درصدها و تخمین رتبه ویژه کنکور ارشد مهندسی شیمی 93

pooya.wushu

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پلی مر الانم گرایش بدی نیست ولی تا چند سال دیگه مسلط میشه به صنعت.نانو هم به نظرم بدک نباشه به هر حال اینده ی علمه دیگه
ولی هیچی طراحی و گاز نمیشه:cool:از همه خسته کننده ترم پیشرفته اس
راحترینشونم جداسازیه که البته واسسه اونورم گرایش خوبیه

sungirl5

عضو جدید
واسه خانوما فک کنم صنایع غذایی خوب باشه والا
بقیه گرایشا هم به نظرم مهم نیس مهم پارتیه :D والا:razz:

والا تو ایران هرچی رشتت و مدرت پاییتر باشه بهتر میبرن سرکار! مثال اینکه شیمی کاربردی رو میبرن ولی مهندسیشو نه!!!!
بنظرم برای خانوما که دیگه استخدامی شرکت نفت و پتروشمی تماما مرد شده صنایع غذایی هنوز امید به کارش بیشتره! باقی گرایش ها هم خوبن ولی باید برین تو شرکت خصوصی و تحقیقاتی و مشاوره ای ...

hadi216

عضو جدید
خدایاااااااااااااااااااااا لا اقل 520 یا 500 :cry:یادته چقدر کتابخونه میرفتم 7 صبح با اون هوای سرد و برف:cry:
خدایا من نمیگم رتبم چند بشه ولی هرچی صلاحه بده ، :gol:

خدا یادته هر شب میومدم خلاصه نویسیامو اسکن میکردم ، بعد با فتوشاپ هر فرمولو جدا میکردم تا بتونم تو گوشی با anki droid بخونم ؟؟

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:thumbsup2::w15:
اتفاقا هم کارش راحته هم عضو هیئت علمی بشی حقوقش بالاس!
کارش که راحت هس شکیم توش نیس ولی خب فعلن کم جذب میکنن خیلیا رو میشناسم تو صف سایت جذب موندن هنوز :cry: حقوقشم بد نیس شنیدم به استادیارا2.5 میدن اگه استاد تموم شی 5 تومن ولی خو پدر آدم درمیاد تا اون موقع

pooya.wushu

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میگه که ادمایی که کاریو بلدن میرن انجامش میدن اونایی که اون کارو بلد نیستن میان درسشو میدن

• Like
واکنش ها: .6.

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میگه که ادمایی که کاریو بلدن میرن انجامش میدن اونایی که اون کارو بلد نیستن میان درسشو میدن
نه بابا یه استادایی داشتیم که واسه خودشون شرکت خصوصیو بند و بساطی داشتن :)پول پارو میکردن البته اگه خالی نبسته باشن :D

sungirl5

عضو جدید
کارش که راحت هس شکیم توش نیس ولی خب فعلن کم جذب میکنن خیلیا رو میشناسم تو صف سایت جذب موندن هنوز :cry: حقوقشم بد نیس شنیدم به استادیارا2.5 میدن اگه استاد تموم شی 5 تومن ولی خو پدر آدم درمیاد تا اون موقع

اتفاقا شهرستانها شدید درخواست بورسیه دادن!!!خب اولش باید از جاهای پایین شروع کرد!
مشه بیو خوند و صنایع غذایی تدریس کرد؟

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اتفاقا شهرستانها شدید درخواست بورسیه دادن!!!خب اولش باید از جاهای پایین شروع کرد!
هیچ چیز غیر ممکن نیس البته تو دانشگاههای خیلی سطح پایین همچین کارایی میشه انجام داد:cool:

pooya.wushu

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

شما مطمینید که شهرستانا بورسه میخواد؟ خبر دارم که تقریبا همه دانشگاها پر شده

sungirl5

عضو جدید
سحر صنایع غذایی که فقط دانش امیرکبیر و شریف،فردوسی،سهند،کرمان داره!!!!!!
بکار من که نخورد!

pooya.wushu

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اخه من دوستم دکتری ریاضی داره از صنعتی اصفهان معدلشم بالاست بیچاره در به در دنبال یه استادی بورسی چیزیه حتی پیام نورم راش ندادن میگن پر شده

mohammad8967

عضو جدید
اخه من دوستم دکتری ریاضی داره از صنعتی اصفهان معدلشم بالاست بیچاره در به در دنبال یه استادی بورسی چیزیه حتی پیام نورم راش ندادن میگن پر شده

چند وقت پیش علوم تحقیقات فراخوان داده بود خیلیم نیرو میخاست بهش بگید بره تو سایتش

بالا