درد و دل چادر

وضعیت
موضوع بسته شده است.

emperatoretanhai

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوب بعضیا با چادر زدنشون ابروی هرچی چادری میبرن اونایی که موهاشون رو میزارن بیرون و اندازه ی عروس ارایش می کنن و میان خیابون
واقعا خجالت اوره
درسته

تازه بعضیا هم چنان چادرشونو بازنگه میدارن ک .........
...................... خدا لعنتشون کنه
اره والا باید گشت اردشاد بیاد از این ادما چادرشون رو بگیره
کاش یکم به خودشون میومدن نه که به اجبار .....
والا سال 86 بود، داشتم میرفتم 4راه فلسطین تا برم irandoc واسه خریدن پایان نامه :D(یعنی ازش پول گرفتم واسش پایان نامه بنویسم، بعد 13 هزار تومن دادم، 1 پایان نامه خریدم براش، با بقیه پول هم خوش گذشت) سوار تاکسی شدم ازادی، 1 دختر چادری هم سوار شد!!! کل مدت زمان رو دختر چریده بود بغل من!!!;)گفتم چادری هم چادری های قدیم!!!
در این مورد با آزار موافقم!!! بعضی ها خیلی باحالن
اره برا منم زیاد پیش اومده ولی خودمو چسبوندم به در اما بازم میان اینور
واقعا با وجود جوانهای پاکی مثل شما و دوستان شریفتان آدم احساس امنیت می کنه . جالبه تا چشمشون به یه به اصطلاح خوشگل افتاده دوستای قبلی رو ول کردن تا با این دوست بشن طفلکی اون دخترا که معلوم نیست با چقدر وعده و وعید الکی گول خوردن و انگاره شون این بوده که این عشق منه و هیچ وقت منو ول نمی کنه .
همینه دیگه مرامتون، انتظار دیگه ای هم نمیشه داشت که از حجاب دفاع کنین ،هر چیز که بر خلاف میلتون باشه و جلوی رسیدن به اهدافتون و بگیره مشکل داره حالا فرقی هم نمی کنه ازجانب کی تعیین شده باشه حتی مخلوقتون .
این مال نخوندن معنی قران و کم شدن حیای جامعس
این همه شماها میپرید تو بغل دخدرا یه بارم دخدرا!!:D

اتی........................

mavadd

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
چه دله پری داشت...:(

آخرین ویرایش:

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا خجالت اوره

بله امپراطور؟:D

بی ازار

عضو جدید
کاربر ممتاز
درسته
البته من فقط به 2ال دختر وعده و وعید دادم ، اونم برای ازدواج!!! که یکیشون با پسر عموش شایدم عمه اش ازدواج کرد و دیگری هم در شرف ازدواجه
من راهکاری بسیار پیشرفته دارم، که چون مختص خودمه و خیلی روش کار کردم، نمیتونم لو بدم،
که به وضوح به همه میگم که این دوستی به سرانجام نمیرسه
اما چه کنم که برخی دخترا خودشونو گول میزنن
به هر حال مهارت منه، ولی وعده دروغ نمیدم!!!
همیشه گفتم دل من 1 جای دیگست
ولی اینکه چجوری بگیش هنره
خیلی با افتخار از تجاربتون تعریف می کنید ها:w20: باز خوبه دخترا عاقل بودن به پای شما نموندن ولی میگم را بیفت برو به همه دخترا پیشنهاد ازدواج بده شاید مشکل ازدواج کلا حل بشه

juventus_torin

اخراجی موقت
واقعا خجالت اوره

اقا خودتو میچسبونی به در!!!
اگه یادتون باشه قدیم ترا 2نفر جلو مینشستن!!!!
سال 82 بود و من تازه لیسانس قبول شده بودم، سوار تاکسی شدم، جلو نشستم
3تا مرد هم عقب
واسه 1 زنی نگه داشت!!!! فوق العاده بود!!!
زن اومد بغل من نشست!!! من هی خودم میبردم اونور میومد!!! هی میرفتم اونور میومد!!! تقریبا رو دنده نشسته بودم!!! میفهمی!!!!!! رو دنده!!!!!!!!
گاگول بودم!!!
بعدا دیدم خوب زن به این خوشگلی و خوش هیکلی، چرا من هی سعی میکنم خودمو ازش جدا کنم؟؟؟

juventus_torin

اخراجی موقت
خیلی با افتخار از تجاربتون تعریف می کنید ها:w20: باز خوبه دخترا عاقل بودن به پای شما نموندن ولی میگم را بیفت برو به همه دخترا پیشنهاد ازدواج بده شاید مشکل ازدواج کلا حل بشه
:biggrin:اره!! یکی از دوستام میگه بخت گشایی
افتخاری نیست
همش حسرته
میبینم همه رو از دست دادم و هرکی به تورم میخوره از قبلی بدتره!!!
28 سالمه و مجرد موندم دیگه

