،اجازه يا حتي مورد مثال واقع شدن توسط شخصي مثل شما واسم آزار دهندس.
شما همين لينكي كه دادم رو دنبال كنيد شما بعد از رفتن من هم بارها و بارها پست زدين در قبال پاسخگويي به ديگران...

آخرین ویرایش:

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
اينم لينك:
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/55791-%D9%83%D9%84-%D9%83%D9%84-%D8%B7%D8%B1%D9%81%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%8A-%D8%A2%D8%A8%D9%8A-%D9%88-%D9%82%D8%B1%D9%85%D8%B2/page549

در مورد بقيه هم من فكر مي كنم(اينو دارم پيشنهاد ميدم) هر تاپيكي كه مربوط به كل كل هست تو يه جا جمع بشه خيلي بهتره اينطوري هي تاپيك كل كل آميز زده نميشه. اين فقط پيشنهاد بود قبول يا عدم قبول و چگونگي اجراش به مدير تالار مربوط ميشه.
ضمنا همه تالار هاي اين سايت تاپيك حذف ميشه پودر ميشه از بين ميره نه تنها استارتر بلكه هيچ كس هم نمي فهمه كه چي شده!!!

شما از اين به بعد در قبال رفتن،اومدن و هر مسئله اي كه مربوط به منه مثال نزن خواهشا.گفتم كه هيچ لزومي نمي بينم وقتي تصميمي ميگيريم و بنا به دلايل شخصي ازش منصرف ميشم به تمام كاربران سايت توضيح بدم توضيح مسئله به چند تن از دوستانم فكر مي كنم كافي باشه.
واسه من جالبه شما در زدن مثالتون كاملا به من و پستم تو تالار مديريت و اضافه شدن پستهام اشاره كرديد شما تو هر بخشي و تو هر بحثي دخالت مي كنيد هيچ مهم نيست خواهشا تو مسائل شخصي ديگران،حداقل من دخالت نكنيد براي زدن و نزدن پست توضيح،اجازه يا حتي مورد مثال واقع شدن توسط شخصي مثل شما واسم آزار دهندس.
شما همين لينكي كه دادم رو دنبال كنيد شما بعد از رفتن من هم بارها و بارها پست زدين در قبال پاسخگويي به ديگران...
تشکر دیدم
در حالیکه تو خود تاپیکم هم گفتم هدفمم کل کل با کسی نبوده بلکه حرفی بود با پرسپولیسیا
در اون قبال عدالت محور حرکت بشه ما کاری به کار کسی نداریم
چشم سعی میشه ............... ولی من در قبال حرفم منتظر میمونم مدیر تالار بیان بهم جواب بدن ............ اما در قبال حرفتون ......این عادت منه .... چیزی که میبینم رو نمیتونم نگم و آخر اینکه شما تو تاپیک من پست زدی توقع داری بی جواب بذارم !!!!!!!!!!
اما در قبال اینکه بنده پست زدم تو تاپیکم .......... حرف من این نبود که ادامه ندم با بقیه ....... حرفم این بود تا کسی پست نزنه به عنوان استارتر تاپیکم رو بالا نمیارم
اصولا معنی واژگان من و شما متفاوته ............. در ضمن ما که متوجه نشدیم شما همکار مدیر هستین یا ..........
ولی چیزی که معلومه نوشته شده عضو فعال
منتظر نظر خانم مدیر میمونم .......... هرچند که کمک شایانی در پاسخگویی به نظرم بهشون کردین

افشين_اس اس

عضو جدید
تشکر دیدم
در حالیکه تو خود تاپیکم هم گفتم هدفمم کل کل با کسی نبوده بلکه حرفی بود با پرسپولیسیا
چشم سعی میشه ............... ولی من در قبال حرفم منتظر میمونم مدیر تالار بیان بهم جواب بدن ............ اما در قبال حرفتون ......این عادت منه .... چیزی که میبینم رو نمیتونم نگم و آخر اینکه شما تو تاپیک من پست زدی توقع داری بی جواب بذارم !!!!!!!!!!
اما در قبال اینکه بنده پست زدم تو تاپیکم .......... حرف من این نبود که ادامه ندم با بقیه ....... حرفم این بود تا کسی پست نزنه به عنوان استارتر تاپیکم رو بالا نمیارم
اصولا معنی واژگان من و شما متفاوته ............. در ضمن ما که متوجه نشدیم شما همکار مدیر هستین یا ..........
منتظر نظر خانم مدیر میمونم .......... هرچند که کمک شایانی در پاسخگویی به نظرم بهشون کردین

