دفتر مديريت تالار اسلام و قرآن

phalagh

مدیر بازنشسته
کاملا صحیحه فرمایشتون...اما موردی که من گفتم این نبود نمی دونم شاید این طوری به نظر اومده که در ارتباط با مورد قبلی
که دوستان گفته بودند بوده...که اینطور نبوده!راستش اصلا منظورم این نبود...
من کلی گفتم ....منظورم بیشتر یک نظر سنجی بود...

خوب بله ابن درسته...(لازمه همینجا ازتون تشکر کنم بابت آزادی عملی که برای دوستان این تالار قائلید:gol:)
قرار نیست به کسی چیزی تحمیل بشه...! پیشنهاد من بیشتر این بود که یک نظر سنجی کنیم...که مسلما این الزام آور نیست ولی
میتونه بازخورد خوبی بده...که برای ادامه روند این تاپیک ها استفاده بشه..یا نشه
مسلما نظرات تمام افراد نسبت به نظرات یک فرد یا یک عده محدود بهتر میتونه موضوع رو از همه جهات بررسی کند...
حداقل اش اینه که میتونه نقاط ضعف و قوت رو نشون بده! میتونه باعث تنوع در برنامه ها بشه...میتونه باعث مشارکت بیشتر بشه و...

با این حال اگر شما به عنوان مدیر علاقه ای ندارید به اینکار....نظرتون محترمه برای من...هرجور صلاح میدونید:gol:
عذر ميخوام شايد من دچار كژفهمي شدم.
اگر ممكنه واضح تر توضيح بديد.

gelayor14

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
عذر ميخوام شايد من دچار كژفهمي شدم.
اگر ممكنه واضح تر توضيح بديد.
فلق عزیز همونطور که گفتم منظور من از اون پیشنهاد تاپیک رمضان یا امثالهم نبود
اما تو مورد دوم...که مشخصا گفته بودید این به خود کاربرا مربوط میشه...
حرف شما متین...
اما
اگر فکر می کنید این نظرسنجی با این مواردی که گفتم (کم یا زیاد) میتونه مفید باشد ...به نظرم خیلی خوبه اگه انجام بشه
همین
:gol:

vitaminb12

عضو جدید
کاربر ممتاز
فلق عزیز همونطور که گفتم منظور من از اون پیشنهاد تاپیک رمضان یا امثالهم نبود
اما تو مورد دوم...که مشخصا گفته بودید این به خود کاربرا مربوط میشه...
حرف شما متین...
اما
اگر فکر می کنید این نظرسنجی با این مواردی که گفتم (کم یا زیاد) میتونه مفید باشد ...به نظرم خیلی خوبه اگه انجام بشه
همین
نظرسنجی رو گذاشتن

nmd

عضو جدید
سلام به دوستان
منم فکر میکنم متاسفانه تالار اسلام تنها شده جایی برای اینکه
قرار بدیم یکسری متن د رمورد زندگی ائمه به مناسبتهای مختلف که اکثرا برای همه تکراریه یا چند تا متن ادبی ....صلوات یا حداکثر ختم قران.....اینها خوبه اما کافی نیست...کمتر بحث هایی اعتقادی چالشی صورت میگیره.....یا اینکه حتی معارف اسلامی به صورت یکمی خاص تر یا علمی تر بیان بشه(متناسب سطح فکری دانشجویی)

در مورد تاپیک ها وقتی یه تاپیک مرجع به نام حسینیه هست چه نیازی هست که به مناسبت های مختلف تاپیک زده بشه خوب هونجا مطالب قرار داده بشه

والبته با ادغام تاپیک ها مخالفم چون دیگه میشه درهم و برهم ...اما اینجوری مهم بودن درست نیست....به خصوص که به نظرم این تاپیک ها باید مرجع باشن.....یعنی بعد از یه دوره زمانی تاپیک هایی که زده میشن توسط مدیر به اونجا انتقال پیدا کنه...چون گاهی عنوانها سبب میشن که فرد راغب بشه به بازدید تاپیک و اگه در اون تاپیک مرجع پست زده بشه شاید دیده نشه اصلا!!!!!(این تجربه خودمه که تو دفاع مقدس در تاپیک زینبیان یه مدت مطلب میذاشتم اما متاسفانه اصلا بازدید نمیشد درحالی که اگه جداگانه تاپیک زده میشد خیلی باز دید بهتری داشت)

فکر میکنم اگه یک بخش مجزا برای مالتی مدیا و نرم افزار ایجا بشه بهترین راه حل باشه

