در صورتیکه موافق اتانازی هستید کدامیک از بیماران زیر را برای ان انتخاب می کنید؟

• مجموع رای دهندگان
    11

Sina.Taheri

عضو جدید
اُتانازی یا مرگ ترحم برانگیز، یعنی گرفتن زندگی از کسی که شخصا مایل به زندگی نیست و یا از نظر پزشکی دیگر امیدی به برگشت او به حیات نیست یا حیات دردناکی پیش رو خواهد داشت.

علت انتخابتون رو هم توضیح بدین. (انتخاب چندگانه است)

1. بیماران صعب العلاج با درد و رنج شدید بدون امید به زندگی

2. نوزادان با ناهنجاری های شدید

3. بیماران با معلولیت شدید و ناتوانی جسمی

4. بیماران روانی غیر قابل درمان

5. بیمارانی که امید به زنده ماندنشان نیست و هزینه زیادی صرف درمان بیهوده انان می شود

6. افراد سالمند و بسیار ناتوان و از کار افتاده

7. در مرگ هیچ کس نباید دخالتی داشت و با اتانازی کاملا مخالفم

mech_eng2000

عضو جدید
امیدوارم خدا این شانس رو به من بده که در میدان جنگ بمیرم
یا نهایتا، خودم "هاراگیری" کنم
کارمون به این لوس بازیا نکشه
و مگین، " بزرگترین ترس 1 سامورایی مردن در بستر"
سامورایی اینجا کلا مرد های شجاع مورد نظره ها

Риал Краесис

عضو جدید
سلام من نه رد میکنم نه قبول اخه یادم میاد وقتی بچه بودم یه دختر خاله داشتم که اگر امروز زنده بود میتونستیم با ژنتیک و سلول های بنیادی درمونش کنیم ولی اون موقع دکترا گفتن 15 رو به زور میرسه اگه زنده بود الان 15 16 سالش بود تازه میخواست جوونی بکنه هی روزگار اما بگم اگه بخوام انجام بدم با سنگ دلی تمام این کارو میکنم برامم مهم نیست طرف اشنا و یا غریبه باشه نه فکر نکنید من سنگدلم فقط اگه قصد انجام کاری رو داشته باشم با تمام وجود انجام میدم فقط اگه خود اون شخص بخواد.

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من، به شخص بستگی داره و صد البته گاهی به دولت! :)....
مثلا یه بابایی که تا دیروز شاید هیچ کاری برا مملکتش نکرده و مالیاتش رو هم از این و اونور میزده و درست پرداخت نمی‌کرده و کلا تو هیچ جایی در خدمت کشورش نبوده، حالا یه بیماری بگیره و ماهانه میلیون ها تومن هزینه‌ی درمانش بشه... به نظرم چنین شخصی بهتره که دولت هم ازش حمایت نکنه و بفرستتش اون دنیا حتی اگر خودش نخواست! :)...
این تیپ ادما(زالو ها) فقط میخوان براشون خرج بشه و بس! :)

Sina.Taheri

عضو جدید
سلام من نه رد میکنم نه قبول اخه یادم میاد وقتی بچه بودم یه دختر خاله داشتم که اگر امروز زنده بود میتونستیم با ژنتیک و سلول های بنیادی درمونش کنیم ولی اون موقع دکترا گفتن 15 رو به زور میرسه اگه زنده بود الان 15 16 سالش بود تازه میخواست جوونی بکنه هی روزگار اما بگم اگه بخوام انجام بدم با سنگ دلی تمام این کارو میکنم برامم مهم نیست طرف اشنا و یا غریبه باشه نه فکر نکنید من سنگدلم فقط اگه قصد انجام کاری رو داشته باشم با تمام وجود انجام میدم فقط اگه خود اون شخص بخواد.