خير من همكار مدير نيستم عضو فعالم نيستم خدا اون روز رو نياره كه من سمتي در اين خراب شده به دست بيارم اين دخالت بي مورد من پيرو دخالت هاي بي مورد شما تو همه مسائل بود دوست نداشتم پاسخگو باشم منتهي چون خودم قبلا اين اعتراض رو به خانوم مدير كرده بودم و جواب شنيده بودم و همچنين امروز دخالت ها و پاسخگويي هاي بي مورد شما تو دفتر جناب مثلا مدير سايت ديدم تصميم گرفتم كه پاسخ بدم البته شايد شما هم همكار مدير كل سايت باشي كه اجازه اظهار نظر و پاسخگويي به خودت ميدي وقتي شما اجازه پاسخگويي و اظهار نظر در مورد كل سايت رو به خودت ميدي حالا يه تالار كوچيك تو اين سايت به اين بزرگي كه چيزي نيست!!!

شرمنده بابت پاسخگويي به اين دوستمون خانم مدير هر وقت اومدين خودتون پاسخ رو بدين و پست هاي من رو هم پاك كنيد.

khooshe

مدیر بازنشسته
با سلام خدمت خانم مدیر
نکته بعد
اون حذف شد اینا موندن
دایی رفت و برگشت

و
پرسپولیس

در ضمن روال برخوردتون با تاپیکهای با عنوان توهین آمیز اصلا مورد پسندم نیست
تاپیک زدن به کل مردم انزلی توهین کردن .......... شما به جای اینکه به استارتر هشدار بدین تو تاپیکشون پست میزنین بحث رو نحرف نکنیم
عنوان تاپیک توهینه .......... بایستی قفل میشد ......عنوان درست میشد ...........بعد میزاشتین بحث ادامه پیدا کنه :mad::razz:
محمد خان اون تاپیک حذف نشد....بلکه با تاپیک کل کل ترکیب شد....برین پست هاتونو پیدا کنین....

بعدشم تاپیک حذف شد .... انقدر هم بزرگ نکنین.... با عنوان توهین آمیز نبود.....نوشته بودند انتقام از انزلی و فردوسی پور(تاپیکش موجوده)....

توی اون تاپیک با افرادی که توهین کرده بودند برخورد کردم و و اطلاع هم دادم...وقتی دیدم تاپیک داره منحرف میشه اونو حذف کردم....من هرگز پست ندادم که بحث رو منحرف نکنید....فقط یک پست دادم و اون هم این بود که به افراد خاطی اخطار داده شد ...

فکر کنم اینجا من مدیرم...و توهین آمیز بودن رو من تعیین می کنم...
شما هم اگه مشکلی داشتین گزارش می دادید....

khooshe

مدیر بازنشسته

خوب خدا رو شکر محمد خان که جانبداری منو از تیم خاص جلو کشیدین...این از این....
خوب من گفتم که اون تاپیک ترکیب شد....چون جاش اونجا نبود...و این دقیقا یک کار مدیریتی بود....
خواهشا دعواها با افراد دیگه رو به این تاپیک دیگه نکشونید....
شما که می خواستین از اول تجدید نظر کنید بهتر که الان تجدید نظر کنید....