اما همینجا از دوستانی که وقت میذارن و تاپیکها را مدیریت و آپ میکنن هم تاشکر میکنم:gol:

phalagh

مدیر بازنشسته
سلام به دوستان
منم فکر میکنم متاسفانه تالار اسلام تنها شده جایی برای اینکه
قرار بدیم یکسری متن د رمورد زندگی ائمه به مناسبتهای مختلف که اکثرا برای همه تکراریه یا چند تا متن ادبی ....صلوات یا حداکثر ختم قران.....اینها خوبه اما کافی نیست...کمتر بحث هایی اعتقادی چالشی صورت میگیره.....یا اینکه حتی معارف اسلامی به صورت یکمی خاص تر یا علمی تر بیان بشه(متناسب سطح فکری دانشجویی)

در مورد تاپیک ها وقتی یه تاپیک مرجع به نام حسینیه هست چه نیازی هست که به مناسبت های مختلف تاپیک زده بشه خوب هونجا مطالب قرار داده بشه

والبته با ادغام تاپیک ها مخالفم چون دیگه میشه درهم و برهم ...اما اینجوری مهم بودن درست نیست....به خصوص که به نظرم این تاپیک ها باید مرجع باشن.....یعنی بعد از یه دوره زمانی تاپیک هایی که زده میشن توسط مدیر به اونجا انتقال پیدا کنه...چون گاهی عنوانها سبب میشن که فرد راغب بشه به بازدید تاپیک و اگه در اون تاپیک مرجع پست زده بشه شاید دیده نشه اصلا!!!!!(این تجربه خودمه که تو دفاع مقدس در تاپیک زینبیان یه مدت مطلب میذاشتم اما متاسفانه اصلا بازدید نمیشد درحالی که اگه جداگانه تاپیک زده میشد خیلی باز دید بهتری داشت)

فکر میکنم اگه یک بخش مجزا برای مالتی مدیا و نرم افزار ایجا بشه بهترین راه حل باشه

اما همینجا از دوستانی که وقت میذارن و تاپیکها را مدیریت و آپ میکنن هم تاشکر میکنم:gol:
وقتي تاپيكي جدا زده ميشه درحالي كه مرجعش وجود داره من تاپيك رو با تاپيك مرجع ادغام ميكنم اما لينك تاپيك رو براي مدت زمان محدودي بسته به اهميت تاپيك ميزارم بمونه. يعني همچنان عنوان تاپيك تو تالار ديده ميشه ولي وقتي روش كليك ميكنين به تاپيك مرجع ميريد.
در مورد بخشي واسه مولتي مديا اگه منظورتون زير تالار هشت بايد بگم من همين سه تا زير تالار رو هم بزور از ادمين گرفتم. وقتي تعداد زير تالارا زياد ميشه چند تا مشكل بوجود مياد:
1. رسيدگي به تالارا سخت ميشه. گاهي وقتا بعضي چيزا از ديد مخفي ميمونن.
2. زيرتالارا فعاليتشون كم ميشه. يعني تعداد بازديدكنندگانشون كم ميشه.الان يه مقايسه كنيد فاصله زماني كه زيرتالارا پست ميخورن با تالار اصلي.
3. همين الان هنوز خيلي از كاربرا (حتي كاربراي فعال اينجا) تاپيكايي كه بايد تو زير تالار خاصي بزنن رو ميان تو تالار اصلي ميزنن.

علي اي حال فكر ميكنم ميشه همون كاري كه گفتم انجام بشه. يعني اگه تاپيكي هست ميخوايد خيلي خاص(با عنوان خاص) به صورت جدا زده بشه. اونو بزنيد. من ادغام ميكنم لينكشون هم براي حداقل يه هفته تو تالار بمونه.

JavadMessi

مدیر بازنشسته
وقتي تاپيكي جدا زده ميشه درحالي كه مرجعش وجود داره من تاپيك رو با تاپيك مرجع ادغام ميكنم اما لينك تاپيك رو براي مدت زمان محدودي بسته به اهميت تاپيك ميزارم بمونه. يعني همچنان عنوان تاپيك تو تالار ديده ميشه ولي وقتي روش كليك ميكنين به تاپيك مرجع ميريد.
در مورد بخشي واسه مولتي مديا اگه منظورتون زير تالار هشت بايد بگم من همين سه تا زير تالار رو هم بزور از ادمين گرفتم. وقتي تعداد زير تالارا زياد ميشه چند تا مشكل بوجود مياد:
1. رسيدگي به تالارا سخت ميشه. گاهي وقتا بعضي چيزا از ديد مخفي ميمونن.
2. زيرتالارا فعاليتشون كم ميشه. يعني تعداد بازديدكنندگانشون كم ميشه.الان يه مقايسه كنيد فاصله زماني كه زيرتالارا پست ميخورن با تالار اصلي.
3. همين الان هنوز خيلي از كاربرا (حتي كاربراي فعال اينجا) تاپيكايي كه بايد تو زير تالار خاصي بزنن رو ميان تو تالار اصلي ميزنن.

