درصدها و تخمین رتبه ویژه کنکور ارشد مهندسی شیمی 93

BULGARIA

کاربر بیش فعال
از این حرارته میترسم عاخه :cry: میترسم ناکوتم کنه همش 15 تا سوال بود اینجور که یادمه با حزف سوالای غلطم کلن 7 تا درست داشتم منم به خیال اینکه اون سوال یکی مونده به آخریش که الان یادم نمیاد چی بود حذف میشه فک میکردم 50%ای زدم ولی الان میگم نکنه حذف نشه اگه نشه میشم 42% :cry: داش BULGARIA به نطرت حذف میشه؟ :cry:
مطمئنم حرارته یه حاله اساسی بم میده :cry:

ولی خوب احتمال حذفش خیلی زیاده سیالات 91یه سوال داشت جواب 18میشد ک نزدیکترین گزینه بهش 22بود ک سنجش با تاثیر مثبت حذفش کرد-

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ولی خوب احتمال حذفش خیلی زیاده سیالات 91یه سوال داشت جواب 18میشد ک نزدیکترین گزینه بهش 22بود ک سنجش با تاثیر مثبت حذفش کرد-
این تاثیر مثبته رو نفهمیدم چه مدلیه.یعنی سواله حذف نمیشه؟یعنی مثلن واسه من که اشتبا زدم مثلم حذف میشه واسه اونی که درس زده لحاظ میشه درصدش؟:surprised:

BULGARIA

کاربر بیش فعال
نه میدونم از لحظ بار روانیش میگم.البته من تو همین حرارت یا فک کنم چنتا سوال دیگه چون نمیدونستم کدوم گزینه رو زدم اون سوالا رو غلط زده فرض میکردم.الان امیدم به همون سوالاس :D

الان کل دغدغه ذهنیت همون یه سوال؟:biggrin::biggrin:گرفتی مارو؟

BULGARIA

کاربر بیش فعال
این تاثیر مثبته رو نفهمیدم چه مدلیه.یعنی سواله حذف نمیشه؟یعنی مثلن واسه من که اشتبا زدم مثلم حذف میشه واسه اونی که درس زده لحاظ میشه درصدش؟:surprised:

اوناییکه درست زدن سوال براشون لحاظ میشه-برای بقیه هم ک چه غلط زدن چ نزدن سوال حذف میشه:D

• Like
واکنش ها: .6.

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اوناییکه درست زدن سوال براشون لحاظ میشه-برای بقیه هم ک چه غلط زدن چ نزدن سوال حذف میشه:D
خوبه پس واسه من که 7 تا درس دارم میشه50% واسه اونی که با این سوال 8 تا درس داره میشه 53%
عادلانس:D

pooya.wushu

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آقا من میترسم درصدام از اینی که حساب کردم کمتر بشه :cry:
وگرنه سوال غلطا بخوره تو سرشون،نمیخام درست کنن اصلا

این ترس منم هست ولی اکثرا درصدا بهتر میشه از اونی که حساب کتاب کردیم:D

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هر دو مدلش امکان داره پارسال یکی از بچه ها میگفت واسه من سیالات زیادتر شده از اونی که حساب کردم(بدون حذف سوالا و بالارفتن درصد هر تست!) یکی هم بیو داده بود یه درسش رو واسش سفید زد بودن:surprised: بیچاره میگفت زدمش اونم با درصد بالا :D

Arrrrash

عضو جدید

خدا از دهنت بشنوه
اگه قرار باشه غلطارو درست کنن میانگینم 2 درصد میره بالاتر.ولی خداییش راضیم همین درصدایی که با کلید اولیه حساب کردمو بدن برم پی کارم:(
سازمان سنجشه دیگه،در و پیکر که نداره!

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خدا از دهنت بشنوه
اگه قرار باشه غلطارو درست کنن میانگینم 2 درصد میره بالاتر.ولی خداییش راضیم همین درصدایی که با کلید اولیه حساب کردمو بدن برم پی کارم:(
سازمان سنجشه دیگه،در و پیکر که نداره!