اگه من بخوام هر تاپیکی که هر فردی می زنه و جاش درست نیست و انتقال می دم رو به استارتر اطلاع بدم که کارم میشه اطلاع دادن...نه مدیریت....
مثالتون دقیقا به دعوای دیگه ای آتش زد...
تشکر دیدم
محمد خان نمی دونم منتظر چی هستین ولی افشین خان از قدیمیای این قسمت هستن...
مسئله این نیست که استقلالین
من می تونم علی آقا رو مثال بزنم که پرسپولیسین و ارادت خاصی بهشون دارم و مثل افشین خان بزرگ اینجان.....و پرسپولیسی هم هستن..ایشون هم بیان روی سرم جا دارن....
ولی اینکه بتونن به من به رشد اینجا کنن از نظر شما مشکلی داره؟یا اینکه می خواین من از مدیریت کنار برم؟

دقیقا بگین مشکلتون با من چیه؟

esmaeili60

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

ولی اینکه بتونن به من به رشد اینجا کنن از نظر شما مشکلی داره؟یا اینکه می خواین من از مدیریت کنار برم؟

مديريت هميشه ابنجوريه - هم نظرات مثبت و هم منفي

شما به خودت نزار - محمد هم از بچه هاي خوبه فقط حرصش از اس اس رفتو برگشته

و افشين هم قديميه

در ضمن ديگه حرف رفتن رو نزن - باشه

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
احسنت به این جوابگویی
خانم محترم ........................ انتقام یعنی چی ؟
میشه برای من معنی کنید ............. اونم انتقام از انزلی :mad:
اگه گفته بودن ملوان ......... میشه گفت به فوتبال مربوطه ........... ولی نوع حرف زدن ایشون ..........

در مورد تاپیک خودم آقا افشین توضیح دادن ......... ولی از شما گله دارم چون فکر میکنم به عنوان استارتر حق طبیعیه من بود که بدونم تاپیکم چی شده
من فقط پست ورزشی نمیزنم و اینکه چقدر میزنم تنها خدا میدونه

اگه یکی تاپیک بزنه انتقام از تهران ......... شما چی برداشت میکنی

اصلا از همه اینا بگذریم
خانم عزیز تاپیکهای باشگاه فقط تو این باشگاه و اعضای اون که نشون داده نمیشه ......... بلکه در فضای نت قرار میگیره
شما شهرستونتون ........ است
تاپیک بزنن
......... به آتش باید کشید !!!!!!!!
از نگاه یک کاربر اینترنتی چی فکر میکنین
بنده داخل همون تاپیک بارها این مسئله رو گفتم ....... برای شما امکانش هست برید ببینید ......... ایشونم گفتن من عوض نمیکنم ولی به مدیریت حق میدم
اینکه به کل اون تاپیک رو حذف کردین واقعا متاسف شدم ......... چون اتفاقا با صحبتهای دوست انزلی چیمون ایشون آرومتر سخن میگفتن
تنها مشکل اون تاپیک عنوانش بود و بس
آیا در قبال سایر تیمها و شهرها هم این چنین برخورد میشه :mad:
واقعا چیزایی دارم میبینم که دارم به انتخاب اول خودم شک میکنم :(

khooshe

مدیر بازنشسته
سلام

مديريت هميشه ابنجوريه - هم نظرات مثبت و هم منفي

شما به خودت نزار - محمد هم از بچه هاي خوبه فقط حرصش از اس اس رفتو برگشته

و افشين هم قديميه

در ضمن ديگه حرف رفتن رو نزن - باشه
سلام...
نه اسماعیل خان...مشکل از یه جای دیگه اس....
من کاملا انتقاد پذیرم...هم مثبت هم منفی ولی اینکه استقلالی بودن منو به یاد همه ی دوستان میارن نشون می ده که یا مدیر قابلی نبودم یا کلا محممد خان نمی خوان یه استقلالی مدیر باشه...
باور کنین من هم می دونم از بچه های خوبه ولی فعلا که با ما سر لج افتاده...
امیدورام مشکل حل بشه...

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب خدا رو شکر محمد خان که جانبداری منو از تیم خاص جلو کشیدین...این از این....
خوب من گفتم که اون تاپیک ترکیب شد....چون جاش اونجا نبود...و این دقیقا یک کار مدیریتی بود....
خواهشا دعواها با افراد دیگه رو به این تاپیک دیگه نکشونید....
شما که می خواستین از اول تجدید نظر کنید بهتر که الان تجدید نظر کنید....

