دفتر مدیریت تالار ادبیات

محـسن ز

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
مشاعره مختلط
توضیحات در تاپیک مربوطه داده شده است.

سلام دوست عزيز
جستار ارسالي شما رويت شد اولابه دليل كثرت جستارهاي مشاعره خيلي وقت بود هيچ نوع مشاعره اي را تائيد نكرده بوديم دوما مشاعره ارسالي شما يك مشاعره مختلط مي باشد چون اكثر دوستان رشته هاي فني هستند تسلط كامل بر اشعار عربي يا تركي را ندارند لذا ممكن است جستار مورد نظر به بيراهه كشيده شود ولي جستار مشاعره مختلط ارسالي شما تائيد و به تالار اشعار انتقال يافت مديريت و نظارت جستارمورد نظر بر عهد شما خواهد بود موفق و پيروز باشيد

MAHDI.VALVE

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تاپیک من به اسم دل نامه یا نامه دل مربوط به بخش گفتگوی آزاده
اونجا ایجاد شده و 300 صفحه هم جلو رفته لطفا برشگردونید

island1991

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام...

میخواستم یه تاپیک درباره زنده یاد حسین پناهی بزنم و در اون زندگینامه و اشعار ایشون و دکلمه هاشون رو برای دانلود قرار بدم...

کجا باید بذارم؟!
:surprised:

arashlolos

عضو جدید
سلام آقا مدیر ، اجازه آقا مدیر؟!:D
تاپیکی که گفته بودم تو تالار اشعار و صنايع شعری زدمو قبلش قوانینو نخونده بودم نمیدونستم باید اینجا اولش درخواست میدادم.
(دلیلشم سرعت پایین نتمه.بهم حق بدین...سرعت متوسطم 2 تا 3 کیلو هستش باور کنید.ایرانسله.باز سرعت هیچ پینگش بالاست نزدیک 3000!!!!!!!!!)
تاپیک در مورد شعرای روی کارتای دعوت عروسی هستش.همچین عنوانی داشت
لطف میکنید زود تاییدش کنید؟
ممنون

محـسن ز

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام مهربان مدير ميخواستم تايپكي با عنوان كاريكلماتور بزنم ميشه؟
سلام دوست عزيز
اين جستار در تالار ادبيات موجود مي باشد مطالب خود را ميتوانيد دراين جستار ارسال كنيد صفحه دوم يا سوم تالار ادبيات را جستجو كنيد حتما پيدا خواهيد كرد متاسفانه درحال حاضر به دليل مشكل سايت نميتوانم تارنماي مربوطه را برايتان ارسال كنم
موفق و پيروز باشيد

محـسن ز

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام آقا مدیر ، اجازه آقا مدیر؟!:D
تاپیکی که گفته بودم تو تالار اشعار و صنايع شعری زدمو قبلش قوانینو نخونده بودم نمیدونستم باید اینجا اولش درخواست میدادم.
(دلیلشم سرعت پایین نتمه.بهم حق بدین...سرعت متوسطم 2 تا 3 کیلو هستش باور کنید.ایرانسله.باز سرعت هیچ پینگش بالاست نزدیک 3000!!!!!!!!!)
تاپیک در مورد شعرای روی کارتای دعوت عروسی هستش.همچین عنوانی داشت
لطف میکنید زود تاییدش کنید؟
ممنون
سلام دوست عزيز
اجازه فرمايد خوش امدين
جستار مورد نظر را ديدم دركل با اينجور جستاري موافقم ولي با اين عنوان نه فعلا هم عنواني برايش به ذهنم نميرسه وتوي قوانينش هم به نظرم گذاشتن اسم زوجين اگر اجباري نباشد بهتره بايد جستاري باشد كل اشعار ازدواج يا شادي را در بر بگيرد
بازم نظر گلابتون عزيز باشه بهتر است لطف كنيد به ايشان هم اطلاع دهيد تا نظرشان را اينجا بگذارند
موفق و پيروز باشيد