علي اي حال فكر ميكنم ميشه همون كاري كه گفتم انجام بشه. يعني اگه تاپيكي هست ميخوايد خيلي خاص(با عنوان خاص) به صورت جدا زده بشه. اونو بزنيد. من ادغام ميكنم لينكشون هم براي حداقل يه هفته تو تالار بمونه.
به نظر من حداقل موضوعی مانند کتاب باید تفضیلی باشه یعنی وقتی تو یه تاپیک باشه درهم میشه و کسی سراغش رو نمیگیره
زیر تالار هم بسته به موضوع ممکنه دسترسیش زیاد و کم بشه.به نظرم موضوعات چندرسانه ای همیشه مشتری خودشون رو دارند حداقل تجربه تو جاهای دیگه اینو نشون داده
البته اگه زیرتالار بازهم ترکیبی از چند موضوع باشه ی نوع آشفتگی به وجود میاد چون یه نفر که دنبال کتاب میگرده باید وقت بیشتری بذاره

• Like
واکنش ها: nmd

vitaminb12

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی از تاپیک ها الکی مهم میشن
دلیلشم خدا میدونه چیه
چند تاشو که گفتیم چیه
یکیشم تو قسمت مهدویته که در مورد ارشیو اتاق های مطالعه که کلا 5 تا پست داشته و 4 ماهم هست اپ نشده
البته ما به عنوان یه کاربر گفتیم مدیران خودشون میدونن

phalagh

مدیر بازنشسته
خیلی از تاپیک ها الکی مهم میشن
دلیلشم خدا میدونه چیه
چند تاشو که گفتیم چیه
یکیشم تو قسمت مهدویته که در مورد ارشیو اتاق های مطالعه که کلا 5 تا پست داشته و 4 ماهم هست اپ نشده
البته ما به عنوان یه کاربر گفتیم مدیران خودشون میدونن
عذر ميخوام شما طوري حرف ميزنيد انگار من از اينكه بعضي تاپيكا رو مهم كنم نفع شخصي ميبرم. بخدا من اينجا نه پول ميگيرم نه دارم با اسم واقعيم فعاليت ميكنم كه بخوام معروف بشم. :surprised: من تشخيص داده بودم كه اينا مرجعن و بايد مهم باشن.كسي هم مخالفت نكرده بود. حالا اينجا نظرات جديدي داده شد منم اونو به نظر سنجي گذاشتم كه اگه كاربرا موافقن، تغييرات انجام بشه.( ميگن در مثل مناقشه نيست ياد اون پيرمرده افتادم كه داشت با پسرش الاغشو ميبرد بازار بفروشه.)

و در ضمن چند تااز تاپيكا به صورت موقتي مهم هستن مثل نظرسنجي ادغام تاپيكا و همين طور تاپيك ختم قرآن ماه رمضان.

در مورد تاپيكاي مهديه زماني كه زده شدن قرار شد برنامه جامع و دنباله داري توشون انجام بشه به همين دليل مهم شدن. ام خب به دلايلي گرداننده اون تاپيكا ديگه نمياد باشگاه و بهمين دليل متروك موندن. و اوني كه 5 تاپست هم داشته خودتون داريد ميگيد آرشيو. چون آرشيو لينكهاي مهم تاپيكهاي مهديست.
ان شاءالله بااومدن همكار خوبم JavadMessi كه تو بخش مهدويت فعاليت ميكنن و كمك شما كاربران در مورد اون تالار برنامه ريزي خواهد شد.

آخرین ویرایش:

vitaminb12

عضو جدید
کاربر ممتاز
عذر ميخوام شما طوري حرف ميزنيد انگار من از اينكه بعضي تاپيكا رو مهم كنم نفع شخصي ميبرم. بخدا من اينجا نه پول ميگيرم نه دارم با اسم واقعيم فعاليت ميكنم كه بخوام معروف بشم. :surprised: من تشخيص داده بودم كه اينا مرجعن و بايد مهم باشن.كسي هم مخالفت نكرده بود. حالا اينجا نظرات جديدي داده شد منم اونو به نظر سنجي گذاشتم كه اگه كاربرا موافقن، تغييرات انجام بشه.( ميگن در مثل مناقشه نيست ياد اون پيرمرده افتادم كه داشت با پسرش الاغشو ميبرد بازار بفروشه.)