اگه من بخوام هر تاپیکی که هر فردی می زنه و جاش درست نیست و انتقال می دم رو به استارتر اطلاع بدم که کارم میشه اطلاع دادن...نه مدیریت....
مثالتون دقیقا به دعوای دیگه ای آتش زد...

محمد خان نمی دونم منتظر چی هستین ولی افشین خان از قدیمیای این قسمت هستن...
مسئله این نیست که استقلالین
من می تونم علی آقا رو مثال بزنم که پرسپولیسین و ارادت خاصی بهشون دارم و مثل افشین خان بزرگ اینجان.....و پرسپولیسی هم هستن..ایشون هم بیان روی سرم جا دارن....

من نادان ، نفهم ، خوردسال و ............ به قول بعضیها
ولی مدیریت تنها پاک کردن صورت مسائل نیست
مدیریت بدون احترام بی معنیست
کسی هم دلش نمیخواد کسی بره
گفتم فقط انتقاد کردم بهتون چون دشمنتون نیستم ............ فکر میکنم اینو بارها ثابت کردم
هرچند که مهم نیست
فقط یه چیز دیگه بگم ......... استقلالی خب هستین ........... دلیلم نمیبینم از این حرف بترسین !!!!!
هرچند که من بارها به جنبه طنز بیان کرده بودم ........... ولی امروز وقتی میبینم فلان تاپیکها هست و تاپیک من نیست
واقعا فکر کردم حرکت شما ناشی از اون قضیه است
که الآن جا داره من باب این قضیه معذرت بخوام .......... هرچند که بازم موندم اگه قانون برای همه یکیه چرا اون دو تاپیک منتقل نشدن ؟!!!!!!

khooshe

مدیر بازنشسته
سلام
احسنت به این جوابگویی
خانم محترم ........................ انتقام یعنی چی ؟
میشه برای من معنی کنید ............. اونم انتقام از انزلی :mad:
اگه گفته بودن ملوان ......... میشه گفت به فوتبال مربوطه ........... ولی نوع حرف زدن ایشون ..........

در مورد تاپیک خودم آقا افشین توضیح دادن ......... ولی از شما گله دارم چون فکر میکنم به عنوان استارتر حق طبیعیه من بود که بدونم تاپیکم چی شده
من فقط پست ورزشی نمیزنم و اینکه چقدر میزنم تنها خدا میدونه

اگه یکی تاپیک بزنه انتقام از تهران ......... شما چی برداشت میکنی

اصلا از همه اینا بگذریم
خانم عزیز تاپیکهای باشگاه فقط تو این باشگاه و اعضای اون که نشون داده نمیشه ......... بلکه در فضای نت قرار میگیره
شما شهرستونتون ........ است
تاپیک بزنن
......... به آتش باید کشید !!!!!!!!
از نگاه یک کاربر اینترنتی چی فکر میکنین
بنده داخل همون تاپیک بارها این مسئله رو گفتم ....... برای شما امکانش هست برید ببینید ......... ایشونم گفتن من عوض نمیکنم ولی به مدیریت حق میدم
اینکه به کل اون تاپیک رو حذف کردین واقعا متاسف شدم ......... چون اتفاقا با صحبتهای دوست انزلی چیمون ایشون آرومتر سخن میگفتن
تنها مشکل اون تاپیک عنوانش بود و بس
آیا در قبال سایر تیمها و شهرها هم این چنین برخورد میشه :mad:
واقعا چیزایی دارم میبینم که دارم به انتخاب اول خودم شک میکنم :(
محممد خان....
انتقام از انزلی چی رو نشون می ده؟خوب معلومه از باشگاهشه....چرا واقعا انقدر سخت می گیرین؟
نه چه گله ای محممد خان؟این یه کار کاملا مدیریتی بود....برید از هر مدیری خواستین بپرسین که به استارتر تاپیک باید اطلاع داده بشه یا نه؟
اگر هم نمی دونستین که چی شده یه سوال ازم می پرسیدین....مثل افشین خان که پرسیدن تاپیک کو گفتم که ترکیب شده....
نخیر اصلا تنها مشکل نبود....آخرین پست ها منو مجبور به حذف اون تاپیک کرد....کاملا به هم توهین کرده بودند....و هم دوستان انزلی چی بودند و هم دوستان تبریزی....
خواهشا اول جواب منو ببینین بعد قضاوت کنین....