پس از نظرت یک ظلم محسوب میشه که میگی با سنگ دلی تمام؟
ظلم رو با تمام وجود مگه میشه انجام داد؟؟!!!

mech_eng2000

عضو جدید
به نظر من، به شخص بستگی داره و صد البته گاهی به دولت! :)....
مثلا یه بابایی که تا دیروز شاید هیچ کاری برا مملکتش نکرده و مالیاتش رو هم از این و اونور میزده و درست پرداخت نمی‌کرده و کلا تو هیچ جایی در خدمت کشورش نبوده، حالا یه بیماری بگیره و ماهانه میلیون ها تومن هزینه‌ی درمانش بشه... به نظرم چنین شخصی بهتره که دولت هم ازش حمایت نکنه و بفرستتش اون دنیا حتی اگر خودش نخواست! :)...
این تیپ ادما(زالو ها) فقط میخوان براشون خرج بشه و بس! :)
نظر مسخره ای محسوب میشه
اگه مالیات پرداخت نمیکرده، دولت باید میرفته ازش میگرفته
ولی حالا تونسته سر دولت کلاه بزاره، باید برخوردی متناسب با جرمش باهاش بشه، و حتی با در نظر گرفتن اینکه بیماره، شاید از خیر زندانش بگذرن و املاک و دارایشو ضبط کنن
ولی جانی نیستیم که!!!
حرف خنده دار نزن، علیه خودت تو تاپیکای دیگه استفاده میشه:)

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
حرف خنده دار نزن، علیه خودت تو تاپیکای دیگه استفاده میشه:)

نظر من نظر منه و ازش دفاع میکنم! مگر اینکه یه کسی یه روزی کسی بهم ثابت بکنه که نظرم اشتباهه!!...

Sina.Taheri

عضو جدید
به نظر من، به شخص بستگی داره و صد البته گاهی به دولت! :)....مثلا یه بابایی که تا دیروز شاید هیچ کاری برا مملکتش نکرده و مالیاتش رو هم از این و اونور میزده و درست پرداخت نمی‌کرده و کلا تو هیچ جایی در خدمت کشورش نبوده، حالا یه بیماری بگیره و ماهانه میلیون ها تومن هزینه‌ی درمانش بشه... به نظرم چنین شخصی بهتره که دولت هم ازش حمایت نکنه و بفرستتش اون دنیا حتی اگر خودش نخواست! :)...این تیپ ادما(زالو ها) فقط میخوان براشون خرج بشه و بس! :)
اتانازی یعنی کسیکه خودش بخواد جانش گرفته بشه، اینی که نوشتی تعریف قتل هست !! هر وقت نوشتم در صورتیکه موافق قتل هستین چه گروه هایی را میتونیم بکشیم، شما بیایید تو اون تاپیک و مارو از نظرات گوهربارتون درباره قتل زالوها بهره مند کنین.

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتانازی یعنی کسیکه خودش بخواد جانش گرفته بشه، اینی که نوشتی تعریف قتل هست !! هر وقت نوشتم در صورتیکه موافق قتل هستین چه گروه هایی را میتونیم بکشیم، شما بیایید تو اون تاپیک و مارو از نظرات گوهربارتون درباره قتل زالوها بهره مند کنین.

عزیزم، گفته نظرت در مورد اینکه یه بیماری واقعا وضعش خرابه و امیدی به بهبودش نیست و مردنش بحث امروز فرداست، نظرت چیه؟ منم میگم بهتره بکشنش! :)... حالا اسمش هرچی هست اون فقط یه اسمه! :)
و عزیزم، اتانازی به قول شما! :) یه مبحث خیلی جامع‌تر از اینه که کسی خودش بخواد جونش گرفته بشه!!!! :)...
اینکه شما سواد کافی نداری در این مورد، باعث نمیشه که از نظر من هم این مسئله محدود به دید جنابعالی بشه! :)... حداقلش اینه که قبلا و امروز راجع‌به این مسئله تحقیق کردم و جوانبش رو سنجیدم و دیدم ادمایی که پسر یا برادرشون رو گفتن دستگاه رو ازش جدا کنن که بمیره و میدونم یعنی چی! و خودم هم انجامش دادم و داوطلبم که در خصوص خودم هم انجام بگیره و بعد میام نظر میدم! :)
واصولا دلیل اینکه این تاپیک و هزارن تاپیک دیگه در ایران و سایر جاها در موردش شکل گرفته، اینه که میخوان ببینن کاری که میکنن، اسمش قتله یا اوتانازی یا چی؟ اوکی؟

نظر گهربار بنده، برگرفته از نظر بسیاری افراد دیگه هستش که در این خصوص کار کردن و تحقیق کردن، و همین الان هم این روش وجود داره! :)...
کد:
http://en.wikipedia.org/wiki/Involuntary_euthanasia
* توجه کنین که این روش، با اوتانازی غیرفعال یا پسیو خیلی فرق میکنه! الان من اگر به شما بگم بی‌سواد، اون رفیقمون میاد میگه خودت و جد ابادت بی‌سوادین! اگر بهت بگم باسواد، با این مطلب که تو خداشاهده 15 ثانیه بدست اومده، وجدانم ناراحت میشه! :)... نمی‌دونم باید چیکار کنم...!!! نظر شما چیه؟ چی باید بگم بهتون؟

