درصدها و تخمین رتبه ویژه کنکور ارشد مهندسی شیمی 93

sungirl5

عضو جدید
فعلا که 20ام شد و نتایج نیومد! این گزینه ی شاید 20ام بیاید داره یواش یواش حذف میشه!
کار هر روزمون شده با استرس روزی چندبار بریم سایت سنجشو چک کنیم!!!:(

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
الان شبکه خبر زیرنویس کرد:نتایج اولیع ارشد دوشنبه اعلام میشود
دیگه قطعیه دوشنبه
حالا من استرس داررررررمممم

عزا عزاست امروز
روز عزاست امروز
رتبه ارشد ما
پیش خداست امروز(دو بار)

na88na88

عضو جدید
نصف عمرمون کردن مگه دارن چیکارمیکنن تازه عذابش وقتیه میری ببینی کارنامه رو

hadi216

عضو جدید
ایشالله رتبه همه بچه ها خوب شه بلند صلوااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااات بفرست .
یهودی ، سنی ، بهایی ، بودا ، کمونیسم و هرچی که هستی صلواتو میفرستی ، اکی ؟؟؟؟

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ای بابا یه هفته دیگه اینجا سوت و کور میشه:razz:
BULGARIA رفت شریف ولی ما بازم اسمشو نفهمیدیم چیه؟اسمت چیه ؟:D

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اقا حالا شماها استرس دارین؟؟؟ فایده ای هم نداره واقعا استرس
توکل بر خدا کنیم تا این دو روزم بگذره.قرار نیست بمیریم که....کلا همه چیز این دنیا ناپایداره و میگذره و برای چیز ناپایدار نباید غصه و غم الکی به خودمون وارد کنیم
.
.
اعلموا انما الحیوه الدنیا لعب و لهو و زینه و تفاخر بینکم و تکاثر فی الاموال و الاولاد کمثل غیث اعجب الکفار نباته ثم یهیج فتریه مصفرا ثم یکون حطاما
(بدانید زندگی دنیا تنها بازی و سرگرمی و تجمل پرستی و فخرفروشی در میان شما و افزون طلبی در اموال و فرزندان است،همانند بارانی که محصولش کشاورزان را در شگفتی فرو میبرد،سپس خشک میشود به گونه ای که ان را زرد میبینی،سپس تبدیل به کاه میشود(اری این دنیا نیز به همین سرعت میگذرد))....سوره مبارکه حدید ایه 20

hadi216

عضو جدید
اقا حالا شماها استرس دارین؟؟؟ فایده ای هم نداره واقعا استرس
توکل بر خدا کنیم تا این دو روزم بگذره.قرار نیست بمیریم که....کلا همه چیز این دنیا ناپایداره و میگذره و برای چیز ناپایدار نباید غصه و غم الکی به خودمون وارد کنیم
.
.
اعلموا انما الحیوه الدنیا لعب و لهو و زینه و تفاخر بینکم و تکاثر فی الاموال و الاولاد کمثل غیث اعجب الکفار نباته ثم یهیج فتریه مصفرا ثم یکون حطاما
(بدانید زندگی دنیا تنها بازی و سرگرمی و تجمل پرستی و فخرفروشی در میان شما و افزون طلبی در اموال و فرزندان است،همانند بارانی که محصولش کشاورزان را در شگفتی فرو میبرد،سپس خشک میشود به گونه ای که ان را زرد میبینی،سپس تبدیل به کاه میشود(اری این دنیا نیز به همین سرعت میگذرد))....سوره مبارکه حدید ایه 20

راست میگه واله ، اونقدرا هم که فکرشو میکنیم مهم نیس
..
.
.
.
.
.
.
.
.
بلکه خیلی مهم تره ، خدایاااااااااااا :crying:

BULGARIA

کاربر بیش فعال
ای بابا یه هفته دیگه اینجا سوت و کور میشه:razz:
BULGARIA رفت شریف ولی ما بازم اسمشو نفهمیدیم چیه؟اسمت چیه ؟:D

شریف کجا بود حمزه جان-نه بابا هفته دیگه اینجا بساط انتخاب رشته و اینجور حرفا هنوز برقراره-ایشالا جفتمون یه دانشگاهیم-میخای ترورم کنی؟؟؟؟:Ph34r:

ziiizooo

عضو جدید
من هنوزم مشکوکم به اینکه جوابا 22 بیاد.مگه میشه اطلاعیه تو سایت سنجش نیاد بعد یهو جوابا بیاد

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
راست میگه واله ، اونقدرا هم که فکرشو میکنیم مهم نیس
..
.
.
.
.
.
.
.
.
بلکه خیلی مهم تره ، خدایاااااااااااا :crying:

بله قطعا خیییییلی مهمه
ولی منتظر باش هرچقدر پول دادی اش بخوری و توکلت رو به خدا از دست نده و غم بی خود به خودت وارد نکن;)

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شریف کجا بود حمزه جان-نه بابا هفته دیگه اینجا بساط انتخاب رشته و اینجور حرفا هنوز برقراره-ایشالا جفتمون یه دانشگاهیم-میخای ترورم کنی؟؟؟؟:Ph34r:
نه بابا اونجا که شما میرین منو راه نمیدن :D ترور؟؟؟:surprised:به دلم افتاده رتبم 170 میشه ببیم کی گفتم :D

BULGARIA

کاربر بیش فعال
من هنوزم مشکوکم به اینکه جوابا 22 بیاد.مگه میشه اطلاعیه تو سایت سنجش نیاد بعد یهو جوابا بیاد

منم همینطور زیزو جان-شبکه خبر ک از درون سنجش خبر نداره-فک کنم اونا یه جورایی بر اساس مصاحبه توکلی یه چیزی از خودشون گفتن

بالا