یه حرفی رو رک بزنم که شما از اول با انتخاب من مشکل داشتین.....

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
محممد خان....
انتقام از انزلی چی رو نشون می ده؟خوب معلومه از باشگاهشه....چرا واقعا انقدر سخت می گیرین؟
نه چه گله ای محممد خان؟این یه کار کاملا مدیریتی بود....برید از هر مدیری خواستین بپرسین که به استارتر تاپیک باید اطلاع داده بشه یا نه؟
اگر هم نمی دونستین که چی شده یه سوال ازم می پرسیدین....مثل افشین خان که پرسیدن تاپیک کو گفتم که ترکیب شده....
نخیر اصلا تنها مشکل نبود....آخرین پست ها منو مجبور به حذف اون تاپیک کرد....کاملا به هم توهین کرده بودند....و هم دوستان انزلی چی بودند و هم دوستان تبریزی....
خواهشا اول جواب منو ببینین بعد قضاوت کنین....

یه حرفی رو رک بزنم که شما از اول با انتخاب من مشکل داشتین.....
خنده دار میگین به خدا .............. انتقام خوبه پس ......... پس من فردا از شما انتقام میگیرم اصلا توهین نیست .......... حالا اینجا بحث یک نفره ...... انزلی خواهر من اسم شهر هست ....... اسم یه تیم که نیست ....... گفتم شما داری از دید فوتبال نگاه میکنی ............ در شرایطی که کاملا معلوم بود غیر فوتبالی بود .......... یه سری به سایت هواداران تراکتور و ملوان بزنید لطفا
جالبه بعدش رو که دوست انزلی چی اومدن و حرف درست درمون زدن شده توهین !!!!!!!!
نه خیر من از اول طرف شما بودم بعد با یکی از دوستان متوجه مسئله ای شدم یه خورده دستم لرزید ........... من با انتخاب شما اون لحظه مخالف شدم که مجید جان بهتر میدونن
البته خب وقتی شدین نه ........... خیلی هم خوشحاتل شدم چون ادب و اخلاقتون تو این باشگاه برام زبانزد بود
ولی الآن خب دارم نظرم دوباره برمیگرده
ولی هرگز خواستن رفتن شما نیستم چون فعالیتتون رو در عرصه فوتبال چه قبل مدیریت و چه بعدش دیدم

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی انتقام از عادل فردوسی پورم کاملا ورزشی بود //////// کاملا
حقیقتا متاسفم
پس به همه یاد بدیم انتقام جو باشن و البته کینه ای
بسیار کار پسندیده ای هست و البته کاملا موافق دین !!!!!!!!