emperatoretanhai

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
juventus_torin

عزیز واقعا متاسم واست که فقط از شاهکارات تعریف میکنی.انسانیت و حیا حکم میکنه که از جنس مخالف دوری کرد حالام که از لحاظ روانشناشی میگن اونایی که پسرا گولشون زدن و اذیتشون کردن تا اخر عمرشون مشکلات عصبی خواهند داشت...تو به خودت اجازه میدی نفرین های مردم دنبالت باشه یا اینکه اجازه میدی با روان مردم بازی کنی؟

بی ازار

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin:اره!! یکی از دوستام میگه بخت گشایی
افتخاری نیست
همش حسرته
میبینم همه رو از دست دادم و هرکی به تورم میخوره از قبلی بدتره!!!
28 سالمه و مجرد موندم دیگه
خوب هر کس دیگه هم بود ولت می کرد
ادم باید در همه موارد ی ثبات داشته باشه هیچ خانمی از اینکه همسر یا نامزدش با چند نفر باشه خوشش نمی یاد اصلا اون دختری که همچین کسی رو انتخاب کنه باید ی مشکلی داشته باشه

emperatoretanhai

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوب هر کس دیگه هم بود ولت می کرد
ادم باید در همه موارد ی ثبات داشته باشه هیچ خانمی از اینکه همسر یا نامزدش با چند نفر باشه خوشش نمی یاد اصلا اون دختری که همچین کسی رو انتخاب کنه باید ی مشکلی داشته باشه

اره
juventus_torin

به نظر منم اول خودتو خوب کن بعد بگو ششتشوی مغزی یکی باید مغز خودتو بشوره

پرنیان23

عضو جدید
واقعا این چیزایی رو که گفتی در مورد نفی حجاب و ارتباط با جنس مخالف ، برا اونی که به قول خودت دلت باهاشه می پسندی ، یعنی دوست داری بدون حجاب با لباس های جذاب و آرایشی دلچسب بیاد تو خیابون و با هر جوان زیبا و خوشتیپ و جنتلمن و شیرین زبونی که دید ارتباط برقرار کنه ( البته ارتباط سالم ها !!!) بلاخره جذابن دیگه ،طفلکی دلش می خواد .

emperatoretanhai

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واقعا این چیزایی رو که گفتی در مورد نفی حجاب و ارتباط با جنس مخالف ، برا اونی که به قول خودت دلت باهاشه می پسندی ، یعنی دوست داری بدون حجاب با لباس های جذاب و آرایشی دلچسب بیاد تو خیابون و با هر جوان زیبا و خوشتیپ و جنتلمن و شیرین زبونی که دید ارتباط برقرار کنه ( البته ارتباط سالم ها !!!) بلاخره جذابن دیگه ،طفلکی دلش می خواد .

علاوه بر حرف دوستم ایا اجازه دوس داری همون که دوستش داری یا مادرت یا خواهرت با کسی ارتباط داشته باشه؟؟؟؟؟؟

پرنیان23

عضو جدید
درسته
البته من فقط به 2ال دختر وعده و وعید دادم ، اونم برای ازدواج!!! که یکیشون با پسر عموش شایدم عمه اش ازدواج کرد و دیگری هم در شرف ازدواجه
من راهکاری بسیار پیشرفته دارم، که چون مختص خودمه و خیلی روش کار کردم، نمیتونم لو بدم،
که به وضوح به همه میگم که این دوستی به سرانجام نمیرسه
اما چه کنم که برخی دخترا خودشونو گول میزنن
به هر حال مهارت منه، ولی وعده دروغ نمیدم!!!
همیشه گفتم دل من 1 جای دیگست
ولی اینکه چجوری بگیش هنره

بی ازار

عضو جدید
کاربر ممتاز
امپراطور و پرنیا حالا انقدر تند نرید بذارید بچه هم بحرفه
ولی من به نظرم هرکسی مثل خودش گیرش میاد خدایش دیدم که می گم ها

danielo

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا چادر که تنها سود طرحش رفتن تا نونوایی سر کوچه بوده.حالا مقدس شده؟؟؟
یکی از زشت ترین و حال بهم زن ترین پوشش هایی که تو عمرم دیدم همین چادر سیاه هست.
لباس قبایل افریقایی از این لباس زشت قشنگ تره .
تو خیابون یا تو تاکسی هر کسی را با این لباس میبینم چندشم میشه

وضعیت
موضوع بسته شده است.