آخرین ویرایش:

Sina.Taheri

عضو جدید
عزیزم، گفته نظرت در مورد اینکه یه بیماری واقعا وضعش خرابه و امیدی به بهبودش نیست و مردنش بحث امروز فرداست، نظرت چیه؟ منم میگم بهتره بکشنش! :)... حالا اسمش هرچی هست اون فقط یه اسمه! :)
و عزیزم، اتانازی به قول شما! :) یه مبحث خیلی جامع‌تر از اینه که کسی خودش بخواد جونش گرفته بشه!!!! :)...
اینکه شما سواد کافی نداری در این مورد، باعث نمیشه که از نظر من هم این مسئله محدود به دید جنابعالی بشه! :)... حداقلش اینه که قبلا و امروز راجع‌به این مسئله تحقیق کردم و جوانبش رو سنجیدم و دیدم ادمایی که پسر یا برادرشون رو گفتن دستگاه رو ازش جدا کنن که بمیره و میدونم یعنی چی! و خودم هم انجامش دادم و داوطلبم که در خصوص خودم هم انجام بگیره و بعد میام نظر میدم! :)
واصولا دلیل اینکه این تاپیک و هزارن تاپیک دیگه در ایران و سایر جاها در موردش شکل گرفته، اینه که میخوان ببینن کاری که میکنن، اسمش قتله یا اوتانازی یا چی؟ اوکی؟

نظر گهربار بنده، برگرفته از نظر بسیاری افراد دیگه هستش که در این خصوص کار کردن و تحقیق کردن، و همین الان هم این روش وجود داره! :)...
کد:
http://en.wikipedia.org/wiki/Involuntary_euthanasia
* توجه کنین که این روش، با اوتانازی غیرفعال یا پسیو خیلی فرق میکنه! الان من اگر به شما بگم بی‌سواد، اون رفیقمون میاد میگه خودت و جد ابادت بی‌سوادین! اگر بهت بگم باسواد، با این مطلب که تو خداشاهده 15 ثانیه بدست اومده، وجدانم ناراحت میشه! :)... نمی‌دونم باید چیکار کنم...!!! نظر شما چیه؟ چی باید بگم بهتون؟

کی گفته؟
استارتر تاپیک خود من هستم، اونوقت داری منظور تاپیک رو برای من تشریح میکنی !!!!!!!

فکر نکنم یک ترول سواد هم داشته باشه، ترول فقط کارش سرچ زدن و پیدا کردن و کپی کردنه و با عرض معذرت آی کیو در حد جلبک داره . (شرمنده باهات اینجوری حرف زدما، چون لحنت بی ادبانه بود و گفتی بیسسواد پس گرفتی)

هرچند امیدوارم شما یک ترول از زیر مجموعه بندپایان یا آغازیان باشید که از این به بعد راهی جز تمسخر و ترول بازی پیش بگیره.

چی شد که ترول شدی؟ راستی ترول هارو چطوری میشه هلاک کرد؟
فکر کنم به جای کشتن ترول بهش بخندیم و جدیش نگیریم بهترین راه حل باشه، نظرت چیه؟

اگر شخصیتت رو حفظ کردی و به خاطر اهانت هات معذرت خواستی منم باهات منطقی بحث میکنم.
وگرنه هنر و سابقه من اسکول کردن ترول هاست، پس از این حربه استفاده نکن که خودت بیشتر ضایع میشی جیگرررررررر.

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
علت انتخابتون رو هم توضیح بدین. (انتخاب چندگانه است)

این متن سوال شماست...

5. بیمارانی که امید به زنده ماندنشان نیست و هزینه زیادی صرف درمان بیهوده انان می شود
این هم یکی از گزینه‌های شماست...

پاسخ من هم بر اساس شخص نیست! بر اساس سوال هست... شما فرمودی اوتانازی و نظرت؟ من هم گفتم موافقم!....
این دیگه مشکل من نیست که دامنه و انواع اوتانازی رو نمی‌دونی! :)

بالا