khooshe

مدیر بازنشسته
من نادان ، نفهم ، خوردسال و ............ به قول بعضیها
ولی مدیریت تنها پاک کردن صورت مسائل نیست
مدیریت بدون احترام بی معنیست
کسی هم دلش نمیخواد کسی بره
گفتم فقط انتقاد کردم بهتون چون دشمنتون نیستم ............ فکر میکنم اینو بارها ثابت کردم
هرچند که مهم نیست
فقط یه چیز دیگه بگم ......... استقلالی خب هستین ........... دلیلم نمیبینم از این حرف بترسین !!!!!
هرچند که من بارها به جنبه طنز بیان کرده بودم ........... ولی امروز وقتی میبینم فلان تاپیکها هست و تاپیک من نیست
واقعا فکر کردم حرکت شما ناشی از اون قضیه است
که الآن جا داره من باب این قضیه معذرت بخوام .......... هرچند که بازم موندم اگه قانون برای همه یکیه چرا اون دو تاپیک منتقل نشدن ؟!!!!!!
نخیر منظور من این نبود که شما رو ببرم زیر سوال...
بله پاک کردن صورت مسئله نیست...من هم خیلی جا ها می تونستم صورت مسئله رو پاک کنم و خودمو راحت کنم ولی چون خودم کل کل کردم می دونم کل کل جزو لاینفک فوتبالی بودنه...
ولی وقتی از حد می گذره باید جلوش گرفته بشه.....
اون تاپیک هم اخطار دادم وقتی دقیقا کار خودشونو کردن تاپیک رو بستم....
نه اصلا انتقاد نکردین....
افراد زیادی بهم انتقاد کردن و خیلی هم از انتقادشون خوشحال شدم ولی شما نه تنها مدیریت بلکه کله وجود من رو به سخره گرفتین بعد می گید یه انتقاد بود؟
خواهشا زود قضاوت نکنید .... منکه ربات نیستم ... می تونین ازم سوال کنین من هم جواب می دم... تا بحال شده جواب ندم؟
اون تاپیک ها هم منتقل میشه....

esmaeili60

عضو جدید
کاربر ممتاز
اي بابا بي خيال بشين

محمد اقا شما چرا - شما كه اهل كل كل نبوديد -و اعضا رو ناراحت نميكردين و هميشه يه جوري از دلشون در ميوردين

خانم مدير هم دختر خوبيه و زحمت ميكشه و هر چند ميدونم خودت بهتر ميدوني

لطفا بي خيال بشيد

تا هيچ كدوم از شماها با ناراحتي نره و اينجا از بچه هاي فعال كم نشه

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
اي بابا بي خيال بشين

محمد اقا شما چرا - شما كه اهل كل كل نبوديد -و اعضا رو ناراحت نميكردين و هميشه يه جوري از دلشون در ميوردين

خانم مدير هم دختر خوبيه و زحمت ميكشه و هر چند ميدونم خودت بهتر ميدوني

لطفا بي خيال بشيد

تا هيچ كدوم از شماها با ناراحتي نره و اينجا از بچه هاي فعال كم نشه
سلام مهندس جان
برداشتها متفاوته منم کاریش نمیتونم بکنم
اون الفاظی کهبه کار بردم در قبال ایشون نبود در قبال فردی بود که به من گفت
نه ایشون ............. من کی باشم بخوام کسی رو زیر سوال ببرم ............. اگه با انتقاد افراد فکر میکنن زیر سوال میرن واقعا برام ناراحت کننده است
آیا من با بیان استقلالی بودنشون ایشونو بردم زیر سوال !!!!!!!!
انتقاد یعنی تذکر دادن و ارائه راهکار ........ فکر میکنم در نوشته هام هر دوش بود و البته اینکه تلویحا هم پیشنهاد دادم که گویا به اون شخصم که کلا برداشتش متفاوت از منه اشاره کردم ....... چون به نظر هماهنگن
ما قصدمون دلخوری نیست و نبود
ولی با این طرز افکار ناراحت شدم
انتقام حرف خوبیست !!!!!!! نیاز به اصلاح نداره
یا اینکه تاپیک منتقل بشه استارتر بیچاره هم ندونه ...........

