درد و دل

معمار67سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا مامان چیزی به من نمی گه :cry:
دیروز خاله م زنگ زده بود داشتن در مورده یه بچه حرف می زدن مامانم هم همش می گفت ایشالله سالم باشه منم هر چی گوش تیز کردم نفهمیدم کدوم بچه رو می گن کی بچه داره خلاصه.....وقتی تلفنو قطع کرد برگشت به بابام گفت که بچه خواهرم دختره :eek::eek::eek:
منه بیچاره هم از همه جا بی خبر گفتم مگه خاله بچه داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟گفت آره نمی دونستی؟:eek:
:razz::razz::razz:اییییییییییییییییییی اینقدر حرصم گرفت عصبانی شدم :mad: گفتم شما هم هیچی به آدم نمی گین قهرم :cry: آخه مگه من بچه م :cry:
.
.
.
.
حالا از اینا بگذریم خوشحالم که دختره :smile: عاشق دختر بچه هام فقط واقعا دعا می کنم سالم باشه آخه بچه اول خاله م تو راه رفتن مشکل داره پاشو نمی تونه درست بندازه می لنگه :cry: الهی بمیرم براش چقدر باش ناراحتم دخمل من فقط 10 سالشه اینقدر هم خوشگله که خیلی هم باهوشه دکترا می گن تا آخر عمرش باید اینطوری راه بره مادرزادیه :cry: دعا می کنم این یکی سالم باشه خدا جونم خودت کمک کن.........
شما هم براش دعا کنین فرشته کوچولوی ما سالم دنیا بیاد.....

sun_girl

عضو جدید
کاربر ممتاز
إنشاا... سالم بدنیا بیاد :gol:
و امیدوارم علم اونقدر پیشرفت کنه که خواهرش رو بشه مداوا کرد

black Ros

عضو جدید
اميدوارم سالم باشه.
خدا هر وقت كه يه چيزي رو از آدم ميگيره عوضش يه قدرتي به انسان ميده كه جبران بشه.
ياد فيلم "بوي خوش يك زن" با بازي آپاچينو افتادم.
اميدوارم خدا به همه كمك كنه

معمار67سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنونم بچه ها چقدر خوبین همتون مرسی :gol::gol:انشاالله که سالم به دنیا بیاد ما هم خیالمون راحت بشه از همه بیشتر نگران خاله م هستم خدا حتما کمکش می کنه:gol:
اسمشو هنوز خودمم نمی دونم یعنی معلوم نیست اسم خواهرش شادیه اسم خودشو هنوز نذاشتن،دارن پیشنهاداتو بررسی می کنن:D چه اسمی شبیه شادی هست هم وزنش .................