و در ضمن چند تااز تاپيكا به صورت موقتي مهم هستن مثل نظرسنجي ادغام تاپيكا و همين طور تاپيك ختم قرآن ماه رمضان.

در مورد تاپيكاي مهديه زماني كه زده شدن قرار شد برنامه جامع و دنباله داري توشون انجام بشه به همين دليل مهم شدن. ام خب به دلايلي گرداننده اون تاپيكا ديگه نمياد باشگاه و بهمين دليل متروك موندن. و اوني كه 5 تاپست هم داشته خودتون داريد ميگيد آرشيو. چون آرشيو لينكهاي مهم تاپيكهاي مهديست.
ان شاءالله بااومدن همكار خوبم JavadMessi كه تو بخش مهدويت فعاليت ميكنن و كمك شما كاربران در مورد اون تالار برنامه ريزي خواهد شد.

این از نظر شماست
ما نفهمیدیم باید ایراد های تالار رو بگیم یا نه یا اگه بگیم اینجوری رفتار میکنن
من نطزمو به عنوان یه کابر گفتم
در مورد ختم فران اونم نظر دادم
اما انگار نظر ندیم بهتره

phalagh

مدیر بازنشسته
این از نظر شماست
ما نفهمیدیم باید ایراد های تالار رو بگیم یا نه یا اگه بگیم اینجوری رفتار میکنن
من نطزمو به عنوان یه کابر گفتم
در مورد ختم فران اونم نظر دادم
اما انگار نظر ندیم بهتره
من نميدونم چطوري برخورد كردم كه شما ميفرماييد نظر نديم بهتره!!!!
به هر حال پست من هست كاربرا هم ميبينن و قضاوت ميكنن.
و اينكه من چي گفتم كه شما فرموديد اين از نظر شماست؟؟؟
اگه اصاعه ادب شده عذر ميخوام.

vitaminb12

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نميدونم چطوري برخورد كردم كه شما ميفرماييد نظر نديم بهتره!!!! به هر حال پست من هست كاربرا هم ميبينن و قضاوت ميكنن.و اينكه من چي گفتم كه شما فرموديد اين از نظر شماست؟؟؟ اگه اصاعه ادب شده عذر ميخوام.
اشتباه از من بوده موفق باشین!

vitaminb12

عضو جدید
کاربر ممتاز
مدیر
میحوای اینجا رو سروساموم بدی یا نه ؟
خداییش تکلیف مارو روشن کن
الان سر مهم شدن 4تا تاپیک بحثه
میان دوستان میگن کتابخانه مرجع حساب بشه باشه مشکلی نیست شما به من بگو مهم شدن تاپیک داستان مذهبی جریانش چیه؟
تو کتابخونه که فقط اسم کتاب و فایل کتاب نمیزارن این تاپیک داستان نیز باید در مرجع فرار داده میشد نه اینکه هی تاپیک مهم کنی
ولی بازم خودتون میدونین من نظزمو دادم ....

phalagh

مدیر بازنشسته
سلام.
من قبلاً یه پیشنهادی دادم تو یکی از تایپیکا که سرانجامی نداشت.
اینکه بیایم یه تایپیک رو مهم کنین ، بعد همه ی متن ها و توصیه های بزرگان و حکایت ها و .... اونجا بزنیم یا شما انتقال بدین اونجا فوقش.مثلاً اینارو ببنیم :

اینا مطالبی هستن که اصلاً جای بحث ندارن که برای هر کدومم میام تایپیک می زنیم.

همه شون فوقش دو نفر اومدن تشکر کردن و گفتن التماس دعا ، همین.
اگه یه جا جمع بشه ، یه دایرکتوری خیلی مفیدم میشه.

مثلاً یه تایپیک بشه فقط سخنان و توصیه های بزرگان و حکایت ها و ....

مدیر
میحوای اینجا رو سروساموم بدی یا نه ؟
خداییش تکلیف مارو روشن کن
الان سر مهم شدن 4تا تاپیک بحثه
میان دوستان میگن کتابخانه مرجع حساب بشه باشه مشکلی نیست شما به من بگو مهم شدن تاپیک داستان مذهبی جریانش چیه؟
تو کتابخونه که فقط اسم کتاب و فایل کتاب نمیزارن این تاپیک داستان نیز باید در مرجع فرار داده میشد نه اینکه هی تاپیک مهم کنی
ولی بازم خودتون میدونین من نظزمو دادم ....