khooshe

مدیر بازنشسته
خنده دار میگین به خدا .............. انتقام خوبه پس ......... پس من فردا از شما انتقام میگیرم اصلا توهین نیست .......... حالا اینجا بحث یک نفره ...... انزلی خواهر من اسم شهر هست ....... اسم یه تیم که نیست ....... گفتم شما داری از دید فوتبال نگاه میکنی ............ در شرایطی که کاملا معلوم بود غیر فوتبالی بود .......... یه سری به سایت هواداران تراکتور و ملوان بزنید لطفا
جالبه بعدش رو که دوست انزلی چی اومدن و حرف درست درمون زدن شده توهین !!!!!!!!
نه خیر من از اول طرف شما بودم بعد با یکی از دوستان متوجه مسئله ای شدم یه خورده دستم لرزید ........... من با انتخاب شما اون لحظه مخالف شدم که مجید جان بهتر میدونن
البته خب وقتی شدین نه ........... خیلی هم خوشحاتل شدم چون ادب و اخلاقتون تو این باشگاه برام زبانزد بود
ولی الآن خب دارم نظرم دوباره برمیگرده
ولی هرگز خواستن رفتن شما نیستم چون فعالیتتون رو در عرصه فوتبال چه قبل مدیریت و چه بعدش دیدم
نه محممد خان...
انتقام خوب نیست...ولی مسئله این نیست که انتقام خوب هست یا نیست....
مسئله اینه که دوستمون تو همون تاپیک هم دلایلشون رو نوشته بودن....
شما می گین این یه قضیه ی فوتبالی نیست من می گم هست...جاهایی که نبوده رو اخطار دادم.....
وقتی دیدم دارم به غیر فوتبالی کشیده می شه حذف کردم....
ببینین محممد خان مدیریت یه مسئله ی کاملا سلیقه ایه....اگه شما جایه من بودین هزار تا کاره دیگه می کردین.....
و باید اون هزار تا کار رو به من منتقل کنید .... به این می گن انتقاد....نه اینکه بگین چرا اون کار رو کردی چرا این کار رو کردی...نه باید این کار رو می کردی....اصلا چون تو اینجوری هستی اینو گفتی....
منکه مدیرم اینجوری صحبت نمی کنم...کاربرا برام مثل دوستام می مونن .....
راستی انتقام از عادل فردوسی پورم کاملا ورزشی بود //////// کاملا
حقیقتا متاسفم
پس به همه یاد بدیم انتقام جو باشن و البته کینه ای
بسیار کار پسندیده ای هست و البته کاملا موافق دین !!!!!!!!
محممد خان اینجا تالار ورزش نه چیزه دیگه ای....

esmaeili60

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مهندس جان
نه ایشون ............. من کی باشم بخوام کسی رو زیر سوال ببرم ............. اگه با انتقاد افراد فکر میکنن زیر سوال میرن واقعا برام ناراحت کننده است
انتقاد یعنی تذکر دادن و ارائه راهکار ........ فکر میکنم در نوشته هام هر دوش بود و البته اینکه تلویحا هم پیشنهاد دادم که گویا به اون شخصم که کلا برداشتش متفاوت از منه اشاره کردم ....... چون به نظر هماهنگن

سلام از ما مهندس

البته بعضي وقت ها با نوشتن نميشه منظور رو به طور كامل بيان كرد ( البته اين براي همه مصداق داره) - و متاسفانه برداشت هاي نادرستي ميشه

هر چند بحث هاي براي روشن شدن موضوع و بهتر شدن يه تالار و دادن راهكار باعث بهتر شدن ميشه رو شكي نيست

ولي بعضي مواقع كه كار به جاي باريكميرسه رو بايد 2 طرف بي خيال بشن و بذارن واسه يه روز ديگه تا دلخوري پيش نياد

و يه دفعه ميبيني يه سري كارها به خاطر مشغله فراموش ميشه ( در مورد انتقال تايپيك و نگفتن توسط مدير به استارتر) و منظوري پشت قضيه نيست

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای خدا ............ این همه حرف برای خودم بافتم
خواهر عزیز باشگاه فقط برای اعضاش نیست

شما همین عنوان رو سرچ میکردی در نت میفهمیدی من چی میگم
بگذریم .......... به هر حال اگه حرفم فراتر از انتقاد بود معذرت میخوام
ما با کسی قصد دشمنی نداریم ولی گویا بقیه دارن