arashlolos

عضو جدید
سلام دوست عزيز
اجازه فرمايد خوش امدين
جستار مورد نظر را ديدم دركل با اينجور جستاري موافقم ولي با اين عنوان نه فعلا هم عنواني برايش به ذهنم نميرسه وتوي قوانينش هم به نظرم گذاشتن اسم زوجين اگر اجباري نباشد بهتره بايد جستاري باشد كل اشعار ازدواج يا شادي را در بر بگيرد
بازم نظر گلابتون عزيز باشه بهتر است لطف كنيد به ايشان هم اطلاع دهيد تا نظرشان را اينجا بگذارند
موفق و پيروز باشيد
ممنون از پاسخ شما
به نظرم جالب باشه چنين تاپيكى
و اينكه شايد مجردايى كه اينجا پست ميزنن موقع ازدواجشو
از شعراى قشنگ همينجا واسه عروسيشون استفاده كنن
عنوانش چيز ديگيي باشه ممكنه استقبال نشه و با اينهمه تاپيكاى... تو گفتگوى آزاد و زنگ تفريح ديگه كسى .....

عنوانش چيزى تو همين مايع ها باشه بهتره
درمورد اسم زوجين هم منظورم اسم كوچيك بود
به نظرم هيچ اشكالى نداره و اتفاقا باعث ميشه بعد چند سال افرادى كه حتى متاهل شدن بيان و شعر كارت عروسى فلان فاميلشونو ببينن كه تو يه گوشه از اينترنت ثبت شده!
ضمنا اجبارم نكردم
گفتم بهتره.
هرچى شما صلاح بدونيد.
و آخر اينكه تو كارت شعر هستش و عكس و زمان پذيرايى و ...
كه من فقط شعرو گفتم بنويسند.
گلابتون خانم هنوز ج ندادن!
اگه فعلا تو زنگ تفريح بزاريم بعد منتقل بشه چطوره؟؟؟

محـسن ز

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام ببخشین یه تاپیک زدم در مورد سخنان دکتر شریعتی میخوام ببینم تائید شده یا نه؟
سلام دوست عزيز
جستار دكتر علي شريعتي در تالارادبيات وجود دارد ميتوانيد مطالب وسخنان ايشان را در اين جستار ارسال كنيد موفق وپيروز باشيد
صفحه دوم تالار ادبيات متاسفانه بازم گذاشتن لينك برايم مقدور نيست

گلابتون

مدیر بازنشسته
ممنون از پاسخ شما
به نظرم جالب باشه چنين تاپيكى
و اينكه شايد مجردايى كه اينجا پست ميزنن موقع ازدواجشو
از شعراى قشنگ همينجا واسه عروسيشون استفاده كنن
عنوانش چيز ديگيي باشه ممكنه استقبال نشه و با اينهمه تاپيكاى... تو گفتگوى آزاد و زنگ تفريح ديگه كسى .....

عنوانش چيزى تو همين مايع ها باشه بهتره
درمورد اسم زوجين هم منظورم اسم كوچيك بود
به نظرم هيچ اشكالى نداره و اتفاقا باعث ميشه بعد چند سال افرادى كه حتى متاهل شدن بيان و شعر كارت عروسى فلان فاميلشونو ببينن كه تو يه گوشه از اينترنت ثبت شده!
ضمنا اجبارم نكردم
گفتم بهتره.
هرچى شما صلاح بدونيد.
و آخر اينكه تو كارت شعر هستش و عكس و زمان پذيرايى و ...
كه من فقط شعرو گفتم بنويسند.
گلابتون خانم هنوز ج ندادن!
اگه فعلا تو زنگ تفريح بزاريم بعد منتقل بشه چطوره؟؟؟

سلام دوست عزيز
خسته نباشيد...ممنونم از حضور سبزتون
منم با نظر محسن جان موافقم ...عنوان و همنيطور بندهاي ذكر شده در پست اول جستار اگر كمي ويرايش بشه بهتره..
واگر محسن جان با توجه به شرايط تالار با چنين جستاري موافق باشند ...بنده هم حرفي ندارم
موفق باشيد .

