درخواست کمک جهت run کردن سایت در ویژوال استدیو

younesr

عضو جدید
من ویژوال استدیو رو نصب کردم روی ویندوز سون بعد صفحه asp ساختم وقتی run میکنم خطای server error میده و صفحه نمایش داده نمیشه نمیدونم مشکل چیه باید چیکار کنم من سرویس دهنده هم نصب نکردم یعنی باید iss نصب کنم که اجرا بشه اگه باید نصب کنم چطوریه طریقه نصبش .

اگه کسی میدونه کمک کنه. با تشکر

negin17h

مدیر تالارهای مهندسی کامپیوتر و رباتیکمتخصص #C
مدیر تالار
من ویژوال استدیو رو نصب کردم روی ویندوز سون بعد صفحه asp ساختم وقتی run میکنم خطای server error میده و صفحه نمایش داده نمیشه نمیدونم مشکل چیه باید چیکار کنم من سرویس دهنده هم نصب نکردم یعنی باید iss نصب کنم که اجرا بشه اگه باید نصب کنم چطوریه طریقه نصبش .

اگه کسی میدونه کمک کنه. با تشکر

دوست عزیز از پیش نیازهای اجرای پروژه وب، نصب IIS هست. IIS رو از کنترل پنل>Programs>از سمت جپ : Add/Remove Feature و بعد تیک IIS رو بزن.
:gol:

microsoft

کاربر فعال
دوست عزیز از پیش نیازهای اجرای پروژه وب، نصب IIS هست. IIS رو از کنترل پنل>Programs>از سمت جپ : Add/Remove Feature و بعد تیک IIS رو بزن.
:gol:

چرا IIS? مگه نمیدونین خود ویژوال استودیو وب سرور داخلی داره؟ شما در ابتدا اکانت ادمینیستریتور رو فعال کن که در سایتم توضیح دادم.بعد از فعال شدنش تازه اصل مشکلت معلوم میشه ودلیل اجرا نشدن سرورت رو واضحتر بهت گزارش میده.اگه تصویری هم از کل مانیتورت موقع ارور بگیری اینجا بزاری کمک بیشتری میکنه