دزدگیر حنجره طلایی!!!!!!!

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
امروز با صدای دلنشین دزدگیر یه ماشین از خواب پریدم.
2 ساعت تموم این حنجره طلایی داشت می خوند عجبا جنسش هم خیلی عالی بود نه می سوخت ونه صداش می گرفت فکر کنم ISO5000000 داشت
اینکه ماشین از کجا اومده بود و مال کی بود من نفهمیدم اما یه چیزی رو خیلی خوب می دونم و اونم اینکه :
ایرانی جماعت که باهوش ترین مردمان روی کره زمین تو زمینه دزدی و کلاهبرداری و تقلب و دروغگویی و... هستندلابد اونقدر دزدان شعور بالایی هم دارن که بدونن موقع دزدیدن ماشین اولین کار بستن دهان ماشینه بعد بلندکردنش....
با این اوصاف این سوال تو باغچه ذهن کاشته میشه که :
اصولا چرا دزدگیرروی ماشینها تو ایران نصب میشن و اگر نصب میشن چرا روشن گذاشته میشن که این جور رو اعصاب ملت پا بکوبن.

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
وای خیلی باحال بود کلی خندیدیم .......ممنون بازم از این تاپیکا بزن خیلی حال میده از نو سه فازش ........چقدر خندان شدیم دهنم سه متر باز شد

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
وای خیلی باحال بود کلی خندیدیم .......ممنون بازم از این تاپیکا بزن خیلی حال میده از نو سه فازش ........چقدر خندان شدیم دهنم سه متر باز شد
خو فیل تو دهنت
برا خنده نبود معضلی مطرح شد بهتر از تاپیک ویژگیهای جنس مخالف هستش:biggrin:

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوندم اصلا هم معضل نبود ......وقتی مردم رفاه نداشته باشن دلخوشیشون میشه همین .......این دفعه اون خنده هم نبود .......ابن تاپیکو ندیده میگیرم تکرار نشود

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوندم اصلا هم معضل نبود ......وقتی مردم رفاه نداشته باشن دلخوشیشون میشه همین .......این دفعه اون خنده هم نبود .......ابن تاپیکو ندیده میگیرم تکرار نشود
واقعا ملت اینقد بی جنبه هستن.....با سوت ماشین حال می کنن:surprised:
اما خو چرا دوساعت......... بخدا سه تا بیپ هم کافیه همه می فهمن ماشین داره.....

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا ملت اینقد بی جنبه هستن.....با سوت ماشین حال می کنن:surprised:
اما خو چرا دوساعت......... بخدا سه تا بیپ هم کافیه همه می فهمن ماشین داره.....
عقده میدونی یعنی چی؟.....نمیدونی .........امیدوارم هیچ وقت نفهمی

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز

mehrshad53

اخراجی موقت
اینا دزدگیر نیستند،باد گیرن!!!
کافیه یه باد(رایحه اش مهم نیست!) بشون بخوره که 2 ساعت وق بزنن،بعدش هم چون همشون یه صدا میدن،هر کسی میگه حتما مال من نیست!!!!
دزده چنان میدزده که صداش 2 روز بعد در میاد!