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام . میخوام یه تاپیک بزنم به عنوان خاطره نویسی روزانه . اجازه هست ؟

البته قبلا زدم ولی نمیدونستم اول باید با شما هماهنگ کنم :D

محـسن ز

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام . میخوام یه تاپیک بزنم به عنوان خاطره نویسی روزانه . اجازه هست ؟

البته قبلا زدم ولی نمیدونستم اول باید با شما هماهنگ کنم :D
سلام دوست عزيز
اين جستار را قبلا ايجاد كرده بوديد ومن هم راهنمايي كردم ولي در دفتر مطرح نشد فكر ميكنم آنرا حذف كرده باشم دوباره انرا ايجاد كنيدالبته در تالار گفتگو و نقد ادبي فقط اينكه سعي كنيد خاطرات بار ادبي داشته باشد تا دوستان استفاده كنند در قوانين جستار حتما متذكر شويد دوستان از نظر دادن و حرف اضافه خود داري كنند مگر اينكه نظر و پيشنهاد ادبي باشد از توهين و ذكر مطالب سياسي جدا خوداري كنيد موفق و پيروز باشيد

shadow_IR

کاربر بیش فعال
سلام ، من تقریباً تمام رمان های سایت رو خوندم ،حالا می خوام کتاب «وقتی بزرگ شدم، نوشته ی پریما سراب » رو بذارم.
فکر می کنم واقعاً ارزشش رو داره :w10:
لطفاً زودتر به من جوابش رو بدین، خیلی مشتاقم که این کتاب و برای بقیه دوستام بذارم!!! :w33:

گلابتون

مدیر بازنشسته
سلام ، من تقریباً تمام رمان های سایت رو خوندم ،حالا می خوام کتاب «وقتی بزرگ شدم، نوشته ی پریما سراب » رو بذارم.
فکر می کنم واقعاً ارزشش رو داره :w10:
لطفاً زودتر به من جوابش رو بدین، خیلی مشتاقم که این کتاب و برای بقیه دوستام بذارم!!! :w33:

سلام گلم.
اول يه زحمت بكش و جستجو كن ببين داستانت تكراري نباشه...
بعدهم جستارش رو بزن حتما فوري تاييد ميشه .

shadow_IR

کاربر بیش فعال
باز هم سلام،
من در مورد تایپیک «وقتی بزرگ شدم» تحقیق کردم ،اصلاً تکراری نیست. راجع به ادامه مراحل راهنماییم کنید!

محـسن ز

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
باز هم سلام،
من در مورد تایپیک «وقتی بزرگ شدم» تحقیق کردم ،اصلاً تکراری نیست. راجع به ادامه مراحل راهنماییم کنید!
سلام دوست عزيز
جستار رمان مورد نظر را در تالارداستان هاوحكايت ها ايجاد كنيد در اسرع وقت تائيدخواهدشد موفق و پيروزباشيد

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
سلام خدمت مدیران عزیز تالار ادبیات
خوبین؟
خسته نباشین.:gol:
بی زحمت این زیر کرسیو باز کنید که هوا داره سرد میشه.:D
ممنون از زحماتی که میکشید.:gol:

محـسن ز

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام خدمت مدیران عزیز تالار ادبیات
خوبین؟
خسته نباشین.:gol:
بی زحمت این زیر کرسیو باز کنید که هوا داره سرد میشه.:D
ممنون از زحماتی که میکشید.:gol:

سلام ستايش جان
تو هم خسته نباشي روال گذشته اين بودكه صاحبش يه متن ميذاشت و بازش ميكرديم حالا كجاست نميدونم اگه تا دوسه روز ديگه نيومد بازش ميكنيم

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
سلام ستايش جان
تو هم خسته نباشي روال گذشته اين بودكه صاحبش يه متن ميذاشت و بازش ميكرديم حالا كجاست نميدونم اگه تا دوسه روز ديگه نيومد بازش ميكنيم

فک کنم دقیقا پارسالم من همین سوالو پرسیدم .
نمیدونم چرا همش یادم میره که خود وحید باید بیاد !:D
میرم پیداش میکنم.:D
ممنون:gol:

Tutulmaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام،
در خواست گشایش تاپیکی دارم به نام تاپیک اشعار خودم.
اگرچه تالار ادبیات فارسی! ست.با این حال اشعار، همگی به زبان ترکی آزربایجانی ست.
غیر از تالار گفتگوی آزاد محلی بر آن نرفت،که تماماً به تالار ادبیات منتقل می شوند.
پس این تالار را برگزیدم.
سپاس...

