در خواست مقالات مرتبط با شهر سازی

urban planner

عضو جدید
بچه ها يه مقاله در مورد ادراك محيط و نظريه هاي اون ( نظريه هاي برانسويك، برلاين، كوين لينچ، و گيبسون) ميخوام.
خواهش ميكنم اگه كسي چيزي داره بذاره واسم.
بايد يه مقاله در موردش بنويسم. تو سرچ و كتابخونه كه چيزي پيدا نكردم.
پيشاپيش مرسي:)

urban planner

عضو جدید
منابعي كه پيدا كردم همه به زبان اصلي هستند.
ميدونم جز نظريه ي كوين لينچ منبع ديگه اي به فارسي شايد پيدا نشه.(مثلا كتاب سيماي شهر از خود كوين لينچ كه به طور كامل در مورد راه و لبه و گره و نشانه و حوزه توضيح داده)
در هر صورت دوستان اگه به يه همچين موضوعي برخوردين ميتونين به كتاب " روانشناسي محيط و كاربرد آن نوشته خانم دكتر شهرناز مرتضوي " مراجعه كنين. توضيحاتي اندك در اون هست كه بهتر از هيچيه.

m_m_civil

عضو جدید
كمك!!!

كمك!!!

:que:سلام.
من دنبال سوالات يا منابع آزمون كارشناس دادگستري رشته شهرسازي تير88 هستم.
ممنون ميشم اگه شماها كمكم كنيد.

t_nima

عضو جدید
سلام من ترم 2 كه بودم يه مقاله كامل در مورد جامعه شناسي ارايه دادم اگه پيداش كنم واست مي زارمش البته نمي دونم چه جوري مي شه گذاشت:D

سلام نگین جون!
sorryمن یه مدتی میشه که یادداش ها رو چک نمیکردم
ممنون میشم اگه تا این جمعه مقاله رو بفرستی یعنی 12 تیر
:gol:
mer30

mohamad_a226

اخراجی موقت
لینک مشکلی نداشت. اگر تو سایتی که دادم ثبت نام کنید می تونید لینک رو ببینید و دانلود کنید. حدود 9mb هم هستش.

sepideh_k69

عضو جدید
سلام دوستان.من مطالبی راجع به پیاده راههایی در ایران و جهان می خواستم.اگه تونستید لطفا کمکم کنید.ممنون.

amirashkanb

عضو جدید
سلام مقاله یا کتاب یا هر چیز دیگه ای راجع به ابعاد اقتصادی اجتماعی شهر می خوام لطفا

aboo_ak_244

عضو جدید
شهر خاصي مد نظرتون هست؟

سعي كنيد قراداد تيپ 12 رو مطالعه كنيد.

سالانه ابعاد اجتماعي اقتصادي هر استان بررسي ميشه. ميتونيد با رجوع به كتابخانه سازمان مديريت و برنامه ريزي ( استانداري فعلي ) اين كتابها رو پيدا كنيد

سناتور

عضو جدید
سلام دوستان من مطلبی در مورد مقایسه شهر سازی قبل از انقلاب"باستان" و بعد از انقلاب لازم دارم ممنون میشم کمکم کنید

mohamad_a226

اخراجی موقت
سلام دوست عزیز.
می تونی تو بخش مقالات شهرسازی انجمن نواندیشان مقالاتی رو راجع به تاریخچه شهرسازی تو دوره های مختلف پیدا کنید.
منظورتون از دوره باستان کدوم دوره شهرسازیه؟

نایرینا

عضو جدید
سلام دوستان
من تازه وارد این باشگاه شدم و از شما کمک میخواستم در مورد درس شناخت فضای شهری .....................ممنون می شم اگه مطلبی یا پروژه ای را بگذارید.

نایرینا

عضو جدید
سلام دوستان..............................کممممک ........ در مورد درس شناخت فضای شهری و طرح شهرسازی 4 اگه پروژه ای در مورد جدول swot نیز در دست دارید کمک کنید .
ممنون

سناتور

عضو جدید
سلام دوست عزیز.
می تونی تو بخش مقالات شهرسازی انجمن نواندیشان مقالاتی رو راجع به تاریخچه شهرسازی تو دوره های مختلف پیدا کنید.
منظورتون از دوره باستان کدوم دوره شهرسازیه؟

ببخشید اشتباه شد...."پهلوی"زمان قبل از انقلاب من میخوام مقایسه قبل از انقلاب وبعد از
انقلاب داشته باشم...ضروری

shima_yasaman15

عضو جدید
نیاز مندی ها

نیاز مندی ها

دوستان سلام
یک مقاله در باره عوامل موثر در رشد وتوسعه شهر ها می خواستم می توانید کمکم کنید

bbahmaee

عضو جدید
سلام من ترم 2 كه بودم يه مقاله كامل در مورد جامعه شناسي ارايه دادم اگه پيداش كنم واست مي زارمش البته نمي دونم چه جوري مي شه گذاشت:D
سلام بچه های شهرسازی
من یک مقاله یا تحقیق درمورد شهر جدید رامین اهواز می خوام لطفا" کمکم کنید مرسی

sepide1990

عضو جدید
سلام دوستان
من باید برای درس مبانی معماری از دو معمار معروف پلانو نما و....از دو خونه های ویلایی که طرح کردن ببرم چیزی نتونستم پیدا کنم شما متونید کمکم کنید
اسم معمارها هم اینه فرقی نمی کنه کدوم باشه فقط باید دو تا از اینا باشن
خواهران حریری
زاحا حدید
سید هادی میر میران
دانشمیر
تادائو انده
میسن ون در روهه
فرانک گهری
رم کولهاس
ریچاردمی یر
لو کوربوزیه
تویوایتو و...اگر کمکم کنید خیلی ممنون میشم

samira54

عضو جدید
سلام به همه دوستان گل هم رشته ایم. میخوستم بدونم آیا کسی مطالب جالبی در مورد شورای محلی شهر تهران یا هر محله و شهر دیگه ای داره؟ تمایل دارم با نحوه کارشون بیشتر آشنا بشم. ممنون اگر کمک کنید.:)

بالا