دستگیری 100 تن از اراذل و اوباش

Shadow o_0

عضو جدید
دستشون درد نکنه

ایشالله که محض ظاهر نمیایی نباشه . البته بعید میدونم

تا تقی به توقی میخوره و یه اتفاقی میوفته و یه فیلمی پخش میشه تازه به خودشون میان و میگن که باید یه کاری کنیم تا دل مردم و خوش کنیم
بعد میان یه همچین نمایشی راه میندازن و دل مردم هم خوش میکنن
واقعا ینی تا 1 ماه پیش همچین اراذلی وجود نداشتن؟! همین تازگیا سر از تخم بیرون آوردن؟! تاحالا چرا همچین اقدامات ضربتی صورت نمیگرفت؟ (البته میگرفتا ولی هر یکی 2 سال یه بار)
مگه تو بقیه ی استان ها اراذل نداریم؟! چرا اونجاها همچین کارایی نمیکنن؟! تک و توک اونم زورکی میرن یکی رو میگیرن که به احتمال زیاد با پارتی و یا زیر میزی بیرون میاد

تک تک اراذل و تک تک مواد فروشا و تک تک قاچاق چی ها رو میشناسن ولی....

امیدوارم این روند همیشه و بطور مداوم ادامه پیدا کنه..

mohammad vaghei

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دستشون درد نکنه

ایشالله که محض ظاهر نمیایی نباشه . البته بعید میدونم

تا تقی به توقی میخوره و یه اتفاقی میوفته و یه فیلمی پخش میشه تازه به خودشون میان و میگن که باید یه کاری کنیم تا دل مردم و خوش کنیم
بعد میان یه همچین نمایشی راه میندازن و دل مردم هم خوش میکنن
واقعا ینی تا 1 ماه پیش همچین اراذلی وجود نداشتن؟! همین تازگیا سر از تخم بیرون آوردن؟! تاحالا چرا همچین اقدامات ضربتی صورت نمیگرفت؟ (البته میگرفتا ولی هر یکی 2 سال یه بار)
مگه تو بقیه ی استان ها اراذل نداریم؟! چرا اونجاها همچین کارایی نمیکنن؟! تک و توک اونم زورکی میرن یکی رو میگیرن که به احتمال زیاد با پارتی و یا زیر میزی بیرون میاد

تک تک اراذل و تک تک مواد فروشا و تک تک قاچاق چی ها رو میشناسن ولی....

امیدوارم این روند همیشه و بطور مداوم ادامه پیدا کنه..
دوست عزیز سخت جمع آوری همشون شناسایی میخواد و کلی کارای دیگه ولی ایشاا... همشون رو بگیرن

mohammad vaghei

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

F.A.R.Z.A.D

متخصص مباحث اجرایی معماری , متخصص نرم افزار Archi
کاربر ممتاز
فکر کنم همشون بچه های نظام آباد و مجیدیه هستن:smile:

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
عوضی ها... ایشالا همشون از تو جامعه جمع بشن:mad:

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز

mohammad vaghei

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دستشون درد نکنه ......آقایون قوه قضاییه و نیروی انتظامی عزیز ......انشالله کی ببینیم مفسد های اقتصادی و اختلاس کننده ها و رشوه گیر ها رو اینطوری توی شهر می گردونید ؟؟؟؟
نمیدونم رویه مسئولین چیه ولی منم دوست دارم که بیارنشون توی شهر

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونم رویه مسئولین چیه ولی منم دوست دارم که بیارنشون توی شهر

اگه بحث آبرو باشه که فکر کنم کار اونا بی آبرویی بیشتری داره...نمی دونم ....به نظر من اگه یه حرکت بزنن اون ها رو هم بیارن تو سطح شهر بچرخونن خوبه ....البته اگه این اراذل شهرستان ها رو هم بگیرن ما ناراحت نمی شیم به خدا .....باور کن .....

F.A.R.Z.A.D

متخصص مباحث اجرایی معماری , متخصص نرم افزار Archi
کاربر ممتاز
دستشون درد نکنه ......آقایون قوه قضاییه و نیروی انتظامی عزیز ......انشالله کی ببینیم مفسد های اقتصادی و اختلاس کننده ها و رشوه گیر ها رو اینطوری توی شهر می گردونید ؟؟؟؟

راست میگی.تو شهر هم نگردونن مهم نیستوفقط اسم این زالوهارو بگن.

mohammad vaghei

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه بحث آبرو باشه که فکر کنم کار اونا بی آبرویی بیشتری داره...نمی دونم ....به نظر من اگه یه حرکت بزنن اون ها رو هم بیارن تو سطح شهر بچرخونن خوبه ....البته اگه این اراذل شهرستان ها رو هم بگیرن ما ناراحت نمی شیم به خدا .....باور کن .....
مفسد به نظرم مفسده فرق نمیکنه حکم باید برا همشون یکسان باشه اراذل با کلاهبردار ها هیچ فرق ندارن

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز
مفسد به نظرم مفسده فرق نمیکنه حکم باید برا همشون یکسان باشه اراذل با کلاهبردار ها هیچ فرق ندارن

البته نظر شما رو هم قبول دارما ...میدونم شما هم حرفی که من می خوام بزنم قبول می کنید ....کسی که زورگیری می کنه از دو نفر یا سه نفر این کار می کنه مثلا ....اما کسی که اختلاس می کنه از هزاران یا یه مملکت کارش بدتر ....از لحاظ معنایی جفتشون یه کار می کنن ...اما ضربه مختلس یا رشوه گیر به یه جامعه اینقدر بالاست که همه زور گیر ها نمی تونن به اندازه اون شخص ضربه بزنن به استحکام یه جامعه ........

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز
این کار یعنی چی که بدنشون رو اینجوری میکنن؟دلیلش چیه؟

خب یکی اش این که حس کنن با بقیه متفاوت اند.....اکه مصاحبه هاشون ببینی می فهمی که اکثر این ها بیماری روانی دارن .....البته از نزدیک هم یه جور حس ترس القا می کنه