Tabrizli Atila

اخراجی موقت
من میخواستم فرق مشاعره با اشعار فارسی و مشاعره با اشعار ترکی رو بدونم که چرا یکی میره تو بخش صنایع ادبی و دیگری در بخش اصلی میشه تاپیک مهم
این اقدام به جز غرایض شخصی و مخالفت شدید مدیران سایت با زبان زیبا و زنده و بین اللملی ترکی چیز دیگری نیست
این اقدام رو بنده محکوم میکنم و اون رو در امضام خواهم نوشت تا همه از نیات این اقدام مطلع بشوند

گلابتون

مدیر بازنشسته
من میخواستم فرق مشاعره با اشعار فارسی و مشاعره با اشعار ترکی رو بدونم که چرا یکی میره تو بخش صنایع ادبی و دیگری در بخش اصلی میشه تاپیک مهم
این اقدام به جز غرایض شخصی و مخالفت شدید مدیران سایت با زبان زیبا و زنده و بین اللملی ؟ترکی چیز دیگری نیست
این اقدام رو بنده محکوم میکنم و اون رو در امضام خواهم نوشت تا همه از نیات این اقدام مطلع بشوند

سلام

دوست عزيزم...فكر ميكردم بايد از شما و كمالات شما انتظار بيشتري نسبت به ديگر كاربران داشته باشم....اما....
و اما در پاسخ به فرمايش جنابعالي بايد عرض كنم كه ...بنده و يا ديگر مديران اين باشگاه به هيچ وجه خصومت شخصي يا مخالفتي با لهجه زيباي آذري و يا هيچگونه لهجه ديگر كه در كشورمون بكار برده ميشه نداريم.
و اميدوارم اين ذهنيت ناشايست و توهين آميز رو از خود و ديگران برطرف كنيد...چرا كه يكي مثل خود من ...نياكانم به اقليم آذربايجان ميرسد....پس اينقدر شخصي و كينه توزانه صحبت نفرماييد.
و اما بعد...اينكه تاپيك مشاعره شما تنها چند روزي است كه از بخش گفتگوي آزاد به تالار ادبيات منتقل شده و تماما از بيست و يك صفحه تا الان...برخوردار است.
و تاپيك مشاعره به زبان فارسي از سالها پيش برقرار است و به نسبت فعاليت روزانه تا الان به سه هزار و پانصد و هفتاد و چهار صفحه رسيده است..

حالا خودتون قضاوت بفرماييد ...كداميك بايد شامل امتياز مهم شدن ميشدن.

اميدوارم بعد از اين با نگاهي بازتر و عادلانه تر به مسائل نگاه كنيد.

Tutulmaz

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام

دوست عزيزم...فكر ميكردم بايد از شما و كمالات شما انتظار بيشتري نسبت به ديگر كاربران داشته باشم....اما....
و اما در پاسخ به فرمايش جنابعالي بايد عرض كنم كه ...بنده و يا ديگر مديران اين باشگاه به هيچ وجه خصومت شخصي يا مخالفتي با
لهجه زيباي آذري و يا هيچگونه لهجه ديگر كه در كشورمون بكار برده ميشه نداريم.
و اميدوارم اين ذهنيت ناشايست و توهين آميز رو از خود و ديگران برطرف كنيد...چرا كه يكي مثل خود من ...نياكانم به اقليم آذربايجان ميرسد....پس اينقدر شخصي و كينه توزانه صحبت نفرماييد.
و اما بعد...اينكه تاپيك مشاعره شما تنها چند روزي است كه از بخش گفتگوي آزاد به تالار ادبيات منتقل شده و تماما از بيست و يك صفحه تا الان...برخوردار است.
و تاپيك مشاعره به زبان فارسي از سالها پيش برقرار است و به نسبت فعاليت روزانه تا الان به سه هزار و پانصد و هفتاد و چهار صفحه رسيده است..