شرمنده ها بازم ميگم به قول معروف در مثل جاي مناقشه نيست. ولي من بازم ياد اون پيرمرده افتادم كه با پسرش داشتن الاغشونو ميبردن بازار كه بفروشن.
فكر ميكنم در مورد علت مهم بودن اون تاپيك حكايتها magnet خوب توضيح دادن. اونجا كه قرمز كردم.

در مورد سرو سامون دادن هم خب اره ميخوام. چرا كه نه. اين بحثا واسه همينه ديگه. اينكه همه نظرات داده بشه و به نتيجه عمل بشه. قرار نيست تا يه نظري داده شد زود عمل بشه.

vitaminb12

عضو جدید
کاربر ممتاز
شرمنده ها بازم ميگم به قول معروف در مثل جاي مناقشه نيست. ولي من بازم ياد اون پيرمرده افتادم كه با پسرش داشتن الاغشونو ميبردن بازار كه بفروشن.
فكر ميكنم در مورد علت مهم بودن اون تاپيك حكايتها magnet خوب توضيح دادن. اونجا كه قرمز كردم.

در مورد سرو سامون دادن هم خب اره ميخوام. چرا كه نه. اين بحثا واسه همينه ديگه. اينكه همه نظرات داده بشه و به نتيجه عمل بشه. قرار نيست تا يه نظري داده شد زود عمل بشه.

من حرفمو روک میزنم شما با مثال ؟؟
اولا این مثال رو من نمیدونم چه حکایتی داره لطفا بگو جریانشو
دوما خودت با کارات حرفتو نقض میکنی که مدیر
حرفتو واست هایلات کردم ببین یکی از دوستامون پیشنهادی داد زود تاپیکو مهم کردی که پس چی میگی قرار نیست نظری داده بشه زود عمل بشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ثالثا میشه کلمه کتابخونه رو برام معنی کنی ؟
رابعا تاپیک سایت های فرهنگی و تاپیک نرم افزار واقعا باید مهم باشند؟ بقول خودتون نظر شخصیتون بوده
حالا مهم هستن روش بحثه هیچ ، پیشنهاد] مرجع بودن میدین چرا ؟؟؟؟ چه مرجعیتی دارن
لطفا درست جواب بدین نه با مثال و ..

phalagh

مدیر بازنشسته
من حرفمو روک میزنم شما با مثال ؟؟
اولا این مثال رو من نمیدونم چه حکایتی داره لطفا بگو جریانشو
دوما خودت با کارات حرفتو نقض میکنی که مدیر
حرفتو واست هایلات کردم ببین یکی از دوستامون پیشنهادی داد زود تاپیکو مهم کردی که پس چی میگی قرار نیست نظری داده بشه زود عمل بشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ثالثا میشه کلمه کتابخونه رو برام معنی کنی ؟
رابعا تاپیک سایت های فرهنگی و تاپیک نرم افزار واقعا باید مهم باشند؟ بقول خودتون نظر شخصیتون بوده
حالا مهم هستن روش بحثه هیچ ، پیشنهاد] مرجع بودن میدین چرا ؟؟؟؟ چه مرجعیتی دارن

لطفا درست جواب بدین نه با مثال و ..
ميگن يه روز يه پيرمرده با پسرش الاغشونو ميبرن سمت بازار كه بفروشن. براي اينكه تو راه الاغ خسته و بي جون نشه كه قيمتش بياد پايين سوارش نميشن.ناظری از این صحنه بخنده میفتد اینهارو نگاه کن چقدر نادان هستند پیاده می روند! پسر كه سبكتر بود سوار خر ميشود ناظر دیگری با دیدن صحنه میگوید عجب پسر بی انصافی که پدر پیر خودرا پیاده کرده و خود سوار خر شده ! پیرمرد خود سوار خر می شود و پسر را پیاده می کند ناظر بعدی می گوید عجب پیرمرد سنگ دلی ، پسر به این ضعیفی را پیاده کرده و خود سوار خر شده است ،پیرمرد و پسر هردو سوار خر بودن و ناظری این صحنه را میبیند و می گوید عجب انسانهای بی انصافی خر بینوا دارد از حال میرود و اینها ملاحظه نمی کنند هردو سوار خر شده اند. در انتها هردو پیاده شده و خر را بکول می گیرند ناظری از این صحنه بخنده میفتد که عجب مرد و پسر نادانی خر برای سوار شدن است نه سواری دادن!!!! با گفتن اين حرف خواستن خر رو بزارن پايين كه با تكوناي اون از دستشون ول ميشه از پلي كه داشتن روش رد ميشدن ميفته تو رود.