khooshe

مدیر بازنشسته
سلام مهندس جان
من بارها گفتم و گفتم و گفتم.....ولی متاسفانه کو گوش شنوا....
گفتم که گفتن استقلالی بودن یعنی روی داوری من...برخوردم با افراد و غیره حتما اثر گذاشته که شما اینقدر تاکید می کنین.....
اگه اثر گذاشته با من در میون بذارین....حتما اصلاح می کنم.....
و یه مسئله دیگه شما اصلا تذکر ندادین....
محممد خان کجای این باشگاه نوشته که تاپیکی که انتقال پیدا می کنه استارتر باید ازش اطلاع پیدا کنه؟
ولی شما اگه فکر می کنین که تاپیک های شما باید بهتون اطلاع داده بشه چشم حتما....این مسئله رو شخصی با من در میون بذارین حتما بهتون اطلاع می دم....
انتقام حرف خوبی نیست ولی توی کل کل این الفاظ پیش میاد....اینها که توهین نیست.....کل کل هایی هست که اگه بخوایم اینجوری بهشون از دید توهین نگاه کنیم باید افراد اخراج بشن...

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام از ما مهندس

البته بعضي وقت ها با نوشتن نميشه منظور رو به طور كامل بيان كرد ( البته اين براي همه مصداق داره) - و متاسفانه برداشت هاي نادرستي ميشه

هر چند بحث هاي براي روشن شدن موضوع و بهتر شدن يه تالار و دادن راهكار باعث بهتر شدن ميشه رو شكي نيست

ولي بعضي مواقع كه كار به جاي باريكميرسه رو بايد 2 طرف بي خيال بشن و بذارن واسه يه روز ديگه تا دلخوري پيش نياد

و يه دفعه ميبيني يه سري كارها به خاطر مشغله فراموش ميشه ( در مورد انتقال تايپيك و نگفتن توسط مدير به استارتر) و منظوري پشت قضيه نيست
مهندس جان ممنون
به نظر میاد حق با شماست ولی جالبه بعد این همه صحبت اون دو تاپیک که بیشتر به کل کل شباهت داشتن تا تاپیک من هنوز منتقل نشدن !!!!!

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
من بارها گفتم و گفتم و گفتم.....ولی متاسفانه کو گوش شنوا....
گفتم که گفتن استقلالی بودن یعنی روی داوری من...برخوردم با افراد و غیره حتما اثر گذاشته که شما اینقدر تاکید می کنین.....
اگه اثر گذاشته با من در میون بذارین....حتما اصلاح می کنم.....
و یه مسئله دیگه شما اصلا تذکر ندادین....
محممد خان کجای این باشگاه نوشته که تاپیکی که انتقال پیدا می کنه استارتر باید ازش اطلاع پیدا کنه؟
ولی شما اگه فکر می کنین که تاپیک های شما باید بهتون اطلاع داده بشه چشم حتما....این مسئله رو شخصی با من در میون بذارین حتما بهتون اطلاع می دم....
انتقام حرف خوبی نیست ولی توی کل کل این الفاظ پیش میاد....اینها که توهین نیست.....کل کل هایی هست که اگه بخوایم اینجوری بهشون از دید توهین نگاه کنیم باید افراد اخراج بشن...
واقعا اون تاپیک رو کل کل توصیف کردین !!!!!!!!!!!!!

دیگه خوبه همون متن اول چی نوشته بود ............ نگید تو رو خدا بیشتر نگید

khooshe

مدیر بازنشسته
ای خدا ............ این همه حرف برای خودم بافتم
خواهر عزیز باشگاه فقط برای اعضاش نیست

شما همین عنوان رو سرچ میکردی در نت میفهمیدی من چی میگم
بگذریم .......... به هر حال اگه حرفم فراتر از انتقاد بود معذرت میخوام
ما با کسی قصد دشمنی نداریم ولی گویا بقیه دارن
متاسفانه منم کلی جواب دیدم که اصلا دیده نشد....نفمیدم کجاهاش درست شد و کجاهاش درست نشد....
خیلی معلومه که اون تاپیک انتقام درست نشد و شما هنوز رو حرف خودتون هستین....
باشه مسئله ای نیست....من اشتباه کردم....و خیلی سلیقه ای باهاش برخورد کردم....
شما از این به بعد گزارش بدین....من هم با شما هیچ مشکلی ندارم... خودتون می دونین واقعا برام مثل یه دوست عزیزین....
قصد دشمنی هم ندارم....