حالا خودتون قضاوت بفرماييد ...كداميك بايد شامل امتياز مهم شدن ميشدن.

اميدوارم بعد از اين با نگاهي بازتر و عادلانه تر به مسائل نگاه كنيد.

در کل با نظراتتون موافقم
این چند روز مسائلی پیش آمد که بیش از حد کاربران ترک را حساس کرده است.
البته جناب آتیلا هم توجه داشته باشند که انتقال صد در صد توسط مدیران غیر ادبیات انجام شده است و این از امکانات آنها خارج بوده است.

ببخشید در مورد اون قسمت قرمز رنگ سکوت جایز نبود!
لهجه با یک زبان تفاوت بسیاری دارد از شما به عنوان مدیر بخش ادبیات انتظار بیشتری می رود.زبان ترکی آزربایجان نه لهجه ی آذری!

راستی به پست من که قبل تر از پست جناب آتیلا بود پاسخی داده نشد.

گلابتون

مدیر بازنشسته
در کل با نظراتتون موافقم
این چند روز مسائلی پیش آمد که بیش از حد کاربران ترک را حساس کرده است.
البته جناب آتیلا هم توجه داشته باشند که انتقال صد در صد توسط مدیران غیر ادبیات انجام شده است و این از امکانات آنها خارج بوده است.

ببخشید در مورد اون قسمت قرمز رنگ سکوت جایز نبود!
لهجه با یک زبان تفاوت بسیاری دارد از شما به عنوان مدیر بخش ادبیات انتظار بیشتری می رود.زبان ترکی آزربایجان نه لهجه ی آذری!

راستی به پست من که قبل تر از پست جناب آتیلا بود پاسخی داده نشد.
سلام دوست عزيز
متشكرم از نظراتتون..
البته تا جايي كه من ميدونستم و اطلاع داشتم به تمام گويشهاي داخل اقليم كشوري ...لهجه ..گفته ميشه...مگر اينكه تركي استامبولي باشد...كه جزو گروه زبانهاي خارج از ايران برميگردد و منشاي از كشور ديگر دارد.
به هرحال اگر اشتباه ادا شده ...بسته به دانستهاي بنده در دانشگاه داشته ...شايد حالا نظرات عوض شده باشه...بازم ممنونم

و اما درخواست شما ...متاسفانه تا الان بسياري از دوستان درخواست چنين جستاري به طور اختصاصي داشتند و چون جو تالار عمومي هست...تا كنون از پذيرش اينگونه جستارها معذور بوديم و هستيم...
اميدوارم در با پيدا كردن جستاري مناسب در تالار بتوانيد ما رو از خواندن اشعار زيباتون مستفيض بفرماييد.

شاد باشيد.

Tutulmaz

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام دوست عزيز
متشكرم از نظراتتون..
البته تا جايي كه من ميدونستم و اطلاع داشتم به تمام گويشهاي داخل اقليم كشوري ...لهجه ..گفته ميشه...مگر اينكه تركي استامبولي باشد...كه جزو گروه زبانهاي خارج از ايران برميگردد و منشاي از كشور ديگر دارد.
به هرحال اگر اشتباه ادا شده ...بسته به دانستهاي بنده در دانشگاه داشته ...شايد حالا نظرات عوض شده باشه...بازم ممنونم

و اما درخواست شما ...متاسفانه تا الان بسياري از دوستان درخواست چنين جستاري به طور اختصاصي داشتند و چون جو تالار عمومي هست...تا كنون از پذيرش اينگونه جستارها معذور بوديم و هستيم...
اميدوارم در با پيدا كردن جستاري مناسب در تالار بتوانيد ما رو از خواندن اشعار زيباتون مستفيض بفرماييد.

شاد باشيد.