پ یعنی کارکناش از تو راه اب تردد میکنن؟:D
نه داداش داره.در و پیکر داره:D
فردا شنبه است دیگه رو.ز کاریه ببینیم بالاخره اعلامیه ای چیزی میاد یا نه

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پ یعنی کارکناش از تو راه اب تردد میکنن؟:D
نه داداش داره.در و پیکر داره:D
فردا شنبه است دیگه رو.ز کاریه ببینیم بالاخره اعلامیه ای چیزی میاد یا نه
خوب شد گفتی از بیکاری یادم رفته روزای هفته رو امروز جمعه بوده پس :D

BULGARIA

کاربر بیش فعال
هر دو مدلش امکان داره پارسال یکی از بچه ها میگفت واسه من سیالات زیادتر شده از اونی که حساب کردم(بدون حذف سوالا و بالارفتن درصد هر تست!) یکی هم بیو داده بود یه درسش رو واسش سفید زد بودن:surprised: بیچاره میگفت زدمش اونم با درصد بالا :D

سیالاتش احتمالا بخاطر همون سواله ک با تاثیرمثبت حذف شده رفته بالا حمزه جان:gol:

• Like

BULGARIA

کاربر بیش فعال
اون که اینو نمیگفت ولی نامرد 60 درصد زده بود :D

خوبه خودت داری میگی 60 درصد زده واسه همین تو جو بوده:w15:نمیفهمیده چی میگفته-اون سوال مستطیلیه که باید قطر هیدرولیکیش رو اول محاسبه میکردیم با تاثیر مثبت حذف شده (کلید نهایی سنجش)واسه همین درصدش رفته بالا

BULGARIA

کاربر بیش فعال

تکلیف اون یارو ک بیو امتحان داده بود جی شد میرفت سنجش لاقل

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوبه خودت داری میگی 60 درصد زده واسه همین تو جو بوده:w15:نمیفهمیده چی میگفته-اون سوال مستطیلیه که باید قطر هیدرولیکیش رو اول محاسبه میکردیم با تاثیر مثبت حذف شده (کلید نهایی سنجش)واسه همین درصدش رفته بالا
احتمالن.ولی این سیالاتم خوب رتبه میاره :razz::cry:

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درباره رتبش یه توضیحی بده؟
124 شد
حرارت فک کنم 40 50 % ترمو78% مثه خودم اگه سنجش درس صحیح کنه :D سیالات 60 یا 62 % کنترل 7% جرم 45 یا 50 % سینتیک 66% ریاضیم 44% فک کنم این حذوذا بود درصداش

BULGARIA

کاربر بیش فعال
124 شد
حرارت فک کنم 40 50 % ترمو78% مثه خودم اگه سنجش درس صحیح کنه :D سیالات 60 یا 62 % کنترل 7% جرم 45 یا 50 % سینتیک 66% ریاضیم 44% فک کنم این حذوذا بود درصداش

یه جورایی شبیه خودت زده البته شماایشالا بهتر میشید:smile: کجا قبول شد؟؟

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
طبیعیه اثرات انتظار نتایج ارشد من بسادگی ازش رد شدم:w15:فردا سنجش دیگه اطلاعیه رو میزنه فقط خدا کنه بگه 2شنبه میزنه جوابارو
خداکنه جوابش راضی کننده باشه ینی اگه بد باشه ابرومون تو فامیل میره :D از بس میپرسن ا آدم
خدایی تموم کردن درسم معضلیه کاش 10 ترمه شده بودم الان دانشگا بودم :D اونقدی که فک و فامیلو همسایه ها انتظار کارو شغل و ... دارن ازم بابام بنده خدا نداره :D خدایی نباید جلو چشه اینا باشی :D

BULGARIA

کاربر بیش فعال
خداکنه جوابش راضی کننده باشه ینی اگه بد باشه ابرومون تو فامیل میره :D از بس میپرسن ا آدم
خدایی تموم کردن درسم معضلیه کاش 10 ترمه شده بودم الان دانشگا بودم :D اونقدی که فک و فامیلو همسایه ها انتظار کارو شغل و ... دارن ازم بابام بنده خدا نداره :D خدایی نباید جلو چشه اینا باشی :D

دقیقا;)

• Like

S.Mehran.S

عضو جدید
من توی قسمت درخواست های سایت سازمان سنجش سوال کردم که جواب ها کی میاد ؟
پاسخ سازمان سنجش :

با سلام بزودی اعلام می گردد.. منتظر باشید ..به محض آماده شدن نتایج به همراه کارنامه از طریق سایت سازمان اعلام خواهد شد با تشکر

:razz:

بالا