اون تاپيك از قبل مهم بود. منتها تو تالار خدا عشق عرفان بود. ديروز داشتم يه تغييراتي ميدادم كه اشتباهي اومد تو تالار اصلي. الان دوباره رفته سرجاش. من متوجه نميشم وقتي magnet اين پيشنهادو دادن شما مخالفتي نكردين اما حالا كه يهو اومد جلو چشمتون و ديديد كه مهمه(البته فكر كرديد تازه مهم شده) شروع به مخالفت ميكنيد. من گفتم دلايلم براي مهم بودنش همونه كه magnet شما اگه مخالفي دليل بيار.

ببين وقتي يه كتاب مرجعه يعني شما نميشيني كثل كتاب داستان اونو بخوني بلكه هر وقت لازم بود ميري شراغش. اين تاپيكا هم تاپيكايي نيستن كه توش بحثي صورت بگيره يه جوري دايره المعارفن. من پيشنهاد مرجع بودن ندادم. گفتم چون مثل دايره المعارفن مهمشون كردم. خواهشا پست رو با دقت بخونيد. در ضمن ديديد كه به نظرسنجي گذاشتم و اكثرا اتفاق نظر دارن كه همينطوري خوبه. پس ديگه حرف حساب شما چيه؟ ببينيد بحث كردن در مورد اون تاپيكا در حالا حاضر فقط داره باعث هدر رفت انرژي ميشه. فكر ميكنم نظر سنجي بخوبي ميتونه تعيين كنه كه ه تصميمي بايد در اون زمينه گرفته بشه. بهتره در مورد چيزاي ديگه نظر بديم. البته اگه هدفتون فقط بالابردن كيفيت تالاره.

magnet

عضو جدید
ای بابا چقدر جروبحث می کنین شماها !!!
حالا یا اینور یا اونور ، یا شد یا نشد ، دیگه این همه پست در جواب پست نداره که .

آخرین ویرایش:

vitaminb12

عضو جدید
کاربر ممتاز
ميگن يه روز يه پيرمرده با پسرش الاغشونو ميبرن سمت بازار كه بفروشن. براي اينكه تو راه الاغ خسته و بي جون نشه كه قيمتش بياد پايين سوارش نميشن.ناظری از این صحنه بخنده میفتد اینهارو نگاه کن چقدر نادان هستند پیاده می روند! پسر كه سبكتر بود سوار خر ميشود ناظر دیگری با دیدن صحنه میگوید عجب پسر بی انصافی که پدر پیر خودرا پیاده کرده و خود سوار خر شده ! پیرمرد خود سوار خر می شود و پسر را پیاده می کند ناظر بعدی می گوید عجب پیرمرد سنگ دلی ، پسر به این ضعیفی را پیاده کرده و خود سوار خر شده است ،پیرمرد و پسر هردو سوار خر بودن و ناظری این صحنه را میبیند و می گوید عجب انسانهای بی انصافی خر بینوا دارد از حال میرود و اینها ملاحظه نمی کنند هردو سوار خر شده اند. در انتها هردو پیاده شده و خر را بکول می گیرند ناظری از این صحنه بخنده میفتد که عجب مرد و پسر نادانی خر برای سوار شدن است نه سواری دادن!!!! با گفتن اين حرف خواستن خر رو بزارن پايين كه با تكوناي اون از دستشون ول ميشه از پلي كه داشتن روش رد ميشدن ميفته تو رود.

اون تاپيك از قبل مهم بود. منتها تو تالار خدا عشق عرفان بود. ديروز داشتم يه تغييراتي ميدادم كه اشتباهي اومد تو تالار اصلي. الان دوباره رفته سرجاش. من متوجه نميشم وقتي magnet اين پيشنهادو دادن شما مخالفتي نكردين اما حالا كه يهو اومد جلو چشمتون و ديديد كه مهمه(البته فكر كرديد تازه مهم شده) شروع به مخالفت ميكنيد. من گفتم دلايلم براي مهم بودنش همونه كه magnet شما اگه مخالفي دليل بيار.

ببين وقتي يه كتاب مرجعه يعني شما نميشيني كثل كتاب داستان اونو بخوني بلكه هر وقت لازم بود ميري شراغش. اين تاپيكا هم تاپيكايي نيستن كه توش بحثي صورت بگيره يه جوري دايره المعارفن. من پيشنهاد مرجع بودن ندادم. گفتم چون مثل دايره المعارفن مهمشون كردم. خواهشا پست رو با دقت بخونيد. در ضمن ديديد كه به نظرسنجي گذاشتم و اكثرا اتفاق نظر دارن كه همينطوري خوبه. پس ديگه حرف حساب شما چيه؟ ببينيد بحث كردن در مورد اون تاپيكا در حالا حاضر فقط داره باعث هدر رفت انرژي ميشه. فكر ميكنم نظر سنجي بخوبي ميتونه تعيين كنه كه ه تصميمي بايد در اون زمينه گرفته بشه. بهتره در مورد چيزاي ديگه نظر بديم. البته اگه هدفتون فقط بالابردن كيفيت تالاره.