به هر صورت بحث آن در این تاپیک صحیح نمی باشد.و پایبند نظمیم.
نظرات عوض نمی شوند اما عوضی(به طور اشتباه) انتقال می شوند.سهو و عمد آن به قضاوت قاضیان واگذار می شود.
شاید بعداً تاپیکی در این مورد ایجاد و شرح بر تفصیل نمودم و لینک آنرا خدمت جنابعالی تقدیم کردم.
+

پس ارسال اشعار،حداقل در این تالار منتفی ست.امیدوارم بعداً سوء تفاهم پیش نیاید.
درود

گلابتون

مدیر بازنشسته
به هر صورت بحث آن در این تاپیک صحیح نمی باشد.و پایبند نظمیم.
نظرات عوض نمی شوند اما عوضی(به طور اشتباه) انتقال می شوند.سهو و عمد آن به قضاوت قاضیان واگذار می شود.
شاید بعداً تاپیکی در این مورد ایجاد و شرح بر تفصیل نمودم و لینک آنرا خدمت جنابعالی تقدیم کردم.
+

پس ارسال اشعار،حداقل در این تالار منتفی ست.امیدوارم بعداً سوء تفاهم پیش نیاید.
درود

بله ممكنه اين تحريفات در مسير زمان پيش بيايد و انكار ناپذيرخواهد بود.
ممنون ميشم اگر در اين زمينه اقدامي بفرماييد.

دوست خوبم...هيچوقت درخواست شما با راي منفي بنده روبرو نخواهد بود.
فقط امكان ايجاد جستار اختصاصي جايز نيست.
خوشحال ميشم مثل ديگر دوستان شاعر پيشه ما...در اين جستار از اشعار زيباي شما استفاده ببريم.
بفرماييد...
.قطره هاي چكيده از قلم من.

Tutulmaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله ممكنه اين تحريفات در مسير زمان پيش بيايد و انكار ناپذيرخواهد بود.
ممنون ميشم اگر در اين زمينه اقدامي بفرماييد.

دوست خوبم...هيچوقت درخواست شما با راي منفي بنده روبرو نخواهد بود.
فقط امكان ايجاد جستار اختصاصي جايز نيست.
خوشحال ميشم مثل ديگر دوستان شاعر پيشه ما...در اين جستار از اشعار زيباي شما استفاده ببريم.
بفرماييد...
.قطره هاي چكيده از قلم من.

ببینید اونجا رو دیدم ولی نثر و نظم آمیخته بهم هستند.
مهمتر،وقتی کسی از دوستان فارس نمی تواند ترکی بخواند چه لزومی دارد تاپیک را آش 7 رشته بکنم؟

من هم نوشته های فارسی مختصرم را در تاپیک مربوطه اش پست می کنم
دست‌نوشته‌ها

هرگز هم تاپیک مجزا برای آن نخواسته ام چون آدم معقولی هستم.
ولی این مورد فرق می کند به دو دلیل مهم
دلیل اول زبان آن فارسی نیست. و قصد ترجمه هم ندارم.چرا که شعر ،بازیچه نیست.
دلیل دوم را شاید بعداً متوجه شوید.

در ضمن می توانستم مثل اکثر دوستان، تاپیک را در تالار گفتگوی آزاد ایجاد کنم تا پس از مدتی توسط مدیران دیگر به این تالار منتقل شود بدون آنکه کسی متوجه شده و قصد توقیفش را داشته باشد.البته چند تاپیکم این چنین شده است ولی در آن موردها قصد من این نبود.اگر در این مورد با این نیت چنین می کردم یک بی احترامی به مدیر بخش محسوب می شد.

من بین ایجاد نشدن تاپیکم و بی احترامی به مدیر بخش ،اولی را برگزیدم.
در ضمن نمی دانم چرا این درخواست را کردم چون نباید می کردم نه به دلیل رد شدنش بلکه تا به حال دوستانم مرا نشناخته اند و از این به بعد نشناسند هم برایم بهتر خواهد بود.

پس درخواستم را پس می گیرم و نظرم قطع به یقین تغییر نخواهد یافت.

سپاس.