اولا پستو بخون بعد جواب بده من در مورد تاپیک سایت و نرم افزار گفتم
دوما به خاطر دوستان روی کارات سکوت میکنم و انتقادی نمیکنم چون نه فایده ای داره و فقط خودمو سبک میکنم
موفق باشی
منم به اون دسته از دوستانی میپیوندم که با انتقاد از جناب عالی به جایی نرسیدن
روز خوش

sabahat

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام به همه.

متاسفانه تاپیکهای مهدیه به اون هدفی که میخواست نرسید....

حالا اگه صلاح میدونید روش کار بشه، ما فقط مهدیه یک رو تونستم آپ نگه دارم با دوره قرآن.... هر چی نظر بقیه باشه من موافقم.

مباحثی که تو تاپیکهای مهدیه دنبال میشد به نظر من مهم بودند و نظیرشون تو تالار ندیدم...
موفق باشید

phalagh

مدیر بازنشسته

سلام به همه.

متاسفانه تاپیکهای مهدیه به اون هدفی که میخواست نرسید....

حالا اگه صلاح میدونید روش کار بشه، ما فقط مهدیه یک رو تونستم آپ نگه دارم با دوره قرآن.... هر چی نظر بقیه باشه من موافقم.

مباحثی که تو تاپیکهای مهدیه دنبال میشد به نظر من مهم بودند و نظیرشون تو تالار ندیدم...
موفق باشید
منم موافقم كه مباحث خوبي توي اون تاپيكا دنبال ميشد.
شايد بايد دوباره چند نفر از بچه ها رو مامور راه اندازي اون تاپيكا كنيم. و بعد خب كم كم كاربرا هم ميان.

salizadeniri

عضو جدید
کاربر ممتاز
اوه !
چقدر تو این تاپیک دعوا شده.
نظرسنجی خوب برای این بوده که دعوا نشه.
:razz:
دوستان لطفا به نظرات اکثریت احترام بگذارند.

salizadeniri

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان
میخوام بگم وضعیت کتابخانه به این شکل خوب نیست.
چون پیدا کردن یک کتاب توش سخته پیشنهاد میکنم یک تاپیک ایجاد بشه و لیست کتابهای موجود توش به ترتیب حروف الفبا بیاد .
همین کار را درباره تاپیک مولتی مدیا هم انجام بدهیم.
مثلا سخنرانیها را طبق اسامی سخنرانان لیست کنیم. یا مداحیها را طبق اسامی مداحان و...

هر بار هم موردی اضافه میشه لیست ویرایش بشه و مورد را اضافه کنیم.

phalagh

مدیر بازنشسته
دوستان
میخوام بگم وضعیت کتابخانه به این شکل خوب نیست.
چون پیدا کردن یک کتاب توش سخته پیشنهاد میکنم یک تاپیک ایجاد بشه و لیست کتابهای موجود توش به ترتیب حروف الفبا بیاد .
همین کار را درباره تاپیک مولتی مدیا هم انجام بدهیم.
مثلا سخنرانیها را طبق اسامی سخنرانان لیست کنیم. یا مداحیها را طبق اسامی مداحان و...

هر بار هم موردی اضافه میشه لیست ویرایش بشه و مورد را اضافه کنیم.
عذر میخوام اینقد دیر جواب میدم. مدتی نبودم.

خب پیشنهادتون خوبه.
حالا من چند تا نکته میگم ببینید چجوری بهتره.
برای این مواردی که فرمودید دو تا تاپیک جدا زده بشه و مهم بشن و لینک پستای تاپیک کتابخونه یا مولتی مدیا که توشون موارد جدید گذاشته شده فهرست بشه. البته در این صورت باید تاپیکای اصلی از مهم خارج بشن و به صورت عادی در بیان. به دو دلیل یکی اینکه وقتی لینکشون تو فهرست مهمه دیگه دسرسی بهشون آسونه و لازم نیست خودشون مهم بشن و دلیل دیگه اینکه تعداد تاپیکای مهم زیاد نشه.
راه دیگه هم اینه که تو پست اول همون تاپیکای اصلی فهرست کتابا قرار داده بشه. که البته این فقط از عهده من برمیاد. چون مرتبا باید ÷س اول ویرایش بشه. که دسرسیش فقط برای من بازه.

پیشنهاد خودم مورد اوله. اگه شما شکل دیگه ای رو مد نظر دارید بفرمایید.

salizadeniri

عضو جدید
کاربر ممتاز

خب پیشنهادتون خوبه.
برای این مواردی که فرمودید دو تا تاپیک جدا زده بشه و مهم بشن و لینک پستای تاپیک کتابخونه یا مولتی مدیا که توشون موارد جدید گذاشته شده فهرست بشه. البته در این صورت باید تاپیکای اصلی از مهم خارج بشن و به صورت عادی در بیان. به دو دلیل یکی اینکه وقتی لینکشون تو فهرست مهمه دیگه دسرسی بهشون آسونه و لازم نیست خودشون مهم بشن و دلیل دیگه اینکه تعداد تاپیکای مهم زیاد نشه.
راه دیگه هم اینه که تو پست اول همون تاپیکای اصلی فهرست کتابا قرار داده بشه. که البته این فقط از عهده من برمیاد. چون مرتبا باید ÷س اول ویرایش بشه. که دسرسیش فقط برای من بازه.

روش اول خوبه.
فقط کلا اینکار کار سختیه نه؟

JavadMessi

مدیر بازنشسته

خب پیشنهادتون خوبه.

رسیدن بخیر:gol:
اگه چاره ای جز این نیست به نظرم روش اول خوبه فقط با کمی تفاوت اونهم اینکه کتابها تو تاپیکهای مجزا گذاشته بشه بعد لینکشون تو اون تاپیک مرجع بیاد:gol:

phalagh

مدیر بازنشسته
روش اول خوبه.
فقط کلا اینکار کار سختیه نه؟
کار سختی که نیست. البته خودم چون الان اول ترمه و خیلی درگیرم بعید میدونم وقت کنم. مگه اینکه کمی صبر کنید تا کارا رو غلطک بیفته و وقت کنم این کار رو انجام بدم.
اگر هم کس دیگه بتونه زحمت لیست کردن لینک پستها و کتابها رو بکشه که چه بهتر. من تاپیک فهرست رو مهم میکنم. اگرم نه که کمی صبر کنید خودم این کار رو میکنم.

آخرین ویرایش:

phalagh

مدیر بازنشسته
رسیدن بخیر:gol:
اگه چاره ای جز این نیست به نظرم روش اول خوبه فقط با کمی تفاوت اونهم اینکه کتابها تو تاپیکهای مجزا گذاشته بشه بعد لینکشون تو اون تاپیک مرجع بیاد:gol:
اینکه تو تاپیکای مجزا باشه تالار شلوغ میشه.
همین تاپیک کتابخونه باشه و لینک هر پست رو تو فهرست میزاریم.

s_talone

کاربر فعال تالار زبان انگلیسی ,
کاربر ممتاز
با عرض سلام و وقت بخیر به خدمت مدیر تالار و کلیه کاربران این تاپیک از آنجایی که در این بخش یه تاپیکی به عنوان سوال ها و درخواستها نبود من مجبور شدم تو این بخش درخواستمو مطرح کنم تحقیقی در مورد دو دعا می خواستم که مثلا در این دعا ها در مورد چی هست و توضیح بدهید ممنون میشم
دعای مشلول و دعای امن یجیب و المضطر اذا دعا و یکشف و سو
با تشکر و سپاس فراوان
یا علی

phalagh

مدیر بازنشسته
با عرض سلام و وقت بخیر به خدمت مدیر تالار و کلیه کاربران این تاپیک از آنجایی که در این بخش یه تاپیکی به عنوان سوال ها و درخواستها نبود من مجبور شدم تو این بخش درخواستمو مطرح کنم تحقیقی در مورد دو دعا می خواستم که مثلا در این دعا ها در مورد چی هست و توضیح بدهید ممنون میشم
دعای مشلول و دعای امن یجیب و المضطر اذا دعا و یکشف و سو
با تشکر و سپاس فراوان
یا علی
علیک سلام
در مورد آیه امن یجیب با توجه به جستجویی که کردم و مواردی که مطالعه کردم. به نظرم کاملترین مطلب میتونه تفسیر همین آیه از المیزان باشه. مطلب رو برای استفاده شما و سایر کاربران در تالار قرار دادم. اما جهت مطالعه بیشتر میتونید به لینک زیر مراجعه کنید. که ترجمه های مختلف آیه و همچنین تفاسیر مختلف اون رو قرار داده.
http://www.tebyan.net/index.aspx?pid=18395&AyeID=3325

بالا